Enterosgel při akutním průjmovém onemocnění

ENTEROSGEL® je zdravotnický prostředek, perorální suspenze k symptomatické léčbě akutních průjmových onemocnění a chronického průjmu asociovaného se syndromem dráždivého tračníku (IBS-D).

Enterosgel photo
Zvolte si variantu:
90 g 269 Kč
225 g 409 Kč
Varianta: 90 g
Cena: 300 Kč
Vaše cena: 269 Kč
za jednotku: 2,99 Kč
Ušetříte: 31 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Bioline Products
 ks 

ENTEROSGEL® je založen na bázi organického minerálu s adsorpční schopností vůči některým toxickým a škodlivým látkám ve střevě (např. endotoxinům, enterotoxinům), které fyzicky váže na svůj povrch, snižuje četnost vyprazdňování stolice a trvání průjmu.

ENTEROSGEL® odchází z těla se stolicí a tím odstraňuje navázané toxiny a škodlivé látky, což může být prospěšné při léčbě indikovaných stavů akutního a chronického průjmu při IBS.

Dávkování a způsob užití

Před otevřením a každým použitím tubu dobře protřepejte. Při vymačkávání ENTEROSGELU® z tuby nebo sáčku se může objevit malé množství tekutiny. Po otevření a každém použití uzavřete pevně víčko tuby, aby nedošlo k vysychání a mikrobiálnímu znečištění. Před podáním rozřeďte dávku ve vodě, která má pokojovou teplotu a následně suspenzi vypijte.

  • Děti 1–6 let: 5 g (přibližně 1 čajová lžička) rozředěno v 50–100 ml vody 3 krát denně.
  • Děti 7–14 let: 10 g (přibližně 2 čajové lžičky) rozředěno v 50–100 ml vody 3 krát denně.
  • Děti ve věku od 15 let a dospělí: 15 g až 22–5 g (přibližně 1 polévková lžíce) rozředěno v 200 ml vody 3 krát denně.
  • U dětí pod 3 roky se doporučuje poradit před užíváním ENTEROSGELU® s lékařem.

Na začátku léčby (Den 1) můžete zdvojnásobit první dávku a pak pokračovat s jednotlivou dávkou po každé stolici, a to 3 až 6 krát denně. První den maximálně 8 dávek.

ENTEROSGEL užívejte 2 hodiny před nebo po jídle nebo po užití perorálních léků. ENTEROSGEL se užívá 3–5 dní při akutním průjmu a až 21 dní při chronickém průjmu při IBS.

Složení

ENTEROSGEL® obsahuje polymethylsiloxane polyhydrate (hydrogel kyseliny methylkřemičité) – 70%, čištěná voda – 30%.

ENTEROSGEL® neobsahuje konzervanty, barviva, gluten, tuky, cukr, laktózu, ochucovadla, ingredience rostlinného nebo živočišného původu.

Upozornění

Neužívejte ENTEROSGEL®, jestliže současně užíváte perorální léčiva s modifikovaným (řízeným) uvolňováním, trpíte-li střevní atonií (závažnou zácpou z důvodu střevní obstrukce) nebo střevní neprůchodností nebo v případě intolerance přípravku během užívání v minulosti.

Možné nežádoucí účinky

Zácpa, nevolnost.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–30 °C. Uchovávejte mimo dosah děti. Nezmrazovat! Spotřebujete přípravek do 30 dnů od otevření tuby. Vhodný pro dospělé, děti od 1 roku, těhotné i kojící ženy. Před použitím si pozorně přečtěte příbalový leták. Doporučujeme také konzultace s Vaším lékařem.

Napište nám


Související produkty:

Kopřiva dvoudomá – tinktura z pupenů

Kopřiva dvoudomá – tinktura z pupenů photo

Posílení imunitního systému a obranyschopnosti.

BIO Chlorella

BIO Chlorella photo

Bohatá na biologicky aktivní látky - vitamíny, minerály, esenciální nenasycené mastné kyseliny, ale především na zelené barvivo - chlorofyl.

Yucca Naturalis

Yucca Naturalis photo

Příznivě působí při detoxikaci a dodává tělu mnohé cenné živiny.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.