Kategorie: Imunita

IMMUNITY STAR zlepšení činnosti imunitního systému

Formule pocházející z receptury císařské dynastie Ming pro podporu a zlepšení činnosti imunitního systému. Obsažené složky mají antiseptické, protibakteriální, protivirové, protizánětlivé a antioxidační účinky.

IMMUNITY STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 760 Kč
Vaše cena: 706 Kč
Ušetříte: 54 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Třapatka nachová

Nejúčinnější a také nejpoužívanější částí echinacei je kořen. Obsahuje zejména steroidy, silice, polysacharidy, flavonoidy, echinakosid, deriváty polyacetylénu a jiné látky, u kterých je významné, že působí komplexně.

Rozmarýna lékařská

Je stále zelený bohatě rozvětvený hustý keř s voňavými listy, který obsahuje 1 až 2 % silice (verbenon, borneol, cineol, kafr, limonen aj.), flavonoidy (luteolin, apigenin, diosmetin aj.), diterpenové hořčiny (pikrosalvin, rosmanol, rosmadial aj.), kyselinu ursulovou, oleanovou, kávovou, chlorgenovou a rozmarýnovou, třísloviny (až 8 %) a další látky. Má uklidňující a desinfekční účinky.

Mořská řasa

Jejími účinnými látkami jsou bílkoviny, vitaminy, minerály a stopové prvky. Řasa je i jako potravina výživná a velmi dobře stravitelná.

Divizna malokvětá

Obsahuje zejména pentasacharid verbascosu, v listech je obsažen glykosid aucubin, v květech jsou pak slizovité látky, karotenoidy, saponiny (verbascosaponin, verbascogenin), flavonoidy (rutin, hesperidin, apigenin, luteolin), a dále jsou přítomny třísloviny, éterické oleje, mastné substance, karbohydráty a tzv. thipsikyselina. V lidovém léčitelství byla používána hlavně „na kašel a žaludek“.

Tymián obecný

Desinfekční účinky 30 – 40 cm vysokého polokeře tymiánu jsou známy už tisíce let. Ve Francii, od poloviny minulého století, říkají tymiánu obecnému pro jeho výborné vlastnosti penicilin chudých. Naše babičky pěstovaly, sbíraly a sušily snítky tymiánu na kloktadla a čaje „ na kašel, krk a rány“. Tymián je také velice oblíbené koření nejen na Balkáně, ale i v české kuchyni pro jeho chuť a podporu trávení.

Ženšen pravý

Obsahuje směs několika desítek unikátních silně účinných látek, které tvoří více než 20% hmotnosti sušeného kořene. Obsahové látky jsou dobře prozkoumány, ale nacházejí se stále nové. K hlavním patří panax saponiny, panax glykosidy, seskviterpenová silice, směs mastných kyselin – označována jako kyselina panaxová, panax alkaloidy, škroby, nižší cukry, fytosteroly, pektiny, třísloviny, pryskyřice, slizy, řada vitaminů, zvláště vitamin C a komplex vitaminů skupiny B, minerální látky a další. Je základním představitelem skupiny harmonizérů čili adaptogenů, není toxický a nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky nebo kontraindikace.

Užívání

1 tableta denně.

Složení

Echinacea purpurea 110 mg, yzop lékařský 70 mg, rozmarýna lékařská 70 mg, tymián obecný 70 mg, hloh obecný 35 mg, puchratka kadeřavá 35 mg, divizna malokvětá 35 mg, panax ginseng 25 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

29. 7. 2009 22:31 mirek

Ktery připravek je nejlepši na boreliozu v druhem stupni.Děkuji za radu.

9. 12. 2009 18:38 veronika

Dobrý den chtěla jsem se optat zda immunity star může užívat můj 4lety syn.

Vitalita

zcela správně se ptáte na užívání u dětí, protože zde je lépe se řídit jejich skutečnou váhou a vážností jejich onemocnění. Nenapsala jste kolik syn váží, ale odhaduji váhu okolo 25 kg. Jako preventivní dávka mu skutečně stačí 1 tobolka denně, nejlépe ráno před snídaní zajíst. V případě zvýšené teploty, škrábaní v krku, úporného kašle apod. je možno dávkování Immunity Staru zvýšit až na 2–2–2, ale klidně i 3–3–3 pro rázné potlačení příznaků a snížení vysoké teploty. Tobolky dávejte jednu po druhé a zapít. Tato dávka by měla být dostatečná pro zmírnění onemocnění do 48 hodin a zcela jistě povede během několika denního užívání k úplnému vyléčení.

