Urixin působí na močové cesty

Urixin photo

Obsahuje unikátní kombinaci D-manózy a extraktu z brusinek ve vysoké koncentraci. Tato kombinace je navíc doplněna o probiotickou složku, která ještě více podporuje příznivé působení.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 353 Kč
Vaše cena: 259 Kč
Ušetříte: 94 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Advance
 ks 

Infekce močového měchýře a močových cest způsobuje nejčastěji bakterie escherichia coli. Některé přírodní látky jsou schopné přilnout k povrchům bakterie E.coli a napomáhají tak jejímu odplavení v moči z těla. Nejužívanější přírodní látky v boji s infekcemi močových cest jsou D manosa a proanthokyanidiny.

  • pro aktivní péči o močové cesty
  • vhodné i k dlouhodobému užívání

D-Manóza

Jednoduchý cukr obsažený v některých druzích ovoce a zeleniny. Řada klinických in vitro studií zkoumala vlastnosti manózy, především schopnost „obalit“ bakterie, které pak mohou být snáze odplaveny z močových cest.

Kanadská brusinka

Plody obsahují vysoké množství proanthokyanidinů, přírodních látek se silnými antioxidačními vlastnostmi. Blahodárný účinek brusinkových extraktů na močové ústrojí je všeobecně známý, a proto jsou brusinky nejpopulárnějším přípravkem na močové cesty vůbec.

Probiotika

Živé mikroorganismy, které se běžně vyskytují jako součást přirozené bakteriální mikroflóry v organismu. Přítomnost přirozené mikroflóry brání růstu škodlivých bakterií. K nejvíce užívaným druhům probiotik patří Lactobacillus acidophilus.

Užívání

2 tablety ráno a 1 večer, při dlouhodobém užívání 1 tabletu denně.

Složení

D-manosa 300 mg, brusinka extrakt 250 mg, probiotický komplex (Lactobacillus acidophilus) 500 mil. CFU.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Betutabs

Betutabs photo

Podporuje aktivitu ledvin a močového měchýře. Obsahuje přírodní saponiny, silice, flavonové glykosidy, pryskyřice, vitamin C, karoteny, minerální látky a antibioticky účinné fytoncidy. Působí močopudně, omezuje zánětlivé procesy, ulevuje od bolesti.

UroMax Rapid

UroMax Rapid photo

Při urologických problémech vyžadujících okamžitou péči.

TRAMOSTIC STAR

TRAMOSTIC STAR photo

Příznivě působí na zdraví močových cest.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)