Gynex ovlivňuje dráhu početí

Gynex photo

Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem. Je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 30 ml
Cena: 440 Kč
Vaše cena: 389 Kč
Ušetříte: 51 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Energy
 ks 

Gynex obsahuje fytohormony – látky podobné lidským hormonům. Jsou to především látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemických látek jako je např. DDT. Mají velmi silný protizánětlivý účinek a dobrý vliv na činnost ženských orgánů. Slouží jako prevence onkologických onemocnění prsů, zmírňují problémy v menopauze, chrání před srdečními nemocemi a osteoporózou. Humáty navíc ochraňují tělo před různými druhy záření, působí jako dokonalý detoxikátor a antioxidant. Odstaraňují těžké kovy z těla a pomáhají v boji proti různým druhům virů a plísní. Podobný účinek mají i vysoce biologicky aktivní energiny. V komplexu je obsažen Vermesin a kyselina jantarová s vysokým regeneračním a omlazujícím účinkem na buňky. Další látkou je creatine monohydrát, který napomáhá hubnutí při redukční dietě, a Helixin, jenž je jedinečným aktivátorem hormonálního systému. Dále Gynex obsahuje unikátní směs pryskyřic, myrhy, kadidla, dračí krve, a vybranou kompozici éterických olejů. Tyto komplexy mají protizánětlivé, antibakteriální, antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky. Harmonizují a ochraňují organismus.

Pro velký obsah fytoestrogenů je Gynex opravdovým omlazovačem mužů i žen. U mužů fytoestrogeny zvyšují počet testosteronových receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu testosteronu, který má vliv na zvýšení svalové hmoty a mužské sexuální aktivity.

Přípravek je vhodný při

 • gynekologických potížích zánětlivého a hormonálního charakteru
 • při premenstruačních tenzích, poruchách cyklu
 • při hormonálních poruchách, výtocích, zánětech vaječníků
 • v období přechodu při osteoporóze
 • při návalech
 • uzlinách v prsou souvisejících s poruchami menstruačního cyklu nebo při jiných klimakterických potížích
 • je vhodný pro harmonizaci činnosti hypofýzy, epifýzy, brzlíku, štítné žlázy, slinivky, nadledvinek, vaječníků
 • pro zlepšení stavu kůže a plic
 • v době menopauzy lze tyto látky využít u žen i jako prevence proti vzniku některých srdečních onemocnění, kazivosti zubů, zánětu kloubů
 • dále pomáhá při zánětlivých stavech žaludku, prostaty
 • zvýšení počtu testosteronových receptorů u mužů
 • mužské a ženské neplodnosti
 • u žen má příznivý vliv proti padání vlasů s příčinou ve štítné žláze
 • lze jej využít jako doplněk při léčbě roztroušené sklerózy a při snížené imunitě
 • při redukční dietě napomáhá tělu přes centrální nervový systém snižovat chuť k jídlu a stabilizovat psychiku
 • zpomaluje stárnutí

Dávkování

Pro dospělé 3–9 kapek 1–3× za den.

Upozornění

Doplněk stravy. Před upotřebením důkladně protřepejte (asi 21 x). Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!!! Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

V době těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Po 3 týdnech užívání udělejte 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, u těžších případů pak více.Doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Gynex je vhodné brát též současně s hormonální léčbou.

Vhodné i pro diabetiky. Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR pod HEM-350–7.6.02/16224

Složení

Bylinný extrakt 82,6 % (trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský), sorbit, mikrokrystalická celulóza, voda, xantanová guma, grapefruitový extrakt, sorban draselný, směs silic 0,12 %

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 starší »
Vitalita

Gynex užívejte v dávkování 5–5–5. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza. Dbejte na dostatečný příjem čisté vody bez bublinek.

Gynex pro Vaši čtyřletou dcerku není preventivně nutný. Na podporu krvetvorby a pro posílení celkové kondice bude vhodnější Hawaii Spirulina tabs v dávkování 1–0–1. Pokud se Vám osvědčí Ribomunyl, tak výborně. Pokud se neosvědčí, přidejte dcerce na vybudování imunity Vironal v dávkování 1–0–1.

