INDOL-IN indol 3 karbinol

INDOL-IN jako doplněk stravy obsahuje Indol-3-karbinol.

INDOL-IN photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
60 kapslí 589 Kč
120 kapslí 1 065 Kč
180 kapslí 1 465 Kč
Varianta: 60 kapslí
Cena: 750 Kč
Vaše cena: 589 Kč
Ušetříte: 161 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Onkopharma
 ks 

INDOL-IN je originální český doplněk stravy obsahující 150 mg Indol-3-karbinolu. Neobsahuje žádné jiné účinné látky! Balení vhodné pro užívání po dobu 2 měsíců.

Dávkování

Užívá se 5 až 10 minut před jídlem, doporučuje se zapít dostatečným množstvím tekutiny. Doporučené dávkování se nesmí překročit. Přípravek se může užívat i při užívání hormonální antikoncepce. Je vhodný i pro diabetiky.

Dospělí

Při preventivním podávání se doporučuje užívat 2 kapsle denně 1 až 2 měsíce. 1 kapsle ráno, 1 kapsle večer.

Děti

Přípravek není určen dětem!

Upozornění

INDOL-IN je doplněk stravy. Pach produktu je charakteristický pro křížokvěté rostliny a neznamená zhoršenou kvalitu produktu. Užívání doplňku stravy INDOL-IN je vysoce kontraindikované v těhotenství a období kojení! Nedoporučuje se dětem do 3 let. Užívání potravinového doplňku INDOL-IN je kontraindikované při přecitlivělosti na jakoukoliv složku preparátu. INDOL-IN se nedoporučuje užívat v kombinaci s léky snižujícími sekreci žaludečních šťáv (antacidy, H2 blokátory, inhibitory protonové pumpy). INDOL-IN nemá účinek u pacientů s mutací cytochromu P450. V tomto případě indol-3-karbinol není schopen ovlivnit přeměnu estrogenu na 2α-hydroxyesteron. Nežádoucí účinky se v průběhu užívání doporučených denních dávek nevyskytují. Při předávkování, tj při užití doplňku stravy INDOL-IN v dávce nad 800 mg, což je maximální doporučená denní dávka, se mohou vyskytnout poruchy rovnováhy, třes, nevolnost a nutkání na zvracení. V některých případech může vyvolávat plynatost střev, pocit nafouknutí, který vymizí v průběhu několika dní. Důležité je dodržovat pravidelné užívání, protože nepravidelné užívání a přerušení užívání vede ke snížení účinku doplňku stravy INDOL-IN. V případě výskytu nežádoucích účinků je nutné přestat užívat doplněk stravy INDOL-IN! Nutné uchovávat na suchém a tmavém místě při teplotě 10–25 °C. Je nutné INDOL-IN uchovávat mimo dosah dětí. INDOL-IN je doplněk stravy ! Není lékem ani náhradou pestré a vyvážené stravy. INDOL-IN se nesmí používat jako náhrada za léky předepsané lékařem. Pravidelným preventivním vyšetřením může jedinec předejít závažným onemocněním, užíváním doplňku stravy INDOL-IN se nenahradí toto vyšetření. Před počátkem užívání doplňku stravy INDOL-IN jako pomoc při onemocnění je vhodná konzultace s lékařem. Datum minimální trvanlivosti je vyznačen na obalu!

Složení v 1 kapsli

Indol-3-karbinol (I3C) 150 mg, sorbitol 150 mg, stearan hořečnatý – protihrudkující látka 50 mg, želatina – obal kapsle, oxid titaničitý – barvivo.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 4 5 starší »
14. 6. 2018 21:40 Jana

Dobrý den, užívám přípravek indolin ale bylo mi také doporučeno vysadit antikoncepci. Teď se bojím ze bych mohla otěhotnět. Je přípravek nebezpečný v těhotenství ? Dekuji

25. 6. 2018 18:01 Jitka

Dobrý den,
ráda bych si objednala preparát Indolin, ale uvádí se, že je kontraindikován kojením. Chtěla bych se zeptat, zda to platí i v případě kojení staršího dítěte, neboť se zároveň uvádí kontraindikace přípravku do 3 let. Je možné přípravek užívat v případě kojení dítěte staršího 3 let?
Děkuji, s pozdravem
Jitka

Vitalita

Přípravek není určen dětem, tedy nedoporučuji užívat.

