Kategorie: Pro ženy

Bustinol zvětšení a zpevnění poprsí

100% přírodní produkt pro ženy obsahující kombinaci bylin k docílení hormonální rovnováhy.

Bustinol photo

Jedná se o doplněk stravy.

Varianta: Bustinol 90 kapslí - min. trvanlivost 26. 4. 2023 !!
Cena: 1 500 Kč
Vaše cena: 299 Kč
za jednotku: 2,14 Kč
Ušetříte: 1 201 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka:
 ks 

Historie Bustinolu sahá až do roku 1905, kdy byla sepsána jeho původní receptura Dr. Simonem ve Francii, složená pouze z léčivých bylin a vybraných tak, aby ženskému tělu dodaly vše potřebné.

Co je BUSTINOL?

Fytoestrogenní komplex pro ženy.

Přípravek Bustinol je přírodní směs léčivých bylin a extraktů, které se již tradičně využívaly v přírodních produktech pro ženy. Vyvinutá směs bylin nejenže přirozenou cestou může dodat plnost a krásu poprsí, ale zároveň přispívá k dokonalé hormonální rovnováze. Byliny jsou vybrány s ohledem na vyvážený obsah fytoestrogenů, které mají obdobný účinek jako přirozené ženské hormony estrogeny. Přípravek neobsahuje estrogen ani jiné hormony. Obsahuje čistě přírodní látky rostlinného původu, hormonům podobné Fytoestrogeny

Dr. Jean-Pierre Simon (1858 –1929)

Dr.Simon byl velkým milovníkem rostlin i obdivovatelem a znalcem přírody. Díky farmaceutickému vzdělání rozuměl fytoterapii i biologii, a když poprvé vytvořil svůj unikátní produkt BUSTINOL, dobře věděl, co dělá a po čem ženy touží. Jeho úsilí, schopnosti a nadšení tak vytvořily historicky první produkt zaměřený na vnitřní krásu ženy, zvětšení poprsí a hormonální rovnováhy pomocí přírody.

Ženy ve věku 20 až 35 let, které chtěly:

 • zvětšit prsa
 • zmírnit silnou menstruaci
 • zmírnit bolestivou menstruaci
 • cítit se lépe

Ženy ve věku 35 až 45 let, které chtěly:

 • zvětšit prsa
 • zpevnit prsa ochablá i po kojení
 • zmírnit silnou menstruaci
 • zmírnit bolestivou menstruaci
 • prodloužit pružnost a pevnost pokožky
 • cítit se lépe

Ženy ve věku nad 50 let, které chtěly:

 • zvětšit a zpevnit svá poprsí
 • zlepšit hormonální rovnováhu zhoršenou menopauzou
 • zmírnit příznaky menopauzy (stres, nespavost, zvýšenou potivost atd.)
 • prodloužit pružnost a pevnost pokožky, která ztrácí věkem svou elasticitu
 • cítit se lépe

FYTOESTROGENY

Jsou čistě přírodní látky rostlinného původu, které jsou podobné ženským hormonům. Fytoestrogeny, aktivují činnost ženských hormonů, jako je estrogen a progesteron a tím napomáhají řídit hladinu těchto hormonů v těle tím, že ovlivňují činnost žláz s vnitřní sekrecí. Fytoestrogeny totiž obsazují místa pro estrogenové receptory a přirozenou cestou tak nahrazují jejich funkci, stimulace estrogenových receptorů v prsní tkáni pomocí těchto procesů vede ke zpevnění a zvětšení prsou.

Složení

BUSTINOL kapsle

 • Serenoa plazivá (Serenoa repens) standartizovaný extrakt z bobulí
 • Pískavice řecké seno (Trigonella f.graecum) standartizovaný extrakt
 • Estri№1 Fytobalance complex – Damiána pravá (Turnera diffusa), Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale), Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa)
 • Esti№2 Bustbooster complex – Jetel luční (Trifolium pratense) standartizovaný extrakt, Fenykl obecný (Foeniculum vulgare), Chmel otáčivý (Humulus lupus)
 • Andělika čínská (Angelica sinensis)
 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis)
 • Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)
 • Srdečník obecný(Leonurus cardiaca)

BUSTINOL® Bust firming lotion

‍Určený ke zpevnění ňader. BUSTINOL Bust lotion obsahuje v komplexu Estri№7® ‍- Aktive:Maturine®: aktivní látky získané z tygří trávy a květu banánovníku pro srovnávající deficit estrogenů v pokožce.

 • Radicaptol®: látky získané z vinné révy, černého rybízu a mučenky plotní, tlumí enzym odpovědný za úbytek elastinových vláken – elastázu.
 • Fucogel®: je určený pro optimální hydrataci.
 • Rhamnosoft®: je bakteriální polysacharid tlumící záněty a zvyšující celistvost pleti.
 • Trigogenine®:vy­rovnává deficit estrogenů v pleti.

