GOJI JUICE STAR antioxidant

Přípravek vhodný ke zlepšení imunity, trávení, cévní soustavy.

GOJI JUICE STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 500 ml
Cena: 1 333 Kč
Vaše cena: 1 032 Kč
za jednotku: 2,06 Kč
Ušetříte: 301 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE - ASTRAVIA
 ks 

Goji

Po staletí je využívána v čínské medicíně. Díky komplexu bílkovin, vitaminů, minerálů a aminokyselin má velmi silné antioxidační a imunitu podporující vlastnosti. Více než 15% bílkovin, 21 stopových minerálů a 18 aminokyselin činí z plodů jedinečnou živinami nabitou potravinu.

Granátovník

Je nazýván jako strom lásky v ráji. Granátovník není divoce rostoucím stromem, nýbrž starou rostlinnou kulturou, původem z Íránu a Přední Asie. Byl oblíben ve starověkém Egyptě i jako symbol plodnosti.

Maqua

Přisuzuje se mu mnoho pozitivních účinků na lidský organismu. Maqui bylo podrobeno současnými vědci mnoha testům a studiím. Největší překvapení ale bylo, když jeho hodnota naměřená ORAC (velikost antioxidační kapacity) ve 100 mg byla 27600. Naše borůvky mají „pouhých“ 6500 ORAC.

Brusinka

Dodává přirozenou obranyschopnost a odolnost proti vnějším vlivům a přináší úlevu při premenstruačním syndromu a v menopauze.

Borůvka

Podporuje metabolismus glukózy, lipidů a bílkovin, udržuje správnou hladinu cukru v krvi a podílí se na dobrém trávení a střevním tranzitu. Mimo to má blahodárný účinek na normální činnost cévní soustavy a příznivě ovlivňuje tzv. „pocit těžkých nohou“.

Užívání

30 ml – 2 polévkové lžíce denně.

Složení

30 ml – šťáva z plodů goji 726 mg, koncentrovaná šťáva z hrušky 272 mg, koncentrovaná šťáva z jablka 272 mg, koncentrovaná šťáva z černé třešně 145 mg, prášek z plodů granátového jablka 90,69 mg, prášek z plodů borůvky 90,69 mg, prášek z plodů maliny 50 mg, prášek z plodů černé třešně 36 mg, prášek z plodů maqui 36 mg, prášek z plodů brusinky 36 mg, prášek z plodů bezinky 36 mg, čištěná voda, pektin z citrusové vlákniny 4,43 mg, kyselina citrónová.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Nopalin

Nopalin photo

Reguluje tělesnou hmotnost, ovlivňuje látkovou výměnu a trávení, snižuje cholesterol, zvyšuje naši energii.

RED CLOVER STAR

RED CLOVER STAR photo

Produkt se širokým obsahem vitaminů, minerálů a organických kyselin.

Bialoe - Přírodní štáva 99,17 % Aloe vera

Bialoe - Přírodní štáva 99,17 % Aloe vera photo

Šťáva z aloe vera si díky šetrnému zpracování zachovává množství aktivních látek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)