Kategorie: Klouby a kosti Kůže

Viprosal B mast s hadím jedem

Lokální přípravek na pokožku v oblasti kolen, ramen, zad a svalů.

Viprosal B photo
Balení: 50 ml
Cena: 149 Kč
Vaše cena: 146 Kč
Ušetříte: 3 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Užívání

Naneste 5 – 10 g (1 – 2 čajové lžičky) masti na postiženou část těla a jemně vetřete do pokožky. Maximální množství pro jednu aplikaci nesmí překročit 20 g masti na celý povrch těla. V závislosti na povaze a intenzitě bolesti můžete použití opakovat jednou nebo dvakrát denně až do vymizení příznaků. Pokud bolest neustoupila nebo se její intenzita nezmenšuje po 14 dnech používání masti, kontaktujte lékaře.

Složení

1g masti – 0,05 IU jedu Vipera berus, 30 mg kafru, 30 mg terpentýnové silice a 10 mg kyseliny salicilové, voda, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate,Sodium Chlodide.

Viprosal B nesmí být používán v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, na poškozenou kůži nebo na kůži postiženou vředy, kožním onemocněním a kožními lézemi. V případě akutní tuberkulózy, onemocnění srdce nebo oběhového systému mozku, závažných onemocnění jater nebo ledvin nebo zvýšeného rizika křečových žil je třeba se použití masti vyvarovat. Kvůli riziku závažného podráždění se mast nesmí používat kolem očí a sliznice.

Lokálně aplikované léčivé přípravky mohou ovlivnit účinky této masti. Nepoužívejte proto tuto mast současně s lokálními léčivými přípravky. Použití masti na velkých plochách nebo ve velkých dávkách může zvýšit toxicitu methotrexátu a účinek sulfonylmočoviny na snížení hladiny cukru v krvi.

Nepoužívejte tento přípravek, jestliže jste těhotná nebo kojíte. S použitím tohoto přípravku u dětí a dospívajících nejsou dostatečné zkušenosti, proto se používají u těchto věkových skupin nedoporučuje.

Napište nám


Související produkty:

Koňská mast - bylinná lihová - chladivá

Koňská mast - bylinná lihová - chladivá photo

přípravek vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů

Calcium magnesium plus (dříve Strong Bones Plus K)

Calcium magnesium plus (dříve Strong Bones Plus K) photo

Obsahuje vápník a hořčík, vitaminy D3 a K2.

Peroxid vodíku

Peroxid vodíku photo

Pravidelná aplikace odstraňuje přebytečnou rohovou vrstvu kůže a přispívá k zajištění optimálního pH pokožky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)