DecoFemm Beauty Breast na zpevnění poprsí

Produkt tvořený směsí přírodních bylinných extraktů, které se u žen tradičně používají pro vyrovnávání hormonálních výkyvů a mají vliv na vývoj, přirozenou pevnost a tvar poprsí.

DecoFemm Beauty Breast photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
120 kapslí 1 090 Kč
Varianta: 120 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 1 200 Kč
Vaše cena: 1 090 Kč
za jednotku: 9,08 Kč
Ušetříte: 110 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Valavani
 ks 

Pískavice

Je zdrojem flavonoidů, které regenerují a zpevňují cévy. Pomáhá k snížení tukových zásob v těle. V Orientu některé mladé ženy pravidelně jedí semeno pískavice, aby měly pěkné poprsí.

Smetanka lékařská

Má kladný vliv na zdraví pokožky, podporuje metabolismus těla, podporuje duševní a fyzickou pohodu, pomáhá při trávení tuků, při akné, k vytvoření a obnovení prsní tkáně.

Dioscorea villosa

Pomáhá ženám vyrovnávat se s problémy spojené s menopauzou, má kladný vliv na dosáhnutí optimálního množství a vyváženosti ženských pohlavních hormonů estrogenu a progesteronu, které hrají významnou roli pro zdraví ženy.

Červený jetel

Je bohatým zdrojem fytoestrogenů (označované také jako izoflavony), které jsou příbuzné svoji strukturou ženským pohlavním hormonům estrogenům.

Fenykl obecný

Podporuje tvorbu mléka u matek. Přispívá k fyzické pohodě. V lidové medicíně se používal při problémech s menstruací.

Přeslička rolní

Obsahuje látky, které mají blahodárné účinky na cévní stěny a jejich regeneraci, může pomoci při remineralizaci těla, obsah křemíku pomáhá k dobré kvalitě vlasů, nehtů a kůže.

Tolice setá

Reguluje funkci jater, ledvin, ovlivňuje hladinu cukru v krvi, napomáhá růstu kostní tkáně, reguluje střevní mikroflóru, působí protizánětlivě.

Andělika čínská

Známá jako „Dong Quai“ nebo „ženský ženšen“ se používala již v 6. století př. n.l. především v Číně a Japonsku zejména při léčbě ženských onemocnění. V tradičním a lidovém léčitelství se Andělika používala při nedostatečné nebo naopak příliš silné menstruaci nebo k rovnováze ženských hormonů. Má vliv na produkci progesteronu, který je dalším významným faktorem zdravého vývoje a růstu prsou.

Přípravky na pěkné poprsí – nejprodávanější je Bustinol, pak následuje
Nadra in.

Užívání

2 kapsle 2krát denně.

Složení

Tolice setá 440 mg, andělika čínská 200 mg, saw palmetto 160 mg, fenykl obecný 160 mg, smetanka lékařská 160 mg, pískavice řecké seno 100 mg, přeslička rolní 100 mg, dioscorea villosa 80 mg, červený jetel 40 mg, želatina, E 133, E 122, E 124, E 171.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

PM Carnosine extra pro ženy

PM Carnosine extra pro ženy photo

Slouží jako zdroj přírodního estrogenu diosgeninu, fytosterolů a fyziologicky důležitého neuropeptidu histidinu a alaninu (L-Carnosine).

Femina – bylinná tinktura

Femina – bylinná tinktura photo

Směs libečku, meduňky, hluchavky, měsíčku, šalvěje, kontryhele a třapatky.

Kořen Maca s Kotvičníkem

Kořen Maca s Kotvičníkem photo

Přispívá k budování svalové hmoty.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.