Geladrink Artrodiet k vitalizaci kloubů

Vyživuje a regeneruje tkání tvořící kloubní systém jako chrupavky, kosti, vazy a šlachy.

Geladrink Artrodiet photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
420 g - ananas 609 Kč
420 g - jahoda 609 Kč
420 g - malina 599 Kč
360 kapslí 629 Kč
Varianta: 420 g - pomeranč
Cena: 653 Kč
Vaše cena: 609 Kč
Ušetříte: 44 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Orling
 ks 

Přípravek lze užívat dlouhodobě jako podpůrný prostředek k ochranným procesům pojivové tkáně tvořící pohybový aparát. Zinek působí jako antioxidant a chrání tkáně pohybového aparátu před škodlivým působením volných radikálů. Selen má významný pozitivní ochranný vliv. S vitamínem E působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Vitamín C je důležitý pro produkci kolagenu a pojivových tkání, biotin je nezbytný podporu a růst tělních buněk a tkání.

  • snižuje hladinu toxického homocysteinu
  • stimuluje činnost jater
  • vitalizuje pojivové tkáně pohybového aparátu
  • k užívání operativní léčby před a po instalaci umělé náhrady kloubu

Kolagenní peptidy

Ovlivňují činnost chrupavkových a kostních buněk a zvyšují tvorbu kloubního kolagenu o 100 %. Jako jediný zdroj obsahují až 20krát více životně důležitých aminokyselin glycin a prolin. Tyto aminokyseliny propůjčují kloubním tkáním pevnost a pružnost a podporují tvorbu chrupavky a regeneraci ostatních kloubních tkání.

Silymarin

Má vysokou antioxidační kapacitu a chrání játra před poškozením volnými radikály a před působením toxinů. Má rovněž schopnost stimulovat syntézu proteinů v játrech, což usnadňuje regeneraci proteinů kloubních tkání.

Antihomocysteinová formule

Speciální kombinace vitamínů B6, B12 a kyseliny listové snižuje hladinu homocysteinu, který je významným faktorem podílejícím se na výskytu cévních onemocnění. Hladina homocysteinu souvisí i s revmatoidní artritidou. Snižování hladiny homocysteinu je doprovázeno poklesem zánětlivé aktivity.

Užívání

Dospělí a děti od 10 let: 1 odměrka (13 g) denně nebo 9 kapslí denně.

Složení

Kolagenní peptidy 4500 mg, silymarin 20 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 6 pg, kyselina listová 400 pg, biotin 150 pg, vitamín C 60 mg, vitamín D3 5 pg, vitamín E 50 mg, selen 50 pg, zinek 15 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

27. 11. 2014 12:10 Vojta

Dobrý den, přípravek geladrink jsem začal užívat před 2 lety, kdy jsem byl na operaci s kotníkem. Po operaci mi geladrink velmi pomohl. Kotník se velmi rychle zotavil a tolik nebolel. Teď vůbec nevím, že jsem kdy na operaci byl. Geladrink používám pravidelně, tak jak se doporučeno, 2× až 3× do roka. A velmi mi to pomáhá.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

ANATOMAX STAR

ANATOMAX STAR photo

K tvorbě kolagenu a správnému utváření chrupavkové i kostní tkáně.

Pamenol

Pamenol photo

Pomáhá při bolestech hlavy, při nachlazení a únavě.

Geladrink Forte

Geladrink Forte photo

Vyživuje nejenom kloubní chrupavky, ale celý kloubní systém. Přináší úlevu od bolestí a obnovuje pohyblivost kloubů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)