Colafit čistý kolagen

Colafit photo

Krystalický kolagen na klouby, vaziva a kůži, čistoty 99,9%. Ochraňuje a regeneruje klouby. Doplňuje nedostatek kolagenu v potravě. Nahrazuje ztrátu kolagenu způsobenou nadměrným namáháním a nedostatečnou výživou kloubů. Pro ženy je tu překvapení v podobě vyhlazení a omlazení pokožky v obličeji.

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:

60 kostiček 289 Kč

120 kostiček 539 Kč

Varianta: 60 kostiček
Cena: 336 Kč
Vaše cena: 289 Kč
Ušetříte: 47 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Dacom Pharma
 ks 

Kdy pomáhá

 • chrání a posiluje klouby
 • nahradí zvýšenou ztrátu kolagenu
 • doplněk při artróze
 • doplní kolagen v chrupavce
 • udržuje pokožku zdravou
 • doplňuje nedostatek kolagenu v potravě
 • u mládeže, starších dětí a sportovců
 • je přirozenou součástí výživy
 • udržuje zdravou kůži, vlasy a nehty

Je určen hlavně pro

 • mladé lidi v období růstu a dospívání
 • lidi, kteří potřebují vyživit klouby
 • lidi, kteří nadměrně zatěžují klouby
 • starší lidi
 • aktivní sportovce
 • lidi s pohybovými obtížemi

Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Námi vyráběný kolagen je sušený lyofilizací to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Lyofilizace je nejšetrnější známý způsob konzervace, ale je také nejdražší. V supermarketu ani běžně v lékárně, vám nic lyofilizovaného nenabídnou. Tímto způsobem se konzervují a uchovávají drahé léky, různé vzácné kultury , séra apod. Lyofilizací se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce. Tato speciální úprava potravin je pro nás poněkud nezvyklá, ale má to hned několik významných předností: velmi nízká váha, snadné užívání, naprostá absence chemikálií a konzervačních látek, snadno se polyká a je bez nepříjemných pachutí.

Chrupavka v kloubu je až ze 40-ti % tvořena právě kolagenem. Kolagenu potřebujeme velké množství, protože až polovina bílkovin v těle je tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloub. A už od tohoto věku je potřebné pravidelně dodávat tělu kolagen. Zajímavá je rovněž schopnost lyofilizovaného kolagenu doplnit vodu z vlastních zdrojů z trávicího systému tak, že 8 mg lyofilizovaného kolagenu (obsaženo v 1 kostičce) vytvoří v organismu asi 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu. Kolagen je velmi důležitý pro správnou funkci a stavbu kloubních chrupavek, pouzder, vaziv a kůže.

Pro ženy je tu překvapení v podobě zlepšení, vyhlazení a omlazení pleti, ozdravění vlasů a nehtů. Colafit si získal oblibu, zvláště pro jednoduché užívání a překvapivě spolehlivé účinky na různé problémy, ať už kloubní, vazivové či kožní.

Dávkování

1 kostičku denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem, pro děti 1 kostičky za den. Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení. Přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou. Pro dosažení požadovaného efektu užíváme Colafit 2–3 měsíce dvakrát do roka. V případě potřeby můžeme užívat trvale. Vhodný pro diabetiky v rámci diety určené lékařem.

Doporučená délka užívání

2–3 měsíce 2× do roka opakovat nebo trvale

Balení

30 kostiček je dávka na 1 měsíc

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Vhodné pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem.

Složení

Čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I, čistota 99,9 %. Minimální rozměr čtverečků 9 × 9 × 6 mm, 8 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

11. 4. 2013 20:22 petr

Dobrý den . Colafit jsem užíval celý rok a byl jsem v pohodě denně chodím 10 až 12 km pěšky do zaměstnání . Ted dva týdny Colafit neužívám a je to znát , proto ho všem doporučuji co májí problém s klouby . Zítra jdu hned do lékárny a koupím si ho, vřele doporučuji .

25. 5. 2014 13:52 hvezdicka42

Colafit byl doslova moje záchrana, předtím jsem vyzkoušela i jiné přípravky ale žádný jiný mi nepomohl, Colafit je vážně úžasný!

17. 10. 2014 10:54 zdena69

Co to je Colafit? To je prostě zázrak! Léta jsem užívala dle rehabilitační sestry různé preventivní kolageny již od svých 50ti let. Jak je vidět žádné účinky to nemělo a až když se ozvaly bolesti kolen, kdy jako turistka jsem nezvládala chodit bez bolestí, jsem si sama naordinovala tento záchranný prostředek. Je pravda ale, že po půl roce kdy jsem ho bezbolestně užívala a chtěla jsem si udělat přestávku, tak se najednou ozvaly bolesti kyčlí a pak následně i kolena. I přesto, že Colafit je na důchodce dost drahý, dávám mu 1* a jdu si koupit hned další. Děkuji výrobcům za tak úžasný přípravek. Zdena

9. 7. 2015 11:08 František z Jirkova

Dobrý den Všem,Colafit užívam je to výborna vjec,doporučuji všem co mají problem s klouby.PS až na tu cenu v lekarnach, někde až 100kč je to možné,přeji všem zdrave klouby František.