1. 8. 2018 07:15 Olga Mattila

Dobry den, prosim Vas, chci se zeptat, je mozne si u Vas objednat kuru pro me i pro manzela , (jemu se delaji male bradavicky hlavne na krku) a me zjistili HPV high) Zajima me, jestli je mozne zaslat do Finska? Dekuju moc, Olga

Vitalita

Ano , objednání je možné a do Finska přípravky posíláme.

10. 10. 2018 11:18 Kristyna

Dobrý den, užívám indol in už 14 dní ale mám pocit že mi nedělá dobře na žaludek. Mám neustálé pocity hladu a prázdna v břiše i když se najim a je mi cítit z úst. Když jsem indol přestala brát na par dnů zlepšilo se to. Chci se zeptat zda je možné že mi to děla právě tento indol?

Vitalita

Bohužel, nikdy jsem se s těmito pocity při užívání INDOL-Inu nesetkala. Užívá se navíc cca 5–10 minut před jídlem, neměl by tedy být žádný problém. Účinná látka se váže na estrogeny, tedy by také s trávicím ústrojím neměla mít žádnou souvislost. Při zahájení užívání se velmi výjimečně může dostavit po dobu 1–2 dní menší nadýmání, které ale vymizí.

3. 11. 2018 17:53 Petra

Dobrý den, na cytologii mi byl zjištěn nález LSIL. Doktor mi krátce představil Indol-in. Je tento přípravek pro mě vhodný?

Vitalita

Ve Vašem případě bych s užíváním INDOL-Inu neváhala. Je určen primárně na nálezy na děložním čípku. Samozřejmě nejlépe Vás zná Váš ošetřující lékař, ale užívání bych doporučila též a to po dobu minimálně 2 měsíců.

17. 2. 2019 15:15 Erika

Dobry den ja uzivam Norethisteron 1×denne momentalne nemam menstruaci asi rok gynek.bolestim…mam 3 cm myom muzu uzivat Indol In…dekuji

Vitalita

Bohužel, ve Vašem případě bych užívání INDOL-Inu nedoporučovala. Vyrovnává hormonální hladinu a tím upravuje menstruační krvácení a to by v případě

Souběžného užívání s Norethisteronem bylo kontraproduktivní. Pokud by jste na užívání INDOL-Inu trvala, tak opravdu pouze po pečlivém zvážení Vašeho ošetřujícího gynekologa.

18. 2. 2019 17:21 Ilona

Dobrý den,
lékař mi na MR objevil malý meningeon .
13.3 2018 jdu opět na MR s kontrastní látkou. Objednala jsem s u Vás Inocell a ráda bych si objednala Ondol – in, mohu oba preparáty kombinovat a můžou ještě zabrat ? Je mi 52 let. Velmi děkuji za odpověd. S pozdravem. Ilona Taxová

Vitalita

Souběžné užívání obou preparátů není kontraindikováno. Jejich účinná látka je jiná a působí jiným směrem, INDOL-IN je čistá účinná látka, navíc časové užívání obou produktů je trochu jiné, což je v pořádku. Společného užívání se tedy nebojte.

26. 2. 2019 08:04 eva

Dobry den,
chcela by som sa opytat ci je mozne uzivat indol/nal spoločne s acylpyrinom?
dakujem,

Vitalita

Ano lze. Pokud se jedná o dávku cca 100 mg zcela bez problémů, jen doporučuji hodně zapít (minimálně 150 ml vody).

1. 3. 2019 13:46 Katka

Dobrý den, mám cystu na vaječníku a chtěla bych užívat Indol-in. Užívám však APO-OME, který by se podle návodu neměl společně s Indolinem užívat. Mohu se zeptat zda se účinky nějak vyruší, nebo pouze sníží nebo mi může být zle? Děkuji.

