INDONAL přírodní přípravek

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů.

INDONAL photo

Jedná se o doplněk stravy.

Varianta: Woman - 90 kapslí
Cena: 600 Kč
Vaše cena: 509 Kč
Ušetříte: 91 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Synergia
 ks 

Indonal Woman

Každá žena prochází pravidelnými měsíčními cykly, během kterých se výrazně mění hormonální hladiny. Vytvářejí se nové estrogeny a staré – využité – by se měly z organismu rychle vyloučit. Žena vnímá tyto změny jako tlaky a bolestivost v prsech a děloze. Využité estrogeny mají změněnou strukturu a mohou být „potravou“ pro bulky, cysty a myomy v uvedených orgánech.

Indonal Woman dokáže vázat nepotřebné estrogeny a vyplavit je z těla ven. Žena následně cítí úlevu od premenstruačních tlaků a bolestí. Indonal je taky silný antioxidant. Má v sobě látky zvyšující imunitu organismu. Doporučujeme ho ženám pro udržení krásy a zdraví prsů a dělohy.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očisťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření HPV viru, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Idonal MAN

Charakteristika

Muži se o užívání preventivních přípravků zajímají v menší míře než ženy, jejich pozornost více zaujme mužská sexualita – schopnost reprodukce. Jedno s druhým se však nevylučuje.

Mnoho mužů slyšelo o problémech prostaty, ale ne všichni vědí, k čemu tento orgán slouží – tvoří se v něm tekutina, která přepravuje spermie.

Pro zdravý sexuální život a také „chuť“ je tedy důležité, aby byla zdravá také prostata a varlata.

Indonal Man, pomáhá udržovat tyto orgány zdravé, udržuje optimální hladiny hormonů a podporuje imunitu. Je to silný antioxidant.

Doporučujeme všem, nejen sexuálně aktivním mužům 1 kapsli denně (tříměsíční kúra) na podporu zdraví pohlavních orgánů.

Přípravek je také vhodný proti lidskému papillomaviru (HPV).

Dávkování:

U mužů do 70 kg 2 cps. denně, nad 71 kg 3 cps denně. Prevetivní užívání: jedna kapsle denně po dobu 3 měsíců, následně dodržet 3 měsíční pauzu. Kombinace doplňku INDONAL MAN s jinými léky je možná.

Rozumným řešením pro každého muže je INDONAL MAN jako podpora při prevenci a zdravého sexuálního života.

Indonal PARTNER

Upozorňujeme, že přípravek Indonal Partner for Woman je nově dostupný pod názvem Indonal Partner.

Náš nový produkt Indonal Partner for Woman obsahuje stejné množství účinné látky I3C jako Indonal Woman, ale je navíc obohacený silným antioxidantem „RESVERATROLem“ čímž je mnohem silnější a účinnější. Zvyšuje imunitu organismu a pomáhá proti viru HPV, působí také proti mykózám a plísním uvnitř organismu. Právě mykózy a plísně jsou v současné době velmi rozšířené a organismus se jich obtížně zbavuje. Doporučujeme ho užívat pravidelně především v měsících, kdy cítíme oslabení organismu (1 kapsli)

Resveratrol – nejsilnější antioxidant

Je 20× silnější než vitamin C, 5× než betakaroten a 50× účinnější než vitamin E.

Resveratrol je efektivní kosmetický prostředek, protože zabraňuje předčasnému stárnutí, obnovuje kolagenové vlákna, pokožku udržuje hladkou a pružnou. Funguje jako aktivátor sirtuinů – enzýmů chránících buněčnou DNA, známých jako geny mládí.

Resveratrol chrání kardiovaskulární systém, má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. Snižuje hladinu cukru v krvi.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských pohlavních hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očišťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření viru HPV, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Operace nemusí být vždy nutná

Důvěřujte Indonalu, pomohl už tisícovkám žen

Dávkování

Dospělí: 1×1 až 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít sklenicí vody nebo čaje.

