Imunobran 1000 nejsilnější přírodní imunostimulant

Přípravek je vhodný zejména při velmi oslabené obranyschopnosti organismu.

Imunobran 1000 photo
Varianta: 1000 - 30 sáčků po 1000 mg
Cena: 3 300 Kč
Vaše cena: 2 748 Kč
Ušetříte: 552 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Imunotop
 ks 

Dárek – kniha ImunoBran a jeho boj za posílení imunitního systému u varianty 105 sáčků

Jednotlivé druhy přípravku ImunoBran naleznete na těchto stránkách:

Kdy pomáhá

ImunoBran (dříve pod názvem BioBran nebo Bi-oBran) obsahuje účinnou látku MGN3. Její použít je různorodé. Bohužel jej však nemůžeme uvést.

Účinků této látky na lidské zdraví si však všiml britský žurnalista Spencer Bright a napsal knihu: BioBran and the fight to empower the immune system. Kniha byla v roce 2010 přeložena do českého jazyka a můžete ji u nás zakoupit.

Dávkování

ImunoBran je absolutně netoxický, proto je jeho užívání možné přizpůsobit individuálním potřebám.

Hlavně při razantně snížené obranyschopnosti organismu je vhodné užívat vysoké dávky, které umožní překlenout nepříjemné období např. po operaci, při chemoterapii či radioterapii. Neexistuje jednotné schéma užívání ImunoBranu, ale získané zkušenosti a klinické výzkumy shrnují následující dávkování.

  • Běžné užívání: 5 – 10 mg na kilogram váhy (při váze 70 kg je to cca 350 – 700 mg denně).
  • Zvýšená dávka: 40 – 45 mg na kilogram váhy (při váze 70 kg je to cca 3000 mg denně).

Doba užívání není stanovena. Minimálně se však doporučuje 2 – 3 měsíce. Přípravek se užívá po jídle. ImunoBran je možné užívat dlouhodobě, aniž by došlo ke snížení účinku nebo poškození organismu.

1 sáček ImunoBran 1000 obsahuje

Enzymově upravené rýžové otruby MGN3 1000,00 mg Mikrokrystalická celulóza 500,00 mg Kukuřičný škrob 260,00 mg Dextrín 200,00 mg Fosforečnan vápenatý 40,00 mg

Upozornění

ImunoBran je doplněk stravy. Nepoužívat je-li obal poškozen nebo chybí. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
14. 10. 2016 11:40 RENDA

dobrý den, tatínek má nádor na mozku , je to lymfom, prošel chemoterapií , která nezabrala, do toho prodělal 2 epileptické gener. záchvaty, onkolog. doporučili ozařování, které nastupuje za 3 dny. má implantovaný defibrilátor dva roky.
jeho stav až na občasnou zmatenost celkem uspokojivý. můžeme používat Imunobran , děkuji za radu

Vitalita

Ano, ImunoBran můžete podávat. V tomto případě bych doporučila střídavé podávání – vždy 5 dnů 45 mg na kilogram váhy a pak 3 dny pauza. Takto podávat dlouhodobě. K tomu bych také doporučila kvalitní vitamíny C a možná by nebylo špatné nasadit L-carnosin (vzhledem k těm epileptickým záchvatům). O jaký typ lymfomu se jedná?

5. 12. 2016 15:27 Barbora Štefančíková

Dobrý den , chci se zeptat jestly je k immunobranu možné užívat ještě immunoglukan nebo ho raději vysadit a nekombinovat? Je to konkrétně pro kočku , bojujeme s mykoplazmou

Vitalita

Je to zbytečné. Obě složky posilují podobnou složku imunitního systému, takže bych spíše v akutní fázi, kdy jsou problémy nasadila ImunoBran a Imunoglukan dávala až bude vše v pohodě, jako prevenci. Mám ještě dobrou zkušenost s kombinací Imunobran a extrakt z grapefruitových semínek (např. https://www.vitalita.cz/citrovital), kterým se připisuje jakýsi antiparazitální účinek. Ale nasazovala jsem to na tento problém asi dvakrát, takže nelze mluvit o žádném velkém statistickém vzorku.