Pokud se jedná o tzv. školkové bacily, doporučil bych ještě preventivní užívání produktu Oregano Star v dávce 1–0–0, v případě již napadeného organismu 1–0–1. V kolektivu mnoha dětí se totiž bude neustále potýkat s různorodými bakteriemi, viry apod. a s jejich mutacemi, proti kterým si jeho imunitní systém musí vybudovat obranu. Proto doporučuji dlouhodobé a pravidelné preventivní dávky OreganaImunity Staru.

Souběžně je nutno podávat produkt Multi Star v dávce alespoň ½ víčka ráno a večer před spaním, kvůli vysoké obnově buněk, která bude při onemocnění probíhat, a u tak intenzívní obměny buněčného materiálu je nutno podávat základní stavební mikroživiny v kompletním spektru (nelze zjistit co organismu právě chybí) a v dobré biovyužitelnosti. Preventivní dávka je zde ½ víčka večer před spaním pravidelně stále, neboť jeho organismus je ve vývoji a je zde tedy přímo nutnost vyživit řádně všechny buňky. Nejen ty již v provozu, ale i ty v růstové a vývojové fázi!

Pokud by došlo k poškození sliznic (u respiračních onemocnění velmi časté) je vhodné ještě podávání produktu Enzyme Star v dávce 1–0–1 tobolka před jídlem nebo s jídlem. Enzymy totiž mají vysokou regenerační schopnost pro sliznice – jakékoliv! Takže opět minimálně do úplného zhojení, navíc výše uvedené produkty není nutno vysazovat v případě, že by byla nasazena antibiotika, ale lze je podávat souběžně, jen ne najednou do žaludku, ale udělat mezi užíváním asi 20–30 minutovou přestávku.

1. 2. 2010 20:58 Ivana Svobodová

Dobrý den,mám čtyřletou dcerku,která je poslední dobou pořád nemocná(angíny,rý­my,začal jí i ekzém…).
Je pro ni dobrý Immunity star??nebo mi něco doporučíte?Děkuji vám,Svobodová Ivana

5. 3. 2010 21:39 Antonín

Dobrý den.Manželka již dva měsíce trpí opakovaně nachlazením horních cest dýchacích, kýcháním,smrkáním bez kašle.Periodicky se vše opakuje každý týden a vrcholí to akné(lidově zima) na rtech a okolí úst, které se hojí i týden a pak vše dokola.Prosím vás o radu, který produkt by byl pro ni nejvhodnější asi co se týče i posílení imunity. Předem vám děkuji za pomoc a radu.

8. 9. 2010 09:44 Markéta

Dobrý den, můj 6 letý syn byl neustále nemocný,od května bereme imunity star,jednu tobolku denně,máme současně užívat i Bambi Harmoni-zatím máme č.4 a teď č.1. Je dobré dávat oboje každý den a nebo jeden den imunity star a druhý Bambi? A k čemu je dobré-Activ Col,také máme brát? Jak dlouho se může Imunity Star brát?

Děkuji

15. 9. 2010 10:13 Karolína Křížová

Dobrý den, mám, prosím, 3 otázky:

Můžu užívat Imunity Star, když kojím? Vím, na etiketě je psáno, že kojící ho nemají užívat, ale přeci jen se ptám…
Dále když má můj druhý syn 3 roky a cca 18 kg, v jakých dávkách mu mohu Imunity Star dávat preventivně, trpí na záněty dýchacích cest – laryngitidy a pod.
A poslední otázky, myslíte, že je možné Imunity Star namíchat dle rozpisu složení? Měla bych zájem o bylinky v biokvalitě.

Děkuji

28. 2. 2011 14:19 Jana

Dobrý den,
může Imunity Star užívat můj dvouletý(přesněji 2 a 3 měsíce) syn? Slyšela jsem právě na tento přípravek velice dobré reference.

Děkuji

25. 2. 2013 13:13 Kristýna

Dobrý den ,má 5 letá dcera měla spalovou angínu.Dobrala antibiotika a má znovu streptokoka v krku chtěla jsem se zeptat jak dlouho se immunity star může užívat a na dávkování pro ni má 18kg a zda je lepší užívat k immunity star něco jiného. Děkuji

Vitalita

Pro dlouhodobé užívání u dětí doporučuji raději COLOSTRUM STAR, na 18 kg, bude-li dcera bez obtíží stačí preventivně 1 kapsle denně, v období kdy má obtíže můžete i 1–1–1 nalačno.

IMMUNITY STAR je možné užívat současně, ale nedoporučovala bych déle než 3 měsíce, preventivně stačí 1 denně. Doporučovala bych užívat probiotika, nejlépe ACIDOPHILUS STAR, střevo je největší imunitní orgán těla, hlavně pokud dítě užívalo antibiotika, měli bychom podávat probiotika a obnovit zdravou střevní floru.