Děti: starší 3 let s hmotností 25 až 44 kg 1×1 tobolku denně, nad 45 kg 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít vodou, minerálkou nebo čajem.

INDONAL je vhodné užívat alespoň 3 měsíce = využívat 1 balení – 3 balení (závažnější stavy).

Upozornění

Doplněk stravy. Tento přípravek se nesmí používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Přípravek není lékem, ani nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu. Přípravek má charakteristický zápach, který neznamená zhoršenou kvalitu výrobku.

Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, neobsahuje lepek, neobsahuje cukr, barviva ani látky na zvýraznění chuti. Přípravek není určen dětem do 3 let.

Přípravek se nesmí užívat v době těhotenství a kojení.

Přípravek je nevhodný pro osoby užívající léky na snížení obsahu žaludeční kyseliny.

Vaše dotazy na použití indol-3-karbinolu (INDONAL), objednávky na preventivní vyšetření děložního čípku citlivou metodou PCR na papillomaviry, případně na další infekce vám rádi zodpovíme na e-mailu: medigen@volny.cz, telefon +420 777 269 499 Po předchozím telefonickém objednání nás můžete osobně navštívit na adrese: MediGEN s.r.o., Poliklinika Spořilov, Božkovská 2967, Praha 4.

Složení v jedné kapsli

Indonal Woman

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol.

Indonal Partner

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol, 100 mg resveratrolu.

Indonal Man

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol + Saw Palmetto 45 % 100 mg.

Indonal Forte

200 mg Indol-3-Karbinol, 100 mg Kurkumin Komplex, 2 mg Piperin (extrakt z černého pepře).

Želatina tobolky neobsahuje látky z hovězího skotu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 5 6 8 starší »
15. 5. 2017 21:38 Jana

Dobrý den,
téměř dva roky se léčím pro výskyt genitálních bradaviček. Zpočátku mi lékař psal Aldaru, nepomohlo, byla jsem 2× na vyříznutí v nemocnici, 2 bradavičky zapomněli odstranit, ty mi kožní lékař odstranil dusíkem. Asi po 2 měsících se začaly objevovat opět, chodila jsem opět na odstranění dusíkem. Myslela jsem, že již budu mít po trápení, nyní po 2 měsících se objevily opět, jsem z toho nešťastná. Netuším, kde jsem k tomu přišla, nikdy jsem takovéto problémy neměla, jsem věrná manželka, je mi 62 let. Užívala jsem Hlívu ústřičnou, nyní Remasan a Reishi. Ráda bych se zeptala, zda by mohl pomoci Indolan(dosud jsem tento přípravek neznala) a zda ho mohu společně užívat s Remasanem.
Mockrát děkuji za radu a odpověď.
Jana

Vitalita

Indonal Partner by určitě za zkoušku stál (dávkování na 3 měsíce dle hmotnosti do 69 kg 2tob, nad 70 kg 3 tob. denně). Kombinace s dalšími potravinovými doplňky možná je, i když bych spíše doporučovala jej zbytečně nekombinovat.

23. 5. 2017 13:12 Pavlina

Dobrý den,prosim o radu.Který z indolanů je nejúčinnější ke zmizení myomů?Mám 2myomy vel.7cm v děloze.Zda uzivat indolan partner nebo women?Dekujir za radu.

Vitalita

Základní látka je v obou stejné a i stejné množství. Partner obsahuje navíc resveratrol – silný antioxidant. Na myomy jsou však obě varianty stejně vhodné.

1. 6. 2017 07:30 Lucka

Dobrý den, mám jednu genitální bradavičku, kterou úspěšně léčím Aldarou. Douhodobě užívám Emaneru a chlorellu. Chtěla bych se zeptat, jestli by mohlo dojít ke snížení účinku Indonalu Partner. Ještě by mě zajímalo, jestli by mohlo být nežádoucím účinkem Indonalu noční pocení. Děkuji a za odpověd. Lucka

Vitalita

Stran spoluužívání Aldary, Emanery a chlorelly v zásadě nic nesnižuje účinnost Indonalu. S Aldarou se s Indonalem snáší velmi dobře.