14. 12. 2016 20:03 Eliška

Mám 5letou fenku rhodeského ridgeback 50kg a má kůží napadenou stafylokokem. Pokaždé dostane širokospektrá antibiotika. Po využívání se to spraví, ale za nějakou dobu se to zase objeví. Už jsem zoufalá, protože se to stále vrací. Začala jsem jí dávat olej pupalky dvouleté 2krát denně čajovou lžičku a nyní jsem koupila mumiyo. Prosím, co byste mi poradila?

Vitalita

Zkuste pokožku napadenou kůži potírat koloidním stříbrem nebo můžete použít rozprašovač a 2 x denně stříknout. Pokud si to olíže, nevadí. Volila bych tekutou formu. Jsou i masti, ale ta kůže pod tím moc nedýchá. Síla koloidního stříbra by měla být alespoň 25ppm.

Vnitřně je hlavně potřeba posilovat imunitní systém. Při zlatém stafylokoku používám kombinaci Poria (pórnatka kokosová) a ImunoBran. Vždy 3 dny Imunobran v dávce 45 mg na kg váhy, pak 3 dny PORIA 1000 mg na 15 kg váhy a pak 2 dny pauza. Takto opakovat až do úplného uzdravení. Dle mých zkušeností to trvá 3 – 5 měsíců, podle aktuálního stavu.

28. 4. 2017 23:12 Pavla

Dobrý den,jiz u Vás objednavam dalsi baleni Imunobranu.jen se chci zeptat.jaky je rozdil mezi timto a tim druhym tento se jmenuje Biobran 1000 a ten druhy Imunobran 1000.Který kupujeme od začátku synovo diagnozy-nadoru mozku.Chceme ten nejsilnější .Moc dekuji.

Vitalita

Jedná se o stejný přípravek – jen došlo ke změně názvu, jelikož vadilo slovo bio v biobran. Z důvodu zachování stránek jsme ponechali obě varianty.

11. 10. 2017 09:11 Petra Formánková - ELKOM

Dobrý den, chtěla bych Imunobran 1000 objednat mamince, která má léze na mozku ( myslí si, že je to nádor), CHOPN, sníženou imunitu, vysoký tlak. Má bolesti a stále jí není dobře . Užívá lék na ředění krve GODASAL 100 a lék na tlak. Je možné k tomu užívat Imunobran a v jakém dávkování? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Vzhledem k léku na ředění krve není ImunBran úplně vhodný. Má antikoagulační efekt a mohl by narušit podávání léku (krev by se příliš ředila).

Doporučila bych spíše sáhnout po Reishi, a to i z důvodu, že tam je dg CHOPN a vysoký KT.

Dávku bych dala 6 – 8g extraktu denně (nevím váhu, takže tak cca 1 g na 10 kg váhy) a k tomu nějaký kvalitní vitamíny C (ne kyselinu askorbovou). Dobré céčko udělá „propustnější“ hematoencefalickou bariéru a vše se lépe k mozku dostanu. Ale kvůli lékům na ředění krve bych nedala více než 1000 mg denně.

Doba podávání minimálně 2 měsíce. Dlouhodobé podávání je v tomto případě žádoucí.

Pokud byste měla další otázky, neváhejte napsat.

11. 10. 2017 10:16 Veronika - rakovina prsu s metastázou na játrech

Dobrý den,
chtěla bych poradit ohledně mamky, které byl před 14 dny diagnostikována rakovina prsu (7 útvarů) – prs už jí bolel, zvětšil se, pnula jí kůže a vtáhla se bradavka – podotýkám, že v prosinci 2016 byla na mamografu, kde nebylo nic – pouze tukový útvar, který tam byl už cca 10 let předtím, byl nezměněn a nic s tím nikdo nedělal. Nyní prošla vyšetření a zjistili jí ještě zřejmě metastázu na játrech. Čeká na CT břicha a jater a schválení biologické léčby, která by zatím údajně byla možná. Dr. řekl, že operace zatím možná není. Chtěla bych se zeptat, zda může např. Imunobranem už předem posílit imunitu, nebo nasadit ještě k tomu další preparáty. popřípadě, jaké další informace by byly potřeba, abyste nám mohla poradit. Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, ImunoBran můžete nasadit ihned – pro celkovou podporu a aktivaci tzv. protinádorové imunity. Nasaďte tento postup:

  • 10 dnů 45 mg na kilogram váhy / den
  • dalších 10 dnů 30 mg na kilogram váhy / den
  • poté měsíc 15 mg na kilogram váhy / den
11. 12. 2017 12:38 Jan

Dobrý den,
chci se zeptat, zda lze doporučit posílení imunity v případě reiterova syndromu, který se rozvinul pravděpodobně v důsledku dlouhodobě (cca 7let) neléčené infekce chlamydií trachomatis. Aktuálně jsem se zbavil většiny potíží absolvováním 9ti měsíčního kombinovaného antibiotického protokolu, přetrvávají ale bolesti a „drhnutí“ v kolenním a kyčelním kloubu pravé nohy. RTG bez nálezu.
Děkuji za odpověď

Vitalita

V případě tohoto dorazu si nejsem moc jistá. Potřebovala bych vidět více z pozadí. Zde mi nejde ani tak o západní diagnózu, ale o projevy. Kromě tedy drhnutí v kloubu. Myslím, že tam toho bude více. Sucho v ústech, suché rty, pocení v noci atd.

Podle toho popsaného symptomu bych zkusila spíše nějaký kolagen a kyselinu hyaluronovou. Abych doporučila co na imunitu, potřebovala bych opravdu více info.

17. 7. 2018 20:16 Pavlína

Dobrý den chtěla bych se zeptet zda-li je imunobran 1000 vhodny pro léčbu chronické osteomyelitidy čelisti léčba antibiotiky trvá 2 roky a pořád se opakují remise a navíc mám už teď úplně zničenou imunitu takže antb. už ani nezabírají brala jsem tři měsice imunor navíc dvakrát po 15 kůrach v hyperbarické komoře operace čelistní kosti a pořád se zánět vrací stačí jen chytit rýmu a je zle. Děkuji za odpověď

Vitalita

ImunoBran je silný imunomodulátor, který lze nasadit při každé imunodeficienci. Nelze jej brát, že se jedná o léčbu jakéhokoliv onemocnění, tedy ani chronické osteomyelitidy, ale může být účinnou podporou a rozhodně za zkoušku stojí. A v tomto případě bych i v prvních dnech užívání nasadil dávku 45 mg na kilogram váhy (cca 7 dnů), pak bych pokračovala v dávce 15–20mg na kilogram váhy.

A vzhledem k té dlouhodobé ATB léčbě by určitě neměla chybět kvalitní probiotika. Osobně bych volila Colostrum CANDIDA a první měsíc v dávce 1 kapsle na 10 kg váhy. Napadá mě i nasazení Mumia, ale to už nejsem schopna zhodnotit. Nevím jaké tam byly chirurgické zákroky, v jakém stavu celkově organismus atd.

20. 7. 2018 11:00 Kateřina Zavřelová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda můžu imunobran užívat, když mám roztroušenu sklerózu.
Děkuji za odpověď

Vitalita

Ano , můžete užívat, ale v dávce maximálně 20 mg na kilogram váhy.

24. 7. 2018 00:28 Lenny

Dobrý den,

mám genitální bradavice kterých se nemůžu zbavit a také se mi pořád tvoří moluska. Chtěl jsem se zeptat jak moc je pravděpodobné že mi alespoň s jedním z těchto problémů tento doplněk stravy pomůže. Popřípadě jestli byste doporučil/a jinou, levnější variantu či doplněk stravy jiný.

