Kategorie: Vlasy Pro muže

VitaHair vlasový stimulátor pro muže

Chcete-li zamezit nadměrnému vypadávání vlasů a podpořit jejich zdraví, pak je přípravek VitaHair s anti-DHT komplexem Vaší trefou do černého.

VitaHair photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: AKCE 90 tablet
Cena: 345 Kč
Vaše cena: 169 Kč
Ušetříte: 176 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: VitaHarmony
 ks 

Doplněk stravy VitaHair byl vyvinut speciálně pro muže trpící zvýšeným vypadáváním vlasů. U mužů je nadměrné vypadávání vlasů způsobeno pohlavními hormony, konkrétně testosteronem. Většina plešatějících mužů vykazuje zvýšenou hladinu dihydrotestosteronu (DHT), který způsobuje zkrácení růstové fáze vlasů. Vlasy se stávají křehčími, světlejšími a rychleji vypadávají. Testosteron se ve zvýšené míře váže na buněčné struktury, narušuje jejich energetický metabolismus a oslabuje vlasové váčky. Ty postupně odumírají, dochází k vypadávání vlasů a tvorbě holých míst.

Přírodní výtažky přípravku VitaHair napomáhají regeneraci vlasové pokožky a zlepšují pevnost a pružnost vlasů. Extrakt z plodu palmičky trpasličí (saw palmetto) obsahuje směs liposterolů, triglyceridů a flavonoidů s androgenními vlastnostmi, které se projevují potlačováním syntézy DHT. Zelený čaj napomáhá ke zklidnění podrážděné vlasové pokožky. Kofeinový stimulant je vhodný především pro muže, jejichž vlasové kořínky jsou citlivé na mužský hormon. Pivovarské kvasnice svým složením podporují výživu a zdravý vývoj vlasů, jsou bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, esenciálních aminokyselin a chromu. Niacin podporuje krevní oběh ve vlasové pokožce. Vitamín B6, stejně jako kyselina pantothenová (vitamín B5), napomáhá zamezovat vypadávání vlasů. Zinek, důležitý antioxidant, hraje významnou roli v metabolismu rychle se obnovujících buněk kůže a sliznic. Přirozeně zíkaný extrakt z lnu a ze slupek a semínek vinných hroznů působí pozitivně na růst vlasových folikulů a stimuluje růstovou fázi vlasů. Díky obsažené aktivní látce beta-sitosterol je VitaHair účinnou pomocí pro muže v prevenci potíží s prostatou.

Dávkování

1 tableta denně, tabletu spolkněte celou a zapijte tekutinou.

Složení

Název hmot./tbl. % DDD
Saw Palmetto (extrakt 4:1) 120 mg *
Lněná semínka (extrakt) 150 mg *
Zelený čaj (extrakt) 100 mg *
Kopřiva dvoudomá (extrakt) 75 mg *
Slivoň africká (extrakt 4:1) 25 mg *
Dýňová semínka (extrakt) 20 mg *
Semínka vinných hroznů (extrakt) 15 mg *
Pivovarské kvasnice (extrakt) 10 mg *
Niacin 20 mg 111,1
Zinek 15 mg 150
Vitamin B6 10 mg 714
Kys. Pantothenová 10 mg 166,6
Vitamin B1 1,5 mg 107,1

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Folixil pro muže

Folixil pro muže photo

Přípravek nové generace zabraňující vypadávání vlasů, obnovující jejich růst a hustotu. FOLIXIL obsahuje směs rostlinných extraktů (FOLIXIL KOMPLEX), které pomáhají prodlužovat růstovou fázi vlasů, a zabraňují tak jejich vypadávání.

Kúra K44 - sportovní kúra muži

Kúra K44 - sportovní kúra muži photo

Obsahuje rostlinné harmonizátory, biostimulátory a adaptogeny, jež zvyšují odolnost organismu k rozmanitým zátěžím. Zvyšují biosyntézu bílkovin a nukleových kyselin, uvolňují energii, snižují únavu a urychlují regeneraci po náročném výkonu.

Fertility Blend pro páry

Fertility Blend pro páry photo

Obsahuje jedno balení určené pro ženu a jedno balení určené pro muže.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)