ImunoBran PLUS s výtažkem z pivních kvasnic

ImunoBran PLUS je arabinoxylanová směs (MGN3), obohacená výtažkem z pivních kvasnic, které zvyšují jeho účinek.

Nižší obsah patentované směsi MGN-3 (50 mg) je vyvážen důležitými látkami, obsaženými v pivních kvasnicích, které obsahují celé spektrum vitamínů a minerálů ve vysoce vstřebatelné formě.

ImunoBran PLUS photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet – 50 mg a vitamín D3
Cena: 860 Kč
Vaše cena: 739 Kč
za jednotku: 8,21 Kč
Ušetříte: 121 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Imunotop
 ks 

Přípravky IMUNOBRAN jsou přírodní potravinové doplňky – arabinoxylanová sloučenina (MGN3), obsahující polysacharidovou vlákninu z rýžových otrub (hemicelulóza B), které jsou enzymově modifikovány komplexem japonské medicínské houby Shiitake.

Houba Shiitake z pohledu čínské medicíny

První pokusy pěstovat tuto houbu, pocházejí z 10. století z Číny. Byl to významný čínský lékař WU Shui, žijící v období dinastie Ming, který o této houbě uvedl, že je schopna uchovávat zdraví a životní sílu. Pro své mimořádné léčivé účinky je také nazývána „elixírem života“ nebo „houbou dlouhověkosti“ a byla určena pouze pro císaře nebo jeho rodinu a sběr byl střežen vybranými samuraji.

Charakteristika TČM – houba má povahu vyrovnanou, chuť sladkou a tropismus k dráze žaludku, plic a sleziny. Posiluje slezinu a žaludek, rozhojňuje qi a krev, rozpouští hleny a zvlhčuje sucho. Užívá se při alergii, únavě, vysokém obsahu tuku v krvi, rakovině, závratích a nachlazení.

ZDROJ: Houby a jejich léčivé účinky, Pavel Valíček, rok vydání 2011, ISBN 978–80–86231–54–9

Kdy pomáhá

Dle nařízení EU č. 1924/2006 je povolenou použít pouze zdravotní tvrzení posouzená a schválená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina přírodních látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala negativní stanovisko. Z tohoto důvodu je protizákonné uvádět jakékoliv účinky ImunoBranu na zdraví, ať jsou jakkoliv prokázané.

Užíváním ImunoBranu PLUS dodáte organismu důležité látky:

  • arabinoxylan
  • aminokyseliny
  • minerály – zinek, selen, chrom, železo
  • vitamin – hlavně z řady B
  • velké množství dietní vlákniny

Dávkování

  • Běžné dávkování: 2–3 tablety denně po jídle
  • Zvýšené dávkování: až 9 tablet denně po jídle

Složení 1 tablety ImunoBran Plus

MGN3, patentovaná směs – 50,00 mg, Mikrokrystalická celulóza – 50,00 mg, Estery mastných kyselin – 7,50 mg, Kakaový prášek – 10,50 mg, Tepelně zpracované neaktivní pivní kvasnice – 112 mg, Dextrin – 50 mg, Shellac –13 mg

Upozornění

ImunoBran je doplněk stravy. Nepoužívat je-li obal poškozen nebo chybí. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Lycoforscaps

Lycoforscaps photo

Lycoforscaps obsahuje lykopen - karotenoid získaný ze speciálně šlechtěné odrůdy rajčat HLLS.

INOSITOL-HEXA STAR

INOSITOL-HEXA STAR photo

Obsahuje přírodní, velmi bezpečnou látku Inositol Hexaphosphate (IP-6), která se přirozeně nachází nejen v rostlinách (luštěniny, obiloviny, rýže), v nichž je základním zdrojem energie pro klíčící semena, ale i ve většině buněk savců, kde hraje důležitou roli při řízení řady významných buněčných funkcí.

Agaricus

Agaricus photo

Přípravek je 20krát koncentrovanější než sušený prášek z hub, proto je jeho účinek efektivnější.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o.