INDONAL přírodní přípravek

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů.

INDONAL photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: Woman - 90 kapslí
Cena: 600 Kč
Vaše cena: 471 Kč
Ušetříte: 129 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Synergia
 ks 

Indonal Woman

Každá žena prochází pravidelnými měsíčními cykly, během kterých se výrazně mění hormonální hladiny. Vytvářejí se nové estrogeny a staré – využité – by se měly z organismu rychle vyloučit. Žena vnímá tyto změny jako tlaky a bolestivost v prsech a děloze. Využité estrogeny mají změněnou strukturu a mohou být „potravou“ pro bulky, cysty a myomy v uvedených orgánech.

Indonal Woman dokáže vázat nepotřebné estrogeny a vyplavit je z těla ven. Žena následně cítí úlevu od premenstruačních tlaků a bolestí. Indonal je taky silný antioxidant. Má v sobě látky zvyšující imunitu organismu. Doporučujeme ho ženám pro udržení krásy a zdraví prsů a dělohy.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očisťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření HPV viru, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Idonal MAN

Charakteristika

Muži se o užívání preventivních přípravků zajímají v menší míře než ženy, jejich pozornost více zaujme mužská sexualita – schopnost reprodukce. Jedno s druhým se však nevylučuje.

Mnoho mužů slyšelo o problémech prostaty, ale ne všichni vědí, k čemu tento orgán slouží – tvoří se v něm tekutina, která přepravuje spermie.

Pro zdravý sexuální život a také „chuť“ je tedy důležité, aby byla zdravá také prostata a varlata.

Indonal Man, pomáhá udržovat tyto orgány zdravé, udržuje optimální hladiny hormonů a podporuje imunitu. Je to silný antioxidant.

Doporučujeme všem, nejen sexuálně aktivním mužům 1 kapsli denně (tříměsíční kúra) na podporu zdraví pohlavních orgánů.

Přípravek je také vhodný proti lidskému papillomaviru (HPV).

Dávkování:

U mužů do 70 kg 2 cps. denně, nad 71 kg 3 cps denně. Prevetivní užívání: jedna kapsle denně po dobu 3 měsíců, následně dodržet 3 měsíční pauzu. Kombinace doplňku INDONAL MAN s jinými léky je možná.

Rozumným řešením pro každého muže je INDONAL MAN jako podpora při prevenci a zdravého sexuálního života.

Indonal PARTNER

Upozorňujeme, že přípravek Indonal Partner for Woman je nově dostupný pod názvem Indonal Partner.

Náš nový produkt Indonal Partner for Woman obsahuje stejné množství účinné látky I3C jako Indonal Woman, ale je navíc obohacený silným antioxidantem „RESVERATROLem“ čímž je mnohem silnější a účinnější. Zvyšuje imunitu organismu a pomáhá proti viru HPV, působí také proti mykózám a plísním uvnitř organismu. Právě mykózy a plísně jsou v současné době velmi rozšířené a organismus se jich obtížně zbavuje. Doporučujeme ho užívat pravidelně především v měsících, kdy cítíme oslabení organismu (1 kapsli)

Resveratrol – nejsilnější antioxidant

Je 20× silnější než vitamin C, 5× než betakaroten a 50× účinnější než vitamin E.

Resveratrol je efektivní kosmetický prostředek, protože zabraňuje předčasnému stárnutí, obnovuje kolagenové vlákna, pokožku udržuje hladkou a pružnou. Funguje jako aktivátor sirtuinů – enzýmů chránících buněčnou DNA, známých jako geny mládí.

Resveratrol chrání kardiovaskulární systém, má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky. Snižuje hladinu cukru v krvi.

Charakteristika

  • pomáhá udržovat zdravou hladinu ženských pohlavních hormonů
  • chrání tkáně v prsou a děloze
  • zvyšuje imunitu a očišťuje, je to silný antioxidant
  • potlačuje šíření viru HPV, který může způsobovat buněčné změny
  • je to doplněk stravy – 100% přírodní produkt (zdrojem aktivní látky je brokolice a kapustovitá zelenina

Použití a dávkování

Doporučujeme užívat jednu kapsli denně pro podporu imunity, zdravé hladiny ženských pohlavních hormonů a zdraví prsou a dělohy. Při přítomnosti lékařského nálezu 2 kapsle denně po dobu 3 měsíců, aby hladina účinných látek Indonalu neklesala. Kombinace s dalšími léky a antibiotiky je možná, lze ho užívat i v průběhu radioterapie.

