INDONAL přírodní přípravek

INDONAL photo

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů.

Jedná se o doplněk stravy.

Varianta: Woman - 90 kapslí
Cena: 800 Kč
Vaše cena: 479 Kč
Ušetříte: 321 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Synergia
 ks 

Indonal Woman

Každá žena prochází pravidelnými měsíčními cykly, během kterých se výrazně mění hormonální hladiny. Vytvářejí se nové estrogeny a staré – využité – by se měly z organismu rychle vyloučit. Žena vnímá tyto změny jako tlaky a bolestivost v prsech a děloze. Využité estrogeny mají změněnou strukturu a mohou být „potravou“ pro bulky, cysty a myomy v uvedených orgánech.

Indonal Woman dokáže vázat nepotřebné estrogeny a vyplavit je z těla ven. Žena následně cítí úlevu od premenstruačních tlaků a bolestí. Indonal je taky silný antioxidant. Má v sobě látky zvyšující imunitu organismu. Doporučujeme ho ženám pro udržení krásy a zdraví prsů a dělohy.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očisťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření HPV viru, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Idonal MAN

Charakteristika

Muži se o užívání preventivních přípravků zajímají v menší míře než ženy, jejich pozornost více zaujme mužská sexualita – schopnost reprodukce. Jedno s druhým se však nevylučuje.

Mnoho mužů slyšelo o problémech prostaty, ale ne všichni vědí, k čemu tento orgán slouží – tvoří se v něm tekutina, která přepravuje spermie.

Pro zdravý sexuální život a také „chuť“ je tedy důležité, aby byla zdravá také prostata a varlata.

Indonal Man, pomáhá udržovat tyto orgány zdravé, působí proti nádorům, udržuje optimální hladiny hormonů a podporuje imunitu. Je to silný antioxidant.

Doporučujeme všem, nejen sexuálně aktivním mužům 1 kapsli denně (tříměsíční kúra) na podporu zdraví pohlavních orgánů.

Přípravek je také vhodný proti lidskému papillomaviru (HPV).

Dávkování:

U mužů do 70 kg 2 cps. denně, nad 71 kg 3 cps denně. Prevetivní užívání: jedna kapsle denně po dobu 3 měsíců, následně dodržet 3 měsíční pauzu. Kombinace doplňku INDONAL MAN s jinými léky je možná.

Rozumným řešením pro každého muže je INDONAL MAN jako podpora při prevenci a zdravého sexuálního života.

Indonal PARTNER

Upozorňujeme, že přípravek Indonal Partner for Woman je nově dostupný pod názvem Indonal Partner.

Náš nový produkt Indonal Partner for Woman obsahuje stejné množství účinné látky I3C jako Indonal Woman, ale je navíc obohacený silným antioxidantem „RESVERATROLem“ čímž je mnohem silnější a účinnější. Zvyšuje imunitu organismu a pomáhá proti viru HPV, působí také proti mykózám a plísním uvnitř organismu. Právě mykózy a plísně jsou v současné době velmi rozšířené a organismus se jich obtížně zbavuje. Doporučujeme ho užívat pravidelně především v měsících, kdy cítíme oslabení organismu (1 kapsli)

Resveratrol – nejsilnější antioxidant

Je 20× silnější než vitamin C, 5× než betakaroten a 50× účinnější než vitamin E.

Resveratrol je efektivní kosmetický prostředek, protože zabraňuje předčasnému stárnutí, obnovuje kolagenové vlákna, pokožku udržuje hladkou a pružnou. Funguje jako aktivátor sirtuinů – enzýmů chránících buněčnou DNA, známých jako geny mládí.

Resveratrol chrání kardiovaskulární systém, má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. Snižuje hladinu cukru v krvi.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských pohlavních hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očišťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření viru HPV, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Operace nemusí být vždy nutná

Důvěřujte Indonalu, pomohl už tisícovkám žen

Dávkování

Dospělí: 1×1 až 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít sklenicí vody nebo čaje.

Děti: starší 3 let s hmotností 25 až 44 kg 1×1 tobolku denně, nad 45 kg 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít vodou, minerálkou nebo čajem.

INDONAL je vhodné užívat alespoň 3 měsíce = využívat 1 balení – 3 balení (závažnější stavy).