10. 9. 2015 10:00 Tomáš Novák

Mám problémy v oblasti krčí páteře. Colafit beru 2. měsíce, 2× do roka. Už dva roky. Pomáhá to, bolesti od krční páteře se redukovaly.
Proti Gelatine plus je znát přípravek že opravdu působí.
Ovšem nestydatá je cena !!!
Sehnat v současné době balení 120 kostiček pod 500 kč. je zázrak. Hanba prodejcům, vydělávat na lidské bolesti !!!
Před dvěma roky se dalo toto balení koupit i pod 400 kč, teď je běžně za 699. Tomáš

2. 1. 2016 11:45 Jakub

Dobrý den, mám problém s koleny. Uží al jsem kolafit cca jeden rok bez většího účinku. Nedávno mi známý doporučil želatinu od Narury. Dvě lžičky do hrku vody, rozmíchat a vypít. Po měsíci mám zatím klid. Užívat měsíc a poté půl roku pauza.

11. 1. 2016 08:10 Jana

Dobrý den,
na Colafit jsem slyšela dobré recenze, zvažuji zakoupení. Zaujal mne ale i příspěvek od Jakuba – jedná se o želatinu od Narury (nikde jsem nenalezla) nebo od Natury – klasickou kuchyňkou v prášku, balení po 20g zelenkavý sáček?
Díky za upřesnění.

19. 4. 2016 08:47 Oliver

Colafit všem rozhodně doporučuji! Dříve jsem míval problémy s chodidly, nemohl jsem vyjít ani jeden kopec bez ukrutných bolestí (je mi 14 let). Jakmile jsem začal používat colafit, mé problémy ze dne na den zmizely!

25. 5. 2016 15:18 Růžena

Je mi 65 let, sportuji nebo se stále snažím.Colafit střídám 2× do roka, vždy před zimní a letní sezonou/lyže,kola /, pomáhá mi to vylepšit kolenní problémy a opravdu mně to pomáhá.
Růžena

22. 8. 2016 21:00 Blanka

Colafit uzivam 3 tydny,zatim zadna zmena

12. 1. 2017 06:49 Lenka

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s užíváním COLAFITU při padání vlasů?
Děkuji za odpověď Lenka.

5. 12. 2017 22:08 Zdenina

Dobry den.Jen se chci zeptat podle komentaru co tady ctu je colagen dobry ale nechapu proc hnet se bolesti vraceji hned jak ho prestanu brat je to snad neco jako navykovy.

Vitalita

Colafit není nijak návykový. Pokud se bolesti vracejí, tak doporučuji užívat dlouhodobě.

6. 12. 2017 17:28 Ivka

colafit je úžasný

5. 10. 2018 11:22 Regina

Je možné abych z colafitu měla kopřivku?

Vitalita

Kopřivka jako reakce na jeho užívání je vysoce nepravděpodobná, vzhledem k tomu, že se jedná pouze o čistý kolagen typu 1 bez dalších látek, které by mohly vyvolat tuto reakci. Při užívání kolagenu se takovéto reakce běžně nevyskytují.

Pokud by se jednalo o masážní krém Colafit AKUT Pro kosmetický prostředek – ten obsahuje celou řadu složek a rostlinných extraktů – zákazník by měl proto posoudit, zda není na nějakou z nich senzitivní. Uvedená reakce ale opět není běžná.

V případě přetrvávajícího výskytu ovšem doporučujeme konzultovat s lékařem, který uvedený případ posoudí a vyhodnotí.

27. 11. 2018 12:02 Jana

Colafit užívám dva měsíce a nezdá se mi že by se zlepšila plet

14. 12. 2018 15:55 Petr

Užívám měsíc a zatím nepociťuji změnu..dráhy.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Joint ProteX FORTE

Joint ProteX FORTE photo

Hlavní aktivní látky Joint ProteX FORTE mohou přispět k normální tvorbě chrupavek a také podpořit ty procesy, které by mohly hrát důležitou roli v zachování zdraví kloubů.

Masážní emulze s arnikou ALPA

Masážní emulze s arnikou ALPA photo

K utišení bolestí spojených s křečovými žilami.

Měsíček, kopřiva - bylinná tinktura

Měsíček, kopřiva - bylinná tinktura photo

Kombinace měsíčku a kopřivy zlepšuje vysoký tlak, obnovuje zdravé funkce srdce, příznivě ovlivňuje stav kloubů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)