Kategorie: Kůže

Hydrogelová náplast na puchýře a otlaky

Hydrogelová náplast photo

Aplikuje se na puchýř hned po jeho vzniku, případně již při otlaku. Vlhkou hydrogelovou vrstvou přímo zabrání vzniku puchýře a síla hydrogelového polštářku utlumí další tlak boty. Pokud již puchýř vznikl, aplikovaná náplast svou vysokou absorpční schopností absorbuje tělní tekutinu v průběhu 1–3 dnů.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 2ks
Cena: 43 Kč
Vaše cena: 39 Kč
Ušetříte: 4 Kč
Dostupnost: neznámá
Značka: Viacell
 ks 

Pokud noha v botě oteče a zvětší tak svůj objem je vystavena příčnému tlaku, který se chůzí zvyšuje. Příčný tlak je také důvodem vzniku puchýřů na rukou při práci nebo sportu. Vlivem zvýšeného tlaku se pokožka dostane do nesnází – prudce stoupá podélný tlak na všechny vrstvy kůže až se pokožka na hranici škáry odtrhne a prostor se okamžitě plní tkáňovou tekutinou. Pokud puchýř neošetříme včas, dojde k protržení a tím i nebezpečí vzniku infekce a nepříjemné pálení určitě znepříjemní další chůzi, práci nebo sport.

Náplast je průhledná, voděodolná, velice dobře přilnavá i po odstranění nezanechává zbytky lepidla a tyto vlastnosti umožní její nošení bez problémů po požadovanou dobu bez nutnosti výměny.

Viacell dodává na trh tyto náplasti v praktickém malém balení do kabelky nebo do kapsy.

Doporučujeme Vám je mít vždy při ruce a v případě potřeby okamžitě aplikovat, ušetříte si tak nepříjemnosti při chůzi s puchýřem.

Náplasti jsou velmi užitečné i pro sportovce, kteří musí mít i při vzniklém poranění nohy v pořádku. Puchýře, případně následně rozedřená noha může sportovci dost znepříjemnit život a hlavně – ovlivnit jeho výkon. Proto je dobré používat hned při prvním otlaku dané hydrogelové náplasti. V současné době je plně využívají např. fotbalisté FK Teplice.

Balení

2ks náplasti tvaru oválku

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

...zatím nejsou žádné příspěvky...

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Penízovka sametonohá - bylinná tinktura

Penízovka sametonohá - bylinná tinktura photo

Zlepšuje činnost slinivky, silně čistí pokožku.

Panthenol gel - Pharma

Panthenol gel - Pharma photo

Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou.

Pokožka, kůže - sprej

Pokožka, kůže - sprej photo

S blahodárným účinkem na kvalitu a vzhled pokožky a kůže.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)