2. 8. 2017 20:42 Simona

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat jestli mohu kapky gynex užívat zároveň s kapkami maliníku a měsíčku? (Kvůli nízké děložní sliznici).
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Můžete, jen je otázka, zda to u Měsíčku lékařského není zbytečné, neboť je obsažen v Gynexu.

4. 8. 2017 14:12 Simona

Dobrý den,

je možné, aby po 9 dnech užívání gynexu přišla menstruace? Nebo to může být ještě následek hormonální léčby duphastonem. Ale to by se menstruace dostavila až po 15 dnech.
Nevím, čemu to teď přisuzovat.

Vitalita

Gynex obecně harmonizuje hormonální systém (a tím pádem i menstruační cyklus). Jestliže kromě užívání Gynexu probíhala i jiná léčba nebo mu těsně předcházela, potom nelze nic víc konkrétního říci.

4. 8. 2017 14:54 Beata

Dobrý den,
snažíme se s manžlem o miminko a zatím se nedaří. Chtěla bych se zeptat v jakém dávkování nejlépe přípravek Gynex užívat? Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Gynex užívejte v dávkování 3–3–3.
Účinky Gynexu lze prohloubit přidáním dvou produktů: Vitamarin 2–2–1 a Fytominerál 15–0–15. Po zjištění otěhotnění se Gynex vysadí. Vitamarin a Fytominerál lze užívat v těhotenství i při kojení – prospívají matce i dítěti.

7. 8. 2017 23:17 Kate

Dobrý den,

chci Gynex vyzkoušet na akné spojené s hormonální nerovnováhou. Mám jej užívat 3–3–3 po dobu 21 dní a pak týden pauzu a poté pokračovat opět 3–3–3? Nebo jaké dávkování doporučujete?

Vitalita

Dávkování, tak jak jej uvádíte, bude ideální. Protože akné je zánětlivé onemocnění, můžete zevně využít protizánětlivý krém Artrin. Ten podporuje i lymfatický systém, který odvádí nečistoty z tkání. A vnitřně lze využít i Vitamarin v dávkování 2–2–1.
Pokud máte jistotu, že příčina je hormonální, vše bude fungovat výborně. Jinak osvědčená kombinace na akné je Renol 3–3–3, Krém Artrin a Vitamarin 2–2–1.

9. 8. 2017 12:03 Jana

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat jestli se muže Gynex užívat spolu doplňkem stravy obsahující Ženšen a vitamínový komplex.
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, Gynex můžete s takovým doplňkem stravy užívat.

11. 8. 2017 21:13 Míša

Dobrý den, je možné užívat Gynex jako podporu pro nastartování MS v době kojení. Chtěli bychom s manželem další dítě a vlivem kojení stále nemám cyklus. Děkuji

Vitalita

V době kojení se obecně bylinné koncentráty většinou neužívají.
Situace je taková, že Gynex byste ve Vašem případě brát sice mohla, ale není jisté, zda by Vám nastartoval cyklus s ovulací. Ten je blokován hormonem prolaktinem, který se tvoří při kojení. Množství prolaktinu je individuální. A cyklus se Vám na 100% nastartuje po ukončení kojení.

17. 8. 2017 17:42 Renata

Dobrý den, jsem po potratu ve 27. tt a kyretáži dělohy. Týden po zákroku jsem začala užívat Gynex. Nyní jsem ukončila třetí týden užívání 7–7–7. Zároveň mi kapky došly. Mám po týdenní pauze začít užívat další balení?
V listopadu bychom se chtěli začít snažit o miminko, je vhodné užívat gynex dlouhodobě až do otěhotnění, případně jiné další přípravky? Předem Vám děkuji za odpověď.

Vitalita

Gynex můžete užívat dlouhodobě a vždy po 3 týdnech je 1 týden pauza. Dávkování stačí 3–3–3. Po zjištění otěhotnění Gynex vysaďte.

Dále je prospěšné přidat Fytominerál 15–0–15 do sklenice vody a Vitamarin 2–2–1. Tyto 2 produkty můžete užívat v těhotenství i při kojení. Prospívají matce i dítěti.