Vitalita

Užívání INDOL-Inu obecně nezpůsobuje žádné problémy se zažíváním, bohužel, v kombinaci s užíváním tohoto přípravku nebyla kontraindikace zjišťována.

4. 3. 2019 23:08 Katka

V upozornění pod přípravkem však píšete, že by se Indol-in neměl užívat s léky, které fungují jako inhibitory protonove pumpy, což je lék Apo – Ome. Způsobuje tedy vzájemná kombinace těchto dvou léků nějaké problémy? Děkuji.

Vitalita

Bohužel nemáme pro Vás více informací. Vzájemné působení těchto dvou přípravků nebylo zjišťováno. Tedy nedoporučujeme současné užívání.

18. 3. 2019 14:25 Katy

Dobrý den,

Mám dotaz jestli je pro mně INDOL-IN vhodný i v případě, že kvůli opakujícím se cystám užívám HA Mercilon bez přestávek a jsem tedy stále pod upravenou hladinou hormonů?

Vitalita

Užívání INDOL-Inu v průběhu užívání HA není kontraindikováno. Účinná látka je primárně určena právě na HPV, cysty a nálezy na děložním hrdle.

18. 3. 2019 14:28 Katy

Děkuji za případnou odpověď.

18. 4. 2019 06:50 Zdena

Dobrý den, před rokem jsem byla na konizaci děl. čípku, nyní mám hodnoty cytologie normální, ale pozitivní výsledek stěru na HPV. Na kontrolu jdu v září. Mohu užívat Indonal, když beru koenzym Q10 a statiny na cholesterol? Za odpověď děkuji.

Vitalita

Dotazy na kombinaci léků a doplňků stravy jsou více méně nezodpověditelné. Často nejsou testovány ani léky, takže když berete více jak 2 předepsané léky, těžko někdo ví, co se tam děje. U doplňků stravy takovéto testy nejsou ani možné, protože by je neměl kdo zaplatit.

Obecně bych řekla, že takováto kombinace je bezpečná, ale já už bych tam hledala nějaký celostní pohled, ale to je už na podrobnější konzultaci.

2. 7. 2019 11:41 Markéta Děkanovská

Dobrý den. Plíživé zvětšování myomu, lékař mi dal na výběr víceméně tři možnosti:

  1. hormony, zároveň jako antikoncepci (kterou jsem ale okamžitě pro nesnášenlivost po dětech vysadila) – nejlépe Mirena
  2. hormony v injekcích jednou za tři měsíce
  3. hysterektomie

Ani do jednoho se mi zatím opravdu nechce. Který z vašich preparátů byste doporučila konkrétně na pozastavení či ještě lépe zmenšení myomu?

Vitalita

Osobně mám nejlepší zkušenosti s Indonal Forte (tedy pokud nejste alergická na kurkumu). Jinak můžete zkusit tento čistý Indol-in

30. 7. 2019 21:22 Petra

Dobrý den, byl mi diagnostikivan polyp na sliznici delozni stěny. Chci se zeptat, zda by mi vás přípravek neuskodil a který Indol by jste mi doporučili. Je mi 35 let, mám dvě děti. Lékař mi doporučil počkat na situaci po menstruaci, zda polyp neodejde s menstruace, v opačném případě mi doporučil ambulantně pod narkozou polyp odstranit. Děkuji za odpověď.

Vitalita

Endometriální polypy je skutečně nejlepší odstranit / nejlépe hysteroskopicky pod kontrolou zrakem /a nechat histologicky zkontrolovat.

Výhledově do budoucna by Vám Indonal určitě neuškodil, naopak jeho efekt by měl být i preventivní. Zvolila bych Indonal forte forte pokud nejste alergická na kurkumu nebo klidně i jen oranžový Indonal woman.

Pokud by z histologie vyšla pozitivita p16 / HPV infekce /…asi ale spíše u polypu endocervikálního /, pak bych sáhla po Indonal Partner partner.