Operace nemusí být vždy nutná

Důvěřujte Indonalu, pomohl už tisícovkám žen

Dávkování

Dospělí: 1×1 až 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít sklenicí vody nebo čaje.

Děti: starší 3 let s hmotností 25 až 44 kg 1×1 tobolku denně, nad 45 kg 1×2 tobolky denně, 10 minut před jídlem. Zapít vodou, minerálkou nebo čajem.

INDONAL je vhodné užívat alespoň 3 měsíce = využívat 1 balení – 3 balení (závažnější stavy).

Upozornění

Doplněk stravy. Tento přípravek se nesmí používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Přípravek není lékem, ani nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu. Přípravek má charakteristický zápach, který neznamená zhoršenou kvalitu výrobku.

Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, neobsahuje lepek, neobsahuje cukr, barviva ani látky na zvýraznění chuti. Přípravek není určen dětem do 3 let.

Přípravek se nesmí užívat v době těhotenství a kojení.

Přípravek je nevhodný pro osoby užívající léky na snížení obsahu žaludeční kyseliny.

Vaše dotazy na použití indol-3-karbinolu (INDONAL), objednávky na preventivní vyšetření děložního čípku citlivou metodou PCR na papillomaviry, případně na další infekce vám rádi zodpovíme na e-mailu: medigen@volny.cz, telefon +420 777 269 499 Po předchozím telefonickém objednání nás můžete osobně navštívit na adrese: MediGEN s.r.o., Poliklinika Spořilov, Božkovská 2967, Praha 4.

Složení v jedné kapsli

Indonal Woman

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol.

Indonal Partner

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol, 100 mg resveratrolu.

Indonal Man

150 mg čisté účinné látky indol-3-karbinol + Saw Palmetto 45 % 100 mg.

Indonal Forte

200 mg Indol-3-Karbinol, 100 mg Kurkumin Komplex, 2 mg Piperin (extrakt z černého pepře).

Želatina tobolky neobsahuje látky z hovězího skotu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 5 6 8 starší »
Vitalita

Indonal Partner / nejlépe pro všechny sexuální partnery / lze užívat i s antikoncepcí i s přípravky doplňujícími železo v organismu. Jedním z udávaných účinků proti působení HPV je skutečně „posílení“ imunitního systému. Je potřeba ale mít na zřeteli, že se jedná POUZE o potravinový doplněk nikoliv lék…účinky tedy nelze zaručit a ani se neprojeví u všech uživatelů ve stejné míře. Co se týče vlivu na imunitní systém u již dlouhodobé přítomnosti viru/virů v organismu, je to dobrá otázka. Nicméně i u vakcinace / Gardasilem 9, Silgardem / nyní Gardasilem/ či Cervarixem byl účinek na výrazné zlepšení odolnosti / buněčné i humorální/ prokázán i u jiných osob než tzv HPV-naivních…tedy proč by to nemělo fungovat i u Indonalu.

14. 8. 2018 14:24 Andrea

Dobrý den,chci se zeptat zda je možné užívat přípravek Indonal forte(kvůli změnám na čípku) společně s hormonální antikoncepci,dekuji

Vitalita

Indonal nemá žádnou negativní ani pozitivní vazbu s jakoukoliv antikoncepcí.

31. 10. 2018 12:52 Radka

Dobry den,
Chtela bych se zeptat zda muzu Indonal Partner uzivat spolecne s enzymen Serrapeptaza a houbou Coriolus ?
Dale mam nejasnosti v uzivani … primo od vyrobce je na obale uvedeno,ze se maji uzivat 2tbl.denne s tim,ze se nema prekracovat davkovani. Na vasich strankach je nekde uvedeno 2 tbl a nekde je uvedeno nad 70 kg ,ze se maji uzivat 3 tbl/den… ??
A jeste mam nejasnosti ohledne doby uzivani … na obale je od vyrobce uvedeno po jidle …Vy uvadite nekde 10 min PRED jidlem a nekomu jste radili, ze je vhodne uzivani az treb 2 hodiny PO jidle kvuli nadymani..? Kazda informace je jina … trpim na zazivaci obtizr i bez toho,takze bych si to nerada zhorsila.

