Kudzu cesta ke střízlivosti

Přípravek pomáhající zbavit se závislosti na alkoholu,kouř.

Kudzu photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 302 Kč
Vaše cena: 209 Kč
Ušetříte: 93 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Pharma Activ
 ks 

Detoxase

Detoxase – 10 denní detoxikace

Kudzu

Popínavá rostlina s velkými listy a krásně vonícími květy. Kořen a květ této rostliny se užívají v tradiční čínské medicíně již více než dva tisíce let. Kudzu vděčí za svoje výjimečné vlastnosti příslušnému množství obsažených izoflavonů, především daidzinu a daidzeinu (19 mg).

Izoflavony obsažené v našem Kudzu efektivně snižují potřebu požívání alkoholu a v těle účinně brzdí tvoření aldehydu kyseliny octové, který vyvolává příznaky otravy alkoholem. Pouze vysoký obsah izoflavonů je zárukou účinnosti tohoto preparátu v boji proti alkoholismu.

  • může pomoci také lidem závislým na nikotinu
  • snižuje potřebu konzumace alkoholu
  • podporuje regeneraci organismu

Dávkování:

1–2 kapsle denně před jídlem nebo v průběhu jídla. Kapsle je možné polykat celé nebo jejich obsah vysypat do jídla. Je nutné užívat pravidelně.

Není určeno pro děti a těhotné a kojící ženy, je určeno pro ženy v období klimakteria.

Složení

1 kapsle – práškový kořen rostliny kudzu – 345 mg, výtažek z kořene rostliny kudzu standardizovaný na obsah min. 40 % rostlinných izoflavonů – 150 mg (v tom min. 80 mg rostlinných izoflavonů).

Detoxase 10 days Total Body Reset 10 sáčků

Přípravek Detoxase 10 days Total Body Reset je programem 10 denní detoxikace, přispívá k čištění organismu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

30. 3. 2009 09:26 marie

Dobrý den,
chtěla bych si zakoupit KUDZU,ale nikde se nemohu dovědět nějaké hodnocení ať kladné nebo záporné.Může mi prosím někdo sdělit své zkušeností? Děkuji a přeji hezký den.
Marie

14. 5. 2011 20:19 Hana

Kudzu mám vyzkoušeno, má pozitivní účinky na dobrou náladu, hubnutí dokonce se mi zlepšily i křečové žíly.Doporuču­ji Hana

24. 4. 2018 10:32 Dana

Dobrý den prosím o info můj manžel užívá Kudzu kapsle 1 denně a užívá to 14 dní a zatím se žádný výsledek nedostavuje jelikož chuť na pivo stále má jak dlouho by to měl užívat aby se chuť snížila? Děkuji

Vitalita

Obecně doporučuji zvolit následující postup v užívaní kudzu. Je určitě vhodné začít s užíváním jedné kapsle v průběhu prvních několika dní a následně dávku doporučuji zvýšit na min. 3 až 6 kapslí denně. Dávku lze rozdělit a užívat rovnoměrně celý den.

Délka užívání kudzu je individuální, neměla by být však kratší než dva měsíce. Kudzu lze užívat i dlouhodobě. Dlouhodobé užívání/udržovací by obecně nemělo překračovat 1 max. 2 kapsle denně.

Připojím však důležité upozornění, kudzu snižuje účinnost np. léků současně podávaných s kudzu.

19. 5. 2018 17:25 blanka

Dobrý den,
užívám hormony na štítnou žlázu. Nesnižuje kudzu jejich účinnost?
Děkuji.

Vitalita

V případě užívání hormonu doporučuji vynechat užíváni kudzu. Určitě doporučuji konzultaci s lékařem.

Předpokládám ze užívání hormonu je dlouhodobá záležitost, tudíž vynechat jakoukoli medikaci zřejmě nebude možné.

