Intra 23 druhů bylin a rostlin

Přírodní produkt bez alkoholu a chemických přísad pročišťuje organizmus.

Intra photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
Varianta: AKCE nápoj – 950 ml
Akce: Doprava zdarma!
Vaše cena: 1 160 Kč
za jednotku: 1,22 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Lifestyles
 ks 

Intra je jedinečnou směsí 23 rostlinných výtažků, která byla vyvinuta pro podporu a posílení všech osmi soustav a systémů lidského organismu. Tento přípravek je zpracováván na základě speciální receptury, která zahrnuje velmi silné (avšak bezpečné) koncentrace bylinných extraktů. Jeho pozitivním účinkům se lidé na celém světě těší již déle než patnáct let. Intra je přírodní potravinový doplněk, který pomáhá uchovávat vitalitu a optimální zdraví.

Vojtěška

Původem z Blízkého východu, nyní se pěstuje po celém světě. Vyznačuje se vysokým obsahem vitaminů, minerálů, flavonoidů, aminokyselin a proteinů. Konzumace částí starších rostlin je omezena především pro velmi vysoký obsah vlákniny. Sušený list vojtěšky se prodává jako doplněk výživy.

Aloe vera (gel)

Nachází se v odvětvích zabývajících se zdravou výživou a kosmetikou běžné použití. Bylina se odedávna využívá především na menší popáleniny, oděrky a jiná podráždění kůže.

Kozinec

V západní bylinné medicíně je považován za tonikum podporující metabolismus a zažívání. Tradičně se používá pro posílení imunitního systému.

Včelí pyl

Všeobecně oblíbený doplněk výživy, který pomáhá posilovat imunitní systém a dodává energii celému tělu. Včelí pyl obsahuje protein, sacharidy, mastné kyseliny, minerály a vitaminy. Včelí pyl se vyznačuje vysokým obsahem B-komplexu a vitaminů A, C, D a E. Obsahuje také lecitin, beta karoten a selen. Díky této kombinaci je včelí pyl skvělým zdrojem antioxidantů.

Paprika

Je bohatá na vitaminy, tradičně se používá pro posílení metabolismu. Běžně se užívá pro zvýšení účinnosti jiných bylinných výtažků v přípravku.

Meduňka lékařská

Původem z Jižní Evropy, nyní se pěstuje po celém světě. Známá pro své relaxační účinky, celá rostlina se užívá pro svoji výživnou hodnotu.

Celerová semínka

Jsou původem z jižní Evropy. Věří se, že prostupují celým organismem a zklidňují jej.

Kořen čekanky

Pochází z Evropy a Asie. Z praženého kořene této rostliny se vaří náhražka kávy a z tlučených listů se připravují obklady, které ulevují od otoků a zanícení. V sedmdesátých letech minulého století bylo zjištěno, že kořen obsahuje až 20 % inulinu. Od té doby byly vypěstovány nové odrůdy s obsahem inulinu srovnatelným s cukrovou řepou.

Slzovka porcelánová

Vyskytuje se v tropických oblastech na celém světě. Počátky jejího používání spadají do doby před dvěma tisíci let. Charakteristické jsou vlastnosti podobné orientálnímu ženšenu.

Čínská růže

Je původem z Číny a Japonska. Její šípky jsou vysoce ceněny pro vysoký obsah bioflavonoidů, rostlinných kyselin a živin. Šípky se někdy konzumují, zvláště pro svůj obsah vitaminu C. Běžně jsou lisovány a filtrovány a vyrábí se z nich šípkový sirup.

Kořen pampelišky

Je známá svými silnými kořeny, jež mají posilovat zažívací funkce. Mnozí lidé je považují za vynikající čisticí tonikum podporující funkci jater.

Semena pískavice řeckého sena

Roste převážně na Středním východě a v oblasti Středozemního moře. Jedná se o jednu ze skutečně pradávných tradičních rostlin, jejíž používání je doloženo již před několika tisíci let ve starém Egyptě. Současný výzkum prokázal, že semena pískavice snižují hladinu sérového cholesterolu.

Heřmánek pravý

Bylina původem z Evropy, která je oblíbená pro své neagresivní vlastnosti. Bylinný výtažek je používán jako podpora bolestí žaludku, podrážděných střev a jako mírný prostředek pro spaní. Může být užíván ve formě bylinného čaje. Také se používá jako ústní voda snižující hlenovitost.