Upozornění

Doplněk stravy. Tento přípravek se nesmí používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Přípravek není lékem, ani nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu. Přípravek má charakteristický zápach, který neznamená zhoršenou kvalitu výrobku.

Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, neobsahuje lepek, neobsahuje cukr, barviva ani látky na zvýraznění chuti. Přípravek není určen dětem do 3 let.

Přípravek se nesmí užívat v době těhotenství a kojení.

Přípravek je nevhodný pro osoby užívající léky na snížení obsahu žaludeční kyseliny.

Vaše dotazy na použití indol-3-karbinolu (INDONAL), objednávky na preventivní vyšetření děložního čípku citlivou metodou PCR na papillomaviry, případně na další infekce vám rádi zodpovíme na e-mailu: medigen@volny.cz, telefon +420 777 269 499 Po předchozím telefonickém objednání nás můžete osobně navštívit na adrese: MediGEN s.r.o., Poliklinika Spořilov, Božkovská 2967, Praha 4.

Složení v jedné kapsli

Indonal Woman

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol.

Indonal Partner

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol, 100 mg resveratrolu.

Indonal Man

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol + Saw Palmetto 45 % 100 mg.

Indonal Forte

200 mg Indol-3-Karbinol, 100 mg Kurkumin Komplex, 2 mg Piperin (extrakt z černého pepře).

Želatina tobolky neobsahuje látky z hovězího skotu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 6 7 starší »
14. 3. 2016 22:27 Zdrav

Je nutné u indonal partner po 3 měsíčním užívání zavést pauzu bez přípravku?

Vitalita

Nutné to není, ale doporučuje se.

23. 3. 2016 22:34 Renata Kim

Zdravím,prosím beru antidepresiva Miraklide může se brat indonal woman ? A vitamín b6 , vitamín C? Děkuju. Kim.

Vitalita

Ano, můžete, jen dodržujte rozestup 20 – 30 minut.

23. 3. 2016 23:04 Kim

Zdravím,prosím po vyteru mi zjistila doktorka atipicke buňky , prosím je dobre uzivat Indonal woman? Vyleci to? Prosím co je to atipicke buňky? Děkuju moc.

Vitalita

Atypické znamená neobvyklé. O co se jedná konkrétně Vám musí říct doktorka. A až potom lze zvolit léčbu.

7. 4. 2016 08:26 Milena

Dobrý den, mohu užívat Indonal Partner zároveň s IMUDON NEO? Děkuji

Vitalita

Ano, můžete, ale dodržujte rozestup min. 30 minut.

27. 4. 2016 23:08 IVA

Dobrý večer,
chci se zeptat, zda je přípravek INDONAL WOMAN vhodný pro maminku ročník 1934, která je po oboustranné ablaci a po odstranění podpažních uzlin. Nyní při posledním vyšetření byly objeveny malé cysty benigního vzhledu v jizvách v podpaží.
Děkuji.
IVa

Vitalita

Indonal sa odporuca uzivat pri podobnych zdravotnych komplikaciach, nema vedlajsie ucinky, neovplyvnuje uzivanie inych liekov akurat odporucame neuzivat pocas uzivania Indonali lieky proti kyseline zaludka, nakolko tieto ovplyvnuju ucinok Indonalu.

10. 6. 2016 13:12 Hana

Dobrý den,

mám sníženou činnost štítné žlázy, beru zatím jen 3× týdně Letrox 50, mohla bych užívat Indonal Partner alespoň preventivně? Na Vašich stránkách je v popisu k léku uvedeno, že jej lidé s problémy štítné žlázy užívat nemohou. Hrozí tedy v případě užívání nějaký velký zdravotní problém? Hodně mě tento produkt oslovil a ráda bych ho užívala. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Můžete úplně v pohodě brát I. Partner a dané léky, dané tvrzení které na strance mámě je zastaralé, ale dnes už na základě studií víme, že se nijak vzájemně neovlivňují.

Dané tvrzení bude ze stranek následně odstraněno.

16. 6. 2016 10:17 Ulrika

Dobrý den, včera jsem si koupila Indonal Partner, na vašich stránkách je uvedeno užívání 10 minut před jídlem zapít sklenicí vody. Na obalu Indonalu se má užívat po jídle. Co je tedy správně? Díky za odpověď.

