Imunobran 1000 nejsilnější přírodní imunostimulant

Imunobran 1000 photo

Přípravek je vhodný zejména při velmi oslabené obranyschopnosti organismu.

Varianta: 1000 - 30 sáčků po 1000 mg
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 3 300 Kč
Vaše cena: 2 749 Kč
Ušetříte: 551 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Imunotop
 ks 

Dárek – kniha ImunoBran a jeho boj za posílení imunitního systému u varianty 105 sáčků

Jednotlivé druhy přípravku ImunoBran naleznete na těchto stránkách:

Kdy pomáhá

ImunoBran (dříve pod názvem BioBran nebo Bi-oBran) obsahuje účinnou látku MGN3. Její použít je různorodé. Bohužel jej však nemůžeme uvést.

Účinků této látky na lidské zdraví si však všiml britský žurnalista Spencer Bright a napsal knihu: BioBran and the fight to empower the immune system. Kniha byla v roce 2010 přeložena do českého jazyka a můžete ji u nás zakoupit.

Dávkování

ImunoBran je absolutně netoxický, proto je jeho užívání možné přizpůsobit individuálním potřebám.

Hlavně při razantně snížené obranyschopnosti organismu je vhodné užívat vysoké dávky, které umožní překlenout nepříjemné období např. po operaci, při chemoterapii či radioterapii. Neexistuje jednotné schéma užívání ImunoBranu, ale získané zkušenosti a klinické výzkumy shrnují následující dávkování.

 • Běžné užívání: 5 – 10 mg na kilogram váhy (při váze 70 kg je to cca 350 – 700 mg denně).
 • Zvýšená dávka: 40 – 45 mg na kilogram váhy (při váze 70 kg je to cca 3000 mg denně).

Doba užívání není stanovena. Minimálně se však doporučuje 2 – 3 měsíce. Přípravek se užívá po jídle. ImunoBran je možné užívat dlouhodobě, aniž by došlo ke snížení účinku nebo poškození organismu.

1 sáček ImunoBran 1000 obsahuje

Enzymově upravené rýžové otruby MGN3 1000,00 mg Mikrokrystalická celulóza 500,00 mg Kukuřičný škrob 260,00 mg Dextrín 200,00 mg Fosforečnan vápenatý 40,00 mg

Upozornění

ImunoBran je doplněk stravy. Nepoužívat je-li obal poškozen nebo chybí. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat při pokojové teplotě, i po otevření. Udržovat v suchu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
Vitalita

ImunoBran (BioBran) může mít pozitivní efekt i na pokožku, nicméně bych jej asi nevolila jako monoterapii, ale v kombinaci s dalšími bylinami – viz níže.

Z řady ImunoBran bych doporučila ImunoBran PLUS, díky obsahu pivovarských kvasnic je vhodný na problémy s pokožkou. Je tam však potřeba vyšší dávkování – 3–0–3. Doba užívání pak minimálně 3 měsíce.

Při POD také doporučuji nepoužívat pasty s obsahem fluoru.

Také se doporučuje tzv. „stahovat horko z obličeje“, kde se kombinují různé typy bylin. Na měsíc doporučuji kombinaci: echinacea, šišák bajkalský, andělika čínská, máta, dýňová semínka – vše zalít horkou vodou a popíjet v průběhu dne. Ne však déle než měsíc, echinacea by se neměla užívat dlouhodobě.

23. 5. 2015 09:34 Tony

Dobrý den,

mohu Imunobran užívat při antibioticích Doxybene proti boreliím?
Děkuji, T*

Vitalita

Ano, ImunoBran můžete užívat i při ATB. Není tam žádná kontraindikace. Spíše bych Vám však doporučila postup, že při užívání ATB nasadit Colostrum CANDIDA v dávce 1 kapsle na 10 kg váhy. Kromě posílení imunity Vám pomůže osídlit střevo a předejít tak „vymlácení“ střevní mikroflóry. Navíc lze předpokládat, že kolostrum v sobě obsahuje protilátky proti boreliím.

