InoCell patentovaná směs

InoCell photo

InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2±Mg2+ a IP6 (inositolhexa­fosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunitních funkcí.

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:

60 tablet 399 Kč

AKCE 2x 60 tablet 745 Kč

Varianta: 60 tablet
Cena: 609 Kč
Vaše cena: 399 Kč
Ušetříte: 210 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Barny`s
 ks 

Co je IP6 a Inositol?

Jedná se o přírodní látky, které se vyskytují zejména v semenných obalech luštěnin a obilovin a také v ořeších.

Inositol v lidském organismu funguje jako látka podporující činnost jater a nervů. Pomáhá také při diabetických obtížích a rovněž pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a triacylglycerolů. Suplementace inositolem se též využívá pro obnovení fyziologické funkce jater po infekční žloutence a po jiných dlouhodobých onemocněních.

Jelikož skladba stravy v rozvinutých zemích, mezi které ČR patří, je na tyto cenné látky chudá, vzniká jejich nedostatek. Lze ho odstranit právě užíváním Inocellu.

Shrnutí

Jedná se o doplněk stravy, nikoli o lék.

Inositol i Inositolfosfát jsou součástí stravy – např. boby, citrusové plody, ořechy, rýže atd. – ale v nízké koncentraci, speciálně v ČR. Jsou přirozenou součástí buněčné membrány.

Jsou rozpustné ve vodě – při vyšších dávkách se snadno vyloučí z organismu.

Nezatěžují játra – naopak pomáhají jejich metabolismu.

Veškeré studie byly provedeny na buněčné úrovni. Protektivní účinek byl zkoušen na lidech a je dostatečně popsán.

Dávkování

Dospělí 2 tablety 1× denně, při potížích 2 tablety 2× denně. Děti od 6 let užívají poloviční dávku.

Upozornění

Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Složení

InoCell (Inositol, IP6) 500 mg, vitamin C 20 mg a selen 14 mcg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
4. 10. 2011 21:45 i.Závodská

Môže Inocell užívať aj môj psík(bichon, 8 kg), ktorému zistili nádor v brušnej dutine? Je po operácii. Ak áno, ako mu mám Inocell dávkovať? Ďakujem

28. 11. 2011 19:55 evasti

chcem sa opýtať, či pri zhubnom nádore na ováriu je možné užívať inocell, lebo mi poradte, čo je dobré užívať na podporu organizmu pri chemoterapií.da­kujem

29. 8. 2012 22:23 Lída

Manžel má před sebou první chemoterapii,má nador na průdušnici,chtěla bych se zeptat, jestli by bylo pro něj vhodné užívání Inocellu během léčby?

10. 9. 2012 18:30 Pavel

Manželka je po druhé chemoterapii. Má nádor (druh sarkomu)mekkých tkáni na levém stehně. Mohla by užívat Inocell během léčby.

Vitalita

Inocell je vhodné užívat i v průběhu onkologické léčby. V důsledku jeho užívání se zvyšuje imunita a eliminují se nežádoucí vedlejší účinky chemoterapie. Inocell podporuje jaterní činnost a působí jako silný antioxidant, takže pomáhá tělu zbavit se volných radikálů. V průběhu onkologického onemocnění doporučujeme Vaši ženě užívat 2× 2 tablety denně, nejlépe nalačno.

Přejeme vaši manželce brzké a hlavně úplné uzdravení.

5. 12. 2012 19:54 Mária

Mám rakovinu vajecnikov som osem mesiacou po operacii mala som zhubný nador a v brusnej dutine metastázu absolvovala som chemoterapii taxol+platinu nepomohlo teraz berem caelyx ale moje onkomarkery su stale
horsie mam789 a ma byť 3O je to vela
objednala som si Inocell je to dobré? pomôže mi to? Som s toho nešťastná Dakujem

Vitalita

Inocell jste si vybrala správně, protože velmi významně pomáhá organizmu zvládat onkologické onemocnění. Zlepšuje celkovou imunitu a podporuje apoptický signál – to znamená, že podněcuje rakovinnou buňku k jejímu zániku.

Doporučujeme Vám dávkování minimálně 2× 2 tablety denně a užívat dlouhodobě.
V řadě případů, co máme zpětné informace od zákazníků, se vlivem užívání Inocellu rapidně zlepšují i onkomarkery.
Velmi Vám držíme palce, abyste se co nejrychleji uzdravila a pokud budete potřebovat jakoukoliv informaci, rádi Vám ji zodpovíme.

27. 12. 2012 14:27 Vaďurová Alena

Dobrý den,mamince (69 let)zjistili velký nezhoubný nádor pod frontálním lalokem. Lze užívat Inocell?