Za odpovedi moc dekuji a preji prijemny den.

Vitalita

Stran společného užívání s dalšími potravinovými doplňky se obecně řídím spíše heslem :" všeho moc škodí ", nicméně Vámi uváděné by s Indonalem zásadně negativně korelovat nemělo.

Užívání I3C ve vztahu k jídlu: pokud trpíte zažívacími potížemi, osvědčila se mi denní dávka (do 69 kg 2 tob, nad 70 kg 3 tob) večer cca 2 hodiny po posledním jídle s dostatečným zapitím čistou vodou ( cca 150 ml).

22. 11. 2018 12:45 Petra

Dobrý den,

pomůže Indonal v případě, že mám vysoké hladiny LH a FSH, je mi 40 let, srovnat tuto hormonální nerovnováhu?
Děkuji, Petra

Vitalita

Zajímavá otázka u potravinového doplňku. Nicméně tím, že výrobce udává a studie potvrzují změnu metabolitů estrogenů v hormonálním spektru ve prospěch těch „správně hydroxylovaných“…tak asi by za určitých podmínek mohly hladiny gonadotropinů poklesnout. Pokud vím, nikdy se ale tímto směrem studie necílily. Ve hře bude více okolností: Vaše hmotnost (resp. zásoba hnědého tuku), dědičná dispozice, zdravý či nezdravý životní styl a další věci omezující ovariální rezervu. Především totiž Indonal není lék, takže jako u všech potravinových doplňků: pomoci může , ale také nemusí. Za zkoušku by to ale min. na 3 měsíce stálo.

29. 11. 2018 18:51 Veronika

Dobry den,

Chci se zeptat,zda je opravdu Indonal forte lepsi nez woman,ve chvili,kdy jsou zjisteny zmeny na cipku? Nekdo rikal,ze woman lepsi,ale ten povazuji jako prevenci. Muzete mi prosim poradit?

Velice dekuji za odpoved

Vitalita

Asi se nedá říct, který je jednoznačně lepší. Indonal for woman obsahuje 150mg I3C, Indonal Forte 200mg I3C a navíc kurkumin 100 mg. Z tohoto pohledu je asi „koncentrovanější“ Indonal Forte. To ovšem může být za podmínek např. nesnášenlivosti kurkumy na nevýhodu.

Osobně mám raději Indonal Forte, protože se mi i dané kombinaci zdá komfortnější k užívání. Pro dlouhodobější užívání bych ale doporučila oba.

2. 1. 2019 07:52 Jana

Dobrý den, 14 dní jsem hospitalizována se zánětem žlučníku. Hospitalizace mi bude již ukončena. Chtěla bych opět užívat Indonal forte, který mi odstranil silný PMS, bolesti při menstruaci a mám myom na deloze. Bojím se, aby se při užívání opět nevrátil zánět žlučníku? V budoucnu mě čeká odstranění žlučníku. Je možné Indonal forte užívat i po odstranění žlučníku? Jak dlouho je možné Indonal užívat bez přestávky. Protože do týdne po vysazení mám opět silné bolesti v podbřišku(jsem 2 roky po císaři). Děkuji

Vitalita

U potíží se žlučníkem bych nedoporučovala užívání Indonalu Forte s kurkumou, ale pouze Indonalu for woman (oranžový). Kurkuma a pepř můžou skutečně interferovat s potížemi, o nichž se zmiňujete.

Doba užívání je ideální na 3 měsíce dále opět s minimálně 3 měsíční pauzou.

10. 1. 2019 07:41 Veronika

Dobrý den,
Dle steru z pravidelné geologické prohlídky mám papillomavirus. Další kontrolní stery mě čekají za tři měsíce. Lékař mi mimo jiné přípravky doporučil Indonal pro zvýšení imunity.
Který z přípravku Indonal si mám zakoupit?
Děkuji

Vitalita

V případě infekce HPV rozhodně Indonal Partner, ideálně i pro partnera.