Zázvorový kořen

Původem z jižní Asie, v současnosti se pěstuje v tropických oblastech na celém světě. Současný výzkum prokázal, že zázvorový kořen obsahuje množství antioxidantů.

Jalovcové bobule

Pochází z východní Evropy. Některé druhy jalovce jsou více než tisíc let staré. Olej z jalovce je močopudný a používá se jako prostředek pro usnadnění trávení, odstranění plynatosti.

Kořen lékořice

Od dávných dob se drcený kořen lékořice používal v zubních prášcích a jako účinný prostředek usnadňující vykašlávání. Výtažek z lékořice je v současnosti přidáván do sirupů proti kašli.

Mučenka

Bylina původem z jihu Spojených států byla vysoce ceněna indiány kmene Cherokee při míchání tradičních přípravků. Nejnovější studie ukázaly, že flavonoidy obsažené v mučence působí jako uvolňující prostředek a zmírňují úzkost.

Zimozelen okolikatý

Velmi oblíben je u severoamerických indiánů.

Lesklokorka

Používá se jako tonikum. Ulevuje od kašle a podporuje imunitní systém. Zlepšuje také funkci srdce a jater a má protialergické, protivirové a antibakteriální vlastnosti. Není divu, že byla nazývána elixírem života a byla vyhrazena pro čínské císaře.

Přestup lékařský

Původem z tropické Ameriky a Západní Indie. Dlouhou dobu známý jako lidový lék, v současnosti je součástí mnoha potravinářských výrobků.

Bobule schizandry čínské

Schizandra čínská pochází z asijských zemí. Její bobule jsou též známé jako ovoce „pěti chutí“, protože mají neobvykle kyselou, sladkou, hořkou, palčivou a slanou chuť. Nejnovější výzkum se zaměřil na její silné antioxidační vlastnosti a jejich potenciál při ochraně jater.

Kořen ženšenu sibiřského

Ženšen sibiřský je jednou z nejlépe popsaných bylin. Oceňuje se pro schopnost udržovat dobrý zdravotní stav. Výzkum ukazuje, že ženšen zvyšuje odolnost vůči stresu. Často se používá jako tonikum.

Tymián

Původem z oblasti Středozemního moře, nyní se pro své jedinečné vlastnosti pěstuje na celém světě. Předpokládá se, že bylina má antiseptické, antispasmodické, posilující vlastnosti a navíc podporuje zažívání.

Dávkování

Doporučená denní dávka přípravku Intra se pohybuje mezi 28 a 56 ml. Nicméně, pokud pocítíte, že vaše tělo si žádá větší podporu, můžete bez jakéhokoliv nebezpečí užívat až 168 ml denně. Přípravek Intra může používat celá rodina.

Doporučuje se dlouhodobé užívání, nejméně tři měsíce (3 láhve) za sebou bez přerušení. Osoby s větším tělesným objemem potřebují větší dávky. Vhodné i pro děti od tří let, těhotné a kojící matky.

Obecně lze říci, že Intra nemá žádné vedlejší účinky. Pouze ve velmi výjimečných případech je užívání tohoto přípravku doprovázeno nepatrnými konsolidačními změnami, které souvisejí s pročišťováním organismu. Tento proces netrvá déle než tři až pět dní a lze se mu vyhnout užíváním malých dávek (5 – 10 ml / 1–2 čajové lžičky), které mohou být postupně zvyšovány až na 28 – 56 ml.

Pokud užíváte nějaké léky, je rozumnější začít s užíváním bylinné směsi Intra v malých dávkách a jen postupně je zvyšovat na 28 až 56 ml denně. Intra je potravinářský produkt, a proto je možné, že určité malé množství lidí může na některou jeho složku reagovat alergicky. V takovém případě platí totéž jako u alergií vyvolaných jakoukoliv jinou potravinou – konzumaci daného produktu je třeba zastavit.

Po otevření nutno uchovávat v chladu.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Alveo

Alveo photo

Ideální kombinace účinných aktivních látek rostlinného původu ve směsi extraktů z 26 rostlin s příchutí hroznové šťávy nebo máty peprné.

Mastervit

Mastervit photo

Přípravek pro posílení organismu, který díky bylinným extraktům umožňuje výjimečné využití všech obsažených vitamínů.

AkuCleanse

AkuCleanse photo

Urychluje čistící procesy na úrovni tlustého střeva, jaterní a ledvinové filtrace.

Rychlý pulec - 101

Rychlý pulec - 101 photo

Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Imuno therapy

Imuno therapy photo

Bioaktivní formy bylinných extraktů a bioaktivních látek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.