Vitalita

Inocell lze užívat v rámci kteréhokoliv nádorového onemocnění, protože působí na buněčné úrovni s pozitivním efektem na všechny orgány. V období onemocnění doporučujeme 2× 2 tablety denně, v období rekonvalescence a dlouhodobě pak 2× 1 tabletu denně, nejlépe nalačno.

Přejeme mamince úplné a brzké uzdravení.

9. 1. 2013 09:39 Karel

Zdravím! Mám přítele, který byl na operaci prostaty kvůli rakovině. Nyní má jít na ozařování. Může InoCell používat i při ozařování a jakou dávku.
Děkuji za odpověď!

Vitalita

Inocell lze užívat i v období radioterapie – zlepšuje imunitní systém a antioxidační kapacitu organizmu, a tak je onkoléčba obvykle snášená lépe.

Doporučujeme užívat 2× 2 tablety denně po celou dobu akutní fáze onkologického onemocnění.

Držíme Vašemu příteli palce, ať je léčba rychle úspěšná a co nejdříve se úplně uzdraví.

12. 1. 2013 09:59 gabriela

Dobry den. Moj partner,30 rokov, ma sekundarny zhubny nador pohrudnice.lieci sa uz druhy rok,zatial neuspesne.myslite ze Inocell by ucinkoval?velmi prosim o odpoved, dakujem.

Vitalita

Určitě bychom Vašemu partnerovi doporučili Inocell užívat ve zvýšeném dávkování 2× 2 tablety denně.

Inocell je aplikovatelný u všech nádorových onemocnění, podporuje i samotnou imunitu organizmu, která je onkologickou léčbou značně narušena.
Inocell lze užívat dlouhodobě, protože nevykazuje tzv. nežádoucí vedlejší účinky.

10. 2. 2013 08:43 Jana

Dobrý den. Co se týče rakovinového onemocnění, jsem prozatím zdravá – nebo lépe řečeno, o ničem nevím. Ale anamnézu mám hodně špatnou. Myslíte, že bych měla přípravek začít užívat jako prevenci? Bude mi 60 let a slyšela jsem, že všechny potravinové doplňky s preventivním charakterem mají smysl jen, když se užívají dlouhodobě od mládí. Děkuji

18. 2. 2013 10:28 Jana

Dobrý den, 17.5.2012 jsem prodělala úplné odstranění nádoru – dle histologie gliobalstom 4.st., následovalo 30 ozářek současně s cht. Temodal 1 tbl denně. Po propuštění jsem ještě absolvovala cht. Temodal 2 tbl. denně 1 týden, další cyklus jsem pak odmítla. Od doby zjištění nádoru beru Inocell, můžu brát tak dlouhodobě, i nadále?
Zatím 2 kontroly MR a neurol. 11.10.2012 a 23.1.2013– vše v pořádku.
Děkuji za odpověď.

27. 2. 2013 18:16 Tonda

Doporučuji si nastudovat problematiku překyselení organizmu, je to totiž jedna ze základních příčin vzniku rakoviny. Velmi efektivní a levnou metodou (v porovnání s nemocí nebo pilulkama), jak se překyselení zbavit je ionizovaná voda. Kdo nezná, můžu jen doporučit.

12. 8. 2013 08:20 Adélka

Dobrý den, maminka má nádor na mozku (lymfom B), nelze jej operativně odstranit, zahájena chemoterapie, je vhodné podávat Inocell ? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Inocell lze užívat i spolu s chemoterapií, a to v období akutních potíží 2× 2 tablety denně. Doporučujeme nalačno, pokud je zapotřebí, tak tablety lze i rozpustit ve malém množství vody.

12. 12. 2013 07:42 Janka

Môj syn má kavernom v oblasti hypokampu, v pravom spánkovom laloku. Nedá sa vyoperovať. Berie 3 druhy liekov. Môže brať aj inocell ? A v akých dávkach. Ďakujem

20. 1. 2014 20:27 Blažek petr

Dobrý den měl bych dotaz moje babička má metastáze na játrech ,na ledvinách a na plicích zjistily to lékaři z Chomutovské nemocnice babičce je 77 let a lékaři jí dávají maximálně dva měsíce života
můžeme jí prodloužit život inocellem poradte prosím děkuji za odpověd Blažek

Vitalita

Jedná se jen o doplněk stravy, který může trochu pomoci, ale pokud je stav už v pokročilém stavu, tak většinou už moc vývoj nemoci neovlivní.