Co se týče nočního pocení, nemyslím, že by bylo Indonalem způsobeno.

15. 6. 2017 22:12 Kim

Zdravím, prosím chtěla bych se zeptat mám cystu a na vaječníku a miomy je dobre když si koupím Indonal Partner For Woman pomůže to? Děkuji Kim

Vitalita

Indonal je potravinový doplněk, v jehož spektru účinnosti je udávána hormonální stabilizace organismu při děložních myomech a cystách v prsní žláze či na vaječnících – tedy mimo jiné. Na Vaši otázku: ano, mohl by Vám pomoci v zabránění růstu výše jmenovaných. Nicméně doporučila užívat spíše Indonal for Woman na 3 měsíce dle hmotnosti ( do 69 kg 2×1 tobolku, nad 70 kg 3×1 tobolku denně).

12. 7. 2017 00:42 Klara

Dobry den, objevili se mi kondylomata. Jsem z toho nestastna. Dostala jsem spoustu masti a prasku a nezabira to. Dale jsem dostala Evelor. Je mozne ho kombinovat s Indonalem?

Vitalita

Evelor s Indonalem kombinovat lze, nicméně proti HPV infekci by v zásadě stačilo cca 3 měsíční užívání Indonal Partner, které již obsahuje resveratrol. Na druhou stranu je potřeba vědět, že jak Indonal, tak Evelor jsou POUZE potravinové doplňky nikoliv léčiva.

21. 9. 2017 07:45 Marie

Dobrý den.
Prosím o radu Byla mi diagnostikována cysta o 8mm v prsu Je tento lék Indonal vhodný na rozpouštění nebot nabidka těchto značek je vic.Ktery by byl vhodný pro věk 70let.
Děkuji za odpověď.Marie

Vitalita

Pro cysty v prsou je doporučen Indonal for woman (oranžový) v dávkování dle hmotnosti (do 67 kg 2 tob. denně, nad 70 kg 3 tob. denně) po dobu ideálně 3 měsíců s následnou minimálně tříměsíční pauzou.

1. 12. 2017 19:02 Marta Holbikova

dobrý den,na gynekologii mi vyšel 2× po sobě cytol.stěr lehká dysplázie na děl.čípku.chtěla bych něco udělat aby 3tí stěr dopadl dobře(pokud to ještě v téhle fázi jde)které léky byste mi doporučili,děkuji za info:-)Marta H

Vitalita

Z dotazu mi není jasné, jde-li skutečně o lehkou dysplázii tedy L SIL nebo něco nejasného (lékaři někdy označovaného jako lehká dysplazie ASC US , AGC NOS). Nicméně, pokud jde již skutečně 2× o L SIL a je Vám více než 35 let, volila bych pro ověření HPV testaci původce potíží a dle výsledků již histologické ověření (biopsii).

Potravinovými doplňky si pomoci můžete, ale je to „jen“ podpora. Volila bych Indonal Partner s resveratrolem.

28. 1. 2018 19:00 Markétka

Dobry den. Koupila jsem pripravek Indonal Man tatovi, ktery se leci s prostatou, ale bere taky leky na srdce. Ředí mu krev lekem Pradaxa. Muze i pri tom redeni krve lek Indonal Man uzivat?
Zaroven se chci zeptat, zda by pomohl Indonal dceri, ktere je 14 let a ma silnou, bolestivou menstruaci spojenou s nevolnosti.
Dekuji za pripadnou odpoved.

Vitalita

Pradaxa by se neměla vylučovat ani s I3C, ani s extraktem ze saw palmeto – Indonal Man podle mě užívat lze.

Stran dcery můžete vyzkoušet Indonal for woman 1×1 tbl, předpokládám, že dcera neváží více než 60 kg a po měsíci uvidíte.

