Coprinus – Hawlik regulace krevního cukru

Na podporu metabolizmu a trávení, k optimálnímu udržení či znovunastolení vitality a harmonie organismu.

Coprinus – Hawlik photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
60 kapslí 590 Kč
120 kapslí 1 090 Kč
Varianta: 120 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 1 150 Kč
Vaše cena: 1 090 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Dostupnost:
do 24 hodin
Značka: Hawlik
 ks 

Produkt obsahuje extrakt a prášek z celých hub. Spojují tak polysacharidy v přírodní formě (obsažené v extraktu) s čistým houbovým práškem rovněž v přírodním stavu.

  • regulace úrovně krevního cukru při diabetes mellitus
  • podpora metabolismu a trávení
  • zlepšení krevního oběhu

Prášek – houby se pěstují v přirozeném a čistém prostředí, pak se šetrným způsobem suší a poté se celé plodnice rozemelou na velmi jemný prášek. Poslední zmíněné fázi přípravy se říká „shellbroken“, což je speciální postup mletí na velmi jemno, čímž se výrazně zvýší využitelnost účinných látek obsažených v houbě v jejím přirozeném stavu. Vždy se melou celé plodnice houby.

Extrakt – pro získání extraktu z houby coprinus se pomocí patentovaného extrakčního postupu, známého z tradiční čínské medicíny, rozpustí polysacharidy a ostatní účinné látky z chitinového „pancíře“ celé houby. Lidské tělo je poté dokáže mnohem lépe zužitkovat.

Coprinus

Je sice velmi ceněný v gastronomii, zároveň ale zaujal pevné místo jak v evropské mykoterapii, tak i v tradiční čínské medicíně. Bylo doloženo, že obsahuje značné množství vitamínů, minerálních látek a stopových prvků, a to vše ještě v neobvykle vyváženém stavu. Vedle toho je u něj ještě významná vysoká koncentrace bílkovin a zvláště skutečnost, že coprinus obsahuje všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje.

Užívání

2krát denně 1–2 kapsle.

Složení

V 1 tabletě – extrakt coprinus comatus 210 mg, prášek coprinus comatus 100 mg, acerola 50 mg. Obal rostlinná kapsle. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Laktobacily Imunit

Laktobacily Imunit photo

Obsahuje složku Jogokult™ Inulin, což je kombinace 5 pro-biotických kmenů (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium longum,Lactobacillus acidophilus) a prebiotické dietní vlákniny – inulín.

Fructolax

Fructolax photo

Přírodní ovocné kostky skvělé chuti podporující přirozenou stolici.

ANTI-VOMIT STAR

ANTI-VOMIT STAR photo

Pro snížení pocitu nevolnosti a pohodě při cestování.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)