9. 3. 2019 13:42 Šárka

Dobrý den, mám 48 let a už asi 20 let mám cysty v prsou, jsem rok po hysterektomii, ještě mám pořád akné. Prosím, mohl by pomoct Indonal? Který bude lepší? Gynex a Estozin jsem brala několikrát a bohužel mi nepomohli, dceři ano. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Za pokus by to určitě stálo. Doporučovala bych klasický oranžový Indonal for woman.

19. 3. 2019 19:06 Hanule

Dobrý den, uživám lék Novofem (HST, obsahuje estradiol/noret­histeroni acetas). Nyní objeven polyp v děloze. Může mi indonal pomoct s polypem, a nesníži účinnost novofemu do té míry, ze se objeví znovu klimakterické problémy? Lze ho uživat souběžně s HST léčbou? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Indonal lze užívat souběžně s hormonální substituční léčbou aniž by snižoval či měnil její účinnost. Stran jeho účinku na endometriální polyp mám ale pochyby. Navíc u žen nad 45 let bych spíše volila odstranění polypu ideálně hysteroskopicky a jeho histologické vyšetření než nejistotu sledování. Záleží ovšem i na jeho velikosti a ultrazvukovém posouzení

16. 4. 2019 09:26 Petra

Dobrý den,
dá se užívat Indonal Partner kontinuálně dlouhodobě 1× denně? Jsem po 40 a cítím se během menopauzy moc dobře od té doby, co ho užívám. Zmizely mi i gynek. problémy.
Děkuji

Vitalita

Nedoporučuje se užívat kontinuálně, je ideální dát si pauzu, aspoň 2 měsíce, a potom je možné opět užívat. V pauze by se příznaky skutečně vrátit neměly a následně je důležité dát si znovu 3-měsíční užívání.

5. 5. 2019 16:58 Veronika

Dobry den,
Mohu poprosit o radu? Ceka me zakrok Leep neboli konizace. Od listopadu do unora jsem brala Indonal forte a nalez se zlepsil,presto jdu,at je to vse pryc. A chtela bych jen jako prevenci zlepseni pooperacni kontroly brat Indonal,ale nevim ktery je lepsi. Zda Forte nebo Woman. Muzete mi prosim poradit? A mohu ho brat,kdyz jsem 3-mesicni kuru dobraka zacatkem unora?

Dekuji za odpoved

Vitalita

Většinou, pokud je příčinou dysplastických změn a operací na hrdle děložním infekce lidským papillomavirem /HPV/…potvrdí či vyloučí Váš gynekolog…se doporučuje užívání Indonal partner /zelený / s resveratrolem. Užívat můžete po 3 měsíční pauze.

Jetliže se ale operace na hrdle děložním provádí pouze „kosmeticky“ bez průkazu dysplastických změn způsobených HPV, pak lze užívat prakticky kterýkoliv přípravek Indonalu / Woman , Forte, Partner /

30. 6. 2019 10:09 Petra

Tak jak to tedy je..dočetla jsem se,že zmenšení myomu lze spíš očekávat,po léku Esmya..fajn,tomu rozumím.Ale proč se tedy píše,že indonal se používá i léčbě myomů.Mě mimochodem indonal snížil mírně myom.Ale ptám se-pokud je v prodeji potravinový doplněk a v letáčku je o něm psáno,že pomáhá na myomy.Tak by mělo být jasně napsáno-pomáhá,nebo může pomáhat.Začínám být už unavená z nejasností.Buď to tak je,nebo ne.Dělají se přeci nějaké výzkumy ohledně tohodle potravinového doplnku.Jsou tu ženy a mezi ně patřím i já,které se chytáme doslova stébla.Protože myom sice není nebezpečný.ale zvětšené,imrvére nafouklé břicho,bolesti.taky na náladě nepřidají,Tak prosím-piště na rovinu,ne v hádánkách.Děkuji

30. 6. 2019 10:15 Petra

Ještě dovysvětlím…jedna paní se zde ptala,zda je možné užívat indonal spolu s Esmya..bylo jí zodpovězeno-že ano,ale zmenšení myomu ,at spíš očekává díky léku Esmya.Já vím,že lék Esmya-je lék,nikoliv potr,doplněk,ale jak říkám-mě indonal zmenšil myom.Tak pokud je určený i k léčbě myomu-tak je na místě,víc výzkumu ohledně působení na myomy.

