DL-PA stimulátor aktivity tělesných opiátů

Příznivě působí psychické i fyzické rozpoložení

DL-PA photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 50 kapslí
Cena: 235 Kč
Vaše cena: 193 Kč
Ušetříte: 42 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Brainway
 ks 

Přípravek aktivuje a zesiluje činnost tělesných opiátů – endorfinů, dynorfinů a enkefalinů, které jsou klíčovými látkami pro samoregulační a samoléčebné tělesné procesy. Mimo jiných funkcí potlačují bolest a vyvolávají dobrou náladu.

Fenylalanin

D, L-fenylalanin – stimulátor aktivity tělesných opiátů, příznivě působí na psychické i fyzické rozpoložení – stimulátor přirozených mechanismů těla, které příznivě působí na celkové rozpoložení.

Užívání

1 kapsle 3 – 4krát denně s jídly. Není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám a fenylketonurikům. Nepůsobí proti akutní (signální) bolesti.

Složení

D-fenylalanin 187,5 mg, L-fenylalanin 187,5 mg, želatina 80 mg.

Upozornění

Není určen dětem do 15 let, těhotným a kojícím ženám a fenylketonurikům. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek působí nejdříve po 14–20 hodinách. Dávku je nutné stejnoměrně rozložit po třech hlavních jídlech a užít bezprostředně po jídle. Po využívání 1 balení je žádoucí užívání přerušit. Účinky užívání mohou přetrvávat několik dní, ale i týdnů. DL-PA se dobře snáší s analgetiky a antiflogistiky (NSAIDs).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

16. 10. 2015 11:40 Libuše

Dobrý den. Dá se tento doplŇk. potr. přípravek a třeba ještě i jiné poslat do mostu na nějaké odběrné místo. be z placení poštovného?? děkuji.

Vitalita

V současnosti lze poslat pouze českou poštou. Poštovné zdarma je při objednávce nad 2000 Kč.

28. 6. 2017 10:09 Martin Lajtoš

Dobrý den, DL – PA sa distribuje aj na Slovensko ?

Vitalita

Přípravky zasíláme i na Slovensko. Jestli však výrobce prodává tento přípravek i na Slovensku bohužel nevím. Zkuste je kontaktovat – http://www.bwy.cz/kontakty.html

3. 9. 2018 11:53 Milena Mordanincová

Dobrý den, je nutné při využití 1 bal. DL-PA užívání přerušit? A na jak případně dlouho.
Děkuji Mordanincová

Vitalita

Po využívání jednoho balení je žádoucí užívání přerušit, účinky užívání mohou přetrvávat následně ještě několik dní, ale i týdnů.

Znovu je vhodné užívat až pokud se příznaky opět projeví.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

PM MigrenVital elixír

PM MigrenVital elixír photo

Bylinný přípravek snižuje možnost vzniku kruté bolesti u migrénových záchvatů a nespecifických bolestí hlavy. Vhodný pro dlouhodobé použití, které vede k oddálení a zmírnění případných dalších tlaků migrény.

Geladrink Plus

Geladrink Plus photo

Obsahuje kolagenní peptidy nové generace, které podporují tvorbu kolagenu pro pevnost chrupavek, urychlují hojivé procesy v kloubních tkáních, dodávají potřebné stavební látky.

Ascoffin Energy

Ascoffin Energy photo

Napomáhá zvyšovat bdělost, koncentraci, soustředění a pozornost.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)