Vitalita

Pravděpodobnost je poměrně velká. Je to otázka imunitního systém a zároveň tzv. patogenu vlhka v organismu (terminologie čínské medicíny).

Doporučila bych vám následující postup:

Prvních 14 dnů ImunoBran v dávce 45 mg na kilogram váhy.

Poté ImunoBran vysadit a dát Hlívu ústřičnou v dávce 3g / den (například pokud má kapsle 500 mg budete dávkovat 6 kapslí denně – po dobu jednoho měsíce).

Poté vysadit i Hlívu a místo toho nasadit Maitake opět v dávce 3 g / den a zase na měsíc a k této poslední houbě ještě přidejte přípravek MycoClean.

Dle mých zkušeností byste po této kúře měl být bez obtíží. Pokud bude něco přetrvávat, napište.

24. 9. 2018 14:18 Jiřina

Dobrý den
zvažuji koupi imunobran 1000 pro svou maminku. Má rakovinu prsu s metastázemi v celém těle. Je po chemoterapii, bioléčbě, která byla pozastavena – nález metastáz na mozku, teď ukončila ozařování hlavy. 1× aplikován zibor na ředění krve. Pokud bude v dobré kondici, začne znovu kombinovaná léčba chemo+bio. Je možné brát imunobran a v jakých dávkách?
Děkuji za odpověď.
J. Š.

9. 11. 2018 20:37 Peter Ondrčka

8m sarkom makkýh tkanív s metastázami na plucach. Absolvoval som chemo/biologick[ liečbu . Od budúceho týždna mám mať IFO. .Mám 116 kg. Uz týžden uťívam bio bran 3× denne pred jedlom. Kolko sáčkov by som mal denne užívať a pred alebo po jedle?? A ako dlho???

Vitalita

Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na celkovém stavu (jak je na tom krevní obraz, subjektivní pocity únavy, náchylnost k respiračním onemocněním atd atd).

Při váze 116 kg je dávka 3 sáčky optimální, pokud nejsou žádné velké komplikace v oblasti imunity (záněty apod).

Délka užívání je také velmi individuální. Podpora imunitního systému je u onkologických pacientů v podstatě celoživotní záležitostí. Je otázka, jak dlouho je nutné užívat silný ImunoBran.

Většinou doporučuji ty 2 měsíce podávání, pak zhodnotit a začít pomalu nahrazovat houbami a různě kombinovat. Ale jak jsem psala, je to pak hodně individuální a potřebovala bych vědět více informací, než jen název diagnózy.

21. 11. 2018 13:53 Jana

Dobrý den, mám fenku která bude mít v březnu devět let, váží 22kg. Před měsícem jsem jí našla tři nádory na pravé mléčné liště. Po konzultaci s veterinářem jí byla odebrána celá pravá mléčná lišta s uzlinami+celková kastrace. Krevní testy v naprostém pořádku a RTG nic neukázalo, taky ok. Histologie: nález dvou do 25mm fragmenty. Byl zachycen infiltrující medulární karcinom mléčné žlázy s lymfocytárním stromatem a komedonekrozami v centrech nádorových čepů. Po operaci vše taky v pořádku. Po třech týdnech nález na levé liště jedné malé bouličky velikosti čočky. Veterinář bude měsíc hlídat a pak bude nejspíš operace i druhé lišty. O Imunobranu jsem slyšela a bylo mi doporučeno 3 sáčky denně po jeden měsíc pak snížit, zdá se mi to celkem velká dávka pro psa střední velikosti, který váží sotva 22 kg. A finančně samozřejmě také. Jaké by jste mi doporučil vy dávkování? Nebo i za radu Vám budu moc vděčná. Předem moc děkuji za odpověď

Vitalita

Držela bych se dávky 45 mg na kilogram váhy, což u 22 kilového psa vychází na 1 sáček denně.

Ono by se mu při těch 3 sáčcích nestalo, ale je to zbytečné. Vyšší účinek to pravděpodobně mít nebude. Jediné co, tak bych možná první 3 dny podávání (tedy pokud se do toho pustíte) dala 2 sáčky, abyste imunitu nastartovala co nejrychleji.

