Úspěšná dieta začíná alkalizací

Držíte dietu, jednou za čas zajdete do posilovny, ve vaší kuchyni jsou samé dietní potraviny – a přece jako by ručička vah byla už nějakou dobu přilepená k tomu nesympatickému čís­lu…

Co jen za tím může být, proč se vám nedaří zhubnout? Odpověď je velmi jednoduchá: překyselený organismus nedokáže zhubnout.

Během odbourávání kávy, čaje, sycených nápojů, cukru a potravin připravených z bílé mouky a masa se v našem organismu vytvářejí kyselé látky, proti kterým se tělo brání tak, že je uzavírá do tukových buněk a tam je skladuje.

K neutralizaci toxických látek zadržuje buňka vodu. Pokud tento proces probíhá samovolně, naše tukové buňky jen rostou a rostou – a protože neumí tyto látky uvolnit, nemáme ani nejmenší šanci stát se štíhlými. Zvětšené tukové buňky tlačí i na žíly a lymfatické kapiláry, zhoršuje se krevní oběh, a tak se zpomaluje látková výměna. Hubnutí se nastartuje jen tehdy, když tyto kyseliny „vysvobodíme“, tedy eliminujeme kyselé prostředí v našem organismu.

To znamená, že každou dietu je potřebné začít s úvodní alkalizační fází, která odstraňuje překyselení organismu zabraňující (i) hubnutí. Většina lidí, kteří drží dietu, tento krok vynechá, a díky tomu se v prvních týdnech trýzní bez výsledku – a potom jsou zklamáni a vzdávají se. Přitom pokud tyto první dva týdny využijeme k úpravě hodnoty pH v našem organismu, může započatá dieta přinést mnohem lepší výsledky!

Překyselení organismu je typický problém současnosti, který může být zodpovědný za vznik mnoha chorob, mimo jiné cukrovky, řídnutí kostí, různých plísňových chorob a také za plešatost a srdeční infarkt.

Vyzkoušejte produkt Liquid Chlorophyll, který Vám pomůže vrátit kyselost organismu do původního stavu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.