ImunoBran se pak nasazuje spíše po ATB léčbě, pro posílení buněčné imunity, aby bylo tělo schopno se bránit zbytkům po ATB léčbě a celkově zregenerovat. Dávka se určuje podle toho v jakém stavu borelióza je. Pokud zasáhla centrální nervovou soustavu, je dobré k tomu nasadit ještě kvalitní vitamín C v dávce minimálně 3000 mg denně.

Vitalita

Na tuto otázku je velmi těžká odpověď. Já velmi nerada dávám univerzální rady při jakémkoliv onemocnění, natož při takto závažných.

Obecně bych odpověděla asi takto. Roferon je lék, který stimuluje imunitní systém. Jedná se o skupinu cytokinů Interferon alfa, které hrají důležitou roli regulaci imunitního systému. Tyto cytokiny jsou důležité pro NK buňky, kde se však nachází mnoho dalších (různé interleukiny apod.).

Příčina roztroušené sklerózy není úplně jasná. Jedná se však o autoimunní onemocnění. Vaše imunita tedy není úplně v pořádku. V podstatě to, že propuklo nějaké onkologické onemocnění = oslabená imunita. V podstatě Copaxone, který užíváte je také imunomodulátor.

Léky na imunitní systém tedy užíváte. Jedná se však o monolátky.

Teď Vám řeknu svůj osobní názor. Imunitní systém je dle mého u Vás jeden z nejdůležitějších aspektů a zařazení ImunoBranu se mi zdá smysluplné, protože působí komplexněji než izolované monolátky. Byla bych opatrná s dávkováním a dala bych max. 15mg na kg váhy (při váze 60 kg je to tedy 1 sáček) – dlouhodobě – i několik let.

ALE pro plné uzdravení (a věřte mi – uzdravit lze vše) je nutné jít hlouběji. Zajímalo by mě PROČ je Vás imunitní systém „splašený“, proč napadá Vaše vlastní buňky … Každá nemoc začíná v hlavě a moje otázka vždy zní, PROČ jí v životě potřebujete. Vím, že to zní zvláštně, ale tam je cesta k uzdravení. ImunoBran a jiné kvalitní preparáty Vám pomohou na cestě, zlepší kvalitu života a pomohou zregulovat imunitu. Nicméně, pokud nezměníte věci ve Vaší hlavě, budou také jen berličkou.

16. 8. 2015 19:38 Renata Ch.

Přeji hezký den,
manželovi (41 let) byl před 14 dny dg Gliobastom IV v mozku. Již se zotavuje po náročné operaci, která dopadla výtečně.
Za 14 dnů začíná radioterapie po dobu 6ti týdnů a poté chemoterapie. Velice nás zaujal přípravek IMUNOBRAN 1000.
Četla jsem o něm i v zahraniční literatuře. Stravu jsme upravili téměř na veganskou, přidáváme B17, vit. D, zeleniné šťávy.
Ráda bych se tedy zeptala:

 1. Kdy je dle vašeho názoru vhodné začít Imunobran používat?
 2. Je možné i při radioterapii? Doporučujete tři dny před a tři dny po vysadit, tzn. jinak v průběhu radioterapie je užíváné možné?
 3. Dávkování – manžel má cca 115kg – výše dávky a délka užívání?

Děkuji vám za vaše odpovědi. Přeji vám dobré zdraví a spokojené klienty/zákazníky. Chlebková

Vitalita

U Glioblastomu je vždy nejdůležitější operace. Pokud byl nádor lokalizován tak, že byl operabilní, je to velmi dobré.

Neznám Váš konkrétní příběh, takže mohu poradit pouze obecně.