Vitalita

Esmya je skutečně úplně jiná liga podepřená tkáňovými receptory a jejich léčebným ovlivňováním. Přesto u někoho bude fungovat 100% a u jiného se nebude dát vůbec použít pro alergizaci či nežádoucí účinky…anebo mírou účinku vůbec nesplní očekávání (v návaznosti na věk, hmotnost – obezitu, včasnost nasazení, compliance uživatelky atd).

Podobně jen méně zvýrazněně je to i s potravinovými doplňky.

Esmya má indikaci k léčbě myomů (zastavení růstu a ideálně zmenšení objemu…ne vždy ale trvale a často před následnou operací).

Jestli Vám indonal pomohl, není třeba užívat „silnější“ lék.

30. 6. 2019 11:07 Viera

Dobry den, rada by som poziadala o radu. Diagnostikovali mi adenozu (zmnozenie) prsnej zlazy, bez nejakych inych nalezov…predpo­kladam dosledok horm.zmien. Mam 41, ale pred menštruáciou mavam navaly tepla, spinenie…vyskusala som rozne prir. Prostriedky, pomozu, ale len kym uzivam… Mohli by ste mi prosim poradit co pouzivat preventivne aj v suvislosti s nalezom adenozy? Dakujem pekne.

Vitalita

Velmi dobrou zkušenost nám s Agnucastonem (Mastodynon) … na měsíc 1× denně.

V mammárních centrech dopoučují i extrakty Pupalky dvoudomé.

Pokud by v nálezech vyšetření popisovali i cystické změny, mohl by fungovat i Indonal.

14. 7. 2019 16:32 Hana

Dobry den, muzu zacit uzivat Indol, kdy se snazime s manzelem o dite? Mam na pravem vajecniku cystu. Dekuji.

Vitalita

Indonal začít užívat můžete. Jen ve chvíli vynechání menses a potvrzení těhotenství, je třeba ho vysadit.

4. 8. 2019 14:10 Katka

Dobrý den, dá se některý z Vašich přípravků Indonal užívat dlouhodobě? Brala jsem 3 měsíce Indonal partner (dvě tablety denně) a během tří měsíční pauzy se mi všechny potíže vrátily. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Dlouhodobé užívání Indonalu možné je prakticky u všech přípravků . Výrobce doporučuje užívání jedné tobolky denně .

1. 9. 2019 15:06 Ivana

Dobry den,
myslite si, ze Indonal moze ovplyvnit endometriozu a caste zapaly mocovych ciest?

Dakujem

Vitalita

Bohužel ani endometriosu ani uroinfekce I3C neléčí.

11. 9. 2019 17:12 Denisa

Dobrý den, chci se zeptat.. Mám již 2. rokem gynekologické problémy, tzv. kvasinky-candida albicans a e-coli, vlastně od te doby, co jsem začala žít sexuálně s pritelem.. Je mi 19, tudíž od 17ti let.. Po každém styku, nejprve to bylo bez prezervativu, poté už i s nim, se mi do druhého dne objeví svedivy, bily, někdy nažloutlý vytok hustší konzistence a někdy i se zapachem.. U gynekologa jsem častěji než doma a neustále mi předepisuje mycomax a macmirror.. Po douzivani mi zánět zmizí, ale po následném styku se opět objeví.. Tak se chci zeptat, jestli by mi s takovými problémy nepomohl indonal, abych do sebe nemusela porad cpát leky.. A pro pritele možná také:)
A ještě se zeptám, je mozne ho kombinovat se scarlett kuličkách? Dekuji

Vitalita

Indonalem určitě nic nepokazíte. Stran účinku na Váš „problém“ jsem ale skeptická. Pokud se Vám po přeléčení tak silnou a široce působící léčbou potíže opakují, buď se nejedná o žádný zánět anebo je v problému a následném přenosu Váš přítel a bylo by vhodné, kdyby se nechal zkontrolovat /na kožní nebo urologické ambulanci /.

20. 9. 2019 16:15 Jiří

Dobrý den

manželka má problémy pocení, nervozity a hlavně potom nespavostí atd., tzv klimaktérium. Už zkusila snad všechny přírodní produkty, tedy mimo vámi nabízených. Je možné Indonal použít a pokud ano, který by to měl být. Chci ji nějak pomoci. I já jsem asi v období andropauzy, problémy s močením…mohu indonal taky používat a pokud ano, který.