4. 2. 2018 22:12 Werunka

DOBRÝ DEN. Potřebuji poradit. Mám kondylomata. Měla jsem jeden pupínek a po použití masticek se mi jich objevilo víc i u konecniku. Na všech se udělaly strupy#ktere velice bolely. Po odstranění strupu některé zmizely,ale některé zůstaly. Vypadalo to jako by se mi udělaly jizvy,ale teď se mi udělaly další pupínky. Manžel má 2 bradavicky,mas­ticky ani alvara mu nepomáhá. Vypadá to u něj jako normální bradavicka. Nerozsirujese mu to,ale taky nemizi. Nmanzel to sabotuje. Neboli ho to. Já jsem z toho však nešťastná. Už se mi to vrací od listopadu 2017 a na operaci nechci. Já ani manžel kvůli tomu sexuálně nežijeme a ani nemáme jiného partnera a ani jsme neměli. Pomůžou tyto tabletky pro zmizení?
Mam vůbec kondylomata nebo co to je.

Vitalita

Condylomata accuminata mají původ v HPV infekci, takže Indonal Partner for woman je jistě na místě ideálně pro oba partnery. Bohužel ale jde pouze o potravinový doplněk, takže od něj nelze očekávat léčebný efekt. Spíše funguje jako prevence či podpora léčby. Jde-li skutečně o genitální bradavice alias condylomata accuminata Vám nikdo bez vyšetření po internetu nepotvrdí. Pokud selhává léčba u jednoho gynekologa, obraťte se na jiného. Rozhodně není potřeba si touto banalitou špatně zaléčenou komplikovat život.

5. 2. 2018 16:20 Iva

Dobrý den,

je mi 42 let mám v děloze dva drobnější myomy do 2 cm, prý to dle lékaře není problém (ještě bychom chtěli jedno mimčo), ale způsobují mi občasnou krvácivost po ovulaci a PMS. Myslím, že mám více estrogenu. Hormonální profil i zásobu vajíček mám prý dobrou, ale nedaří se …
Mohl by mi tento přípravek pomoci zbavit se myomů? Děkuji Iva

Vitalita

Indonal for woman může pomoci zastavit růst myomů stabilizací hormonální hladiny metabolitů estrogenu. Jde ale pouze o potravinový doplněk, takže jeho účinnost rozhodně není ani spolehlivá ani srovnatelná s léčivy např. Esmyí . Nicméně Vám jeho užívání neuškodí a minimálně pomůže s PMS a snad i periovulačním spottingem.

10. 2. 2018 22:10 sasa

Dobrý den, v lékárne mi byl doporucen prípravek indonal woman..prodelala jsem zanet vejcovodu a po atb léčbě jsem se chtela dolecit s tím, že chci neco přírodního a že plně kojím..ted jsem zjistila ze pripravek není vhodný pro kojící..jak je mozné, že mi ho v lekarně doporucili? přípravek užívám měsíc..mohlo to miminku nějak ublížit? Dík za odpoved..

4. 3. 2018 19:29 mary

Dobrý deň,boli my zistené myomy a v zápätí doporučený prípr.,Indol Woman.beriem ho 5.deň,1×denne.avšak už 2dni sa my velmi točí hlava,znížil sa my tlak.beriem popri tom magnézium a sorbifer durules.ráno si dám 1 Iw,poobede 1 sorbifer a večer 1magnerot.nemohol my spôsobiť tento problém práve indonal?

Vitalita

Indonal for Woman jakožto potravinový doplněk s největší pravděpodobností nevládne schopností ovlivňovat krevní tlak . Nicméně , pokud jej budete málo zapíjet či špatně kombinovat s jídlem, tak zažívací diskomfort Vám může dočasně způsobovat potíže .

8. 3. 2018 16:07 Lenka

Dobrý den může se užívat Idonal i hlíva ústřičná současně nebo raději ne?