Vitalita

vzhledem k tomu, že se jedná o extrakt z křížatých, tedy nadýmavých rostlin, užívání bezprostředně po jídle není optimální. Vhodné je dodržet delší odstup – cca 2 hodiny.
Velmi dobrou zkušenost máme s užíváním ve večerních hodinách (2 a více hodin po posledním jídle) s dostatečným zapitím (alespoň 100 ml).

Za neaktuální info na webu se omlouváme.

18. 7. 2016 07:06 Lenka

Dobrý den,
Mám buněčné změny způsobené hpv a chtěla bych začít brát I. partner. Dala bych ho příteli, který je ovšem na warfarinu. Ovlivňuje Indonal krevní srážlivost, příp. metabolismus warfarinu a tím INR?
Děkuji

20. 7. 2016 11:38 Eva

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli může přítel používat Indonal Man nebo Indonal Partner k léčbě kondylomat. A který Indonal by byl případně vhodnější. V případě, že má Crohnovu chorobu a bere léky – Acidum folicum, Budenofalk, Imasup. Předem děkuji za odpověď.

21. 7. 2016 14:22 Maruška

Dobrý den, za mě tento přípravek můžu jen a jen doporučit. cytologie mi dva krát po sobě nedopadla dobře. Dr. mě objednala na další cytologii po 3 měsících a říkala, že pokuď i teď to nedopadne dobře, budu muset jít na operaci. Po jejím doporučení jsem si koupila Indonal. Brala jsem ho 2× denně po dobu 3 měsíců a na operaci jsem nemusela jít. :)

7. 8. 2016 19:40 Hana

Dobrý den, rída bych se zeptala, zda užívání indonalu pomůže zmírnit výskyt akné.
Děkuji

Vitalita

Mohl by zmírnit. Ale na akné je výborná kúra, popřípadě kúra pokračovacé.

5. 9. 2016 12:32 DAGMAR MRAZKOVA

Dobry den chci se zeptat jestli mi pomuže indonal-women na cystu a upravu měsičku mam je nepravidelne a dost silne budu je mit slabšI? MirnějsšI? A za jak dlouho to pomuze jak dlouho mam brat indonal je to dobre I na přechod? A na co ještě? Děgkuji za odpoved mrazkova

Vitalita

Přípravek je vhodný právě na cystu. Na přechod by mohl taky pomoci, ale více bych doporučil přípravek Klima Lady.

3. 10. 2016 17:23 Kateřina

Dobrý den.
před rokem jsem byla na odstranění cysty a byla mi diagnostikována endometrioza. Nyní bych ráda otěhotněla, a proto jsem před 2 týdny začala užívat NosiFol Duo. Dnes jsem se dozvěděla, že nemám dobré výsledky cytologie a budu čekat na detailnější testy HPV. Ráda bych tedy začala užívat i přípravek Indonal (v minulosti jsem měla problémy s infekcemi na čípku), ale nevím, zda mohu současně brát ještě Nosifol Duo? ? Poradíte prosím zda se tyto přípravky nějak ovlivňují??
Děkuji. za odpověď. Kateřina

Vitalita

Indonal Partner (proti působení HPV) se může užívat zároveň s NosiFolem Duo. Doporučovala bych jen tablety Indonalu nezapíjet nápojem z NosiFolu. Spíše oba doplňky během dne oddělit.

25. 10. 2016 07:12 Galia

Dobry den,
Je mi 41 let a vajecniky skoro nemaji vaicka.
Mam polyp delohy a vysokou delozni sliznice. Pristy tyden bude hysteroskopie.
V roce 2014 a 2016 jsem mela myomy.
Mela jsem take cystu v prsa. Sama zmizila. Predpokladam,ze mam zvisenou hladinu estrogenu.
Mohu se zeptat jestli bych mohla brat Indonal?
Dekuji predem!
Galia

Vitalita

Podle toho, co píšete, Indonal určitě můžete.

4. 11. 2016 22:02 monika

Dobry den , je indonal vhodny aj pri polypoch na maternici? Dakujem

Vitalita

Při polypech vycházejících ze sliznice děložní není Indonal nijak výrazně účinný.

Příčinou polypů bývá chronický zánět a to spíše bakteriálního původu a pravděpodobně se ani neuplatňuje vliv HPV.

