Kategorie: Pro sportovce

Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast pohodlná a rychlá aplikace

Chladivé osvěžení pro bolavá záda, klouby a přetížené svaly.

Cannaderm Mentholka Chladivá konopná náplast photo
Zvolte si variantu:
3 ks 129 Kč
Varianta: 1 ks – 10 x 14 cm
Cena: 70 Kč
Vaše cena: 49 Kč
za jednotku: 3,50 Kč
Ušetříte: 21 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Cannaderm
 ks 

Cannaderm Mentholka přináší rychlou a dlouhotrvající úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Přípravek s konopným olejem a mentolem snižuje lokální překrvení postižených míst a omezuje pocity bolesti. Šetrná hydrogelová forma umožňuje pohodlnou aplikaci a rychlý nástup chladivého účinku. Náplast lze z pokožky snadno sejmout bez jejího podráždění a trhání chloupků.

Vlastnosti

  • chladivá úleva od bolesti zad, svalů a kloubů
  • pohodlná a rychlá aplikace
  • snadné odstranění bez podráždění pokožky

Složení

Čištěná voda, glycerin, polyakrylát sodný, carbomer, triethanolamin, mentol, konopný olej, indigokarmín.

Použití

Vyjměte náplast ze sáčku. Odstraňte průhledný film ze zadní strany gelové vrstvy. Přiložte náplast přilnavou stranou na čistou pokožku v místě bolesti. Je možné aplikovat postupně 1–3 náplasti denně. Každá náplast může být aplikována nepřetržitě po dobu až 8 hodin. Neaplikujte více náplastí současně. Náplast po jejím odstranění znovu neaplikujte.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti do tří let a osoby se sníženou kožní snášenlivostí. Děti by měly náplast používat pod dohledem dospělé osoby. U těhotných žen neaplikujte náplast v oblasti břicha. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou z obsažených látek. V případě alergické reakce odstraňte náplast a důkladně pokožku omyjte studenou vodou a mýdlem. Neaplikujte náplast na sliznice, ústa, podrážděnou pokožku ani jiná citlivá místa. Neaplikujte na poraněnou kůži. Vyhněte se kontaktu náplasti či potřísněných rukou s očima. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce. Pokud zaznamenáte nežádoucí účinky, informujte svého lékaře. Nepoužívat v případě zjevného poškození obalu či náplastí. Ukládat mimo dosah dětí!

Napište nám


Související produkty:

L-Carnitine

L-Carnitine photo

Aminokyselina podporující odbourávání tuků v lidském těle. O této látce lze hovořit jako o hitu 21. století ve sportu zejména díky její univerzálnosti a vysoké účinnosti.

NATTO 1000 Premium

NATTO 1000 Premium photo

Určen osobám nad 50let a sportovcům.

Ortopeden

Ortopeden photo

Přírodní složení na bázi konopí, glukosaminu, kurkumy, vinné révy a vitaminu C zajišťuje vysokou účinnost a maximální bezpečnost užívání bez vedlejších účinků.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.