12. 2. 2014 15:16 Věra Hadrabová

Dobrý den, prosím, moje dgn. je už 10 let mnohočetný myelom, zatím se nic neděje,
ale je těžké myslet si, že to tak bude
pořád. Mělo by u mne smysl brát Inocell
v této době, abych ji co nejvíce prodloužila?
Děkuji za odpověď Hadrabová

Vitalita

Inocell užívat má ve Vašem případě velký smysl, protože Inocell svým mechanizmem účinku brání návratu onkologického onemocnění a šíření infiltrátů. Je to z toho důvodu, že aktivní látky Inocellu dokáží podporovat proces buněčné apoptózy (řízení zániku – smrti buňky, která je rakovinná). Navíc Inocell zvyšuje imunitu a tímto pomáhá v boji proti onkologickým onemocněním.

Inocell Ván doporučujeme užívat ve zvýšeném dávkování 2× 2 tablety denně aspoň po dobu tří měsíců, poté, až bude koncentrace v organizmu navýšená, stačí 1× 1 tabletu denně.

19. 2. 2014 05:34 Monika

Dobrý deň. Môže InoCell pomôcť aj pri pokročilej rakovine plúc s metastázami? Je účinnosť rovnaká ak sa rozpustí denná dávka vo vode naraz?(4 tbl)

Vitalita

Inocell je přípravek, který působí na buněčné úrovni, a tak jeho indikace se týká všech typů nádorových onemocnění. Co se týká dávkování, můžete tablety rozpustit, rozdrtit a požít najednou – neovlivňuje to jeho účinnost.

7. 9. 2014 20:08 Radek

Inocell doporučují i v brněnské poradně civilizačních chorob Uzdrav se k podpůrné léčbě onkologického onemocně, zrovna tak jako i další potravinové doplňky a vitamíny, které podporují konvenční léčbu a zároveň potlačují nežádoucí účinky chemických léků a chemoterapie.

24. 9. 2014 12:19 Pavel

Dobrý deň.
Bolo mi diagnostikované ochorenie kostnej drene -primárna myelofibròza.Rád by som sa dozvedel či doporučujete užívanie Incellu,aké davkovanie,ako dlho je možné prípravok užívať , pretože uvedené ochorenie je prakticky nevyliečitelné.
Za odpoveď vopred ďakujem Pavel.

Vitalita

Inocell je přípravek, který působí na buněčné úrovni, a tak jeho indikace se týká všech typů nádorových onemocnění. Co se týká délky užívání, ta je v podstatě časově neomezena – můžete Inocell užívat trvale!

5. 11. 2014 16:38 Jana

Dobrý den,

je 35 mám na děloze myom, docela veliký. Odmítám operaci a hledám způsob jak se ho aspoň trošku zbavit. Nechci přijít o dělohu. Je možné užívat InoCell? Je alespoň nějaká šance, že by se po užívání mohl zmenšit? Děkuji za odpověď. Jana

Vitalita

Doporučuji se obrátit s dotazem přímo na firmu Inocell na bezplatné tel. lince 800 900 077.

26. 11. 2014 14:11 Alex

Dobry den, mam cysty na prsnikoch a na vajecniku. Doktor mi odporucil inodal, v lekarni ho ale nemali a tak mi odporucili inocell, ktory je vraj este lepsi. Myslite, ze bude mat rovnaky efekt? Dakujem

Vitalita

Bohužel nedovedu přípravky porovnat.

7. 12. 2014 19:36 jitka Uhlířová

Dobrý den, jsem po operaci prsu,chemo,ted nastupuje raioterapie.Užívám 1× denně Tamoxifen,ale má tolik nežádoucích účinků,což me odrazuje.Ráda bych ho vysadila a začala užívat přírodní Inocell. Je to možné? Děkuji za odpoved

Vitalita

Dotazy ohledně možnosti užívání přípravku Inocell volejte prosím na bezplatnou zákaznickou linku 800 900 077, která je Vám k dispozici každý všední den od 9:00 do 16:00 hodin. Děkuji za pochopení

10. 12. 2014 22:56 Vlasta Pfaurová

Dobrý den
mám autoimunní onemocnění, časté nachlazení,oční problémy-málo slzného filmu,vysokou sedimentaci.
Prosím o sdělení, zda tento přípravek je vhodný
Dále mám maminku, ktrá trpí depresemi, úzkostí- je jí 90 let.
Děkuji za odpověď Vlasta Pfaurová

Vitalita

Napište nám, prosím, o jaké autoimunitní onemocnění se u Vás jedná, a zda – li jste léčená kortikoidy, anebo biologickou léčbou?

