Kategorie: Klouby a kosti

Femoralex Forte regenerace kostní hmoty

Obsahuje vitamíny K2, D3 a laktoferin.

Femoralex Forte photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 tablet
Cena: 545 Kč
Vaše cena: 438 Kč
Ušetříte: 107 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: PharmaSuisse
 ks 

Napomáhá zpevnění kosti před aplikací endoprotézy či zubního implantátu, má pozitivní vliv při dlouhodobém upoutání na lůžko, u starších lidí a žen v menoupauze příznivě působí jako součást prevence osteoporózy.

Vitamin K2

Přispívá k udržení normálního stavu kostí. Na jeho přítomnosti je závislá aktivita bílkoviny osteokalcin, která je zodpovědná za ukládání vápníku do kostí. Vysoké hladiny neaktivního osteokalcinu nejen u starších lidí, ale i u dětí naznačují, že evropská populace může mít vitaminu K2 v potravě nedostatek.

Laktoferin

Mléčná bílkovina, známá zejména pro svoji schopnost vázat a přenášet v organismu železo. Teprve nedávno studie prokázaly její příznivý vliv na růst kostní hmoty. Laktoferin na jedné straně přispívá k tvorbě osteoblastů, kostních buněk, odpovědných za novotvorbu kostní hmoty a zároveň brzdí jejich zánik. Na druhé straně brání vzniku osteoklastů, buněk odpovědných za odbourávání kostní hmoty.

Vitamín D3

Je bezpodmínečně nutný pro vstřebávání vápníku a jeho správné ukládání do kostí. V naší populaci, a zejména u starších lidí, se často setkáváme s jeho nedostatkem. Bylo pozorováno, že společné podávání vitamínu K2 a vitamínu D3 významnou měrou přispívá k mineralizaci kostí, což dále zvyšuje ochranný účinek proti zlomeninám, který mají jednotlivé vitamíny samostatně.

Užívání

1 tabletu denně po jídle.

Složení

V 1 tabletě – 100 mg laktoferin, 0,045 mg přírodní vitamín K2 (VitaMK7®, z fermentovaného sójového výrobku Natto), 0,002 mg vitamín D3 (cholekalciferol), mikrokystalická celulóza, stearan hořečnatý (rostlinný), kukuřičný olej (nosič).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Flexistrong – Bodyflex strong

Flexistrong – Bodyflex strong photo

Flexistrong obsahuje extrakt z škeblí – z novozélandských slávek zelenoústých. Je zdrojem vysoce účinných protizánětlivě působících látek, díky kterým zlepšuje kloubní funkce, mírní záněty kloubů a zvyšuje kvalitu života pacientů s nemocnými klouby.

Lubrikant vaziva Biomassage

Lubrikant vaziva Biomassage photo

Zlepšuje pohyblivost pohybového aparátu, uvolňuje svalstvo, zajišťuje správnou lubrikaci kloubů, elasticitu a pružnost chrupavek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)