Alavis 5 komplexní kloubní výživa pro psy a kočky

Výživa pro s obsahem kyseliny hyaluronové.

Alavis 5 photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Cena: 800 Kč
Vaše cena: 595 Kč
Ušetříte: 205 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Alavis
 ks 

Pro intenzivní regeneraci a obnovu kloubních chrupavek. Vhodné pro preventivní podávání i pro zvířata s kloubními obtížemi nebo bolestí kloubů.

  • vyživuje kloubní chrupavky
  • podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny
  • napomáhá při pohybových problémech

Glukosamin sulfát

Hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát

Je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

MSM

Látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Kyselina hyaluronová

Nachází se především v pojivových tkáních, kde tvoří hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Její podávání normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Kolagen II. typu

Je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky, kde zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS™ 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky. Nedostatek kolagenu v kloubu a chrupavce vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám. Kolagen zabezpečuje pevnost a pružnost pojivových tkání.

Užívání

1 – 5 kg: 1/2 – 1 tablety, 1/4 – 1/2 tablety 5 – 10 kg: 1 – 2 tablety, 1/2 – 1 tableta 10 – 15 kg: 2 – 3 tablety,1 – 1,5 tablety 15 – 25 kg: 3 – 4 tablety, 1,5 – 2 tablety 25 – 45 kg: 4 – 5 tablet, 2 – 2,5 tablety 45 a více kg: 5 – 6 tablet, 2,5 – 3 tablety

(Hmotnost psa, kočky: iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně, udržovací dávka (pokračovací) denně).

Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy nebo rozdrcené do krmiva.

Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Složení

V jedné tabletě – glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, methylsulfonyl­methan 200 mg, kolagen II. Typu 60 mg, kyselina hyaluronová 18 mg, mikrokrystalická celulóza, sterean hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid křemičitý.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Arthronis fáze 2

Arthronis fáze 2 photo

Je vhodný k podávání po ukončení léčby D-Glukosamin sulfátem nebo jako prevence ve štěněčím věku.

Skelevet

Skelevet photo

Určený je pro všechny druhy zvířat, obsahuje vápník, hořčík, fosfor, křemík, mangan a další stopové prvky.

Alavis Sanicell

Alavis Sanicell photo

Na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorů Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 22 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2021 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)