Colafit čistý kolagen

99,9% čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek.

Colafit photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
60 kostiček 309 Kč
120 kostiček 549 Kč
Varianta: 60 kostiček
Cena: 336 Kč
Vaše cena: 309 Kč
Ušetříte: 27 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Apotex
 ks 

Chrupavka v kloubu je až ze 40 % tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů a proto je potřebné kolagen pravidelně tělu dodávat.

  • pro mladé lidi v období růstu a dospívání
  • osoby nadměrně zatěžující klouby (aktivní sportovci, těžce fyzicky pracující atd.)
  • s pohybovými potížemi a starší lidi
  • těhotné a kojící ženy

Kolagen v Colafitu je sušený lyofilizací, to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Je to nejšetrnější známý způsob konzervace – tímto způsobem se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce. Tato speciální úprava potravin je pro nás poněkud nezvyklá, ale má to hned několik významných předností: velmi nízká váha, lehká stravitelnost, naprostá absence chemikálií a konzervačních látek, snadno se polyká a je téměř bez nepříjemných pachutí.

Užívání

1 kostičku denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem, pro děti 1/2 kostičky za den. Pro dosažení požadovaného efektu užívejte Colafit 2–3 měsíce 2× do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

Složení

V 1 kostičce – 8 mg čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

11. 4. 2013 20:22 petr

Dobrý den . Colafit jsem užíval celý rok a byl jsem v pohodě denně chodím 10 až 12 km pěšky do zaměstnání . Ted dva týdny Colafit neužívám a je to znát , proto ho všem doporučuji co májí problém s klouby . Zítra jdu hned do lékárny a koupím si ho, vřele doporučuji .

25. 5. 2014 13:52 hvezdicka42

Colafit byl doslova moje záchrana, předtím jsem vyzkoušela i jiné přípravky ale žádný jiný mi nepomohl, Colafit je vážně úžasný!

17. 10. 2014 10:54 zdena69

Co to je Colafit? To je prostě zázrak! Léta jsem užívala dle rehabilitační sestry různé preventivní kolageny již od svých 50ti let. Jak je vidět žádné účinky to nemělo a až když se ozvaly bolesti kolen, kdy jako turistka jsem nezvládala chodit bez bolestí, jsem si sama naordinovala tento záchranný prostředek. Je pravda ale, že po půl roce kdy jsem ho bezbolestně užívala a chtěla jsem si udělat přestávku, tak se najednou ozvaly bolesti kyčlí a pak následně i kolena. I přesto, že Colafit je na důchodce dost drahý, dávám mu 1* a jdu si koupit hned další. Děkuji výrobcům za tak úžasný přípravek. Zdena

9. 7. 2015 11:08 František z Jirkova

Dobrý den Všem,Colafit užívam je to výborna vjec,doporučuji všem co mají problem s klouby.PS až na tu cenu v lekarnach, někde až 100kč je to možné,přeji všem zdrave klouby František.

10. 9. 2015 10:00 Tomáš Novák

Mám problémy v oblasti krčí páteře. Colafit beru 2. měsíce, 2× do roka. Už dva roky. Pomáhá to, bolesti od krční páteře se redukovaly.
Proti Gelatine plus je znát přípravek že opravdu působí.
Ovšem nestydatá je cena !!!
Sehnat v současné době balení 120 kostiček pod 500 kč. je zázrak. Hanba prodejcům, vydělávat na lidské bolesti !!!
Před dvěma roky se dalo toto balení koupit i pod 400 kč, teď je běžně za 699. Tomáš

2. 1. 2016 11:45 Jakub

Dobrý den, mám problém s koleny. Uží al jsem kolafit cca jeden rok bez většího účinku. Nedávno mi známý doporučil želatinu od Narury. Dvě lžičky do hrku vody, rozmíchat a vypít. Po měsíci mám zatím klid. Užívat měsíc a poté půl roku pauza.

11. 1. 2016 08:10 Jana

Dobrý den,
na Colafit jsem slyšela dobré recenze, zvažuji zakoupení. Zaujal mne ale i příspěvek od Jakuba – jedná se o želatinu od Narury (nikde jsem nenalezla) nebo od Natury – klasickou kuchyňkou v prášku, balení po 20g zelenkavý sáček?
Díky za upřesnění.