Vitalita

I3C určitě nic nepokazíte . Jeho účinnost / tedy jakožto potravinového doplňku / skutečně zahrnuje i hormonální stabilizaci v inkriminovaném období. Pro Vaši paní se mi jako ideální jeví Indonal Forte, pro Vás Indonal man. Nečekejte ovšem efekt na “lusknutí prsu” , spíše půjde o týdny .

23. 9. 2019 19:08 Eva

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je vhodné na cystu užívat
Indol – 3 Carbinol
Moc děkuji za odpověď
S pozdravem a přáním hezkého dne
Eva

Vitalita

Ano, je to vhodný přípravek.

22. 10. 2019 13:35 Lenka

Dobrý den, je mi 40 let, hubená postava jsem trvale na warfarínu 2,0–3,0 a mám dva velké myomy, mohu použít některý z vašich produktů k jejich zmenšení nebo aspoň zastavení růstu? Nevím jak moc by to rozhodilo hladinu warfarinu když obsahují výtažek z brokolice a kapustové zeleniny. A jaký produkt preventivně, pro může 42 let v dobré fyzické kondici, občas nachlazené, močové cesty.
Předem děkuji za odpověď

Vitalita

Díky za zajímavou otázku. Standardně jsme již odpovídali na interakce mezi I3C a Warfarinem alias kumarinovým derivátem, který víceméně „zapovídá“ jakoukoliv listovou zeleninu. Jednoduchá odpověď je : nedoporučuje se.

Pravda nicméně je, že I3C není acidum folicum ani žádný metabolit, takže vlastně proč ne ? Bohužel neexistuje, žádná studie, která by I3C u uživatelů kumarinů „posvěcovala“. Takže je to na Vás. Osobně bych asi zvolila Indonal forte s kurkumou 1×1…rada je ovšem off-label.

29. 10. 2019 18:32 Ela

Dobrý den, je mi 49 a beru kvůli návalům v počínajícím přechodu kombinaci Fytofenu a Menoflavonu. Nyní se mi prvně udělaly kondylomata, mohu si k těmto preparátům přidat Indolan a brát ho současně ještě s hlívou? Děkuji

Vitalita

V zásadě můžete. Nic z uvedeného se v kombinaci nevylučuje.

10. 1. 2020 10:45 Šárka Matulová

Může se užívat indonal woman během menstruace?

Vitalita

Ano, může.

24. 1. 2020 20:44 Andrea

Dobrý den, mám cysty v prsou. Mohu užívat Indonal, i když se léčím se sníženou funkcí štítné žlázy a beru Euthyrox 50. Děkuji.

Vitalita

Pokud je funkce Vaší štítné žlázy Euthyroxem plně kompenzována, Indonal užívat můžete.

4. 2. 2020 11:34 Tereza

Dobrý den, prosím o vysvětlení dočetla jsem se, že přípravek není vhodný při užívání léčiv pro snížení překyselení žaludku. Z jakého důvodu se nesmí používat a co hrozí? Přípravek sám může způsobit tyto problémy? Předem moc děkuji

Vitalita

Při současném užívání Indonalu a blokátorů protonové pumpy bude účinnost Indonalu snížena.

12. 2. 2020 09:22 Nika

Dobrý den, mám cysty na ledvině, vaječníku a v prsu. Mám zvolit indonal forte nebo partners?
Děkuji moc.

Vitalita

Doporučuji raději variantu indonal forte.

« novější 1 2 3 4 5 6 8 starší »

Související produkty:

SUPEROXIDE DISMUTASE

SUPEROXIDE DISMUTASE photo

Přirozená ochrana před volnými radikály.

TribeSterol

TribeSterol photo

Přispívá k uchování svalové hmoty a brání ukládání tuku dodává energii.

Kúra K42A - regenerace ženy - pokračovací

Kúra K42A - regenerace ženy - pokračovací photo

Slouží jako doplněk ke kúře první, cílem je revitalizace organismu, zpomalení projevů stárnutí. Příznivě působí na pleť, brání celulitidě.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)