Kategorie: Imunita

Česnek a Petržel osvědčený prostředek

Přispívá k normální funkci imunitního systému.

Česnek a Petržel photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 415 Kč
Vaše cena: 398 Kč
Ušetříte: 17 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Klas
 ks 

Jedná se o kombinaci výtažku česneku a petržele. Česnek je již od starověku jednou z nejcennějších potravin na zemi, protože stimuluje přirozené ochranné bariéry těla. Působí proti virům, bakteriím a celkově zvyšuje odolnost organismu. Petržel obsahuje rychle a dobře stravitelné minerály například železo, hořčík, měď a draslík. Tento přípravek nezanechává v ústech obvyklý zápach po česneku.

Složení

účinná látka mg/1 tbl. mg/100 g % DDD
Česnekový prášek 250 46300 +
Petrželový prášek (nať) 250 46300 +

% DDD = doporučená denní dávka v 1 tbl. v %

Dávkování

1 tableta denně. Tabletu polykáme celou a zapíjíme tekutinou, nejlépe na večer.

Upozornění

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

6. 11. 2014 02:52 Zdena Knoflíčková

Tabletky mají zelenou barvu. Je to správné? Ptám se proto,protože již jsem je měla a měly spíš hnědou barvu.Tak nevím!Děkuji za případnou informaci. Knoflíčková

Vitalita

Základní složení účinných látek je stejné, může se však lišit odstín dle použité šarže. Při používání přírodních surovin není možné zachovat naprosto identické fyzikálně-chemické vlastnosti. Biologická využitelnost zůstává stejná.

U přípravku došlo k drobné úpravě ve složení a to ke změně pomocných látek. U všech přípravků se snažíme používat pouze nezbytně nutné množství pomocných látek. U česneku s petrželí jsme odstranili potahovou látku šelak, která je živočišného původu a nevyhovuje tak striktním vegetariánům a veganům. Tím došlo také ke změně povrchové struktury. U přípravků se může změnit i tvar tablety, to nastává v případě výměny lisovací formy popřípadě celého stroje.

Přípravek můžete bez obav užívat, všechny fáze výroby jsou pod přísným hygienickým dohledem. Na veškeré suroviny jsou kompletní laboratorní rozbory. Ty se provádí také u hotových výrobků.

6. 4. 2017 07:25 Ludmila Ferencová

Dobrý den prosím o radu.Užívám bromelain a papain 3krát denne na lačno ,mohu k tomu užívat koloidní stříbro?Mám 64let jsem po operaci chlopně,mám hiatovou hernii,chronickou žilní nedostatečnos­t,děkuji za radu Ferencová.

Vitalita

Omlouvám se, ale vzhledem k tomu, že dle legislativy lze stříbro používat jen zevně, nemůžu Vám ani zodpovědět dotaz.

Související produkty:

Coriolus

Coriolus photo

Coriolus Versicolor (outkovka pestrá, Yunzhi) v překladu z angličtiny (turkey tail) znamená krocaní ocas, a to pro svůj vzhled. Byl také nazýván trávou říše nebes. Coriolus roste na trouchnivějících kmenech v mírném podnebném pásu v Evropě, Asii a Severní Ameriky.

Zinavit immune

Zinavit immune photo

Podporuje zdravou funkci imunitního systému.

Silphion

Silphion photo

Bylinný nealkoholický aperitiv na bázi černého rybízu s obsahem 16 posilujících bylin a s vitaminem C.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)