U Vaši maminky bychom Vám mohli doporučit vyzkoušet užívání přípravku Barnys Hypnox Stress Pro – tento preparát bez jakýchkoliv nežádoucích vedlejších účinků (netlumí – užívá se ráno a je nenávykový) pomáhá regulovat nadprodukci hormonu kortizol, který je jedním z příčiny stresu. Ze stresu poté vznikají úzkostné stavy atd. Hypnox stress Pro představuje rychlou pomoc při psychickém vypětí, pocitu úzkosti a je určený pro zklidnění a harmonizaci mysli.

5. 4. 2015 07:52 Eva

Manžel má nádor na plúcach štvrté štádium bez metastáz.Už sme vyskúšali všetko no je to stále horšie.Pomohol by Inocel ?

Vitalita

Pomoci může, ale doporučuji konzultovat s jeho ošetřujícím lékařem.

14. 4. 2015 14:35 Paula Kadlecova

dobrý den
ako dlho sa može uzivať innocel po ukonceni liečby rakoviny a vybratí prsnika.3mesiace ci viac? moze sa aj cely rok? udrziavat po jednej tablete? ci ako?
dakujem za odpoved

Vitalita

Přípravek se může užívat dlouhodobě. Tedy i po celý rok. A pokud budete brát delší dobu, tak můžete i jednu tabletku.

7. 9. 2015 19:33 Alena

Dobry den chtěla bych se zeptat byli mi zjištěny změny na děložním čípku HPV high risk kmeny a LSIL dopo konizace,pomohli by mi tabletky INDONAL NEBO INOCELL,NA podporu lecby,,pomúzeto pred zakrokem po dobu hlídání

Vitalita

Při dysplastických změnách (L SIL) hrdla děložního je I3C (Indonal) vhodným potravinovým doplňkem, pomoci by mohl a měl.

22. 9. 2015 18:34 Eva

Dobrý den, mám dotaz: mám kamaráda, který má rakovinu konečníku. Operace mu odmítli-nelze udělat. Je po chemoterapiích a ozářkách. Má metastázy na sliznici. Má bolesti. Je pro něj Inocel vhodný? Má to smysl, aby ho bral? Děkuji moc za odpověď.

Vitalita

Upřímně si myslím, že to příliš smysl mít nebude. Ale každopádně doporučuji prodiskutovat s jeho ošetřujícím lékařem.

4. 4. 2016 12:04 Petra

Dobrý den,
mám silnou revmatoidní artitidu. Beru i kortikoidy. Mám časté angíny a vysokou únavu. Je Inocell vhodný?

Vitalita

Revmatoidní artritida je autoimunitní onemocnění, které zjednodušeně řečeno funguje tak, že Vaše imunita je vysoká a vnímá vlastní tělo jako „parazita“ a začne ho někde ničit. Proto užíváte kortikoidy, které imunitu snižují a tím máte časté angíny a také zvýšenou únavu.

Doporučuji na revmatoidní artritidu Barny´s Celadrin Extra silný 60 kapslí, užívají se 2 kapsle denně, jedna ráno, druhá večer, vždy po jídle. A k němu Klokan, což jsou nejkvalitnější kolageny, z nichž nativní kuřecí podporuje imunitu kloubů. Klokan se užívá 1 kapsle denně.

Kombinace Celadrinu a Klokana je ve Vašem případě ideální. Klokan je kanadský přípravek, který není pod značkou Barny´s, ale jsme jeho výhradním dovozcem, takže Vám zajistíme dodání obou přípravků současně.

Dále doporučuji užívat selen, zinek a vitamin C.

Konzultace s užíváním Vám poskytnou naši odborníci na Zákaznické lince Barny´s 800 900 0­77, od pondělí do pátku, od 9 do 15 h.

Užívání Inocellu není ve Vašem případě vhodné.

29. 8. 2017 12:22 Věra Kývalová

Dobrý den,
moje pětiletá vnučka má juveniální artritidu, je pro ni Inocell vhodný ? Léčí se kortikoidy.
Děkuji za odpověď
Věra Kývalová

Vitalita

Děkujeme za Váš dotaz. Výrobek Barny´s Inocell patří mezi doplňky stravy, je určen pro děti od 6 let. Obsahuje látky běžně dostupné v potravě – inositol, IP6 a jeho soli, dále selen v dobře vstřebatelné formě. Užívají se 2 kapsle 1–2× denně, u dětí nad 6 let poloviční dávka.