25. 8. 2017 09:23 Helenka

Dobrý den,
už přes dva roky neberu HA (předtím 9 let HA) a stejnou dobu mám problémy v druhé půlce cyklu. Doktorka mi vždy předepsala nějaké léky – nejdříve na snížení prolaktinu, ten se snížil. Byla jsem i na mag. rezonanci (v pořádku). Poté mi předepsala Norethisteron, který pomohl, ale zase není vhodný při otěhotnění. Takže jsem ho vysadila a problémy mám stále. Byla jsem i na vyčištění – nepomohlo. Cyklus už mám ustálený na 27 dnů ale vždy 15. dne začnou problémy do té doby než dostanu MS. Chci vyzkoušet Gynex – asi moje poslední šance – kdy je vhodné ho začít brát? Momentálně jsem 2. den cyklu. Děkuji.

Vitalita

Gynex můžete začít brát ihned, jeho užívání je nezávislé na menstruačním cyklu. Dávkování stačí 3–3–3. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Účinky Gynexu můžete umocnit přidáním Fytominerálu 15–0–15 a Vitamarinu 2–2–1.

Při zjištění otěhotnění Gynex vysaďte. Fytominerál a Vitamarin lze užívat v těhotenství i při kojení. Prospívají matce i dítěti.

3. 9. 2017 21:18 Veronika

Dobry den, je mozne uzivat Gynex pri uzivani Citalonu?

Predem dekuji.

Vitalita

Toto je třeba konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.

5. 9. 2017 11:56 Lenka

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli mohu uzivat gynex spolecne s doplnkem stravy – kyselina listova? Dekuji za odpoved

Vitalita

Určitě, to je výborná kombinace.

10. 9. 2017 23:29 Iva

Dobrý den,
mám dotaz je Gynex vhodný na úpravu cyklu pro 13 letou dívku, (prodloužení, zatím je cca 20 dnů). Děkuji

Vitalita

Ano, Gynex je vhodný i pro 13ti letou dívku. Dávkování 2–2–2.

13. 9. 2017 20:17 Michaela

Dobry den, chteka jsem se zeptat jsem cca 6mesic po mimodeloznim tehotenstvi, odstranen pravy vejcovod. Menzes pravidelny po 25 dnech. Je vhodne uzivat Gynex a v jakem davkovani? Dekuji za odpoved.

Vitalita

Ano, Gynex v tomto případě můžete užívat a dávkování stačí 3–3–3.

14. 9. 2017 16:37 Věra

Dobrý den, je mi 45 let a mám 4 menší děložní myomy do 4cm. Gynekolog mi doporučuje hormonální léčbu. Ráda bych nejprve zkusila Gynex spolu s Cytovitalem. Dočetla jsem se, že by se tímto způsobem dal zpomalit růst myomů. Stačí užívat Gynex v poměru 3–3–3 a mazat podbřišek Cytovitalem? Mohu užívat dlouhodobě?
Děkuji za odpověď

Vitalita

Gynex si zvyšte na 5–5–5 a Cytovitalem mažte podbřišek 2× denně. Po 3 týdnech užívání následuje vždy 1 týden pauza.

Ovšem bylo by vhodné přidat Cytosan 1–1–1. Cytosan oddělujeme od užívání Gynexu (a nebo i případně užívaných léků) cca 1 hodinou. Je třeba pít dostatek čisté vody bez bublinek. Vybrat 1 nebo 2 balení. Potom už pokračovat pouze s Gynexem a Cytovitalem.

