Kategorie: Drogerie

Vivoo testovací proužek domácí test moči

Vivoo sleduje celkem 9 důležitých parametrů, které zásadním způsobem ovlivňují náš zdravotní stav a celkovou pohodu.

Vivoo testovací proužek photo
Balení: 1 ks
Cena: 349 Kč
Vaše cena: 299 Kč
Ušetříte: 50 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka:
 ks 

Použitý proužek stačí naskenovat pomocí doprovodné aplikace a během chvíle získáte své skóre. Jaká je úroveň vaší hydratace? Máte dostatečný příjem hořčíku? Jaké je pH vaší moči? A jaká je hladina ketolátek? Vivoo sleduje celkem 9 důležitých parametrů, které zásadním způsobem ovlivňují náš zdravotní stav a celkovou pohodu.

Domácí testování nabízí nesrovnatelnou úroveň soukromí a pohodlí. Během 90 sekund získáte přesné údaje o svém těle v reálném čase, přehled o hladině klíčových živin, ale také o možných zdravotních rizicích. A to nejdůležitější – získáte užitečná doporučení týkající se výživy a životního stylu, která jsou specifická pro vaše potřeby. Opakujte test každý týden a sledujte, jak pozitivní vliv mají vámi zaváděné změny. Vivoo spolupracuje s kvalifikovanými lékaři, dietology a nutričními odborníky, aby předané rady byly skutečně fundované. Přesnost těchto testovacích proužků byla ověřena klinickými testy nezávislých laboratoří.

Je však důležité mít na paměti, že Vivoo slouží jako pomocný, tedy doplňkový nástroj. Tento výrobek není certifikované zdravotní zařízení a nenahrazuje profesionální péči lékaře.

Chcete se do testování také pustit? Začněte tím, že si stáhnete doprovodnou Vivoo aplikaci. Dostupná je pro zařízení Android a iOS zcela zdarma. Poté už jen stačí učinit několik jednoduchých kroků. Otevřete sáček s testovacím proužkem a vymočte se na všechna barevná políčka s činidly v jeho horní části. Proužek použijte při středním proudu moči. Snažte se na něj nemočit déle než 2–3 sekundy, aby přesnost měření nebyla negativně ovlivněna. Jakmile budete hotovi, spusťte v aplikaci časovač. Po jeho uplynutí proužek naskenujte. Jedinečný algoritmus zpracování obrazu přesně detekuje barevné změny na parametrech testu. Spolu s ním pomáhá zvýšit kvalitu výsledků databáze tisíců obrázků. Za pouhých 90 sekund získáte údaje o svém těle v reálném čase a užitečné rady, jak jeho kondici ještě vylepšit.

Doporučuje se provést test při druhém močení po probuzení. Pokud se testujete pravidelně, je vhodné dělat to každý týden přibližně ve stejnou denní dobu, aby byly výsledky a sledování co nejkonzistentnější. Týdenní frekvence testů je opět „pouze“ doporučená a nic nebrání tomu provádět je třeba každý den.

Testování během menstruace a těhotenství Test lze provést i během menstruace. Vyhněte se však odběru počátečního proudu moči, protože vysoký počet červených krvinek může potenciálně ovlivnit hodnoty analýzy. Otázka používání testovacích proužků během těhotenství je o něco složitější. Vaše tělo prochází v těhotenství mnoha změnami, které mají zajistit blaho vašeho dítěte. Tento proces může způsobit změny v některých wellness parametrech a změnit obvyklý rozsah jejich hodnot. Přestože můžete i nadále využívat personalizované rady aplikace Vivoo, nedoporučuje se ji používat pro interpretaci výsledků testů v tomto citlivém období.

Jeden test – 9 klíčových parametrů

Vivoo test sleduje míru hydratace, pH moči, množství vápníku, sodíku, hořčíku, bílkovin, ketolátek, vitamínu C a hladinu oxidativního stresu. Všechny tyto parametry mají významný dopad na stav našeho organismu a celkovou pohodu. Aplikace přehledně vysvětlí, jaké by měly být ideální hodnoty, zda se od nich vaše měření odchyluje a jak je optimalizovat. V neposlední řadě upozorní na zdravotní rizika spojená se zvýšenými či naopak nízkými hodnotami.

Obsah balení

Napište nám


Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.