9. 7. 2018 08:43 jarka

Dobrý den,přítel užívá 1 tabletku kudzu denně již dva měsíce a zatím není vidět žádný pozitivní výsledek.Pora­díte,jak pokračovat?Děkuji

Vitalita

Kúra má trvat 4. měsíce, max. dvě kúry ročně.

Prvni dva měsice užívat 2× denně 2 kapsle. Následující měsíc začít dávku snižovat, tzn. 2× denně 1 kapsle a ukončit kúru jednou kapsli denně.

16. 11. 2018 14:00 David

Taky řeším problém s alkoholem. Nějaká tabletka dvě je STRAŠNĚ MÁLO.
Kupte si práškové kudzu – škrob, třeba 1 Kg (asi 1300 – 1 500 Kč).
Užívá se velká polévková lžíce rozmíchaná s džusem nebo vodou (možno osladit šťávkou a vypít se to dá). Po třech dnech skoro žádná chuť na alkohol a to pro mně tejdení tah v lihu nebyl žádnej problém. Dobrá nálada, žádné úzkosti, deprese, dobrý spánek, pohoda. DOPORUČUJI !!!! Zdraví abstinujíci alkoholik. Měj te se, je mi fajn. :)

8. 7. 2019 10:07

Píšete, že má kůra trvat 4 měsíce a ve článku stojí, že se nesmí užívat déle než 10 dní. Neděláte z lidí blbce? Ale můžu potvrdit, že přítel po tomto ztrácel potřebu alkoholu i kouření, možná placebo efekt. Ale vysadil kvůli jakýmsi problémům, bolela ho prý silně hlava a myslel, že to má z toho.

Vitalita

V textu jsme měli dávkování k Detoxase (příbal ke kudzu) a to mohlo mást. Text jsem opravil. Kudzu se tedy má užívat 4 měsíce, Detoxase jen max 10 dnů.

25. 7. 2019 14:38 Palmáč

Nemyslím si, že by účinek bylo placebo. Chuť na alkohol skutečně mírně tlumí a tlumí i chuť k následnému přejídání (bez alkoholu). Ale má nepochybně i další pozitivní účinky na žaludeční problémy a lehké deprese. Samozřejmě jen v případě, že jsme rozhodnuti s alkoholem z nějakého důvodu alespoň na určitou dobu přestat. Od dveří hospody kam se i s Kudzu hrneme nebo od ledničky s alkoholem nás nevyžene :)

25. 7. 2019 14:41 Palmáč

Nemyslím si, že by účinek bylo placebo. Chuť na alkohol skutečně mírně tlumí a tlumí i chuť k následnému přejídání (bez alkoholu). Ale má nepochybně i další pozitivní účinky na žaludeční problémy a lehké deprese. Samozřejmě jen v případě, že jsme rozhodnuti s alkoholem z nějakého důvodu alespoň na určitou dobu přestat. Od dveří hospody kam se i s Kudzu hrneme nebo od ledničky s alkoholem nás nevyžene :)

20. 1. 2020 13:47 Gabriela

Dobrý den,
ovlivňuje Kudzu účinnost cypralexu nebo naopak?
Děkuji

Vitalita

Kudzu ovlivňuje všechny užívané přípravky. Snižuje jejich účinnost.

Související produkty:

Cytosan

Cytosan photo

Ovlivňuje a harmonizuje především dráhy tlustého a tenkého střeva, žaludku, jater, žlučníku, sleziny, dráhy řídící, ústřední, jinovou patní a celou řadu dalších, jež jsou na uvedené meridiány napojené. Vyrovnáním energie eliminuje Cytosan celou řadu problémů spojených s disharmonií v těchto dráhách.

Rakytníkový olej 100%

Rakytníkový olej 100% photo

Představuje prevenci civilizačních chorob, posiluje odolnost organismu, působí proti předčasnému stárnutí.

Spirulina - Allnature

Spirulina - Allnature photo

Její buněčná stěna je tvořena polysacharidem, který je pro lidské tělo lehce stravitelný, takže jsou všechny unikátní živiny lidským organismem lehce vstřebávány.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)