Yucca Schidigera detoxikace

Yucca Schidigera photo

V organismu se chová jako přírodní čistička.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 150 + 50 tobolek ZDARMA
Cena: 559 Kč
Vaše cena: 449 Kč
Ušetříte: 110 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Olimpex
 ks 

Yucca

Vytrvalá rostlina stromkovitého vzrůstu. Listy mají mečovitý tvar. Svým vzhledem může vzdáleně připomínat palmu. Najdeme ji v jižní části USA, v Mexiku a severní části Střední Ameriky. Pěstování Yucca jako okrasné rostliny je možné i jinde, např. i v České republice.

Obsahuje saponiny, enzymy, chlorofyl, antioxidanty a další účinné látky. Juka odstraňuje škodliviny z těla, přispívá k detoxikaci organismu a podporuje tak přirozenou vitalitu organismu.

Užívání

První týden 1 tobolka denně, v dalším týdnu zvýšit na 2×1 tobolku denně a v dalším týdnu na 3×1 tobolka denně.

Složení

V 1 tobolce – 450 mg Yucca Shidigera.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
Vitalita

Doporučené doba užívání jsou 3 měsíce.

3. 8. 2012 19:05 Anna

Dobrý den,může váš preparát užívat i člověk s bajpasem?Dě­kuji,Anna.

Vitalita

Pacienti po provedeném bypassu mohou výrobek užívat v denní dávce 2 tobolky denně.

1. 4. 2013 23:30 ja

muže přípravek zpusobit sucho v puse děkuji

Vitalita

Při užívání je nutno dodržovat pitní režim – nejméně 2 litry tekutiny, čímž se zamezí pocitu sucha v ústech.

V případě, že se i nadále bude sucho v ústech projevovat, je možné, že se tento pocit může projevit jako vedlejší účinek užívání některých léků.

Užívání Yuccy je vhodné obohatit o Koenzym Q10 – denní dávka 1 kapsle denně.

6. 4. 2013 01:05 Olga Vondráková

Prosím, sdělte mi jaké nežádoucí účinky má užívání Yuccy při totální endoprotéze. Zakoupila jsem si přípravek a teprve teď z techton řádků jsem zjistila, že se nemá užívat při TEP. Děkuji.

Vitalita

V případě implantátu, který ještě není zarostlý nebo srostlý s tkání, se užíváním Yuccy zvyšuje tendence k uvolnění, odloučení a vyloučení cizího tělesa.

Ve vašem případě, vzhledem k tomu, že nemáme dostatek informací o délce Vaší rekonvalescence, doporučovali bychom posouzení užívání s praktickým lékařem.

6. 11. 2013 10:47 pavel

Chtěl bych se zeptat na doplněk yucca někde jsem četl že způsobuje vyplavovaní vitaminu a minerálu z těla já osobně beru multivitaminy a chtěl bych začít používat yuccu tak by mě zajímalo jestli je to pravda nebo ne.Dale bych se chtěl zeptat jak je to se zubními implantáty mam jeden už několik let tak jestli se nemůže uvolnit uživáním yucci.A poslední otázka jestli je nějake omezeni ohledně léku děkuji za odpověd

Vitalita

V případě implantátu, který není srostlý s tkání může dojít k vyloučení cizího tělesa z těla.

Doplněk stravy Yucca podporuje vypuzování cizorodých látek z těla, osoby s implantáty, transplantovanými orgány, umělými klouby by měli konzultovat vhodnost užívání s ošetřujícím lékařem.

Yucca neboli přírodní čistička je ceněná především pro vysoký obsah saponinů, jenž z organismu odstraňují veškeré patologické usazeniny, jenž jsme si za pár let v těle nastřádali. Yucca působí v očistném procesu organismu různě dlouho, podle stupně jeho zanesení.

Co se týče vyplavování vitamínů, ve studiích o této zázračné rostlině nejsou zmínky o vyplavování vitamínů, ba naopak Yucca je zdrojem vysokého množství vitamínu A, C, komplexu vitamínu B, jenž napomáhají při problémech s artritidou a při revmatismu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní doplněk stravy, je možné ji užívat s v kombinaci s jinými doplňky stravy, i s léky. O užívání jakéhokoliv doplňku stravy by měl být ošetřující lékař informován.

11. 1. 2014 21:48 Iveta

Dobrý večer,může se Yucca při kojení?děkuji Iveta

Vitalita

Nemělo by být na závadu, ale jako vždy – doporučujeme konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

20. 2. 2014 20:54 Olina

Dobrý den,užívám Yuccu druhý měsíc 2×1 tobolku denně.Mám revmatoidní artritidu.Zatím pociťuji zvýšenou bolest kloubů. Za jak dlouho bolesti ustoupí? Další otázka je co nitroděložní tělísko a Yucca?Děkuji za odpovědi. Olina

Vitalita

Yucca působí v organismu jako přírodní čistící prostředek. Užívání této byliny vyžaduje velkou trpělivost, proces detoxikace může trvat i několik měsíců, jelikož záleží na „zanesení“ a stáří organismu. Člověk se po očistné kůře zbaví 0,5 – 2 kg „usazenin“ a to hlavně z cév a kloubů.