17. 9. 2017 19:24 Lucie

Znovu chci vysadit antikoncepci a tak jsem se rozhodla vyzkoušet Gynex, ale nevím jestli to je to pravé pro mě. Protože po prvním vysazením HA jsem začala šíleně přibírat na váze(10kg za 3měsíce), ztráta menstruace, začaly mi růst chloupky na zádech, šílené akné, vypadávání vlasů a maštění se, deprese apod. A tak jsem se dopídila k tomu, že za to může nejspíše estrogenová dominance a málo progesteronu. Pokud Gynex obsahuje fytoestrogeny, nezvýší to naopak u mě hladinu estrogenu? Přijde mi to zvláštní, ale nevím jak to funguje, tak budu ráda za vysvětlení :) Vzhledem k předchozím potížím doporučujete brát Gynex a zároveň jiné věci jako je pupalkový olej, spirulinu, kontryhel a peruánský ženšen dohromady? Na vše jsem četla kladné ohlasy, co se srovnání hormonů týče, jen se bojím aby se tolik věcí dohromady nebilo. Děkuji Vám za odpověď

Vitalita

Po vysazení antikoncepce je nejideálnějším řešením detoxikace a normalizace funkcí těla. Osvědčená kombinace je Regalen 3–3–3, Probiosan Inovum Caps 1–1–1 a Cytosan 1–1–1. Cytosan oddělujeme od užívání obou dalších produktů (a nebo i případně užívaných léků) cca 1 hodinou. Je třeba pít dostatek čisté vody bez bublinek. Po 3 týdnech užívání je vždy 1 týden pauza.

Po dobrání výše uvedeného je dobrá pauza 1 až 2 týdny. Pak přejděte na Gynex 3–3–3. Pokud chcete působení Gynexu něčím umocnit, největší harmonizační vliv má Fytominerál 2× denně 15 kapek do sklenice vody.

19. 9. 2017 10:49 Veronika

Dobry den,mohu se zeptat kolik kapek používat pri bolestivé, nepravidelne a slabé menstruaci?Lze používat současne s kontryhelem? Dekuji za odpoved.

Vitalita

Užívejte Gynex v dávkování 3–3–3. A vhodné by bylo přidat ještě Hawaii Spirulinu tabs v dávkování 2–2–2.

22. 9. 2017 10:03 Elena

Dobrý den, snažíme se o miminko a chtěla bych zvýšit šance otěhotnění užíváním kapek Gynex 2–2–2 (jen kladné recenze) a rozpustným práškem Nosifol Duo. Je možno tyto dva preparáty kombinovat? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Gynex a Nosifol Duo můžete užívat společně, ovšem lepší bude nebrat je naráz, ale oddělit jejich užití alespoň několika minutami. Gynex berte jako první a dávkování si zvyšte na 3–3–3.

29. 9. 2017 09:55 Natalie

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné brát Gynex společně s hořčíkem (375mg)?
Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, můžete, jen doporučuji rozestup min. 20 minut.

29. 9. 2017 23:11 Hanka

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat pokud beru utrogestan,můžu brát i gynex?

Vitalita

Vhodnější bude přejít na Gynex po dobrání Utrogestanu.

6. 10. 2017 07:16 El

Dobrý den,
3 roky se neúspěšně snažíme o dítě. Od ledna jsem užívala Gynex, v červnu se mi udělala cysta vaječníku, zároveň jsem však otěhotněla. Gynex jsem užívat přestala. Ve druhém měsíci jsem potratila a nyní mám opět cystu. Gynex jsem začala opět užívat, zároveň jsem objednala Cytovital. Je to správně? Jak bych měla dávkovat? Moc děkuji.

Vitalita

Při opakované tvorbě cyst by bylo třeba, tak jak říkáte, užívat Gynex 5–5–5 a zevně mazat 2× denně Cytovital nad oblast uložení cysty. Zároveň je však nutné přidat Cytosan 1–1–1. Cytosan oddělujeme od užívání Gynexu (a nebo i případně užívaných léků) cca 1 hodinou. Je třeba pít dostatek čisté vody bez bublinek. Během užívání Cytosanu se nesnažte přijít do jiného stavu – to až po jeho dobrání. Po 3 týdnech užívání je jeden týden pauza.

Později po zjištění těhotenství vysaďte Gynex.

8. 10. 2017 18:31 Veronika

Dobrý den, mohu gynex užívat když mám leidenskou mutaci heterozygot? Žádné léky neuzivam.Dekuji

Vitalita

Ano, Gynex můžete užívat a dostačující dávkování bude 3–3–3. A výborné by bylo přidat si olej Organic Sancha Inchi ráno a večer čajovou lžičku.