Lokálně do krku na madle stříkat EFFECTIVE STAR BASIC.

Doléčit je možné i přírodním antibiotikem – OREGANO STAR, 1 tobolka denně.

Důležitá je i změna stravy, nejíst sladké a omezit mléčné výrobky.

6. 9. 2013 14:53 Jana Kopecká

Dobrý den, zakoupila jsem Immunity star a Multi star a ráda bych Vás požádala o radu. Mám 3letou dceru, vážící 14 kg a nyní nastoupila do školky. Ráda bych jí oba tyto preparáty preventivně dávala, ale nevím jak postupovat. Zda-li 1–0–0 a 1/2 víčka večer oba preparáty v jeden den, nebo střídat. A ještě jak dlouho mohu preventivně dávat a na kolik mohu zvýšit v období problémů (chřipka, horečka). Dále bych se chtěla zeptat, zdali mohu používat v odbobí kojení. Děkuji Vám mnohokrát za zodpovězení těchto 4 dotazů.

Vitalita

Produkt IMMUNITY STAR můžete podávat dětem už od 3 let, můžete podávat 1 kapsli denně přes zimu.

Já osobně však preferuji takto malým dětem podávat preventivně produkt COLOSTRUM STAR, preventivně 1 kapsli denně na 20 kg váhy (tedy na 14 kg zhruba 3/4 kapsle) Je možné kapsli vysypat a přimíchat na lžičku do trochy jídla. Nepodávejte s hlavním jídlem, podávejte minimálně půl hodiny před hlavním jídlem.

Při onemocnění 1 kapsli na 10 kg váhy i více, ve dvou denních dávkách, tedy klidně 1–0–1 nalačno na 14 kg váhy.

Jak IMMUNITY STAR tak COLOSTRUM STAR lze podávat denně současně s produktem MULTI STAR, doporučuji na 14 kg váhy zhruba 1–2 čajové lžičky, můžete dát do vody a popíjet.

IMMUNITY STAR při kojení nepodáváme. Při onemocnění doporučuji opět COLOSTRUM STAR, lze i při kojení, v každém případě doporučuji při kojení užívat probiotika, např. Acidophilus Star 2 kapsle večer nalačno (je to prevence alergií, kolik a podobně pro dítě).

Kojenec může i sám už probiotika. Pro kojící maminku je také dobré užívat produkt CHLORELLA STAR. Váže toxické látky, těžké kovy, aby nešly do mléka. Vhodné je i užívání mikroživin – produkt MULTI STAR.

9. 12. 2015 14:00 hana

dobrý den, mám 5 letou dcerku, která přes zimní období trpí na rýmu a někdy se přidá i kašel. Byl mi pro ni doporučen přípravek Immunity Star, chtěla jsem požádat jaké dávkování je pro ni vhodné a jak dlouho může přípravek užívat? od paní doktorky jsme dostaly ještě vitamin D.
moc děkuji za odpověď.

15. 1. 2016 09:39 Gábina

Dobrý den, prosím o informaci, zda mohu užívat Immunity Star (dietary supplement) při zánětu tenkého střeva. Mám oslabenou imunitu,

Vitalita

Potřebovala bych vědět, jakého původu onen zánět je. Jestli se jedná o autoimunní onemocnění nebo bakteriální a podobně.

Já osobně bych preferovala produkty: COLOSTRUM STAR nebo CORDYCEPS STAR v tomto případě, k tomu podle příčiny eventuálně probiotika (ACIDOPHILUS STAR) nebo CARNOSINE STAR.

28. 4. 2019 13:15 Radka

Dobrý den,
Prosím může užívat imunity star syn 3 roky, který v září nastupuje do školky? Váha 14kilo. A pokud ano mohu mu tabletu vysypat do pusy a nechat zapít(ještě neumí polykat tablety)

Děkuji

Vitalita

Pokud syn neumí polknout tabletu, tak bych nedoporučoval sypat do úst, lepším řešením je vysypat produkt do jídla.

Doporučil bych raději produkt COLOSTRUM STAR 2–0–0 a NEMATODLE STAR 5ml –0–0 jako prevenci před onemocněním syna.

Související produkty:

Plasmofit

Plasmofit photo

Přípravek je určen k posílení odolnosti organismu vůči mikrobům, zejména proti plasmodiím.

Vincentka pastilky bylinné

Vincentka pastilky bylinné photo

Nová forma v užívání přírodních solí Vincentky.

Imuno sirup

Imuno sirup photo

Pro podporu normální funkce imunitního systému, především horních cest dýchacích.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)