Eucapil proti vypadávání vlasů

Eucapil photo

Přípravek vyvinutý v laboratořích Biophysica, Inc. v San Diegu v Kalifornii. Jedná se o kosmetický prostředek, ochraňující a utužující vlasový kořínek v pokožce hlavy. Na pokožce hlavy působí na vlasové kořínky a chrání je před degenerativními změnami, které u dědičně disponovaných jedinců jsou příčinou slábnutí a následné ztráty vlasů. Eucapil tak zastavuje úbytek vlasů fyziologickým způsobem a podporuje jejich růst.

Balení: 30 ampulí á 2 ml
Cena: 991 Kč
Vaše cena: 919 Kč
Ušetříte: 72 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: ostatní
 ks 

Účinkuje pouze povrchově, aniž by se vstřebával do organizmu.

Eucapil byl klinicky testován 12 měsíční dvojitě zaslepenou klinickou studií provedenou universitní klinikou. Denní aplikace prokázala účinnost u většiny uživatelů, a u všech bez vedlejších účinků.

Výsledky užívání závisejí na délce používání Eucapilu (cyklus života vlasu je 3 až 8 let) a na stavu funkčnosti vlasových kořínků. Ty, které již neobsahují, jsou postupně po vypadnutí vlasů nahrazovány pojivou tkání.

Jaké výsledky lze očekávat

  • během 4–6 týdnů se obyčejně omezí vypadávání vlasů
  • po 5–6 měsících se kvalita stávajících vlasů obyčejně zlepší, což je dáno zvětšením vlasového průměru, a tím i zvětšení objemu kštice. Za předpokladu, že vlasové kořínky jsou ještě funkční, se může obnovit růst vlasů (zpočátku jemných vlasů nebo vlasového chmýří).

Aplikace

Mírným tlakem opatrně odlomte horní naříznutou část ampule. Na otevřenou ampuli nasaďte aplikátor. Aplikujte před zrcadlem. Aplikujte přímo na pokožku hlavy (ne na vlasy). Hlavu držte v zakloněné poloze, usnadníte tím nanášení a zabráníte vniknutí roztoku do očí. Opakovaným tisknutím aplikátoru nanášejte roztok krouživými pohyby. Jemně vmasírujte do pokožky celý obsah ampule.

Dávkování

Doporučené dávkování přípravku Eucapil je jedna ampule (2 ml) denně před spaním. Pro dosažení maximální účinnosti aplikujte přímo na postiženou část pokožky hlavy. Aplikace na vlasy není účinná. Neaplikujte na vlhkou pokožku či na vlhké vlasy.

Upozornění

Skladujte v uzavřeném obalu na suchém místě při teplotě do 25°C. Chraňte před světlem. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikovat u těhotných, perspektivně těhotných a kojících žen. Pozor hořlavina! Eucapil je určen pouze a jedině k zevnímu použití. Působí pouze na ta místa pokožky hlavy, kam byl nanesen. Dbejte na to, aby se nedostal do očí. V případě zasažení je vyplachujte opakovaně vodou. Nedoporučujeme dlouhodobě vystavovat pokožku hlavy slunečnímu záření, které může vyvolat zánětlivou reakci. U bílých vlasů může dojít k jejich lehce žlutému zabarvení, které však snadno zmizí po obvyklém mytí vlasů. Struktura Eucapilu umožňuje, aby při kontaktu s vodou došlo k rozkladu látky, a tím k farmakologické neúčinnosti. Aplikujte proto Eucapil pouze na pokožku hlavy, která je zcela suchá a nevystavujte dlouhodobě obsah otevřené ampule účinkům vlhkosti vzduchu.

Složení 1 ampule

Isopropanol, Vitis vinifera (olej z hroznových jadérek) a fluridil.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

ALPECIN na mastné vlasy

ALPECIN na mastné vlasy photo

Je speciálně určen pro řešení nadměrného maštění vlasů.

Plantur 39 - tonikum

Plantur 39 - tonikum photo

Obsah kofeinu napomáhá zabránit oslabení růstu vlasů, např. v období po menopauze.

Cannaderm Capillus šampon

Cannaderm Capillus šampon photo

Šampon na vlasy s kofeinem, kopřivou, levandulí, zázvorem a s čistým konopným olejem je určený pro šetrné mytí vlasů při problémech s padáním vlasů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)