 1. ImunoBran je vhodný i při Glioblastomu, i když zrovna v tomto případě je dokumentace trochu slabší. Lze však předpokládat, že příčina nádorového onemocnění je v selhání imunitního dohledu. U nádorů mozku to bývá i nějaké chronické zánětlivé ložisko, které tam mohlo být již delší dobu – jak jsem psala, neznám Váš příběh, takže se k tomu nemohu nijak konkrétněji vyjádřit. Takže užívání ImunoBranu Vám pomůže připravit ten zmíněný terén, ale i zvládat léčbu. Při silných toxických léčbách bývá pacient velmi oslabený a velmi závažnou komplikací může být i chřipka.
 2. S užívání bych začala ihned. Nevím, kde je informace o vysazení tři dny před a tři dny po. To se týká pouze operace. Při radioterapii můžete normálně podávat. Nemá antioxidační účinky, takže nebude snižovat účinky léčby. Při radioterapii se nesmí užívat antioxidační látky.
 3. Maximální dávka je 45mg na kg váhy. Při této váze by to tedy bylo 5 sáčků denně, což mi při dodržování dalších opatření (strava, B17 atd) připadá zbytečné. Zůstala bych u dávky 3 sáčky denně po celou dobu léčby – pokud Vám to finance dovolí. Většinou s lidmi dělám cca 14 denní až měsíční protokoly dle aktuálního stavu a nasazené léčby, takže je velmi těžké odpovědět na otázku jak dlouho užívat.
 4. U nádorů mozku většinou doporučuji i zvýšené dávky vitamínu C (ale ne při radioterapii). Céčko pomáhá uvolnit encefalitickou bariéru a vše se k tomu mozku „dostane“ lépe. Celkově nejsem moc zastánce terapie s Vitamínem C, ale v tomto případě to má význam. Používám Lipsomální formu a v dávce alespoň 4000 mg denně.
10. 9. 2015 22:43 Rada

Dobry den, sestra (30) ma pred sebou operaci , tumor na vajecniku, zrejme budou odstranovat take vajecnik. Zacali jsme s uzivanim Imunobranu, 2000mg denne, je potreba davku pred a po operaci nejak upravit? Kdy po operaci muze opet zacit Imunobran uzivat? Sestra ji zdrave, dostali jsme se na veganstvi, zeleninove stavy , bylinkove caje a doplnky stravy. Myslite, ze je tato strava vhodna pred a po operaci? Dekuji Vam. Rada.

Vitalita

Dávkování je závislé na váze. 2 sáčky denně bývá dostatečná dávka, pokud se ImunoBran nasadí z počátku a užívá se po celou dobu léčby. Před operací ani po ní není potřeba nějak výrazně upravovat. Možná v případě špatného hojení zvýšit na pár dní dávku na 3 sáčky.

Je těžké radit po internetu, když neznám stav člověka, jeho jiné zdravotní problémy a situaci, která onemocnění předcházela.

Mohu Vám poradit pouze obecně – imunita je důležitým prvkem při léčbě. Ať už proto, že musí zahájit imunitní odpověď proti nádorovým buňkám, tak silný imunitní systém dokáže předejít mnoha komplikacím při léčbě.

2 sáčky denně je obecně dostatečná dávka, vše je ale závislé na celkovém stavu, který takto nejsem schopna posoudit.

Pokud byste měla další otázky, opět se ozvěte.

17. 9. 2015 18:08 Jana

Dobrý den, jsem po operaci prsu. Jelikož nádor byl velký, byla nasazena chemoterapie poté operace a nyní po operaci chodim opět na chemoterapii. Napadlo mě užívat imunobran 1000. Myslíte , že by to mohlo mít pozitivní efekt a jaké dávkování ?

Děkuji Jana

Vitalita

Ano, přípravek bych doporučil užívat v dávkování 2 sáčky denně.

19. 9. 2015 07:05 Zdenka Dankova

Dobry den, mam leukemii, CML, chci se zeptat, zdali bych nemohla koupit Biobran levneji, je to pro me dost drahe. Pokud nekdo ma, zustal mu zbytekBiobranu, at mi, prosim da vedet. Dekuji. Jsem hodne slaba.

2. 10. 2015 20:50 Renda

Dobrý den
taťka(65 let) je rok po operaci, kdy mu byl vyoperován nádor v žaludku.Bohužel nyní cca po roce mu našli metastázy na játrech.
Prosím o Vaše vyjádření zda by byl pro něj Biobran vhodný, popř. jiný doplněk.
Děkuji za odpověď

Vitalita

ImunoBran (BioBran) je přípravek, který aktivuje buněčnou imunitu. To, že k nádorovému onemocnění došlo, je již částečně v důsledku selhání imunitního systému. Péče o obranyschopnost je tedy vždy na místě. Jejím úkolem je totiž postarat se i o to, co uteklo chirurgovi nebo chemoterapii, či radioterapii. Což je občas problém, protože je tato léčba velmi imunosupresivní.

