Kategorie: Klouby a kosti Kůže

Viprosal B mast s hadím jedem

Viprosal B photo

Lokální přípravek na pokožku v oblasti kolen, ramen, zad a svalů.

Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 146 Kč
Ušetříte: 3 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Viprosal naprosto ojedinělým způsobem dokáže uvolnit tenzi, ulevit při namoženinách, otlacích, zatuhlostech. Hlavní složkou je jed zmije obecné, který zvyšuje propustnost kapilár a ovlivňuje srážlivost krve. Hlavní složkou je jed zmije obecné, dále kafr a terpentýn.

Po aplikování Viprosalu se zvyšuje cirkulace krve v místě postižení a zároveň se aktivují obranné mechanizmy organizmu, které umožní odplavit nežádoucí látky a oblast se velmi prohřeje. Viprosal obsahuje protidráždivé složky a působí jako analgetikum – snižuje bolest a jeho složka terpentýnový olej má antiseptické dezinfekční účinky.

Užívání

Naneste 5 – 10 g (1 – 2 čajové lžičky) masti na postiženou část těla a jemně vetřete do pokožky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Maximální množství pro jednu aplikaci nesmí překročit 20 g masti na celý povrch těla. V závislosti na povaze a intenzitě bolesti můžete použití opakovat jednou nebo dvakrát denně až do vymizení příznaků.

Složení

1g masti – 0,05 IU jedu Vipera berus, 30 mg kafru, 30 mg terpentýnové silice a 10 mg kyseliny salicilové, voda, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate,Sodium Chlodide.

Viprosal B nesmí být používán v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, na poškozenou kůži nebo na kůži postiženou vředy, kožním onemocněním a kožními lézemi. V případě akutní tuberkulózy, onemocnění srdce nebo oběhového systému mozku, závažných onemocnění jater nebo ledvin nebo zvýšeného rizika křečových žil je třeba se použití masti vyvarovat. Kvůli riziku závažného podráždění se mast nesmí používat kolem očí a sliznice.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Aloe

Aloe photo

Podporuje normální imunitní systém.

Biohar aktivátor

Biohar aktivátor photo

Účinně zastavuje nadměrné vypadávání a obnovuje zdravý růst vlasů. Regeneruje vlasovou pokožku a zlepšuje také pevnost a pružnost vlasů.

Geladrink Forte

Geladrink Forte photo

Vyživuje nejenom kloubní chrupavky, ale celý kloubní systém. Přináší úlevu od bolestí a obnovuje pohyblivost kloubů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)