Kategorie: Mozek & nervy

GinkgoMAX + Lecitin posílení mozkové činnosti

Zvyšuje prokrvení a funkčnost cévního systému, především centrální nervové soustavy a končetin.

GinkgoMAX + Lecitin photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: 60 tobolek
Cena: 293 Kč
Vaše cena: 279 Kč
Ušetříte: 14 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Simply You
 ks 

Přípravek je unikátní svým vysokým obsahem standardizovaného extraktu z Ginkgo biloby a lecitinu. Synergické působení těchto látek a nejmodernější technologie výroby zvyšuje účinnost přípravku. Je důležitý pro správnou funkci nervového systému, doporučuje se při stresu, při zvýšeně konzumaci cukrů, tuků, piti kávy s kofeinem a alkoholu.

  • pomáhá zlepšit činnost mozku a paměti
  • zvyšuje koncentraci a soustředění
  • zlepšuje krevní oběh a prokrvení končetin
  • zlepšuje průtok krve v cévách
  • podporuje imunitní systém
  • při impotenci způsobené zhoršeným průtokem krve tepnami

Jinan dvoulaločný

Přestože na prvý pohled vypadá jako listnatý strom, náleží do třídy jehličnanů. Široké je jeho farmakologické využití, sbírá se jeho list od jara do léta. Droga rozšiřuje cévy, preventivně se užívá proti náhlým mozkovým příhodám, proti infarktu myokardu i proti poškození buněk vznikající při degenerativních nemocích spojených se stářím. Alzheimerovu chorobu údajně zpomaluje. Používá se při hluchotě způsobená nedostatečným průtokem krve ke sluchovým nervům, při chronickém pískání v uších i při chronické závrati.

Lecitin

Je průvodní látkou tuků a mastných kyselin, nutný pro veškeré pochody v buňce. Pokud člověk nemá v těle dostatek lecitinu, má to účinek na nervovou soustavu. Dochází k nervozitě, únavě. Lecitin má i mnoho dalších účinků, ochraňuje jaterní buňky, jednak před alkoholem a také pomáhá od jaterních zánětů.

Užívání

1 tobolka denně, nejlépe po jídle.

Složení

Extrakt Ginkgo biloby (24 % flavonoidních glykosidů a 6 % terpenových laktonů) 60,0 mg, lecitin 1200,0 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

14. 9. 2012 12:49 Andrea

Manžel trpěl strašnou sklerózou, poslala jsem ho třeba do obchodu a vrátil se mi s půlkou věcí, které jsem potřebovala. No tak jsem mu koupila ginkgo a a je to lepší.(ale na pivo nezapomene nikdy:-)

19. 9. 2012 11:44 Bára

Skvěle pomáhá našemu dědovi. Hodně zapomíná a s tímhle ginkgem se lépe soustředí a taky si toho více pamatuje.

5. 11. 2012 09:46 Martina

Myslím, že v dnešní době je třeba tomu našemu tělíčku pomáhat, hlavně když se jedná o paměť , kterou budeme v životě ještě hodně potřebovat.

29. 11. 2012 17:20 Cirinka

Začala jsem tento výrobek užívat před měsícem a zlepšení je znát. Nemusím doma pořád cárat v papučích a schovávat ruce do kapes, protože už nejsou pořád tak studené jako předtím.

17. 12. 2012 12:00 Jarka

Taky jsem spokojena s timto vyrobkem, mnohem víc si zapamatuju a lépe se soustředím…Nechávám si od dcery koupit i jako dárek na vánoce, budu za to ráda.

12. 4. 2013 09:05 johanka

dostala jsem tip od kamarádky na tento výrobek a jsem s ním spokojená, budu taky doporučovat

17. 4. 2013 15:23 katka

tento produkt kupují jako dárek pro svou maminu, pomáhá jí na paměť a na její studené nohy

17. 10. 2013 19:46 Simona

Na ginkgomax nedám dopustit. Vyhovuje mi v kombinaci s lecitinem, který mě udržuje cholesterol (lékař mě pochválil :)). Každé Vánoce čekám jestli dostanu jako dárek od dětí – je to nejlepší dárek!

14. 11. 2013 14:27 Simona

Kupuji vždy svým rodičům k Vánocům. výborná je totiž kombinace s Lecitinem. Také pomáhá na prohřátí končetin. No a o paměti vůbec nemluvím :)

7. 3. 2017 15:05 Jayne

Mám problém s polykáním velkých prášků nebo tobolek :(
Rada bych věděla jestli hodně vadí když tobolku namočim (ona změkne) rozpůlím ji a sním jen to co je uvnitř (snad mě chápete :D )
Předem děkuji za odpověď :)

Vitalita

Produkt GinkgoMax+Lecitin je v želatinové kapsli, kterou nedoporučujeme půlit, ani předem namáčet.

Je vhodné ji opravdu polknout celou, tak jak je vyrobena a zapít dostatečným množstvím tekutiny, kvůli dodržení mechanismu účinku.

21. 5. 2017 12:13 viky

super výrobek

30. 9. 2018 10:21 makkolikolkin

Takže zhruba před 2 lety sem měl úraz z velkého pádu a strávil 4měsíce v nemocnici a měl krvácení do mozku , již sou to 2roky a sem v pohodě , pracuji v Německu a vyzkoušel mraky přípravků kvůli ztrátě paměti , vyzkoušel sem mraky ginkgo bilob co se prodávají volně i v obchodech , je to podle mě individuální ale na mě funguje skvěle ten ginkgomax+leci­tin…někdy si samozřejmě také nevzpomenu na nějakou kravinu , ale někdy mi přijde že mi zkočí do hlavy myšlenka co sem dělal v 7letech :-D prokrvuje perfektně bych řekl a je to to nejlepší co sem oběvil již užívám půl roku a bomba …nevím zda to má vliv na prokrvení celého těla ale když sem za hranicemi a pustím si lehtivé video (porno) tak ho mám jak beton :-D no to sem se rozepsal těžce …no každopádně GinkgoMAX+lecitin doporučuji na 100% ;-)

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

EMPEROR STAR

EMPEROR STAR photo

Pro své výrazné posilující a povzbuzující účinky vyhledávána lidmi, kteří jsou vystaveni enormnímu pracovnímu vytížení a stresu.

GS Ginkgo premium

GS Ginkgo premium photo

Při pocitech studených rukou a nohou.

Magnesium 250 CBA Blesk

Magnesium 250 CBA  Blesk photo

Extra silná dávka hořčíku napomáhá ke snížení únavy a vyčerpání.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)