Nelze tedy říci, že ImunoBran může jakkoliv léčit rakovinu. Nicméně dostatečně silný imunitní systém velmi zvyšuje šance na uzdravení a celkově sníží negativní dopad léčby. Vzhledem k tomu, že se již jedná o metastázy, je nutné nastartovat imunitní odpověď co nejdříve, takže bych doporučila dávku 45mg/kg váhy.

Co se týče jiných doplňků stravy, tak bych potřebovala vědět, zda je naplánovaná nějaká léčba. Mnoho bylinných preparátů by se nemělo užívat při chemoterapii nebo radioterapii.

13. 10. 2015 09:05 Renda

Dobrý den
Chemoterapii zatím neabsolvuje i když mu byla doporučena.Odložili jsme ji zatím a taťka bere MMS.Imunobran jsme již začli brát.Váží cca 60 kilo.První týden bral 3 sáčky denně a nyní bere 2 sáčky.Imunobran bere ráno a večer.

Vitalita

Braní MMS Vám nemůžu doporučit. Může si tím naopak vážně ublížit na zdraví. Raději doporučuji zkusit navštívit třeba jiného lékaře a konzultovat s ním další postup. A Imunobran užívat pouze jako podpůrný doplněk k léčbě nasazenou lékařem.

3. 4. 2016 18:22 Soňa

Dobrý den,tento měsíc jdu na totální výměnu koleního kloubu.Chtěla jsem se zeptat,jestli je pro mně vhodný Imunobran.Každý mi říká,ať si koupím Wobenzim.Dají se srovnat co by do účinnosti? Nebo mi poradíte něco jiného? Wobenzym je pro mne moc drahý.Děkuji za odpověď.

Vitalita

ImunoBran asi levnější než Wobenzym nebude. Co se týče porovnávání účinnosti, tak to také moc nelze. Každý z nich má trochu jiný systém účinku. Na léčení postoperačních edémů je Wobezym asi vhodnější. Stimuluje lymfatický systém a tím pomáhá lepšímu hojení. ImunoBran bych zase zvolila pokud by tam byla nějaká postoperační infekce. ImunoBran bych ve vyšších dávkách (40 mg na kg váhy) nenasazovala těsně před operací. Houba shiitake má lehké antikoagulační účinky a mohlo by dojít ke zvýšenému krvácení.

Je celkem složité Vám na takovouto otázku odpovědět po internetu. Regenerace po operaci znamená spoustu proměnných, kdy je nutné řešit akutní stav a ne nastavovat přípravky dopředu.

Více Vám po internetu opravdu neporadím.

3. 5. 2016 19:35 Marcela

Dobry den, maminka ma CLL. Pristi tyden zacina s chemoterapii a biologickou lecbou. Posledni tri mesice ma
pro snizenou imunitu velky opar na rtu a brade… Muze ji imunobran pomoci pri lecbe, ktera ji ceka? Dekuji za odpoved.

Vitalita

při nástupu na chemoterapii by měla maminka být v opravdu dobré kondici. Snížená imunita a opar není dobrý začátek.

Imunobran bych určitě nasadila a v vzhledem k oparu bych k tomu něco i přidala:

Prvních 14 dnů:

 • ImunoBran 1000 3 sáčky denně
 • L-lysine 2000 – 3000 mg denně
 • Vitamín C 2000 mg denně

Poté 2 – 3 týdny:

 • ImunoBran 1000 2 sáčky denně
 • L-lysine 2000 – 3000 mg denně
 • Vitamín C 1000 mg denně

Všechny přípravky můžete podávat i při chemoterapii.

Pak pokračovat dle aktuálního stavu – krevní obraz, subjektivní pocity apod. Vždy se to řeší hodně aktuálně, protože stav se může výrazně měnit.

21. 7. 2016 09:00 jaka

Dobry den, bohuzel mi zbylo 12 sacku Imunobran 1000, ktere jiz nevyuzuji…Koupeno asi pred mesicem v lekarne Benu za 3100 Kc, expirace do 9.3.2019. Pokud by mel nekdo zajem, ozvete se na email.

