Kategorie: Imunita

IMMUNITY STAR zlepšení činnosti imunitního systému

Formule pocházející z receptury císařské dynastie Ming pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, protibakteriální, protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky.

IMMUNITY STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 760 Kč
Vaše cena: 509 Kč
Ušetříte: 251 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Třapatka nachová

Nejúčinnější a také nejpoužívanější částí echinacei je kořen. Obsahuje zejména steroidy, silice, polysacharidy, flavonoidy, echinakosid, deriváty polyacetylénu a jiné látky, u kterých je významné, že působí komplexně.

Rozmarýna lékařská

Je stále zelený bohatě rozvětvený hustý keř s voňavými listy, který obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen aj.), flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin aj.), diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovou, oleanovou, kávovou, chlorgenovou a rozmarýnovou, třísloviny (až 8 %) a další látky. Má uklidňující a desinfekční účinky.

Mořská řasa

Jejími účinnými látkami jsou bílkoviny, vitaminy, minerály a stopové prvky. Řasa je i jako potravina výživná a velmi dobře stravitelná.

Divizna malokvětá

Obsahuje zejména pentasacharid verbascosu, v listech je obsažen glykosid aucubin, v květech jsou pak slizovité látky, karotenoidy, saponiny (verbascosaponin, verbascogenin), flavonoidy (rutin, hesperidin, apigenin, luteolin), a dále jsou přítomny třísloviny, éterické oleje, mastné substance, karbohydráty a tzv. thipsikyselina. V lidovém léčitelství byla používána hlavně „na kašel a žaludek“.

Tymián obecný

Desinfekční účinky 30 – 40 cm vysokého polokeře tymiánu jsou známy už tisíce let. Ve Francii, od poloviny minulého století, říkají tymiánu obecnému pro jeho výborné vlastnosti penicilin chudých. Naše babičky pěstovaly, sbíraly a sušily snítky tymiánu na kloktadla a čaje „ na kašel, krk a rány“. Tymián je také velice oblíbené koření nejen na Balkáně, ale i v české kuchyni pro jeho chuť a podporu trávení.

Ženšen pravý

Obsahuje směs několika desítek unikátních silně účinných látek, které tvoří více než 20% hmotnosti sušeného kořene. Obsahové látky jsou dobře prozkoumány, ale nacházejí se stále nové. K hlavním patří panax saponiny, panax glykosidy, seskviterpenová silice, směs mastných kyselin – označována jako kyselina panaxová, panax alkaloidy, škroby, nižší cukry, fytosteroly, pektiny, třísloviny, pryskyřice, slizy, řada vitaminů, zvláště vitamin C a komplex vitaminů skupiny B, minerální látky a další. Je základním představitelem skupiny harmonizérů čili adaptogenů, není toxický a nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky nebo kontraindikace.

Užívání

1 tableta denně.

Složení

Echinacea purpurea 110 mg, yzop lékařský 70 mg, rozmarýna lékařská 70 mg, tymián obecný 70 mg, hloh obecný 35 mg, puchratka kadeřavá 35 mg, divizna malokvětá 35 mg, panax ginseng 25 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Imunax

Imunax photo

Přípravek obsahující komplex látek, jehož základem je extrakt z echinacey a hlívy ústřičné.

Maytenus ilicifolia

Maytenus ilicifolia photo

Rostlina obsahuje vápník a hořčík v organické formě a vysoký podíl fytosteronů.

Echinacea s vitamínem C

Echinacea s vitamínem C photo

Přispívá k normální funkci dýchacího systému.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)