19. 8. 2019 20:58 Štěpánka

Dobrý den, je mi 53 let, momentálně se potýkám s přechodem, používám přírodní Progesteron krém. V děloze mám myom 6 cm a 3 cm, ten větší mě bolí často a asi mi blokuje SI spojení v zádech. Alternativně se ho snažím zvádnout vysokými dávkami Inocitolu, Cholinu a Methioninu. Doporučili byste mi tento přípravek na přechodové stavy a likvidaci myomu? Jak dlouho bych ho měla brát a v jakých dávkách? Děkuji

Vitalita

Rozhodně bych Vám užívání INDOL-Inu doporučila, ale až po doužívání přípravků, které nyní užíváte.

Studie na kombinaci těchto přípravků neexistují a tak bych účinné látky oddělila, aby konečné užívání v kombinaci nebylo konrtaproduktivní.

Účinná látky INDOL-Inu napomáhá vyrovnat hormonální hladinu a tím velmi usnadňuje období menopauzy. Doporučuje se na myomy a to minimálně po dobu 3 měsíců, 3×denně. Ráno, v poledne a večer, cca 5 až 10 minut před jídlem.

Co se týká krému Progesteron, není zde žádná kontraindikace, pokud Vám tedy vyhovuje, dál bych ho používala.

9. 9. 2019 19:49 Monika

Mohu prosím užívat Indol-in zároveň s Gynmaxem?Trpím na cysty na vaječníku a mám jit na laparoskopii,ráda bych předem vyzkoušela nejdříve tuto variantu,zda mi pomůže.Cystu mám velikosti prý pomeranče:-\

Vitalita

Bohužel, užívání těchto dvou preparátů bych nedoporučovala a to i z vlastní zkušenosti. Nemohu je také doporučit s tím, že studie ohledně užívání těchto produktů dohromady neexistují a tak pokud se pro užívání rozhodnete, reakce budou také velmi indiviudální.

10. 9. 2019 09:39 Jitka

Dobrý den. Lékařem mám potvrzenu cystu na vaječníku i v prsu o velikosti 3 cm. Který doplněk je pro mne nejvhodnější a jak dlouho jej mám užívat? Je mi 52 let a probíhá u mne menopauza.
Děkuji za radu.

Vitalita

Užívání INDOL-Inu bych Vám určitě doporučila. Je opravdu určen na cysty v prsou a na vaječnících, jsou s ním výborné výsledky. Užívání bych doporučila minimálně po dobu 3 měsíců, při této velikosti nálezu. Na jeho užívání nemá menopauza žádný vliv.

12. 9. 2019 10:37 Jitka

Dobrý den.
Zasílala jsem Vám 10. 9. dotaz ohledně užívání přípravku na cysty. Děkuji za odpověď. Ale ještě prosím o doporučení, jestli mám přípravek užívat 2× denně a to ráno a večer 5 – 10 min. před jídlem nebo mám přidat i třetí dávku v poledne.
Děkuji.

Vitalita

Berte jednu kapsli ráno a jednu večer.

25. 10. 2019 08:16 Jana

Dobrý den, mám diagnózu Syndrom polycystických ovárií, chci se zeptat, určitě je INDOL-IN pro mě vhodný, ale jak dlouho jej jíst, jde to nepřetržitě nebo byste doporučila přestávky? Pokud mi poléčí cysty, mohlo by se zlepšit i hirsutismus a akné?? to je pro mě noční můra a spousta každodenních starostí… Děkuji za odpověď.

Vitalita

S užíváním INDOL-Inu bych ve Vašem případě neváhala. Doporučuje se užívat při nálezech cyst v prsou, na vaječnících a právě Syndromu polycystických vaječníků.

Pokud chcete užívat INOL-IN dlouhodobě (což bych ve Vašem případě doporučila), cca po půl roce bych na jeden měsíc užívání přerušila a následně pokračovala.

Hirsutismus se v mnoha případech právě k polycystickým vaječníkům váže, ale smaozřejmně může být i z dalších mnoha příčin. Pevně doufám, že Vám pomůže i v tomto případě.

INDOL-IN je navíc mimo účinné látky také velmi silný antioxidant.