21. 7. 2016 09:04 jaka

Email k prispevku vyse je fjajurka@centrum.cz. Dekuji

14. 8. 2016 21:00 Vladimir

Zdravím, po přečtení všech odpovědí Vitalita mám problém – lze ImunoBran užívat při radioterapii nebo ne – v jedné odpovědi se píše jej vyřadit 3 dny před a 3 dny po radioterapii / 17.11.2012/ a v jiné, že je vhodný jej používat i při radioterapii / 16.8.2015/. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Odpovědi se mění dle nově získaných praktických zkušeností a teoretických výzkumů.

Navíc je to také závislé na tom, jak je radioterapie dávkovaná a jaký je stav pacienta. Bohužel nikdy neexistuje univerzální odpověď.

Moje aktuální doporučení je takové, že podávat ImunoBran (nebo nějaké imunomodulační léčivé houby) po celou dobu radioterapie a minimálně 2 měsíce po ní. Sníží se tím riziko popálení a vedlejších komplikací. Na ozářenou plochu těla doporučuji hned po ukončení záření dát řepíkový obklad (ideální hned v nemocni jej vytáhnout a aplikovat) nebo obklad z květů chryzantémy (bylinka JU HUA).

Nicméně jak říkám, je to velmi individuální a záleží na mnoha aspektech.

18. 8. 2016 10:50 bea

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je vhodný a v akých dávkach Imunobran 1000 pre moju 25 ročnú dcéru. Má rakovinu lV. st. hrubého čreva, napadnuté kosti, metastázy aj v pľúcach. Od novembra 2015 berie chemoterapiu plus biologicky Avastin a infuzne Pamitor na kosti. ďakujem za odpoveď.

Vitalita

V tomto případě bych nasadila dávku minimálně 45 mg na kg váhy. Přemýšlím co více napsat. Na rakovinu tlustého střeva v takovém to stádiu je velmi mladá. Pro nějakou podrobnější odpověď co a jak dělat, jak přípravek zkombinovat atd. bych potřebovala více informaci – napište mi prosím na e-mail info@vitalita.cz. Děkuji

14. 10. 2016 11:40 RENDA

dobrý den, tatínek má nádor na mozku , je to lymfom, prošel chemoterapií , která nezabrala, do toho prodělal 2 epileptické gener. záchvaty, onkolog. doporučili ozařování, které nastupuje za 3 dny. má implantovaný defibrilátor dva roky.
jeho stav až na občasnou zmatenost celkem uspokojivý. můžeme používat Imunobran , děkuji za radu

Vitalita

Ano, ImunoBran můžete podávat. V tomto případě bych doporučila střídavé podávání – vždy 5 dnů 45 mg na kilogram váhy a pak 3 dny pauza. Takto podávat dlouhodobě. K tomu bych také doporučila kvalitní vitamíny C a možná by nebylo špatné nasadit L-carnosin (vzhledem k těm epileptickým záchvatům). O jaký typ lymfomu se jedná?

5. 12. 2016 15:27 Barbora Štefančíková

Dobrý den , chci se zeptat jestly je k immunobranu možné užívat ještě immunoglukan nebo ho raději vysadit a nekombinovat? Je to konkrétně pro kočku , bojujeme s mykoplazmou

Vitalita

Je to zbytečné. Obě složky posilují podobnou složku imunitního systému, takže bych spíše v akutní fázi, kdy jsou problémy nasadila ImunoBran a Imunoglukan dávala až bude vše v pohodě, jako prevenci. Mám ještě dobrou zkušenost s kombinací Imunobran a extrakt z grapefruitových semínek (např. https://www.vitalita.cz/citrovital), kterým se připisuje jakýsi antiparazitální účinek. Ale nasazovala jsem to na tento problém asi dvakrát, takže nelze mluvit o žádném velkém statistickém vzorku.

14. 12. 2016 20:03 Eliška

Mám 5letou fenku rhodeského ridgeback 50kg a má kůží napadenou stafylokokem. Pokaždé dostane širokospektrá antibiotika. Po využívání se to spraví, ale za nějakou dobu se to zase objeví. Už jsem zoufalá, protože se to stále vrací. Začala jsem jí dávat olej pupalky dvouleté 2krát denně čajovou lžičku a nyní jsem koupila mumiyo. Prosím, co byste mi poradila?