Vitalita

Ano, oba přípravky můžete užívat současně, jen doporučuji rozestup cca 20 minut.

22. 3. 2018 14:18 Klára

Dobrý den, po nálezu z cytologie – atypie žlázových buněk, jsem okamžitě vysadila antikoncepci a začala brát 2× denně Indonal plus další vitamíny po 3 měsíce. Dnes jsem dostala výsledky z další cytologie tentokrát tzv. z tekutého media. Měla by to být přesnější metoda ke zjištění rakoviny čípku. Výsledky byly úplně v pořádku. Věřím, že i Indonal byl jedna z věcí, které mi pomohli. Děkuji

13. 4. 2018 00:27 Marie

Dobry den, prosim o radu. Pred 10 lety jsem dostala HPV virus, byla mi provedena konizace a nasledne jsem otehotnela. Po porodu az doted jsem byla v poradku, nyni opet nalez, jdu na cytologicke vysetreni. Pred mesicem jsem zacala uzivat prostredek Maca, hlavne z toho duvodu, ze se snazime o miminko. Ted bych ale chtela zacit uzivat Indonal, ale nevim, jestli mohu brat oba prostredky soucasne. Zaroven prosim o radu, ktery druh Indonalu je pro me nejvhodnejsi. Dekuji mnohokrat za odpoved. Marie

Vitalita

Extrakt z Macy peruánské lze kombinovat s Indonalem bez jakéhokoliv rizika. Stran výběru Indonalu bych upřednostnila Indonal Partner.

17. 7. 2018 19:00 Zdeňka

Dobrý den, mám před sebou plánovanou rekonizaci a očkování proti HPV. Kdy je nejlepší začít s užíváním Indonalu Partner..? Je možné ho užívat současně se Sobiferem a antikoncepcí…? Bude podorovat odolnost organismu proti HPV, které již mám v organismu..?Dě­kuji.

Vitalita

Indonal Partner / nejlépe pro všechny sexuální partnery / lze užívat i s antikoncepcí i s přípravky doplňujícími železo v organismu. Jedním z udávaných účinků proti působení HPV je skutečně „posílení“ imunitního systému. Je potřeba ale mít na zřeteli, že se jedná POUZE o potravinový doplněk nikoliv lék…účinky tedy nelze zaručit a ani se neprojeví u všech uživatelů ve stejné míře. Co se týče vlivu na imunitní systém u již dlouhodobé přítomnosti viru/virů v organismu, je to dobrá otázka. Nicméně i u vakcinace / Gardasilem 9, Silgardem / nyní Gardasilem/ či Cervarixem byl účinek na výrazné zlepšení odolnosti / buněčné i humorální/ prokázán i u jiných osob než tzv HPV-naivních…tedy proč by to nemělo fungovat i u Indonalu.

14. 8. 2018 14:24 Andrea

Dobrý den,chci se zeptat zda je možné užívat přípravek Indonal forte(kvůli změnám na čípku) společně s hormonální antikoncepci,dekuji

Vitalita

Indonal nemá žádnou negativní ani pozitivní vazbu s jakoukoliv antikoncepcí.

31. 10. 2018 12:52 Radka

Dobry den,
Chtela bych se zeptat zda muzu Indonal Partner uzivat spolecne s enzymen Serrapeptaza a houbou Coriolus ?
Dale mam nejasnosti v uzivani … primo od vyrobce je na obale uvedeno,ze se maji uzivat 2tbl.denne s tim,ze se nema prekracovat davkovani. Na vasich strankach je nekde uvedeno 2 tbl a nekde je uvedeno nad 70 kg ,ze se maji uzivat 3 tbl/den… ??
A jeste mam nejasnosti ohledne doby uzivani … na obale je od vyrobce uvedeno po jidle …Vy uvadite nekde 10 min PRED jidlem a nekomu jste radili, ze je vhodne uzivani az treb 2 hodiny PO jidle kvuli nadymani..? Kazda informace je jina … trpim na zazivaci obtizr i bez toho,takze bych si to nerada zhorsila.

