Kategorie: Pro ženy

Indonal forte pro ženy

100% přírodní produkt. Indonal Forte je doplněk stravy určený především pro ženy, s unikátným obsahem 200 mg indol-3-karbinolu ve spojení s 100 mg kurkuminu a 2 mg piperinu v jedné kapsli.

Indonal forte photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 90 kapslí
Cena: 800 Kč
Vaše cena: 689 Kč
za jednotku: 7,66 Kč
Ušetříte: 111 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Synergia
 ks 

Indol-3-Karbinol (I3C)

Látká, která se získává šetrnou extrakcí z kapustovitých rostlin (zelí, brokolice, kapusta, květák).

Kurkumin Komplex

Obsahuje patentovaný Curcumin C3 Complex s obsahom 95% kurkuminoidů. Aktivní látky obsažené v Kurkumin Komplexu (kurkumin, bisdemetoxykur­kumin, demetoxykurkumin) mají podobnou strukturu, vlastnosti i účinky na lidský organismus. Získává se šetrnou extrakcí z pakořene rostliny Kurkuma dlouhá (Curcuma longa).

Piperin

Extrakt z černého pepře. U piperinu bylo klinickými studiemi prokázáno, že zvyšuje využitelnost rostlinných extraktů, minerálů a stopových prvků o neuvěřitelných 30 až 60%!

Složení

1 kapsle – 200 mg Indol-3-Karbinol, 100 mg Kurkumin Komplex, 2 mg Piperin (extrakt z černého pepře). Kapsle tvrdá, želatinová, živočišného původu.

Dávkování:

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme zapít dostatečným množstvím vody.

Balení:

90 kapslí – dávka na 1,5 měsíce

Upozornění

Výrobek není vhodný pro děti, těhotné nebo kojící ženy. Stanovená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplňky stravy se nesmí užívat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Doplňky stravy je nutné uskladnit mimo dosah malých dětí. Výrobek není vhodný pro lidi s přecitlivělosti na některou se složek produktu a pro osoby, které užívají léky na snížení sekrece žaludečních šťáv. V případě nežádoucích účinků přestaňte přípravek užívat a poraďte se s lékařem. Pach produktu je charakteristický pro kapustovité rostliny a neznamená zhoršenou kvalitu produktu. Skladujte v suchu při teplotě 10° – 25° C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

INDONAL

INDONAL photo

INDONAL je doplněk stravy přírodního původu, který obsahuje účinnou látku indol-3-karbinol (I3C). Upravuje rovnováhu estrogenu v organizmu u žen a mužů.

INDOL-IN

INDOL-IN photo

INDOL-IN jako doplněk stravy obsahuje Indol-3-karbinol.

Kurkumin komplex FORTE + piperin

Kurkumin komplex FORTE + piperin photo

Podporuje játra, žaludek a pancreas, kontroluje zánětlivé reakce organismu.

Imunogyn 200

Imunogyn 200 photo

Doplněk stravy IMUNOGYN® 200 byl zvláště vyvinutý pro podporu imunity žen. IMUNOGYN® 200 obsahuje v jedné tobolce 200 mg indol-3-karbinolu (I3C).

Isoflavon forte

Isoflavon forte photo

Obsahuje extrakty z jetele lučního a sóji, obohacený o pupalkový olej.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.