Kategorie: Imunita

IMMUNE GUMMY STAR imunita

Posiluje obranyschopnost organismu, vitalita v každém gumovém bonbónu.

IMMUNE GUMMY STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tobolek
Cena: 900 Kč
Vaše cena: 858 Kč
Ušetříte: 42 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Echinacea purpurea

Posiluje obranyschopnost organismu, zvláště dýchací cesty, její účinné látky jsou podporou při nachlazeních. Obsahuje látky podporující terapii recidivujících infekcí horních cest dýchacích. Přináší zklidňující efekt v hrdle, hltanu i pro hlasivky. Odstraňuje šimrání v krku. Je přínosem v době rekonvalescence při znovu nabývání rovnováhy a tělesných sil. Přispívá k pohyblivosti kloubů a příznivě ovlivňuje zdraví pokožky.

Vitamin C

Napomáhá posilovat imunitní systém, umocňovat odolnost organismu zejména v období nachlazení, aktivovat řadu enzymů a hraje důležitou úlohu v procesu dýchání buněk. Pomáhá regeneraci, při obnově vazivové tkáně, účastní se tvorby kostí, kolagenu a chrupavek. Pomáhá při obraně proti stresu, usnadňovat vstřebávání železa a stimulovat zrání červených krvinek. Je antioxidant, který chrání tělní buňky před volnými radikály a výrazně podporuje imunitní systém. Je důležitý pro optimální fungování nervového systému a zachování normálních duševních funkcí. Pomáhá udržovat zdravé cévy. Jeho významná role je v energetickém metabolismu, to znamená při přeměně potravy na energii.

Zinek

Řadí se mezi antioxidanty, má blahodárný vliv na normální funkci imunitního systému.

Vitamin D3

Zúčastňuje se procesu dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému. Podílí se na udržení normálního stavu kostí a zubů a správné hladině vápníku v krvi. Pomáhá udržovat normální činnost svalů.

Užívání

1 tableta 2krát denně.

Složení

2 želatinové tablety – echinacea purpurea (třapatka nachová, extrakt 45:1) 281 mg, vitamin C (kyselina askorbová) 60 mg (75 % RHP*), zinek (citrát zinečnatý) 3 mg (30 % RHP*), vitamin D3 (cholekalciferol) 5 μg (100 % RHP*), koncentrovaná ovocná šťáva, sorbitol, agar, kyselina citrónová, kyselina jablečná, citrát sodný, pomerančové aroma, palmový olej.

RHP* = referenční hodnoty příjmu

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Tannenblut

Tannenblut photo

Chutný sirup obsahuje účinné látky z 8 osvědčených bylin, obohacených lesním medem a kandýzem.

Raw Ambrosia

Raw Ambrosia photo

Úlový pyl, biologicky fermentovaný působením specifických bakterií a enzymů.

Colostrum 60 mg

Colostrum 60 mg photo

Obsahuje velmi kvalitní kravské kolostrum z čisté australské přírody.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)