25. 10. 2019 14:00 Jana

Děkuji za odpověď, také kvůli problémům výše popsaným, mám předpis antikoncepce a chtěla bych ji vysadit a zůstat jen u INDOL-INu a doufám, že časem zabere tak, abych se k ní již nemusela ve svých 35 letech vracet… Co si myslíte, dalo by se kombinovat s INDONALEM??

Vitalita

To určitě ne, protože indol-in a indonal jsou základním složením stejné přípravky.

31. 10. 2019 21:43 Martina Odlová

Dobrý den, mám v prsu žlázový uzel cca 3cm a malou cystu (chodím na utz kontroly). Prso mě také bolí. Doporučili byste mi Indol? Který a jaké dávkování? Děkuji.

Vitalita

S užíváním INDOL-Inu bych určitě neváhala, doporučuje se lékaři opravdu na cysty a bolest v prsou.

Co se týká uzlíku, záleží na jeho složení, původu a struktuře a v tomto případě by Vás měl znát nejlépe Váš ošetřující lékař a gynekolog.

Pokud se rozhodnete pro užívání, zvolila bych GRAV-IN, má silnější účinek a je přidaný vitamín B6 a zinek. Užívá se 2× denně, ráno a večer, cca 5–10 minut před jídlem.

9. 11. 2019 10:38 Jana Říhová

Dobrý den. Prosím o Váš názor a doporučení.
Po odstranění dělohy a vaječníků mám návaly horka s pocením. Jsem po ozařování a chemoterapii, diagnóza zhoubný nádor děložního čípku. Vše léčeno úspěšně. Hormony odmítám.
Jaký přípravek mohu užívat pro zmírnění vyvolaného přechodu? Léky neužívám, jen 10 mg 1× denně Citalek na psychiku.
Děkuji za Váš názor.

Vitalita

Děkuji Vám za dotaz. Co se týká zmírnění přechodu, doporučila bych užívat přípravek GRAV-IN. Jeho účinná látka je doporučována na zmírnění příznaků provázející klimakterium,

Navíc je přidán Zinek a vitamín B6. Užívá se 2× denně, cca 5 až 10 minut před jídlem.

21. 11. 2019 14:12 Monika

Dobrý den,
je doporučené užívání po dobu 2 měsíců. Znamená to tedy, že jen 2 měsíce nebo nejméně 2 měsíce a poté pořád?

Vitalita

Užívání se doporučuje na dobu 2 měsíců a déle. Vztahuje se samozřejmě také k velikosti balení, ale v užívání můžete pokračovat i po 2 měsících.

5. 12. 2019 21:24 Lucie Desnicová

Dobrý den, byl mi diagnostikován myom o velikosti 7 cm a doporučená operace. Beru antidepresiva Sertraline Accord 50mg 1*denně. Je možné užívat Indol?

Vitalita

Užívání INDOL-Inu na diagnostikovaný myom bych Vám doporučila. Nevím, jaký máte termín případného zákroku, ale při této velikosti myomu bych preparát
užívala minimálně po dobu 3 měsíců a to jak před zákrokem, tak i po něm, jako doplněk k ordinaci lékaře.

Kombinace užívání INDOL-Inu a antidepresiv nemá žádné známé kontraindikace, samozřejmě nejlépe Vás zná Váš ošetřující lékař.

8. 12. 2019 08:54 Marketa

Dobrý den,
užívám betablokátor s prodlouženou dobou účinnosti Betaloc ZOK 25mg vždy ráno před jídlem, vstávám v 5h. Mohu současně užít INDOL-IN?
Děkuji

Vitalita

Užívání INDOL-Inu nemá v kombinaci s užíváním betablokátorů žádné známé konatrindikace, pouze bych jeho užití časově krátce oddělila, např. bych INDOL-IN doporučila užít dříve, cca 10 min.před jídlem a užití betablokátoru.

« novější 1 2 3 4 5 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

VIRGIN OLIVE STAR

VIRGIN OLIVE STAR photo

Polyfenoly z olivového oleje mají antioxidační účinky a pomáhají chránit krevní lipidy před oxidačním stresem.

Anthogenol

Anthogenol photo

Přírodní, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou.

Chuchuhuasi

Chuchuhuasi photo

Podporuje normální funkci pohybového aparátu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)