Polypy bych rozhodně doporučila odstranit – nejlépe hysteroskopicky. Žádná konzervativní léčba není na místě.

8. 1. 2017 13:25 Jaroslava Kozáková

Dobrý den,
Lze Indonal užívat společně s vitamínem B17? Benefiční se vzájemně tyto dva produkty? Děkuji za odpověď.

8. 1. 2017 13:29 Jaroslava Kozáková

Dobrý den, lze Indonal užívat společně s vitamínem B17? Nenegují se vzájemně tyto dva produkty ? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Oba přípravky můžete užívat, jen bych doporučil rozestup cca 20–30 minut.

26. 1. 2017 18:49 Zuzana

Dobrý den, chtěla bych se informovat… našli mi v obou prsou cystu, a ted si nejsem jistá dávkováním, mám to brát ráno 1×1 a po té večer 1×1? Jelikož mám i zvětšenou štítnou žlázu a beru prášky Euthyrox 50 také ráno před jídlem, vadí to tomu nějak? Můžu si to vzít najednou? A po třech měsících to mám snížit na 1×1 denně nebo je mám vyloučit na chvíli a poté zase zčít brát? Děkuju za odpověd

18. 3. 2017 07:58 Jana

Dobry den.jaka doba je vhodna k uzivani Indonal Partner a jaka je optimalni prestavka mezi dalsim uzivanim Ind.Partner? Dekuji za odpoved.

Vitalita

Ideální je užívání Indonalu Partner po jídle, zajišťuje to rychlejší a efektivnější vstřebávání se do organismu látky Indol-3-Carbinolu a resveratrolu. Užívání závisí od zdravotních důvodů, pro které jste se rozhodla Indonal užívat. Mohu vědět, k jakému účelu chcete Indonal Partner užívat?

Každopádně je doporučená 3-měsíční kúra. V případě pokud máte zdravotní potíže je doporučené užívání: 3měsíce si dát kúru, 3 měsíce neužívat a pak opět 3 měsíce užívat. V případě pokud chcete užívat produkt jako preventivní opatření stačí 2× ročně si dát 3-měsíční kúru s tím že po třech měsících užívání by měl být odstup alespoň 3 měsíce.

20. 3. 2017 14:47 Jana

Indonal Partner užívám kvůli myomům. Myslela jsem, že pauza má být 1–2měsíce. Udělám tedy dle Vaší rady pauzu 3 měsíce.
S užíváním končím nyní po třech měsících. Děkuji za Vaši odpověď.

11. 4. 2017 13:39 Jarka

Dobrý den, mohu užívat Indonal při užívání antidepresiv? Ještě jeden dotaz, zda Ind. může způsobovat únavu, ospalost apod.?
Děkuji Jarka

Vitalita

Současné užívání Indonalu a antidepresiv není kontraindikované.

Stran navýšené únavnosti většinou není příčina v I3Carbinolu.

15. 5. 2017 21:38 Jana

Dobrý den,
téměř dva roky se léčím pro výskyt genitálních bradaviček. Zpočátku mi lékař psal Aldaru, nepomohlo, byla jsem 2× na vyříznutí v nemocnici, 2 bradavičky zapomněli odstranit, ty mi kožní lékař odstranil dusíkem. Asi po 2 měsících se začaly objevovat opět, chodila jsem opět na odstranění dusíkem. Myslela jsem, že již budu mít po trápení, nyní po 2 měsících se objevily opět, jsem z toho nešťastná. Netuším, kde jsem k tomu přišla, nikdy jsem takovéto problémy neměla, jsem věrná manželka, je mi 62 let. Užívala jsem Hlívu ústřičnou, nyní Remasan a Reishi. Ráda bych se zeptala, zda by mohl pomoci Indolan(dosud jsem tento přípravek neznala) a zda ho mohu společně užívat s Remasanem.
Mockrát děkuji za radu a odpověď.
Jana

Vitalita

Indonal Partner by určitě za zkoušku stál (dávkování na 3 měsíce dle hmotnosti do 69 kg 2tob, nad 70 kg 3 tob. denně). Kombinace s dalšími potravinovými doplňky možná je, i když bych spíše doporučovala jej zbytečně nekombinovat.

23. 5. 2017 13:12 Pavlina

Dobrý den,prosim o radu.Který z indolanů je nejúčinnější ke zmizení myomů?Mám 2myomy vel.7cm v děloze.Zda uzivat indolan partner nebo women?Dekujir za radu.

