ActiLac normalizuje zažívání

Speciální kombince probiotických kmenů k obnově a udržení mikrobiální rovnováhy střev a zažívání.

ActiLac photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 tobolek
Cena: 216 Kč
Vaše cena: 199 Kč
Ušetříte: 17 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Farmax
 ks 

Přípravek svým složením – přítomností speciální kombinace živých probiotických kultur a dostatečným množstvím prebiotik – řadíme do skupiny synbiotik. Synbiotika zajišťují harmonickou mikrobiální rovnováhu střevního traktu. V přípravku ActiLac naleznete speciálně vyvinutou kombinaci probiotických kultur, které se od ostatních běžně používaných liší tím, že z každého druhu byly vybrány pouze ty poddruhy, které jsou nejvíce životaschopné.

  • speciálně k užití při a po léčbě antibiotiky
  • rychlé nastolení přirozené rovnováhy střevní mikroflóry
  • pomáhá chránit před průnikem infekcí do organismu
  • celková podpora imunitního systému

Užívání

1 kapsle 2krát denně.

Doporučujeme začít s užíváním probiotik zhruba ve středu intervalu užívání antibiotik. Takže pokud užíváte antibiotika po 12 hod., tak je vhodné probiotika užít cca 5–6 hod poté.

Po ukončení léčby antibiotiky by se mělo pokračovat s probiotiky ještě alespoň týden, aby se mohly živé bakterie rozmnožit a osídlit sliznici střeva.

Složení

Probiotické kmeny: bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacilus salivarius, Lactococcus lactis.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

2. 11. 2014 18:47 cada josef

používá se ped nebo po antibiotiky

Vitalita

Doporučují brát během a i po ATB.

3. 12. 2014 19:46 jozef

Dobrý večer môže sa ActiLac užívat aj ked sa neberu antibíotiká čí preventívne a ako dlho Dakujem s pozdravom

Vitalita

Určitě můžete a dlouhodobě.

18. 7. 2016 12:21 Lucie

Dobrý den, zajímalo by mě kompletní složení výrobku, a zdali jsou tyto probiotika i pro vegany, tedy jestli jsou některé složky živočišného původu. Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Přípravek Actilac je vhodný i pro vegany. Neobsahuje žádné složky živočišného původu a tobolka je z hydroxypropyl­methylcelulózy.

30. 11. 2017 15:26 jana

Dobry den,je tobolka Actilacu upravena tak,aby se nerozložila trávicími šťávami v žaludku a doputovala kam má,tedy do střev?Děkuji za odpověd.

5. 1. 2018 12:41 Jaroslav

Tento prípravok som užíval spoločne s antibiotikami, 2× denne, no účinok mali taký, že som sa neodvážil ísť von, nakoľko som mal obavy, že nedobehnem… Prestal som to brať asi po 4 dňoch a po ďalších 3 dňoch sa a mi vyprázdňovanie upravilo. Takéto sú moje skúsenosti.

21. 3. 2018 16:52 Lucka

Dobrý den, beru antibiotika v 10 hodin ráno a večer, kdy si můžu vzít Actilac? Musí být nějaký časový odstup?

Vitalita

Ano, časový odstup v užívání je důležitý, jelikož při podání antibiotik spolu s Actilacem, by antibiotika přátelské bakterie vyhubila. Optimální je, když probiotika (Actilac) dodáte tělu zhruba ve dvou třetinách intervalu mezi dávkami antibiotik. Pokud berete antibiotika po 12 hodinách, Actilac je vhodné podat osm hodin po užití léku, tedy každý den přibližně v 18.-19.hodin večer.

26. 9. 2018 14:35 KuKi

Dobrý deň. chcem Vás poopraviť v zavádzaní pacientov že Actilac a jeho používanie tak nie je nutne žiadne časové oneskorenie voči antibiotikám a je plne gastrorezistentny. teda časový odstup nie je potrebný.

29. 10. 2018 17:49 Jindřich Spudil

Asi by bylo vhodné do návodu na užívání přípravku se zmínit o nutnosti časového odstupu při současném užívání přípravku s antibiotiky. Kdybych si to nevyhledal na internetu, tak se to uživatel, kromě případné informace od lékárníka, nedozví.

Vitalita

Máte pravdu, obecně je doporučováno začít s užíváním probiotik zhruba ve středu intervalu užívání antibiotik. Takže pokud užíváme antibiotika po 12 hod, tak je vhodné probiotika užít cca 5–6 hod poté.

Po ukončení léčby antibiotiky by se mělo pokračovat s probiotiky ještě alespoň týden, aby se mohly živé bakterie rozmnožit a osídlit sliznici střeva.

Tato informace není povinnou a proto nemusí být výrobcem, či distributorem uvedena na obale, případně v příbalovém letáku. Do našeho textu jsem ji však doplnil.

27. 2. 2019 20:30 lukas

dobry den mozem ich uzivat ActiLac aj ket ma palenie zahy .dakujem

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

APPLE CIDER VINEGAR STAR

APPLE CIDER VINEGAR STAR photo

Aktivní složkou jablečného octa je kombinace minerálů a kyseliny octové.

Kúra K30A - játra, žlučník

Kúra K30A - játra, žlučník photo

Sestava slouží k podpoře správné funkce jater a žlučníku. Pomáhá při rekonvalescenci po prodělaných onemocněních těchto orgánů, přispívá také k dobrému trávení.

Infants Dophilus

Infants Dophilus photo

Obsahuje 500 milionů životaschopných bakterií v 1 g.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)