Při této detoxikační kůře se mohou dostavit přechodné bolesti, zejména kloubů z důvodu zvýšeného uvolňování usazenin. V tomto případě je možné snížit dávkování, ale čistící kůru nepřerušovat. Bolesti časem zmizí a stav se normalizuje.

Co se týče kontraindikací u doplňku stravy Yucca, nesmí se užívat v případě implantátu, který není zarostlý nebo srostlý s tkání, v tomto případě dochází ke zvýšené tendenci k uvolnění, odloučení a vyloučení cizího tělesa. Prakticky se jedná o kloubní cementované náhrady, trubičky, atd.

Co se týče nitroděložního tělíska, z dostupných studií není zmínka o této kontraindikaci, vzhledem k tomu, že nesrůstá s tkání.

Jelikož neznáme Váš celkový zdravotní stav, nezmiňujete se, zda nitroděložní tělísko máte zavedené poprvé, nebo o něm přemýšlíte, užívání doplňku stravy bychom radili konzultovat s gynekologem.

4. 3. 2014 23:34 Helena

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli má Yucca vliv na amalgánové plomby a trn pod korunkou.Děkuji za odpověď

Vitalita

Ne, nemá vliv.

10. 8. 2014 19:35 Jaroslav Ebr

Velmi dobré zkušenosti s Yuccou mám při odstraňování váčků v dásních, dále pak při zánětech šlach a svalových úponů i svalů zatížených jednostrannou pracovní aktivitou.

14. 8. 2014 05:06 Michaela

Dobry den,

chtela jsem se zeptat na pripadne kontraindikace Yucca a nitrodelozniho teliska (Mirena). Telisko mam zavedeno jiz po dobu cca 3 let.
Yuccu jsem v minulosti (pred zavedenim teliska) s uspechem pouzivala a rada bych si kuru zopakovala. Jen si chci byt jista, ze nedojde k vylouceni teliska. Pripadne prosim o doporuceni jineho pripravku pro ocistu organismu.

Dekuji za odpoved

Vitalita

Co se týče kontraindikací u doplňku stravy Yucca, nesmí se užívat v případě implantátu, který není zarostlý nebo srostlý s tkání, v tomto případě dochází ke zvýšené tendenci k uvolnění, odloučení a vyloučení cizího tělesa. Prakticky se jedná o kloubní cementované náhrady, trubičky, atd.

Co se týče nitroděložního tělíska, z dostupných studií není zmínka o této kontraindikaci, vzhledem k tomu, že nesrůstá s tkání.

Jako alternativu k doplňku stravy bychom Vám rádi nabídli doplněk stravy Chitomar.

6. 10. 2014 18:17 Anna

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli detox můžu podstoupit i takto:
První týden bych si dala tu razantnější volbu a to 3×3 tabletky denně.
Potom bych další dva měsíce dávala tabletky ráno a večer jednu. Mělo by to smysl? Nebo mám po tom týdnu už Yuccu vysadit úplně?
Je mi necelých 19 let a mám možnost být týden doma, tak přemýšlím, jestli by ten detox první týden nešel udělat drastičtější a ráznější.
Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Vzhledem k účinkům Yuccy bychom určitě doporučovali dodržet běžné dávkování, tj. první týden 1 tobolka denně, další týden 2×1 tobolku denně, ve třetím týdnu 3× tobolka denně. Proces očistné kůry by měl postupovat pozvolna.

V závislosti na „zanešení“ organismu se při kůře mohou dostavit přechodné bolesti zejména bolesti kloubů, v tomto případě je zapotřebí vydržet, případně snížit dávku, kůru nepřerušovat.

Na začátku kůry může dojít ke zvýšenému močení, možnému průjmu, což je výsledkem zrychlení látkové přeměny.

Nutno dodržovat pitný režim, denně je třeba vypít 2–3 litry tekutin, aby se usnadnilo vylučování odpadních látek.

3. 1. 2015 22:42 Hana Karmanová

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat,jaký vliv má yucca na pigment,štítnou žlázu,křečové žíly a bezlepkovou dietu?Děkuji za odpověď

6. 2. 2015 19:50 Jana Hejhalová

Dobrý den, mohu spolu s yuccou současně využívat i spirulina a chlorellu? Děkuji za odpověď

Vitalita

Můžete, ale doporučuji rozestup od yucca alespoň 30 minut.

21. 2. 2015 13:06 Lucie Hnízdová

Dobrý den,
mám zavedené hormonální tělísko Mirenu (již 3,5 roku). Předpokládám, že Yuccu mohu začít užívat.
Předem moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, přípravek můžete užívat.

