Kategorie: Imunita

ORGANIC JUICE STAR imunita

Prostředek ke zvýšení fyzické i psychické aktivity.

ORGANIC JUICE STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 500 ml
Cena: 1 482 Kč
Vaše cena: 815 Kč
Ušetříte: 667 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Palma Açaí

Dorůstá výšky až 25 m a plodí kolem 20 kg plodů, které se vzhledem podobají borůvkám. Mají temně tmavě modrou barvu, kterou získávají díky přírodní látce anthokyaninu, kakaovou vůni a chuť. Testováním antioxidační aktivity bylo zjištěno jedno z nejvyšších čísel ORAC (oxygen radical absorbance capacity), tedy schopnost pohlcení volných kyslíkových radikálů.

Noni

Působí jako antioxidant. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a je dobrým pomocníkem při duševních i fyzických výkonech.

Myrciaria dubia

Stálezelený stromek, plody camu camu se rostou ve shlukách, podobně jako třešně. Velikostně jsou ovšem větší. Camu camu plody jsou šťavnaté a hodně kyselé, zbarvené, především do červené, žluté někdy až bílé barvy. Domovem camu camu jsou amazonské deštné pralesy a zaplavené oblasti. V Americe je camu camu proslulé jako vitaminová bomba. Dnes se dováží i do Evropy.

Aloe vera

Je zdrojem přirozeně se vyskytujících antioxidantů, které pomáhají chránit buňky a tkáně před volnými radikály, napomáhá posilovat antioxidační kapacitu a tak se podílí na obranyschopnosti organismu. Přispívá k udržení normální funkce střev, jejich pohybu, podporuje zdravé trávení a pravidelnost stolice. Podílí se na odolnosti vůči psychické zátěži a má příznivý vliv při únavě. Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Podporuje zdravý vzhled pokožky, regulaci správné hladiny cukru v krvi a napomáhá detoxikaci organismu. Je prospěšná pro fyzickou i psychickou kondici a imunitní systém.

Mangostan

Má původ v Indonésii, ale dnes je rozšířen do většiny tropických zemí na všech kontinentech. Pěstuje se pro ovoce vynikající chuti. Také je velmi oblíben v tradiční asijské medicíně. V současné době je předmětem farmaceutických výzkumům pro využití i při léčbě HIV.

Užívání

15 ml 2× denně. Není určeno pro děti do 3 let.

Složení

V 30 ml – koncentrovaná jablečná šťáva 3 900 mg, pyré z Noni 1200 mg, koncentrovaná šťáva z plodů Goji 120 mg, šťáva z Açaí 1 200 mg, pyré z Mangostany 550 mg, kyselina citrónová, prášek plodu camu camu (Myrciaria dubia) 60 mg, přírodní gojiaroma, prášek z plodů maqui (Aristotelia chilensis) 30 mg, prášek z Aloe Vera 30 mg, pektin z citrusové vlákniny, guma guar, přírodní mangostan aroma, sorbát draselný, čištěná voda.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Sterimar Bebe

Sterimar Bebe photo

Uvolňuje nos při rýmě.

Chaga

Chaga photo

Chaga (čti čaga) neboli rezavec šikmý (inonotus obliquus) roste hlavně na břízách východní Evropy a ruské Sibiře. Obyvatelé Sibiře z ní vaří odvary a nazývají ji „Dar od boha“.

Jablečný ocet + vitamín C + inulin

Jablečný ocet + vitamín C + inulin photo

Tablety jsou obohaceny o vitamin C, který podporuje správnou funkci imunitního systému, a o inulin, který příznivě působí na činnost střevního traktu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)