Antacid žvýkací tablety

Při pálení žáhy a překyselení žaludku.

Antacid photo

Jedná se o doplněk stravy.

Varianta: 60 žvýkacích tablet - malina, pomeranč, citrón
Cena: 113 Kč
Vaše cena: 99 Kč
Ušetříte: 14 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: VitaHarmony
 ks 

Antacid přináší rychlou úlevu od nepříjemných zažívacích obtíží způsobených překyselením žaludku.

  • okamžitá pomoc od potíží
  • osvěží ovocnými příchutěmi
  • neobsahuje lepek, laktózu
  • škrob ani konzervační látky

Účinnou složkou přípravku je vápník, ve formě uhličitanu vápenatého (500 mg uhličitanu vápenatého = 200 mg vápníku), který je schopný vázat žaludeční kyselinu.

Tvoří s ní rozpustné chloridy, které se působením trávících šťáv přemění na nerozpustné soli a ty se z těla bezpečně vyloučí. Tímto způsobem dochází k neutralizaci žaludečních kyselin, které jsou původci potíží jako je pálení žáhy, pocitu plnosti a překyselení.

Užívání

Dle potřeby 2–4 tablety denně. Vhodný pro těhotné a děti od 12 let.

Složení

Složení hmot./tbl. %DDD
Vápník 200 mg 25%

Přidatné látky: cukr, kyselina stearová (E570), stearan hořečnatý (E470b), citrónová příchuť, pomerančová příchuť, višňová příchuť, mikrokrystalická celulóza (E460), tartrazin (E102), červeň allura AC (E129), žluť SY (E110), brilantní modř FCF (E133).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 3. 2010 12:41 IRENA

PŘÍPRAVEK SE MI LÍBIL DOKUD JSEM NEVIDĚLA KOLIK OBSAHUJE ÉČEK.KATASTROFA.ZA TAKOVÉ VÝROBKY BYCH SE STYDĚLA.MYSLIM, ŽE O TAKOVÉ VÝROBKY DNES NENÍ ZÁJEM.

Vitalita

Vyjádření společnosti VitaHarmony:

V našich doplňcích stravy používáme jen ty přídatné látky, které jsou povoleny legislativou ČR, naše přípravky prochází před uvedením na trh dlouhodobým schvalovacím procesem, bez kterého není možné je dále distribuovat.

Ministerstva a další příslušné organizace kontrolují složení námi navrženého doplňku stravy, nejen jeho složení a obsah aktivních látek, ale také látek přídatných. V níže uvedeném odkazu je celé znění aktuální platné vyhlášky o aditivech, v příloze vyhlášky je seznam všech povolených aditiv s počátečním označením E, najdete v ní také přídatné látky uvedené v našem přípravku Antacid.
Nemusíte se tedy obávat o jejich nezávadnost, kdyby byly závadné, nemohli bychom přípravek uvést na trh.

http://www.szpi.gov.cz/docDetail.aspx?…

Na internetových stránkách se vyskytuje mnoho informací, bohužel pro spotřebitele jsou někdy i nepravdivé. Lidé jsou obecně označením E „vystrašeni“ a pak články tvrdící, že ten a ten kod je škodlivý, považují za definitivní.

Obsažená Ečka nejsou tedy nijak zdraví škodlivé.

12. 3. 2012 18:59 Škandera Petr

Dobrý den, antacid užívám a naprosto mi vyhovuje pokud mě pálí žáha a je lepší než si dát jedlou sodu nebo rennie za 5 kč tabletu. Jinak éčka jsou např i oxid uhličitý takže se raději podívejte na seznam éček než něco budete kritizovat protože seznam je skutečně obsáhlý a že tam je éčko neznamená že všechna jsou škodlivá od barviv přes další neškodné věci. Kolik éček obsahuje salám a rohlík, který si dáte a po kterém je vám pak špatně:o)))

20. 3. 2014 22:04 Alena Luskačová

Dobrý den, ano skutečně ne všechna éčka jsou škodlivá. Na Vaši radu jsem si o použitých éčkách zjistila pár informací. Tři z použitých barviv jsou potenciálně nebezpečné. U sledovaných pacientů způsovbily různé kopřivky a hyperaktivitu u dětí. U některých je neprokázané ale nevyloučené podezření na karcinogenitu. Všechna barviva jsou syntetická, zpravidla získávána z dehtu – velmi chutné :-) Vzhledem k tomu, že antacida jsou často vyhledávána v období těhotenství, mi přijde přidávání těchto barviv hloupé. Myslím, že přípravek užívají spíše dospělí, kteří nepotřebují nutně mít tabletky barevné. Složení přípravku je opravdu velmi nemoderní.

20. 3. 2014 22:06 Alena Luskačová

Ještě mi dovolte něco doplnit. To že jsou barviva povolena je hezké, ale alkohol a cigarety také zakázané nejsou a nikdo nepochypuje, že jsou zdraví velmi škodlivé. Takže tento argument je alibismus.

3. 7. 2014 12:11 Simona

Mám dotaz ohledně užívání tohoto přípravku v těhotenství, nedávno mi byla zjištěna těhotenská cukrovka, myslíte si, že i přez to že je v přidaných látkách napsán cukr, že je ho tam tolik abych jej nemohla používat? Děkuji za odpověd

27. 8. 2015 09:51 petr sykora

Souhlas s Alenou Luskačovou, výraz nemoderní je velmi umírněný.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Acidotikum

Acidotikum photo

Posílení obranyschopnosti a zdraví střevní mikroflóry.

Hericium

Hericium photo

Hericium neboli korálovec ježatý (Hericium erinaceus) je velmi oblíbená jedlá houba, a to hlavně díky svým více než 30 aromatickým složkám. V tradiční čínské medicíně se používá již po celá staletí.

APPLE HONEY VINEGAR STAR

APPLE HONEY VINEGAR STAR photo

Normalizuje pochyb a činnost střev a podporuje pravidelnou stolici.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)