Kategorie: Kosmetika

Komárek osvěžující vůně levandule

Vhodným pomocníkem při návštěvě lesa, při procházkách v přírodě a mnoha sportovních aktivitách.

Komárek photo
Balení: 100 ml
Cena: 219 Kč
Vaše cena: 158 Kč
Ušetříte: 61 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Naděje
 ks 

Speciální lihový přípravek příjemné, osvěžující vůně levandule vytvořený převážně z éterických olejů. Můžete jej nastříkat na pokožku i oblečení. Přípravek je vhodným pomocníkem při návštěvě lesa, při procházkách v přírodě a mnoha sportovních aktivitách.

Zajímavosti o levanduli

Levandule je 1/2 – 3/4 m vysoký polokeřík, který je původem ze Středomoří. U nás se pěstuje v teplejších oblastech. Podle některých studií vůně levandule rozptýlená v pracovních prostorách zvyšuje produktivitu práce. Pro podpůrné účely se používá hlavně květ, který obsahuje silice, třísloviny, antokyany a hořčiny a z něj připravená tinktura.

Levandule je vyhledávaná pro svoji příjemnou vůni, která může odpuzovat nežádoucí hmyz. Už naše babičky připravovaly odvar z levandule a koření, jehož vůně držela komáry, mouchy a další hmyz mimo obydlí.

Ingredients == Alcohol denat., Lavandula Angustifolia Oil, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Mentha Piperita Oil, Pelargonium Graveolens Stem Leaf Oil, Citral, Geraniol, Linalool, Limonene, Citronellol, Isoeugenol, Eugenol.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před jiskrami a otevřeným ohněm – zákaz kouření. uchovávejte obal těsně uzavřený. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočoky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc.

Napište nám


Související produkty:

Náplast na opary WUNDmed

Náplast na opary WUNDmed photo

Je určena k jednorázovému použití.

Kokosový olej Bio bez vůně

Kokosový olej Bio bez vůně photo

Olej neutrální vůně vhodný pro vaření, pečení, smažení i jako kosmetický přípravek na pleť a celé tělo.

Mandlový olej

Mandlový  olej photo

Vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro suchou pleť.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 24 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2023 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)