CHLAMYNYL STAR pro očistu organismu

Účinné složky slouží jako protivirová a antibakteriální očistná kůra organismu, zaměřená především na snížení obsahu mikroorganismů.

CHLAMYNYL STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 1 720 Kč
Vaše cena: 1 646 Kč
Ušetříte: 74 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Tužebník jilmový

Podporuje obranyschopnost organismu, zvláště proti působení mikroorganismů. Pozitivně ovlivňuje celkový zdravotní stav, zklidňuje a posiluje, přispívá k potlačení stresu v nepříznivém životním prostředí. V neposlední řadě příznivě ovlivňuje normální srdeční činnost, krevní oběh a správnou hladinu krevního tlaku.

Krvavec toten

Vytrvalá bylina. Mezi účinné látky patří třísloviny, saponiny, flavonoidy a vitamin C. V lidovém léčitelství má poměrně široké uplatnění – při krvácení z ústní sliznice, menstruačním krvácení, zánětech střev infekčního původu, zánětech hltanu nebo zánětu mandlí.

Topol osika

Strom nebo keř z čeledi vrbovitých, dorůstající výšky do 20 m. Obsahuje fenolový glykosid salicin a populin, flavonové glykosidy, silice, třísloviny, vosky a pryskyřice. Působí analgeticky, močopudně, snižuje horečku, v oblasti močových cest působí desinfekčně, zevně působí rovněž desinfekčně a protizánětlivě.

Lapacho

Jedná se o vnitřní kůru stromu Lapacho (Tabebuia serratifolia), vyskytujícího se na území Jižní Ameriky. V některých horských oblastech se tento strom dožívá až úctyhodného věku 600–700 let a dorůstá až 15–20 metrů. Evropský trh si lapacho získalo až v devadesátých letech 20. století. Působí jako antibiotikum a to s působením proti virům, bakteriím i plísním.

Vilcacora

Jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z jihoamerického kontinentu konkrétně z Peruánských And. Má účinky antioxidační, antibakteriální, antivirové, protizánětlivé, imunostimulační, detoxikační, zabraňující usazování trombů v cévách a snižující krevní tlak.

Papájové enzymy

Přinášejí úlevu při průjmu, nevolnosti, nadýmání a zvýšené teplotě, které jsou způsobeny nežádoucími mikroorganismy v trávicím traktu.

Užívání

2krát denně 2 tablety.

Složení

Krvavec toten 250 mg, topol osika 1 500 mg, lapacho 150 mg, papája 100 mg, tužebník jilmový 100 mg, vilcacora 50 mg, kotvičník 40 mg, vrba bílá 15 mg, olše lepkavá 15 mg, propolis 10 mg, selen 50 µg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

18. 5. 2012 22:24 Míra

Mám diagnostikovanou Pcn. Nic na tu potvoru nezabírá, protože jde o nitrobuněčnou bakterii, která je menší než vir. Zkouším i koloidní stříbro 15ppm 2× denně 30 ml, ale stále se v některých orgánech uchovává. Zaujalo mě prohlášení oznámení u Chlamynylu, že působí i na Chlamydie a borelie. Z mezibuněčného prostoru se nechají vypudit, ale při perzistujícím stavu v buňce je problém. Do buňky se ani ATB nedostane. Opravdu tento preparát na Pcn a Borelii pomůže? Děkuji.

1. 1. 2014 16:55 eva j

po osobní zkušenosti, kdy jsem byla již zoufalá, mi zlikvidovali borélie PLAZMOVÝM GENERÁTOREM. platí to i pro chlamydie. zdraví ej

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Vláknina s lecitinem

Vláknina s lecitinem photo

Příznivý účinek na různá střevní onemocnění, působí rovněž preventivně proti rakovině střev. Snižuje cholesterol v krvi.

SPIRULINE 500 STAR

SPIRULINE 500 STAR photo

Přípravek má antioxidační účinky, posiluje imunitu těla a svoji roli uplatňuje při stabilizaci krevního cukru.

Smartpills detox

Smartpills detox photo

Moderní doplněk stravy, který se skládá z pelet v kapsli naplněné olejem.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)