Vitalita

Zkuste pokožku napadenou kůži potírat koloidním stříbrem nebo můžete použít rozprašovač a 2 x denně stříknout. Pokud si to olíže, nevadí. Volila bych tekutou formu. Jsou i masti, ale ta kůže pod tím moc nedýchá. Síla koloidního stříbra by měla být alespoň 25ppm.

Vnitřně je hlavně potřeba posilovat imunitní systém. Při zlatém stafylokoku používám kombinaci Poria (pórnatka kokosová) a ImunoBran. Vždy 3 dny Imunobran v dávce 45 mg na kg váhy, pak 3 dny PORIA 1000 mg na 15 kg váhy a pak 2 dny pauza. Takto opakovat až do úplného uzdravení. Dle mých zkušeností to trvá 3 – 5 měsíců, podle aktuálního stavu.

28. 4. 2017 23:12 Pavla

Dobrý den,jiz u Vás objednavam dalsi baleni Imunobranu.jen se chci zeptat.jaky je rozdil mezi timto a tim druhym tento se jmenuje Biobran 1000 a ten druhy Imunobran 1000.Který kupujeme od začátku synovo diagnozy-nadoru mozku.Chceme ten nejsilnější .Moc dekuji.

Vitalita

Jedná se o stejný přípravek – jen došlo ke změně názvu, jelikož vadilo slovo bio v biobran. Z důvodu zachování stránek jsme ponechali obě varianty.

11. 10. 2017 09:11 Petra Formánková - ELKOM

Dobrý den, chtěla bych Imunobran 1000 objednat mamince, která má léze na mozku ( myslí si, že je to nádor), CHOPN, sníženou imunitu, vysoký tlak. Má bolesti a stále jí není dobře . Užívá lék na ředění krve GODASAL 100 a lék na tlak. Je možné k tomu užívat Imunobran a v jakém dávkování? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Vzhledem k léku na ředění krve není ImunBran úplně vhodný. Má antikoagulační efekt a mohl by narušit podávání léku (krev by se příliš ředila).

Doporučila bych spíše sáhnout po Reishi, a to i z důvodu, že tam je dg CHOPN a vysoký KT.

Dávku bych dala 6 – 8g extraktu denně (nevím váhu, takže tak cca 1 g na 10 kg váhy) a k tomu nějaký kvalitní vitamíny C (ne kyselinu askorbovou). Dobré céčko udělá „propustnější“ hematoencefalickou bariéru a vše se lépe k mozku dostanu. Ale kvůli lékům na ředění krve bych nedala více než 1000 mg denně.

Doba podávání minimálně 2 měsíce. Dlouhodobé podávání je v tomto případě žádoucí.

Pokud byste měla další otázky, neváhejte napsat.

11. 10. 2017 10:16 Veronika - rakovina prsu s metastázou na játrech

Dobrý den,
chtěla bych poradit ohledně mamky, které byl před 14 dny diagnostikována rakovina prsu (7 útvarů) – prs už jí bolel, zvětšil se, pnula jí kůže a vtáhla se bradavka – podotýkám, že v prosinci 2016 byla na mamografu, kde nebylo nic – pouze tukový útvar, který tam byl už cca 10 let předtím, byl nezměněn a nic s tím nikdo nedělal. Nyní prošla vyšetření a zjistili jí ještě zřejmě metastázu na játrech. Čeká na CT břicha a jater a schválení biologické léčby, která by zatím údajně byla možná. Dr. řekl, že operace zatím možná není. Chtěla bych se zeptat, zda může např. Imunobranem už předem posílit imunitu, nebo nasadit ještě k tomu další preparáty. popřípadě, jaké další informace by byly potřeba, abyste nám mohla poradit. Moc děkuji za odpověď.