Vitalita

Základní látka je v obou stejné a i stejné množství. Partner obsahuje navíc resveratrol – silný antioxidant. Na myomy jsou však obě varianty stejně vhodné.

1. 6. 2017 07:30 Lucka

Dobrý den, mám jednu genitální bradavičku, kterou úspěšně léčím Aldarou. Douhodobě užívám Emaneru a chlorellu. Chtěla bych se zeptat, jestli by mohlo dojít ke snížení účinku Indonalu Partner. Ještě by mě zajímalo, jestli by mohlo být nežádoucím účinkem Indonalu noční pocení. Děkuji a za odpověd. Lucka

Vitalita

Stran spoluužívání Aldary, Emanery a chlorelly v zásadě nic nesnižuje účinnost Indonalu. S Aldarou se s Indonalem snáší velmi dobře.

Co se týče nočního pocení, nemyslím, že by bylo Indonalem způsobeno.

15. 6. 2017 22:12 Kim

Zdravím, prosím chtěla bych se zeptat mám cystu a na vaječníku a miomy je dobre když si koupím Indonal Partner For Woman pomůže to? Děkuji Kim

Vitalita

Indonal je potravinový doplněk, v jehož spektru účinnosti je udávána hormonální stabilizace organismu při děložních myomech a cystách v prsní žláze či na vaječnících – tedy mimo jiné. Na Vaši otázku: ano, mohl by Vám pomoci v zabránění růstu výše jmenovaných. Nicméně doporučila užívat spíše Indonal for Woman na 3 měsíce dle hmotnosti ( do 69 kg 2×1 tobolku, nad 70 kg 3×1 tobolku denně).

12. 7. 2017 00:42 Klara

Dobry den, objevili se mi kondylomata. Jsem z toho nestastna. Dostala jsem spoustu masti a prasku a nezabira to. Dale jsem dostala Evelor. Je mozne ho kombinovat s Indonalem?

Vitalita

Evelor s Indonalem kombinovat lze, nicméně proti HPV infekci by v zásadě stačilo cca 3 měsíční užívání Indonal Partner, které již obsahuje resveratrol. Na druhou stranu je potřeba vědět, že jak Indonal, tak Evelor jsou POUZE potravinové doplňky nikoliv léčiva.

21. 9. 2017 07:45 Marie

Dobrý den.
Prosím o radu Byla mi diagnostikována cysta o 8mm v prsu Je tento lék Indonal vhodný na rozpouštění nebot nabidka těchto značek je vic.Ktery by byl vhodný pro věk 70let.
Děkuji za odpověď.Marie

Vitalita

Pro cysty v prsou je doporučen Indonal for woman (oranžový) v dávkování dle hmotnosti (do 67 kg 2 tob. denně, nad 70 kg 3 tob. denně) po dobu ideálně 3 měsíců s následnou minimálně tříměsíční pauzou.

1. 12. 2017 19:02 Marta Holbikova

dobrý den,na gynekologii mi vyšel 2× po sobě cytol.stěr lehká dysplázie na děl.čípku.chtěla bych něco udělat aby 3tí stěr dopadl dobře(pokud to ještě v téhle fázi jde)které léky byste mi doporučili,děkuji za info:-)Marta H

Vitalita

Z dotazu mi není jasné, jde-li skutečně o lehkou dysplázii tedy L SIL nebo něco nejasného (lékaři někdy označovaného jako lehká dysplazie ASC US , AGC NOS). Nicméně, pokud jde již skutečně 2× o L SIL a je Vám více než 35 let, volila bych pro ověření HPV testaci původce potíží a dle výsledků již histologické ověření (biopsii).

Potravinovými doplňky si pomoci můžete, ale je to „jen“ podpora. Volila bych Indonal Partner s resveratrolem.

« novější 1 2 3 4 6 7 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Epigen intimo

Epigen intimo photo

Snižuje možnost virového onemocnění po menstruaci, intimním poměru, v horkých a rizikových oblastech po návštěvách koupališť apod.

INDOL-IN

INDOL-IN photo

INDOL-IN jako doplněk stravy obsahuje Indol-3-karbinol.

Lapacho

Lapacho photo

Má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační a bolest tišící účinky.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)