ImunoBran PLUS s výtažkem z pivních kvasnic

ImunoBran PLUS je arabinoxylanová směs (MGN3), obohacená výtažkem z pivních kvasnic, které zvyšují jeho účinek.

Nižší obsah patentované směsi MGN-3 (50 mg) je vyvážen důležitými látkami, obsaženými v pivních kvasnicích, které obsahují celé spektrum vitamínů a minerálů ve vysoce vstřebatelné formě.

ImunoBran PLUS photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 tablet - 50 mg a vitamín D3
Cena: 860 Kč
Vaše cena: 760 Kč
Ušetříte: 100 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Imunotop
 ks 

Přípravky IMUNOBRAN jsou přírodní potravinové doplňky – arabinoxylanová sloučenina (MGN3), obsahující polysacharidovou vlákninu z rýžových otrub (hemicelulóza B), které jsou enzymově modifikovány komplexem japonské medicínské houby Shiitake.

Houba Shiitake z pohledu čínské medicíny

První pokusy pěstovat tuto houbu, pocházejí z 10. století z Číny. Byl to významný čínský lékař WU Shui, žijící v období dinastie Ming, který o této houbě uvedl, že je schopna uchovávat zdraví a životní sílu. Pro své mimořádné léčivé účinky je také nazývána „elixírem života“ nebo „houbou dlouhověkosti“ a byla určena pouze pro císaře nebo jeho rodinu a sběr byl střežen vybranými samuraji.

Charakteristika TČM – houba má povahu vyrovnanou, chuť sladkou a tropismus k dráze žaludku, plic a sleziny. Posiluje slezinu a žaludek, rozhojňuje qi a krev, rozpouští hleny a zvlhčuje sucho. Užívá se při alergii, únavě, vysokém obsahu tuku v krvi, rakovině, závratích a nachlazení.

ZDROJ: Houby a jejich léčivé účinky, Pavel Valíček, rok vydání 2011, ISBN 978–80–86231–54–9

Kdy pomáhá

Dle nařízení EU č. 1924/2006 je povolenou použít pouze zdravotní tvrzení posouzená a schválená Evropským poradním orgánem (EFSA), který hodnotil vliv potravin a živin na naše zdraví. Většina přírodních látek, používaných po staletí v lidové medicíně, získala negativní stanovisko. Z tohoto důvodu je protizákonné uvádět jakékoliv účinky ImunoBranu na zdraví, ať jsou jakkoliv prokázané.

Užíváním ImunoBranu PLUS dodáte organismu důležité látky:

  • arabinoxylan
  • aminokyseliny
  • minerály – zinek, selen, chrom, železo
  • vitamin – hlavně z řady B
  • velké množství dietní vlákniny

Dávkování

  • Běžné dávkování: 2–3 tablety denně po jídle
  • Zvýšené dávkování: až 9 tablet denně po jídle

Složení 1 tablety ImunoBran Plus

MGN3, patentovaná směs – 50,00 mg, Mikrokrystalická celulóza – 50,00 mg, Estery mastných kyselin – 7,50 mg, Kakaový prášek – 10,50 mg, Tepelně zpracované neaktivní pivní kvasnice – 112 mg, Dextrin – 50 mg, Shellac –13 mg

Upozornění

ImunoBran je doplněk stravy. Nepoužívat je-li obal poškozen nebo chybí. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

7. 12. 2016 15:38 Oliv

Dobrý den , potřeboval bych pro psa ImunoBran PLUS tablety po 50 mg , jenže sem si všiml že ve složení je uvedeno kakao , to je pro psy toxické . Jedná se navíc o čivavu , je to tedy vhodné podávat nebo ne ?

Vitalita

Tabletový ImunoBran opravdu není pro psy vhodný kvůli obsahu kakaa. Je tam sice jen malé množství, které funguje jen jako barvivo, ale rozhodně bych to psům nedoporučila. Pro veterinární použití je schválen jen sáčkový ImunoBran. Pro malé psy je potřeba sáček rozdělit na několikrát. Pokud má čivava např. 4 kg a budete dávkovat 45 mg na kilogram váhy, tak je jeden sáček na 5 dnů. Můžete to rozdělit „od oka“. Nic se neděje, když jeden den dáte trochu více a druhý méně.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Culevit

Culevit photo

Vhodné pro osoby v pokročilém věku, po operaci, při stresu, redukční dietě.

ImunoBran 250

ImunoBran 250 photo

ImunoBran je silná kombinace rýžových otrub a medicínské houby Shiitake. Jako doplněk stravy obsahuje rostlinné polysacharidy a polysacharidové proteiny jako arabinoxylan a hemicelulózy. Je lehce rozpustný ve vodě, velmi stabilní a aktivní. Je absolutně netoxický. Účinná složka je vyrobena ze 100% přírodních produktů, bez genetické modifikace.

MUMIO STAR

MUMIO STAR photo

Má významné antioxidační vlastnosti a přispívá k vyvážené funkci imunitního systému.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)