Vitalita

Ano, ImunoBran můžete nasadit ihned – pro celkovou podporu a aktivaci tzv. protinádorové imunity. Nasaďte tento postup:

 • 10 dnů 45 mg na kilogram váhy / den
 • dalších 10 dnů 30 mg na kilogram váhy / den
 • poté měsíc 15 mg na kilogram váhy / den
11. 12. 2017 12:38 Jan

Dobrý den,
chci se zeptat, zda lze doporučit posílení imunity v případě reiterova syndromu, který se rozvinul pravděpodobně v důsledku dlouhodobě (cca 7let) neléčené infekce chlamydií trachomatis. Aktuálně jsem se zbavil většiny potíží absolvováním 9ti měsíčního kombinovaného antibiotického protokolu, přetrvávají ale bolesti a „drhnutí“ v kolenním a kyčelním kloubu pravé nohy. RTG bez nálezu.
Děkuji za odpověď

Vitalita

V případě tohoto dorazu si nejsem moc jistá. Potřebovala bych vidět více z pozadí. Zde mi nejde ani tak o západní diagnózu, ale o projevy. Kromě tedy drhnutí v kloubu. Myslím, že tam toho bude více. Sucho v ústech, suché rty, pocení v noci atd.

Podle toho popsaného symptomu bych zkusila spíše nějaký kolagen a kyselinu hyaluronovou. Abych doporučila co na imunitu, potřebovala bych opravdu více info.

17. 7. 2018 20:16 Pavlína

Dobrý den chtěla bych se zeptet zda-li je imunobran 1000 vhodny pro léčbu chronické osteomyelitidy čelisti léčba antibiotiky trvá 2 roky a pořád se opakují remise a navíc mám už teď úplně zničenou imunitu takže antb. už ani nezabírají brala jsem tři měsice imunor navíc dvakrát po 15 kůrach v hyperbarické komoře operace čelistní kosti a pořád se zánět vrací stačí jen chytit rýmu a je zle. Děkuji za odpověď

Vitalita

ImunoBran je silný imunomodulátor, který lze nasadit při každé imunodeficienci. Nelze jej brát, že se jedná o léčbu jakéhokoliv onemocnění, tedy ani chronické osteomyelitidy, ale může být účinnou podporou a rozhodně za zkoušku stojí. A v tomto případě bych i v prvních dnech užívání nasadil dávku 45 mg na kilogram váhy (cca 7 dnů), pak bych pokračovala v dávce 15–20mg na kilogram váhy.

A vzhledem k té dlouhodobé ATB léčbě by určitě neměla chybět kvalitní probiotika. Osobně bych volila Colostrum CANDIDA a první měsíc v dávce 1 kapsle na 10 kg váhy. Napadá mě i nasazení Mumia, ale to už nejsem schopna zhodnotit. Nevím jaké tam byly chirurgické zákroky, v jakém stavu celkově organismus atd.

20. 7. 2018 11:00 Kateřina Zavřelová

Dobrý den,
chci se zeptat, zda můžu imunobran užívat, když mám roztroušenu sklerózu.
Děkuji za odpověď

Vitalita

Ano , můžete užívat, ale v dávce maximálně 20 mg na kilogram váhy.

24. 7. 2018 00:28 Lenny

Dobrý den,

mám genitální bradavice kterých se nemůžu zbavit a také se mi pořád tvoří moluska. Chtěl jsem se zeptat jak moc je pravděpodobné že mi alespoň s jedním z těchto problémů tento doplněk stravy pomůže. Popřípadě jestli byste doporučil/a jinou, levnější variantu či doplněk stravy jiný.

Vitalita

Pravděpodobnost je poměrně velká. Je to otázka imunitního systém a zároveň tzv. patogenu vlhka v organismu (terminologie čínské medicíny).

Doporučila bych vám následující postup:

Prvních 14 dnů ImunoBran v dávce 45 mg na kilogram váhy.

Poté ImunoBran vysadit a dát Hlívu ústřičnou v dávce 3g / den (například pokud má kapsle 500 mg budete dávkovat 6 kapslí denně – po dobu jednoho měsíce).

Poté vysadit i Hlívu a místo toho nasadit Maitake opět v dávce 3 g / den a zase na měsíc a k této poslední houbě ještě přidejte přípravek MycoClean.

Dle mých zkušeností byste po této kúře měl být bez obtíží. Pokud bude něco přetrvávat, napište.