Za odpovedi moc dekuji a preji prijemny den.

Vitalita

Stran společného užívání s dalšími potravinovými doplňky se obecně řídím spíše heslem :" všeho moc škodí ", nicméně Vámi uváděné by s Indonalem zásadně negativně korelovat nemělo.

Užívání I3C ve vztahu k jídlu: pokud trpíte zažívacími potížemi, osvědčila se mi denní dávka (do 69 kg 2 tob, nad 70 kg 3 tob) večer cca 2 hodiny po posledním jídle s dostatečným zapitím čistou vodou ( cca 150 ml).

22. 11. 2018 12:45 Petra

Dobrý den,

pomůže Indonal v případě, že mám vysoké hladiny LH a FSH, je mi 40 let, srovnat tuto hormonální nerovnováhu?
Děkuji, Petra

Vitalita

Zajímavá otázka u potravinového doplňku. Nicméně tím, že výrobce udává a studie potvrzují změnu metabolitů estrogenů v hormonálním spektru ve prospěch těch „správně hydroxylovaných“…tak asi by za určitých podmínek mohly hladiny gonadotropinů poklesnout. Pokud vím, nikdy se ale tímto směrem studie necílily. Ve hře bude více okolností: Vaše hmotnost (resp. zásoba hnědého tuku), dědičná dispozice, zdravý či nezdravý životní styl a další věci omezující ovariální rezervu. Především totiž Indonal není lék, takže jako u všech potravinových doplňků: pomoci může , ale také nemusí. Za zkoušku by to ale min. na 3 měsíce stálo.

29. 11. 2018 18:51 Veronika

Dobry den,

Chci se zeptat,zda je opravdu Indonal forte lepsi nez woman,ve chvili,kdy jsou zjisteny zmeny na cipku? Nekdo rikal,ze woman lepsi,ale ten povazuji jako prevenci. Muzete mi prosim poradit?

Velice dekuji za odpoved

Vitalita

Asi se nedá říct, který je jednoznačně lepší. Indonal for woman obsahuje 150mg I3C, Indonal Forte 200mg I3C a navíc kurkumin 100 mg. Z tohoto pohledu je asi „koncentrovanější“ Indonal Forte. To ovšem může být za podmínek např. nesnášenlivosti kurkumy na nevýhodu.

Osobně mám raději Indonal Forte, protože se mi i dané kombinaci zdá komfortnější k užívání. Pro dlouhodobější užívání bych ale doporučila oba.

2. 1. 2019 07:52 Jana

Dobrý den, 14 dní jsem hospitalizována se zánětem žlučníku. Hospitalizace mi bude již ukončena. Chtěla bych opět užívat Indonal forte, který mi odstranil silný PMS, bolesti při menstruaci a mám myom na deloze. Bojím se, aby se při užívání opět nevrátil zánět žlučníku? V budoucnu mě čeká odstranění žlučníku. Je možné Indonal forte užívat i po odstranění žlučníku? Jak dlouho je možné Indonal užívat bez přestávky. Protože do týdne po vysazení mám opět silné bolesti v podbřišku(jsem 2 roky po císaři). Děkuji

Vitalita

U potíží se žlučníkem bych nedoporučovala užívání Indonalu Forte s kurkumou, ale pouze Indonalu for woman (oranžový). Kurkuma a pepř můžou skutečně interferovat s potížemi, o nichž se zmiňujete.

Doba užívání je ideální na 3 měsíce dále opět s minimálně 3 měsíční pauzou.

10. 1. 2019 07:41 Veronika

Dobrý den,
Dle steru z pravidelné geologické prohlídky mám papillomavirus. Další kontrolní stery mě čekají za tři měsíce. Lékař mi mimo jiné přípravky doporučil Indonal pro zvýšení imunity.
Který z přípravku Indonal si mám zakoupit?
Děkuji

Vitalita

V případě infekce HPV rozhodně Indonal Partner, ideálně i pro partnera.