Doplňky stravy nejsou léky a zpravidla pokrývají pouze část denního příjmu u zdravého člověka, vážícího cca 45 – 70 kg. U dětí je vhodné dávku přiměřeně upravit. Oproti minerálům a vitaminům je u selenu úzká hranice mezi prospěšnou a toxickou dávkou, proto je vhodné dávkování konzultovat s lékařem dle váhy a zdravotního stavu, popř. dle vstřebatelnosti střevní sliznice s ohledem na její případný zánět. Selen je nezbytný pro mnoho biologických funkcí v organismu a příznivě spolupůsobí v těle s dalšími vitaminy, minerály apd. – tj. i s inositolem a IP6.

Obecně se uvádí u látek obsažených v Inocellu, že působí proti oxidačnímu stresu, příznivě ovlivňují – snižují nadměrný výskyt volných radikálů, které se vyskytují při zánětech. Minerál selen ČR zpravidla chybí v půdě v a tudíž i jeho hladiny ve stravě jsou nízké. Pokud byste chtěli doplňovat z potravního zdroje, dobrým zdrojem selenu jsou kešu oříšky, kde byl prokázán kladný vliv na zvýšení jeho hladiny v organismu člověka.

Při zánětech, podpoře regenerace tkání, při kontrole volných radikálů při ozařování a při vážných onemocněních včetně onkologických se dávkování pohybuje u dospělých pod dohledem lékaře cca 6–8 kapslí denně, popř. 10 – 12 kapslí.

U zánětů a bolestí je podávání Inocellu velmi vhodné, zároveň je dobré určit příčinu, která může být vnější (např. dětské infekce) nebo vnitřní (např. vrozené metabolické odchylky). Po odstranění příčiny je též vhodné podávat určitou dobu Inocell pro správnou regeneraci tkání. U zánětů jako je artritida a u dětí obecně by bylo vhodné i užívání doplňku stravy Kolostrum (https://www.vitalita.cz/search/?…) na podporu imunity – cca 3 měsíce pro zlepšení množství a účinnosti imunitních látek, bílých krvinek a jejich funkce, protože kortikoidy se zpravidla nemohou užívat dlouhodobě, zvláště u dětí s vyvíjejícím se organismem.

25. 10. 2018 13:41 Helena Živná

Jsem onkologický pacient. Karcinom prsu byl odstraněn – celý prs. Prodělala jsem
radioterapii, nyní užívám hormonální tablety Egistrozol a k tomu vitamin D3.
Mohu jako doplňěk užívat i Inocell, v jaké formě a množství ?
Děkuji předem za odpověď a přeji hezký den.
H.Živná.

Vitalita

Inocell je doplněk stravy, není to lék a patří legislativně mezi potraviny. Obsahuje účinné antioxidanty, jejichž účinek je nejsilnější, pokud se přijímají samostatně. Je odebírán od naší společnosti i lékaři onkologických center a je užíván pacienty pod jejich dozorem s velkým úspěchem. Základní dávkování 2× denně 2 kapsle je určeno zdravým osobám, vyšší dávkování 8–10 kapslí denně je nutno konzultovat s lékařem též vzhledem k obsahu selenu, tělesné hmotnosti a celkovému zdravotnímu stavu.

Z důvodu zachování účinku a nejlepšího využití aktivních látek je doporučené užívání doplňku stravy Inocell cca 30 min před jídlem. Samozřejmě je možné produkt užívat i v jinou dobu a jiným způsobem. Při užívání s jídlem nebo po jídle se jeho účinek snižuje, takže je vhodné s tím počítat nebo přizpůsobit dávkování. Při obtížích s polykáním je možné kapsle přijímat po požití menšího množství jídla, předem navlhčené nebo je možné je vysypat do jídla, např. jogurtu, ale účinnost se tím snižuje. U běžného dávkování nejsou známy kontraindikace, u nemocných osob doporučujeme užívání konzultovat s ošetřujícím nebo odborným lékařem.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Beta-glukan 1,3/1,6D

Beta-glukan 1,3/1,6D photo

Přípravek se silným stimulačním účinkem na imunitní systém organismu.

Lesklokorka lesklá - bylinná tinktura

Lesklokorka lesklá - bylinná tinktura photo

Má antivirové, antibakteriální a antifungální účinky.

ImunoBran 250

ImunoBran 250 photo

ImunoBran je silná kombinace rýžových otrub a medicínské houby Shiitake. Jako doplněk stravy obsahuje rostlinné polysacharidy a polysacharidové proteiny jako arabinoxylan a hemicelulózy. Je lehce rozpustný ve vodě, velmi stabilní a aktivní. Je absolutně netoxický. Účinná složka je vyrobena ze 100% přírodních produktů, bez genetické modifikace.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 19 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2018 Vitalita.cz (právní doložka)