CHLAMYNYL STAR pro očistu organismu

Účinné složky slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kůra organismu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganismů.

CHLAMYNYL STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Cena: 1 720 Kč
Vaše cena: 941 Kč
za jednotku: 15,68 Kč
Ušetříte: 779 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE - ASTRAVIA
 ks 

Firma STARLIFE se nově jmenuje Astravia. Postupně se mění obaly a v názvu přípravku je AV místo STAR. Složení přípravku je totožné!

Tužebník jilmový

Podporuje obranyschopnost organismu, zvláště proti působení mikroorganismů. Pozitivně ovlivňuje celkový zdravotní stav, zklidňuje a posiluje, přispívá k potlačení stresu v nepříznivém životním prostředí. V neposlední řadě příznivě ovlivňuje normální srdeční činnost, krevní oběh a správnou hladinu krevního tlaku.

Krvavec toten

Vytrvalá bylina. Mezi účinné látky patří třísloviny, saponiny, flavonoidy a vitamin C. V lidovém léčitelství má poměrně široké uplatnění – při krvácení z ústní sliznice, menstruačním krvácení, zánětech střev infekčního původu, zánětech hltanu nebo zánětu mandlí.

Topol osika

Strom nebo keř z čeledi vrbovitých, dorůstající výšky do 20 m. Obsahuje fenolový glykosid salicin a populin, flavonové glykosidy, silice, třísloviny, vosky a pryskyřice. Působí analgeticky, močopudně, snižuje horečku, v oblasti močových cest působí desinfekčně, zevně působí rovněž desinfekčně a protizánětlivě.

Lapacho

Jedná se o vnitřní kůru stromu Lapacho (Tabebuia serratifolia), vyskytujícího se na území Jižní Ameriky. V některých horských oblastech se tento strom dožívá až úctyhodného věku 600–700 let a dorůstá až 15–20 metrů. Evropský trh si lapacho získalo až v devadesátých letech 20. století. Působí jako antibiotikum a to s působením proti virům, bakteriím i plísním.

Vilcacora

Jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z jihoamerického kontinentu konkrétně z Peruánských And. Má účinky antioxidační, antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, imunostimulační, detoxikační, zabraňující usazování trombů v cévách a snižující krevní tlak.

Papájové enzymy

Přinášejí úlevu při průjmu, nevolnosti, nadýmání a zvýšené teplotě, které jsou způsobeny nežádoucími mikroorganismy v trávicím traktu.

Užívání

2krát denně 2 tablety.

Složení

Krvavec toten 250 mg, topol osika 1 500 mg, lapacho 150 mg, papája 100 mg, tužebník jilmový 100 mg, vilcacora 50 mg, kotvičník 40 mg, vrba bílá 15 mg, olše lepkavá 15 mg, propolis 10 mg, selen 50 µg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Zlatěnka

Zlatěnka photo

Oproti psylliu obsahuje více omega-3 PUFA a lignany.

Bylinky na odvodnění

Bylinky na odvodnění photo

Kombinace čtyř bylin, které podporují fungování močových cest a přispívají k vylučování přebytečných tekutin.

BIO Shiitake - prášek

BIO Shiitake - prášek photo

Pro svůj vysoký obsah aminokyselin, vitamínů a minerálů nazývána královnou mezi houbami nebo elixírem života.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o.