9. 3. 2019 13:42 Šárka

Dobrý den, mám 48 let a už asi 20 let mám cysty v prsou, jsem rok po hysterektomii, ještě mám pořád akné. Prosím, mohl by pomoct Indonal? Který bude lepší? Gynex a Estozin jsem brala několikrát a bohužel mi nepomohli, dceři ano. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Za pokus by to určitě stálo. Doporučovala bych klasický oranžový Indonal for woman.

19. 3. 2019 19:06 Hanule

Dobrý den, uživám lék Novofem (HST, obsahuje estradiol/noret­histeroni acetas). Nyní objeven polyp v děloze. Může mi indonal pomoct s polypem, a nesníži účinnost novofemu do té míry, ze se objeví znovu klimakterické problémy? Lze ho uživat souběžně s HST léčbou? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Indonal lze užívat souběžně s hormonální substituční léčbou aniž by snižoval či měnil její účinnost. Stran jeho účinku na endometriální polyp mám ale pochyby. Navíc u žen nad 45 let bych spíše volila odstranění polypu ideálně hysteroskopicky a jeho histologické vyšetření než nejistotu sledování. Záleží ovšem i na jeho velikosti a ultrazvukovém posouzení

16. 4. 2019 09:26 Petra

Dobrý den,
dá se užívat Indonal Partner kontinuálně dlouhodobě 1× denně? Jsem po 40 a cítím se během menopauzy moc dobře od té doby, co ho užívám. Zmizely mi i gynek. problémy.
Děkuji

Vitalita

Nedoporučuje se užívat kontinuálně, je ideální dát si pauzu, aspoň 2 měsíce, a potom je možné opět užívat. V pauze by se příznaky skutečně vrátit neměly a následně je důležité dát si znovu 3-měsíční užívání.

5. 5. 2019 16:58 Veronika

Dobry den,
Mohu poprosit o radu? Ceka me zakrok Leep neboli konizace. Od listopadu do unora jsem brala Indonal forte a nalez se zlepsil,presto jdu,at je to vse pryc. A chtela bych jen jako prevenci zlepseni pooperacni kontroly brat Indonal,ale nevim ktery je lepsi. Zda Forte nebo Woman. Muzete mi prosim poradit? A mohu ho brat,kdyz jsem 3-mesicni kuru dobraka zacatkem unora?

Dekuji za odpoved

Vitalita

Většinou, pokud je příčinou dysplastických změn a operací na hrdle děložním infekce lidským papillomavirem /HPV/…potvrdí či vyloučí Váš gynekolog…se doporučuje užívání Indonal partner /zelený / s resveratrolem. Užívat můžete po 3 měsíční pauze.

Jetliže se ale operace na hrdle děložním provádí pouze „kosmeticky“ bez průkazu dysplastických změn způsobených HPV, pak lze užívat prakticky kterýkoliv přípravek Indonalu / Woman , Forte, Partner /

« novější 1 2 3 4 5 6 8 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

SexUP Aphrodisiac

SexUP Aphrodisiac photo

Pro zvýšení sexuálních prožitků, lepší prokrvení a citlivost pohlavních orgánů.

ImunoBran PLUS

ImunoBran PLUS photo

ImunoBran PLUS je arabinoxylanová směs (MGN3), obohacená výtažkem z pivních kvasnic, které zvyšují jeho účinek. Nižší obsah patentované směsi MGN-3 (50 mg) je vyvážen důležitými látkami, obsaženými v pivních kvasnicích, které obsahují celé spektrum vitamínů a minerálů ve vysoce vstřebatelné formě.

Ginexid vaginální čípky

Ginexid vaginální čípky photo

Indikují se k ženské intimní hygieně pro svůj zklidňující, ochranný a rovnováhu opět nastolující účinek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)