Dermatologicky testované. Originální receptura. Přípravek nebyl testován na zvířatech. Parfémováno výtažky z rostlin.

Užívání

Pro dosažení očekávaného účinku nepřerušujte užívání přípravku a dodržujte postup. Navýšením denní dávky se účinnost nezvýší! První výsledky očekávejte již během 6–8 týdnů. Minimální doba užívání je 3 měsíce.

V případě, že požaduje větší účinek anebo se rozhodnete pokračovat dále v kúře lze zakoupit i jednotlivá balení BUSTINOL 90 kapslí – 999 Kč za 1 balení i BUSTINOL lotion 50 ml – 499 Kč za 1 balení

Dotazy

Jak dlouho mohu BUSTINOL užívat?

Přírodní přípravek BUSTINOL je určen k dlouhodobému užívání. Pro dosažení očekávaného účinku je vhodné přípravek užívat v doporučené denní dávce minimálně po dobu 3 měsíců. Účinek bude přetrvávat asi 4–8 týdnů po vysazení. Užívání přípravku je tedy možné opakovat po 3 měsíčních kůrách nebo jen po měsíčních cyklech. Po 3 měsíční kůře je nutné na 1 měsíc přerušit.

Mohu užívat BUSTINOL po ukončení těhotenství a kojení?

V období těhotenství a kojení se užívání přípravků BUSTINOL nedoporučuje, jelikož některé přírodní látky obsažené v přípravku mohou přecházet do mateřského mléka.Po ukončení kojení může žena přípravek podle doporučeného dávkování užívat.

Jak BUSTINOL funguje?

Nové a účinnější složení přípravku BUSTINOL obsahuje přírodní látky (fytoestrogeny, diosgeniny, fytonutrienty), které šetrnými a bezpečnými procesy modulují účinky přirozených ženských hormonů a ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou a hormonální harmonii ženského těla.

Mohu se přípravkem předávkovat?

Doporučené denní dávky obsažených rostlinných látek jsou velmi dobře tolerovány a nebyl u nich pozorován výskyt nežádoucích účinků. Zvyšováním denní doporučené dávky přípravku nepovede k umocnění nebo urychlení očekávaného výsledku. Několikanásobně vyšší denní dávky by při dlouhodobém užívání mohly způsobit poruchy trávení.

Minimální věk pro užívání BUSTINOL?

Přípravek není určen pro děti a dospívající dívky. Doporučuje se věková hranice doplňkového užívání přípravku po 18 roku věku ženy, kde je již předpoklad ukončení přirozeného vývoje poprsí, výraznější účinky lze očekávat u žen po 40 roku života.

Jak rychle BUSTINOL účinkuje?

Některé ženy mohou očekávaný účinek na poprsí pozorovat i po měsíčním užívání (běžnější je však od 6 týdne užívání). U většiny žen je však nutné dodržet minimální 3 měsíční kůru k dosažení uspokojujících výsledků.

Jak se BUSTINOL užívá?

Pro dosažení uspokojivého výsledku se doporučuje užívat po dobu 3 měsíců pravidelně 3 kapsle denně. Pro zmírnění premenstruační bolestivosti a příznaků PMS lze krátkodobě užívat i 4 kapsle denně.( maximálně však 6 týdnů ) .

Má BUSTINOL vedlejší účinky?

Přípravek BUSTINOL nemá žádné vedlejší účinky. Naopak má i další příznivé účinky na ženský organismus, zejména zmírňuje premenstruační bolesti a hormonální výkyvy nálad , příznivě ovlivňuje sexuální zdraví a plodnost ženy, zmírňuje příznaky a průběh PMS v období klimakteria.

Můžu užívat produkt BUSTINOL společně s antikoncepcí?

Pokud žena užívá antikocepci a nemá diagnostikované onemocnění jater nebo není činnost jater jinak omezena, může v doporučené denní dávce přípravek Bustinol současně s antikoncepcí užívat. V opačném případě se doporučuje vše konzultovat se svým lékařem. Správná funkce jater je zásadní, jelikož účinné složky přípravku BUSTINOL jsou metabolizovány většinou v játrech a nedostatečně fungující játra by tak mohly významně zatěžovat.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Bustyceutical

Bustyceutical photo

Výrazně zpevňuje a tonizuje poprsí a navíc má i silný liftingový účinek.

PM Estromenox

PM Estromenox photo

Je určen ženám, které musí čelit potížím při menopauze, jako jsou návaly horka, výkyvy nálad nebo silné pocení.

DecoFemm Beauty Breast

DecoFemm Beauty Breast photo

Produkt tvořený směsí přírodních bylinných extraktů, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů a mají vliv na vývoj, přirozenou pevnost a tvar poprsí.

NadraIN forte

NadraIN forte photo

Přispívá k udržení hladké, pružné a hydratované kůže, omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

Tokofin

Tokofin photo

Unikátní složení Indol 3 karbinolu, vitamínu E a B6.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.