Kategorie: Klouby a kosti Kůže

Viprosal B mast s hadím jedem

Lokální přípravek na pokožku v oblasti kolen, ramen, zad a svalů.

Viprosal B photo
Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 146 Kč
Ušetříte: 3 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Viprosal naprosto ojedinělým způsobem dokáže uvolnit tenzi, ulevit při namoženinách, otlacích, zatuhlostech. Hlavní složkou je jed zmije obecné, který zvyšuje propustnost kapilár a ovlivňuje srážlivost krve. Hlavní složkou je jed zmije obecné, dále kafr a terpentýn.

Po aplikování Viprosalu se zvyšuje cirkulace krve v místě postižení a zároveň se aktivují obranné mechanizmy organizmu, které umožní odplavit nežádoucí látky a oblast se velmi prohřeje. Viprosal obsahuje protidráždivé složky a působí jako analgetikum – snižuje bolest a jeho složka terpentýnový olej má antiseptické dezinfekční účinky.

Užívání

Naneste 5 – 10 g (1 – 2 čajové lžičky) masti na postiženou část těla a jemně vetřete do pokožky. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Maximální množství pro jednu aplikaci nesmí překročit 20 g masti na celý povrch těla. V závislosti na povaze a intenzitě bolesti můžete použití opakovat jednou nebo dvakrát denně až do vymizení příznaků.

Složení

1g masti – 0,05 IU jedu Vipera berus, 30 mg kafru, 30 mg terpentýnové silice a 10 mg kyseliny salicilové, voda, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate,Sodium Chlodide.

Viprosal B nesmí být používán v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, na poškozenou kůži nebo na kůži postiženou vředy, kožním onemocněním a kožními lézemi. V případě akutní tuberkulózy, onemocnění srdce nebo oběhového systému mozku, závažných onemocnění jater nebo ledvin nebo zvýšeného rizika křečových žil je třeba se použití masti vyvarovat. Kvůli riziku závažného podráždění se mast nesmí používat kolem očí a sliznice.

Napište nám


Související produkty:

Propolisová mast s peruánským balzámem

Propolisová mast s peruánským balzámem photo

Pro výrobu je použit kvalitní masťový základ na bázi vepřového sádla.

Zinková mast

Zinková mast photo

Mast určená k ochraně a ošetření pokožky v místech, kde dochází k jejímu častějšímu pocení.

Klouby FORTEprotect Blesk

Klouby FORTEprotect  Blesk photo

Pro přirozenou tvorbu kolagenu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)