Pak cca 2 měsíce podávejte ten 1 sáček denně. Potom bych doporučila další postup, dle aktuálního stavu.

Pokud byste měla další otázky, neváhejte opět napsat.

11. 1. 2019 12:40 Viera Krúpová

Dobrý deň,
prosím o radu.
Manželovi pred 2 týždňami diagnostikovali Hodgkinov lymfóm /cHL/ zatiaľ bez štádia ochorenia. Plánovaná liečba: ABVD /adriamycin, bleomycin, vinblastin, dakarbazin/. Je diabetik.
Je možné použiť Imunobran 1000, pri váhe 96 kg a v akých dávkach ?
Ďakujem za odpoveď.
Želám krásny deň.

S pozdravom
Viera Krúpová

Vitalita

Hodgkinův lymfom patří mezi onemocnění s poměrně dobrou prognózou. Za poslední desetiletí došla léčba opravdu velkého posunu. Samozřejmě záleží na stádiu onemocnění a také na podtypu.

ImunoBran může být podáván. Obecně bych zvolila postup: prvních 5 dnů 45 mg na kilogram váhy (4 sáčky), 2 dny pauza. Dalších 5 dnů 30 mg na kilogram váhy (3 sáčky), 2 dny pauza. Poté takto na střídačku (5 dnů podávat a 2 dny pauza) 25 mg na kilogram váhy (2 sáčky).

Minimálně po dobu 2 měsíců. Imunobran v tomto případě zvyšuje i citlivost na chemoterapeutickou léčbu, takže u pozdnějších stádií, kdy je resistence trochu vyšší může být v tomto směru nápomocen.

Hodně pak záleží na subjektivním stavu a další okolnostech, které budou nemoc provázet. Výše uvedené doporučení berte prosím jako orientační.

25. 2. 2019 10:19 Emil

Dobry den mam mnohočetný myelom jsem po druhé transplantaci krvetvorných buněk jakou dávku by jste mi doporučil ImunoBran děkuji.

Vitalita

Při MM má ImunoBran velmi povzbudivé účinky. Dávka závisí na mnoha dalších faktorech, hlavně na hodnotě BJB a na samotné léčbě.

Dávka se pohybuje od 20 do 45 mg na kilogram váhy (při váze 70 kg je to tedy cca 1 – 3 sáčky denně).

Bez podrobnějších informací však nemohu být konkrétní.

7. 3. 2019 20:14 Tereza

Velmi nám pomohl při léčbě onkologicky nemocného psa, kdy nám veterináři nedali už žádnou naději na vyléčení a nedoporučili žádnou další léčbu, jen dobrání předepsaných prášků (a v případě zhoršení doporučili euthanazii).
S ImunObranem společně s úpravou stravy se nám po cca 14ti dnech postavil zase na nohy. Zda je reálné, aby se nám vyléčil úplně, nevíme. Nicméně určitě mělo smysl mu zkusit nastartovat imunitu a vidět, že má zase radost ze života.

8. 5. 2019 10:56 Jana

Dobrý den,
mám fenku 9 let. Před 7 měsíci odstraněna pravá mléčná lišta kde měla dva nádory a provedena kastrace. Krevní testy a RTG v pořádku. Teď po 7 měsících na druhé straně nádor, krevní testy v pořádku na RTG malí nález na plicích. Myslíte prosím že v tomto případě je dobré brát ImunoBran? Pokud ano mám jí to dávat formou kůry a pak pauza nebo nepřetržitě? 1 sáček stačí? Moc vám budu vděčná za odpověď a jakoukoli radu, jsem už bezradná moc děkuji

Vitalita

Určitě bych ImunoBran zkusila. Je vidět, že po odstranění nádoru tam něco málo zůstalo a imunitní systém si s tím nedokázal poradit.

Nepíšete kolik váží, takže přesný výpočet nemohu udělat. Postupovala bych proto následovně:

14 dnů 45 mg na kilogram váhy

14 dnů 30 mg na kilogram váhy

Poté pokračovat dlouhodobě 15 mg na kilogram váhy.