1. 3. 2015 19:58 Veronika

Dobrý den,
chci se zeptat zda mohu užívat přípravek yucca když mám 2 roky voperovaný kardiostimulátor?
Děkuji Veronika P.M

Vitalita

V případě kardiostimulátorů a endoprotéz není možné užívat uvedený doplněk stravy a to z následujícího důvodu.

Tělo může považovat tyto náhrady jako něco navíc, může se je snažit vytlačit.

Jako alternativu doporučujeme užívat doplněk stravy Maitake nebo Reishi.

2. 3. 2015 22:45 Luca

Dobrý den, je možno užívat yuccu, pokud mám cca 1/2 roku zubní implantát (byl dost drahý na vyplavení :-)).Děkuji za odpověď

Vitalita

Raději bych doporučoval neužívat.

11. 3. 2015 11:35 Luca

:-( Děkuji za odpověď :-)

15. 3. 2015 11:07 Anna

Dobrý deň, je Yucca vhodná, keď mám prsné implantáty? Ďakujem za Vašu odpoveď.

Vitalita

V takových případech je vždy nutné požádat o radu svého lékaře, nebo lékaře, který prováděl zákrok. Bohužel nemohu odpovědět konkrétněji.

7. 4. 2015 14:14 Monika

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, za můžu užívat tobolky Yuka i když mám zavedené nitroděložní tělísko? Dkěuji za Vaši odpověd.

Vitalita

Ano, můžete.

25. 6. 2015 13:44 Hanka

Dobrý den, beru Chlorellu a Indonal, můžu současně užívat Yuccu? Je pravda, že rozpouští cysty v těle? Děkuji

Vitalita

S Indonalem nemám zkušenosti, určitě ale můžete užívat produkty chlorellu a yuccu. Neužívejte je současně, dělejte mezi nimi pauzu asi 2 hodiny.
Yucca je přírodní čistič organismu, má řadu příznivých účinků, že by rozpouštěla cysty, o tom však nevím.

1. 7. 2015 15:33 Radka Broumová

Dobrý den, smí se používat doporučené dávkováníi i v případě zubních inplantátů, které jsou v kosti již několik let, děkuji za Vaší odpověď.

Vitalita

Není žádný důvod, proč by se nemohla užívat. U čerstvých implantátů by teoreticky mohla dobře působit na urychlení hojení kombinace – Regemax, Coral, Colostrum a Calcium.

13. 7. 2015 01:24 Jiří Sušický

Dotaz na¨Yucca:množství látek z rostliny v 1 tbl?
Děkuji,Sušický

Vitalita

V 1 tabletě 450 mg Yucca.

14. 7. 2015 23:32 J.Sušický

Děkuji za rychlou odpověď ! Zapomněl jsem se ještě zeptat-má yucca vliv na náhradu čočky po operaci zákalu? Děkuji!

Vitalita

Nevím o tom, že by měla mít nějaký negativní vliv a ani to teoreticky nepředpokládám.

27. 7. 2015 10:26 Květa

Dobrý den,mám endoprotezu 16let,mohu používat yucca schidigeru? Nebo jestli je jiný přípravek,který bych mohla užívat,děkuji.

Vitalita

Bude lepší, když se poradíte se svým lékařem.

Jinak na detoxikaci máme např. Regalen, Aloe detox, Mycodetox a další.

5. 1. 2017 12:40 Jindra

Dobry den,mohla bych uzivat Yucca,pokud beru leky na stitnou zlazu a vysoky tlak? Dekuji

4. 4. 2017 20:54 alena

Dobry den,mohla bych uzivat Yucca,pokud beru leky na stitnou zlazu? Děkuji

15. 7. 2017 14:39 Monika Blahakova

Dobrý den, můžu užívat tablety Yucca když mám 6 týdnů po vložení prsních implantátu

Vitalita

V takových případech je vždy nutné požádat o radu svého lékaře, nebo lékaře, který prováděl zákrok. Bohužel nemohu odpovědět konkrétněji.

16. 8. 2017 09:57 Zdeňka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné yukku užívat po TEP kolena, která už byla provedena před cca 10 lety a s implantátem nejsou žádné potíže. Hrozí zde také riziko případného odhojení implantátu i po tak dlouhé době?
Je vhodné užívat yukku při částečně ucpaných koronárních tepnách( 20–30%, 40%)?Děkuji za Vaši odpověď.

Vitalita

Nemyslíme si, že by po těch letech se mělo cokoli stát, to je už zhojeno. Doporučuji začít užívat produkt. Možná bych připojil i produkt osteo Star – 0–0–30 ml.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Chlamynyl Star

Chlamynyl Star photo

Účinné složky slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kůra organismu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganismů.

Pýr - bylinná tinktura

Pýr - bylinná tinktura photo

Patří mezi byliny snižující hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Slzovka obecná

Slzovka obecná photo

Má silné čistící účinky, podporuje funkci sleziny, pomáhá trávení masa a tuků, má příznivý vliv na pleť.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)