INOSITOL-HEXA STAR významný antioxidant

INOSITOL-HEXA STAR photo

Obsahuje přírodní, velmi bezpečnou látku Inositol Hexaphosphate (IP-6), která se přirozeně nachází nejen v rostlinách (luštěniny, obiloviny, rýže), v nichž je základním zdrojem energie pro klíčící semena, ale i ve většině buněk savců, kde hraje důležitou roli při řízení řady významných buněčných funkcí.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 810 Kč
Vaše cena: 784 Kč
Ušetříte: 26 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Inositol

Látka rozpustná ve vodě, kterou si tělo neumí v dostatečném množství samo vyrobit, a proto musí být tělu dodávána potravou. Bývá zařazován do skupiny vitamínů B pod názvem vitamin B8. Za samostatný vitamin však byl uznán až v roce 1940. Po chemické stránce se jedná o šestisytný cyklický alkohol.

Inositol obsahuje řada potravin, např. sója, grepy, hrozny révy, celozrnné potraviny, zelí, vnitřnosti a mléko. V organizmu je přítomen v buněčných membránách mozku, srdce, svalů, reprodukčních orgánů a v kostech. V rostlinách, zejména v obilovinách, se myoinositol vyskytuje především vázaný jako kyselina fytová (nebo také fytinová), jiným názvem inositol hexafosfát neboIP-6.

Užívání

2krát denně 1 kapsli.

Složení

Inositol hexafosfát (IP-6) 550 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

3. 1. 2016 14:38 Milan Jirout

Dobrý den. prosím jak velké množství musím odebrat, abych neplatil poštu. Nebo he možný osobní odběr? Kolik mg obsahuje jedna tableta inositolu? Na krabičce není tento údaj. Na PC internetu čtu 550 mg, to se týká 1 tablety?Děkuji. Zdraví Milan jirout

Vitalita

Poštovné zdarma je nad 2 tisíce, tedy 3 ks balení. Osobní odběr je možný a je zdarma. Prodejnu máme v Praze na Zličíně (kontakt).

1 tableta obsahuje 550 mg Inositol hexafosfát IP-6.

5. 2. 2017 11:39 Ivana Janoušková

Dobrý den, je tento příptavek vhodný při jaterní steatoze?Předem děkuji za info. Hezký den I. Janoušková

Vitalita

Dobrý den a děkuji za Váš dotaz. Produkt INOSITOL HEXA STAR je velmi dobrý potravinový doplněk a velmi často ho doporučuji, nicméně si myslím, že na staetozu jater bych volil jiné produkty:

PROTECT STAR 2–0–1
INULINE STAR 2–0–0
ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR 15ml-0–0
CHITOSANE STAR 0–2–1 asi 10–15 min před jídlem

Produkty používejte prosím minimálně 2 měsíce, poté uvidíme co bude dále.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Bi-iomare caps

Bi-iomare caps photo

Dříve pod názvem BIOMARE IMMUNO. Přípravek obsahuje olej ze žraločích jater, který vynikajícím způsobem posiluje imunitní systém. Uplatňuje se u chronických infekčních onemocnění.

INOSITOL-HEXA STAR

INOSITOL-HEXA STAR photo

Obsahuje přírodní, velmi bezpečnou látku Inositol Hexaphosphate (IP-6), která se přirozeně nachází nejen v rostlinách (luštěniny, obiloviny, rýže), v nichž je základním zdrojem energie pro klíčící semena, ale i ve většině buněk savců, kde hraje důležitou roli při řízení řady významných buněčných funkcí.

Cistus incanus

Cistus incanus photo

Infekce způsobené bakteriemi, plísněmi a chlamydiemi.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)