VitaStress při nadměrné a stresové zátěži

Svým okamžitým působením a účinnými látkami napomáhá ve stresových situacích a přírodní cestou chrání Váš organismus. Užíváním přípravku snadno a kdykoli, bez návykovosti, ztlumíte působení stresu na Váš organismus.

VitaStress photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 225 Kč
Vaše cena: 189 Kč
Ušetříte: 36 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: VitaHarmony
 ks 

Dnešní uspěchaná doba nás čím dál častěji vystavuje stresovým situacím, neustálému napětí a následnému stavu vyčerpání přecházejícího až do stavů úzkostí a depresí. Vlivem stresových podnětů se rozvíjí řetěz reakcí, které nejprve probíhají jako poplachové reakce přecházející do stádia rezistence. V tomto stádiu se zvyšuje schopnost organismu bránit se škodlivým vlivům a jeho stav se opět dostává do normálu.

Za většinu příznaků spojených se stresem odpovídá zvýšená produkce hormonů nadledvin, která je také příčinou poruch příjmu živin. Při stresu se ze svalů vyplavuje hořčík, a dochází tím ke zhoršenému ukládání vápníku. Stres také podporuje vznik volných radikálů, které mohou závažným způsobem poškozovat buněčné membrány.

Unikátní formule tvořená kombinací vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů blahodárně působí na celý organismus, zejména na nervovou soustavu. Zvyšuje jeho odolnost vůči stresu, navozuje zklidnění při stavech podrážděnosti a úzkosti, přispívá celkové harmonii. Přípravek VitaStress s antistresovým účinkem tvoří vyvážená kombinace látek s okamžitým působením.

Vitamíny B skupiny se v těle účastní mnoha biochemických reakcí, zejména ovlivňují nervový systém a nervosvalové reakce. Jsou tedy nepostradatelné pro zvládání stresových situací a také pro klidný spánek.

Hořčík se podílí na udržení dobrého psychického stavu. Nervový systém zklidňuje hlavně v kombinaci s vitamínem B6.

Vitamín C významně napomáhá tvorbě antistresových hormonů. Citrusové bioflavonoidy zlepšují jeho využitelnost, posilují stěnu kapilár a cév a také prospívají obranyschopnosti organismu.

Antioxidační komplex obsažený v přípravku VitaStress chrání organismus před oxidačním stresem, tedy před působením volných radikálů, které ve zvýšené míře vznikají při námaze.

Extrakt z magnolie přírodní cestou přispívá k potlačení úzkostných stavů i mírných depresí. Působí bez nežádoucích účinků a hlavně bez návykovosti. Magnolie má široké spektrum účinků – relaxační, protistresový, zmírňující frustrace, napomáhá při zrátě energie a mnoha dalších.

Složky extraktu z plodu klanoprašky (Schizandra chinensis) posilují nervovou soustavu, zvyšují duševní i fyzickou aktivitu, působí antidepresivně a snižují únavu. Obsahové látky klanoprašky se řadí k tzv. adaptogenům, tedy látkám zvyšujícím odolnost organismu při zátěži a v extrémních podmínkách.

Schizandrin, který je obsažen ve všech částech rostliny, působí blahodárně na lidský organismus a je důležitou léčivou a tonizující složkou plodu. Plody obsahují mnoho cenných látek a vitamínů, např. obsah vitamínu C činí až 30% obsahu plodu. Rostlina je řazena mezi nejcennější harmonizátory lidského organismu.

  • pro relaxaci a zklidnění organismu
  • magnolie a klanopraška – zvýší odolnost Vašeho organismu
  • podpora centrálního nervového systému
  • nenávykové, čistě přírodní řešení

Dávkování

1 tableta 1–2× denně.

Složení

Název hmot./tbl. % DDD
Vitamin C 250 mg 313
Magnólie 50 mg *
Vitamin E 30 mg 250
Klanopraška čínská 15 mg *
Niacin 10 mg 63
Kyselina pantothenová 10 mg 167
Zinek 10 mg 100
Thiamin 5 mg 455
Riboflavin 5 mg 357
Citrusové flavonoidy 5 mg *
Pyridoxin 2,5 mg 179
Měď 1500 µg 150
Kyselina listová 200 µg 100
Biotin 25 µg 50
Kobalamin 5 µg 200
Hořčík 20 mg 5,3
Vápník 20 mg 2,5

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

6. 8. 2015 07:58 Zuzana

Při užití nalačno u mě vyvolává pocit nevolnosti, až na zvracení.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

KOREAN GINSENG STAR

KOREAN GINSENG STAR photo

Účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý a po všech stránkách zdraví prospěšný.

Pro relax

Pro relax photo

Přispívá k normální mentální činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Brahmi Plus

Brahmi Plus photo

Přispívá k duševnímu zdraví a koncentraci, k duševní výkonnosti, paměti, napomáhá proti stresu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)