24. 9. 2018 14:18 Jiřina

Dobrý den
zvažuji koupi imunobran 1000 pro svou maminku. Má rakovinu prsu s metastázemi v celém těle. Je po chemoterapii, bioléčbě, která byla pozastavena – nález metastáz na mozku, teď ukončila ozařování hlavy. 1× aplikován zibor na ředění krve. Pokud bude v dobré kondici, začne znovu kombinovaná léčba chemo+bio. Je možné brát imunobran a v jakých dávkách?
Děkuji za odpověď.
J. Š.

9. 11. 2018 20:37 Peter Ondrčka

8m sarkom makkýh tkanív s metastázami na plucach. Absolvoval som chemo/biologick[ liečbu . Od budúceho týždna mám mať IFO. .Mám 116 kg. Uz týžden uťívam bio bran 3× denne pred jedlom. Kolko sáčkov by som mal denne užívať a pred alebo po jedle?? A ako dlho???

Vitalita

Odpověď na tuto otázku je velmi individuální a závisí na celkovém stavu (jak je na tom krevní obraz, subjektivní pocity únavy, náchylnost k respiračním onemocněním atd atd).

Při váze 116 kg je dávka 3 sáčky optimální, pokud nejsou žádné velké komplikace v oblasti imunity (záněty apod).

Délka užívání je také velmi individuální. Podpora imunitního systému je u onkologických pacientů v podstatě celoživotní záležitostí. Je otázka, jak dlouho je nutné užívat silný ImunoBran.

Většinou doporučuji ty 2 měsíce podávání, pak zhodnotit a začít pomalu nahrazovat houbami a různě kombinovat. Ale jak jsem psala, je to pak hodně individuální a potřebovala bych vědět více informací, než jen název diagnózy.

21. 11. 2018 13:53 Jana

Dobrý den, mám fenku která bude mít v březnu devět let, váží 22kg. Před měsícem jsem jí našla tři nádory na pravé mléčné liště. Po konzultaci s veterinářem jí byla odebrána celá pravá mléčná lišta s uzlinami+celková kastrace. Krevní testy v naprostém pořádku a RTG nic neukázalo, taky ok. Histologie: nález dvou do 25mm fragmenty. Byl zachycen infiltrující medulární karcinom mléčné žlázy s lymfocytárním stromatem a komedonekrozami v centrech nádorových čepů. Po operaci vše taky v pořádku. Po třech týdnech nález na levé liště jedné malé bouličky velikosti čočky. Veterinář bude měsíc hlídat a pak bude nejspíš operace i druhé lišty. O Imunobranu jsem slyšela a bylo mi doporučeno 3 sáčky denně po jeden měsíc pak snížit, zdá se mi to celkem velká dávka pro psa střední velikosti, který váží sotva 22 kg. A finančně samozřejmě také. Jaké by jste mi doporučil vy dávkování? Nebo i za radu Vám budu moc vděčná. Předem moc děkuji za odpověď

Vitalita

Držela bych se dávky 45 mg na kilogram váhy, což u 22 kilového psa vychází na 1 sáček denně.

Ono by se mu při těch 3 sáčcích nestalo, ale je to zbytečné. Vyšší účinek to pravděpodobně mít nebude. Jediné co, tak bych možná první 3 dny podávání (tedy pokud se do toho pustíte) dala 2 sáčky, abyste imunitu nastartovala co nejrychleji.

Pak cca 2 měsíce podávejte ten 1 sáček denně. Potom bych doporučila další postup, dle aktuálního stavu.

Pokud byste měla další otázky, neváhejte opět napsat.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Culevit

Culevit photo

Doporučujeme v pokročilém věku, při chorobách těžkých, trávicího traktu, po operaci, při stresu, redukční dietě.

SHOCK STAR (dříve SHARK STAR)

SHOCK STAR (dříve SHARK STAR) photo

Stavební kameny pro chrupavky, kloubní tkáně. Zpomaluje stárnutí a zlepšení celkové fyzické kondice.

VIRGIN OLIVE STAR

VIRGIN OLIVE STAR photo

Polyfenoly z olivového oleje mají antioxidační účinky a pomáhají chránit krevní lipidy před oxidačním stresem.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)