Ani vám nejsem schopna říci, jak dlouhodobě podávat, protože každý reaguje úplně jinak. Pokud bude v pořádku, tak pak třeba stačí udělat malou kůru 1 x za půl roku. Nicméně je otázka, jak se to vyvine.

24. 5. 2019 13:05 Jana Zichová

Dobrý den, podávám jeden sáček ImunoBran 1000 denně svojí fence která váží 22 kilo. Jelikož je to ve formě sypkého prášku je složitější jí ho podávat. Dávám jí ho do malého množství paštiky. Nesnižuje to prosím účinek? Jinak čekám 20 minut a pak teprve jí. Děkuji za odpověď

Vitalita

Ne, nesnižuje, takovéto podání je naprosto v pořádku.

5. 6. 2019 12:59 Martina Borovanska

Dobry den, muj pejsek je po operaci, 4roky, 10kg. Davala jsem si zvysenou davku 450–500g na den, sle zvraci mi po tom. Je to mozne? Dali sme poprve a zvracela. Pak par dnu pauza, co sme ji to nepodavali a potom opet zvraceni do par hodin po dalsim uziti. Vim, ze je to uplne prirodni produkt a netoxicky tak me to velmi prekvapilo. Nase fenecka ma docela jemny zaludek ale tohle me prekvapilo. Dekuji

Vitalita

Možné je všechno. Nikdy jsem se s tím nesetkala, ale může být opravdu na něco z toho přecitlivělá.

Je to přírodní produkt, netoxický, ale i v přírodě jsou věci, které nás mohou dráždit (a to nenarážím na řepku). Takovým klasickým případem je med. Je zdrojem mnoha úžasných látek, ale 25% obyvatel na něj má alergii.

Takže bych možná zkusila to zamíchat do trošky paštiky a dala dávku do 200 mg.

16. 7. 2019 12:01 Miriam

Dobrý deň!
Chcem porosiť o radu, čo by bolo vhodné pre priateľa, ktorému bol minulý týždeň diagnostikovaný adenokarcinóm na pľúcach s metadtazami do mozgu a ako kommlikacie sú stale sa tboriace exudaty do pleury( 2litre punktatu) a do perikardu. Je to iba 48 ročný muž, rada by som este nejako pomohla , nadej zomiera posledná. Ďakujem

16. 7. 2019 12:16 Miriam

Dobrý deň!
Chcem porosiť o radu, čo by bolo vhodné pre priateľa, ktorému bol minulý týždeň diagnostikovaný adenokarcinóm na pľúcach s metadtazami do mozgu a ako kommlikacie sú stale sa tboriace exudaty do pleury( 2litre punktatu) a do perikardu. Je to iba 48 ročný muž, rada by som este nejako pomohla , nadej zomiera posledná. Ďakujem

Vitalita

Máte pravdu naděje umírá poslední a lidské samo-ozdravné schopnosti jsou obrovské, ale je potřeba je zaktivovat.

Bohužel adenokarcinom plic patří mezi hodně zhoubné nádory. Myslím si, že nasazení Imunobranu by mohlo zkvalitni a prodloužit život. Více asi touto cestou poradit nedokáži.

18. 7. 2019 12:34 Miriam

Chcem sa ešte poradiť, či je Imunibran vhodný aj keď má priateľ momentalne zavedenú drenaž do petikardu koôli opakujucim sa výpotkom, nehrozí riziko zvyseneho krvacania?

Vitalita

To bohužel nedokáži posoudit.

27. 8. 2019 08:37 Mirka Markovičová

Prosím o radu, pes cca 3 roky má nádor v hubě na horní čelisti, byl mi doporučený imunobran. Prosím o informaci zda, kolik a jak podávat. Případně k tomu ještě něco.
Děkuji

Vitalita

ImunoBran je přípravek, který působí na aktivitu imunitního systému. Je to jeden z regulačních systémů, který ovlivňuje nádorové bujení, proto je důležité při rakovině o imunitu pečovat.