10. 10. 2017 22:14 Lenka Štěpánková

Dobry den.Chtela jsem se zeptat jestli by mi mohl Gynex pomoct s problemem se spinenim mezi menstruaci.Byla jsem u lekare a bylo mi receno ze mi nejspis chybi zensky hormon..je mi 43let.Dostala jsem hormony na 3mesice a v pulce uzivani jsem zacala brat Gynex.Beru ho od pulky srpna 7–7–7 kapek.Postupne spineni zmizelo.pred 3tydny po dobrani hormonubod lekare to nastalo znova.Bylo mi receno u lekare ze kdyz ty hormony nepomohou budu muset na nake cisteni.Nevim co to presne obnasi ale pry je to v mem veku normalni.Ale ja na operaci moc nechci a tak se ptam jestli by mi mohl Gynex pomoct a prestala jsem porad spinit mezi menstruaci.Mam to tak ob den.Dekuji Lenka

Vitalita

Nejprve Vám doporučíme využívat jednu lahvičku produktu Drags Imun, který má specifický vliv na slezinu, která „drží věci na místě“. Drags Imun také velice dobře regeneruje sliznice a ani jeho vliv na játra není zanedbatelný. Dávkování je 3× denně 10 kapek do sklenice vody cca půl hodiny po jídle.

Po dobrání Drags Imunu přejděte bez pauzy na Gynex 5–5–5 a Fytominerál 2× denně 15 kapek do sklenice vody.

11. 10. 2017 11:06 Ludmila

Dobrý den, mohu užívat přípravek Gynex na zmírnění projevů menopauzy – návaly horka, pocení, nespavost, výrazné změny nálady, přibývání na váze, vypadávaní vlasů, únava, psychická nepohoda…???
Byl mi doporučen gynekoložkou s tím, že úplně přesně neví, zda obsažené estrogeny nemohou vyvolat znovu menstruační krvácení – to by bylo velice nechtěné…
Děkuji za odpověď.

Vitalita

Pokud byste byla na začátku menopauzy a ta by měla i dřívější nástup způsobený hormonální nerovnováhou, potom by skutečně mohlo dojít užíváním Gynexu k znovunastartování menstruace. Jinak ne.

Nejste-li si jistá, lze doporučit produkt Peralgin v dávkování 1–1–1. Často se v menopauze přidává ke Gynexu a v některých případech má v této situaci lepší účinky než Gynex.

Trvá-li Vaše menopauza již delší dobu a Vy jste v náležitém věku, potom sáhněte po Gynexu v dávkování 3–3–3.

15. 10. 2017 17:02 Tereza

Dobrý den,
dnes jsem čtvrtý den po revizi dělohy po zamlklém těhotenství po IVF, chtěla jsem se prosím zeptat zda mohu gynex hned používat a v jakém dávkování?
děkuji za odpověď

Vitalita

Ano, Gynex můžete používat ihned. Dávkování 3–3–3.

18. 10. 2017 11:43 Delia

Dobrý den, muže se používat Gynex společně s kyselinou listovou? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Může. A je to vynikající kombinace.

19. 10. 2017 13:17 Míla

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat v jakém dávkování bych měla užívat gynex, když mám pravidelnou menstruaci (+/- 26–28 d), ale už tak 140–14 dní před dostavením menses mám PMS v různé podobě a intenzitě (bolesti prsou, podbřišku, únava apod.) Nyní se s partnerem snažíme o miminko (4. měsíc). děkuji za odpověď a hezký den.

« novější 1 2 3 4 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Epigen intimo

Epigen intimo photo

Snižuje možnost virového onemocnění po menstruaci, intimním poměru, v horkých a rizikových oblastech po návštěvách koupališť apod.

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů

Jeřáb ptačí - tinktura z pupenů photo

Přípravek na menstruační potíže, menopauzu, neplodnost, myomy, cysty.

Kúra K42 - regenerace ženy

Kúra K42 - regenerace ženy photo

Blahodárně působí na ženský organismus.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 18 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2017 Vitalita.cz (právní doložka)