19. 4. 2016 08:47 Oliver

Colafit všem rozhodně doporučuji! Dříve jsem míval problémy s chodidly, nemohl jsem vyjít ani jeden kopec bez ukrutných bolestí (je mi 14 let). Jakmile jsem začal používat colafit, mé problémy ze dne na den zmizely!

25. 5. 2016 15:18 Růžena

Je mi 65 let, sportuji nebo se stále snažím.Colafit střídám 2× do roka, vždy před zimní a letní sezonou/lyže,kola /, pomáhá mi to vylepšit kolenní problémy a opravdu mně to pomáhá.
Růžena

22. 8. 2016 21:00 Blanka

Colafit uzivam 3 tydny,zatim zadna zmena

12. 1. 2017 06:49 Lenka

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s užíváním COLAFITU při padání vlasů?
Děkuji za odpověď Lenka.

5. 12. 2017 22:08 Zdenina

Dobry den.Jen se chci zeptat podle komentaru co tady ctu je colagen dobry ale nechapu proc hnet se bolesti vraceji hned jak ho prestanu brat je to snad neco jako navykovy.

Vitalita

Colafit není nijak návykový. Pokud se bolesti vracejí, tak doporučuji užívat dlouhodobě.

6. 12. 2017 17:28 Ivka

colafit je úžasný

5. 10. 2018 11:22 Regina

Je možné abych z colafitu měla kopřivku?

Vitalita

Kopřivka jako reakce na jeho užívání je vysoce nepravděpodobná, vzhledem k tomu, že se jedná pouze o čistý kolagen typu 1 bez dalších látek, které by mohly vyvolat tuto reakci. Při užívání kolagenu se takovéto reakce běžně nevyskytují.

Pokud by se jednalo o masážní krém Colafit AKUT Pro kosmetický prostředek – ten obsahuje celou řadu složek a rostlinných extraktů – zákazník by měl proto posoudit, zda není na nějakou z nich senzitivní. Uvedená reakce ale opět není běžná.

V případě přetrvávajícího výskytu ovšem doporučujeme konzultovat s lékařem, který uvedený případ posoudí a vyhodnotí.

27. 11. 2018 12:02 Jana

Colafit užívám dva měsíce a nezdá se mi že by se zlepšila plet

14. 12. 2018 15:55 Petr

Užívám měsíc a zatím nepociťuji změnu..dráhy.

23. 11. 2019 17:58 Edita F.

Nerozumím tomu jak může pomáhat 8mg kolagenu , když minimalní doporučená dávka je 3000mg-10000mg , pro sportovce potom nárazově i více , kolagenové nápoje na pleť obsahují například 3500mg takže se nedivím,že někteří pisatelé zde nepozorují žádnou změnu . Pokud je to jinak ráda budu někým vyvedena z omylu ,ale 8mg je v porovnáním s informacemi z dostupných zdrojů naprostý nula nula prd jeví se mi jako zbytečné to vůbec užívat.

Vitalita

Výrobce Apotex:

Jsme rádi, že se zajímáte o problematiku kolagenu obsaženou v přípravcích. Bohužel prosté porovnání množství kolagenu je zavádějící (proto i uváděné „doporučené“ dávky). Kolagen se vyskytuje se v přípravcích v různých formách a kvalitě (např. ve formě želatiny, kolagenních peptidů, ve formě nativní atd.), liší se i čistotou a způsobem zpracování. Na každou formu kolagenu organismus pak reaguje jiným způsobem – i dávkování se pak u jednotlivých variant liší.

Colafit je v současnosti nejprodávanější doplněk stravy ve své kategorii: je prověřený řadou spokojených zákazníků, kteří ho užívají opakovaně, právě pro jeho jedinečné vlastnosti.

12. 12. 2019 09:27 Eva 37 let

Dobrý den, mám dotaz, jakého původu je kolagen osažený v Colafitu? Odkud jej získáváte?

Vitalita

Kolagen obsažený v Colafitu je bovinní – hovězího původu.

Související produkty:

Rakytník řešetlákový

Rakytník řešetlákový photo

Zvyšuje odolnost organismu, doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů v těle.

Kloubní mazání Priessnitz

Kloubní mazání Priessnitz photo

Přináší rychlou a účinnou pomoc od bolesti kloubů.

Cemio Kamzík

Cemio Kamzík photo

Unikátní kombinace čistého kolagenu I a II + vitaminu C.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)