U takto mladého psa tam však může být mnoho jiných aspektů, které vedly k nádorovému bujení. Imunita je však základem vždy.

Vzhledem k aktivaci imunitního systému by se neměl podávat v případě transplantací, protože nastimulovaná imunita by mohla transplantát odmítnout.

Při váze 33 kg bych podávala 1 sáček denně po dobu alespoň 2 měsíců. Pak dle výsledků.

27. 9. 2019 11:44 Jára

Dobrý den, mému psu na konci 08/2019 odoperovali mastocytom, zhoubný. Už od biopsie, která proběhla na konci 07/2019, byl pes velice špatný, špatně žere, krevní testy ukazují zánět v těle, byly rozhozené i ledviny a játra, ty se nyní dost zlepšily. Podávám Imunobran od 29.8., nejdříve 3 sáčky denně 14 dní a nyní 2 sáčky denně. Pes má cca 44 kg.
Pes se o dost zlepšil co se energie a radosti z života týká, ale stále přiliš moc nežere (den ode dne se to liší) a krevní testy se zlepšili jen co se týká jater a ledvin. CRP se zvýšilo z 29 (3.9.) na 39 (26.9.). Na to bere již od konce srpna ATB.
K tomu mu podávám enzymy – probiotika.
Co byste radili za postup ?
Děkuji.

Vitalita

Já myslím, že je to dostatečně kompenzované. Jen teď trpělivost. Vysoké CRP a horší jaterní testy mohou poukazovat na nějakou infekci, ale ATB jsou nasazena, tak by to mohlo během pár dnů být v pořádku.

Teď fakt jen trpělivost. Dokud bude CRP vysoké, podávala bych alespoň ty 2 sáčky denně.

16. 10. 2019 14:17 Pavla Š.

Dobrý den,

mám fenku 12 let, které byla před 14 dny diagnostikována rakovina plic. Ráda bych jí ještě pomohla, co se týče zlepšení kvality života. Nyní podáváme na podporu Sanicell a Dračí krev. Uvažovala jsem ještě nad Imunobran, je možné ho přidávat? A prosím o doporučené dávkování, fenka má 31 kg. Velice děkuji.

17. 12. 2019 20:03 Vivien

dobry den, u kocourka diagnostikovat maligni lymfom, mate nejaky napad, co s tim? chemoterapie neprichazi v úvahu. dekuji :)

Vitalita

Jednoznačně bych zkusila ImunoBran v dávce 45 mg na kilogram váhy a zkusila změnit stravu. Nevím jak hodně byl na granulích nebo jak vypadala jeho strava, kdy byl kastrovaný atd. Nemám ani údaje o věku apod. Imunobran však na lymfomy velmi dobře reaguje, takže s ním chybu neuděláte.

5. 1. 2020 13:31 helena

Dobrý den,
maminka 72 let má sníženou imunitu,neustále se potýká s chřipkami ,virozami a nedávno měla zánět slinivky,Taktéž bojuje s poměrně velkými bolestmi kloubů.Žádné onkologické onemocnění naštěstí neřeší,nicméně je většinu roku stále nemocná.Je ImunoBran vhodný,v jakém dávkování na 70 kg a jak dlouho?
Mockrát děkuji.Helena

22. 1. 2020 19:13 Alena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je vhodné a v jakých dávkách brát ImunoBran 1000 při onemocnění Sarkoidózou. Děkuji za odpověď

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Culevit

Culevit photo

Vhodné pro osoby v pokročilém věku, po operaci, při stresu, redukční dietě.

VIRGIN OLIVE STAR

VIRGIN OLIVE STAR photo

Polyfenoly z olivového oleje mají antioxidační účinky a pomáhají chránit krevní lipidy před oxidačním stresem.

Naděje s betaglukanem

Naděje s betaglukanem photo

Směs pelyňku, hřebíčku a betaglukanů.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)