Kúra K24 – borelióza při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky

Pomáhá překonávat následky a urychluje rekonvalescenci po prodělané borelióze.

Kúra K24 - borelióza photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 4 lahvičky - 175 ml
Cena: 470 Kč
Vaše cena: 446 Kč
Ušetříte: 24 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Naděje
 ks 

Obsahuje jednotlivé lahvičky bylinných a pupenových výtažků:

Užívání

Současně užívat tinktury topol a bříza, po využití tinktury břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití směsi černý rybíz-borovice-vinná réva vezmete nakonec jalovec a vše doužívat.

Pro větší účinnost se doporučuje využívat i pokračovací kúru.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze i na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 3 starší »
2. 9. 2018 14:54 Kamila

Dobrý den, doporučujete tuto kúru i během kojení či těhotenství? Lze ji kombinovat s Green trio (spirulina, ječmen a chlorela) při léčbě boreliozy, kdy je již napaden nervový systém?

Děkuji předem za odpověď.

Vitalita

Pokud kojíte, tak kúru K24 užívat můžete, ale doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Pokud jste těhotná, tak Vám doporučujeme užívat topol T42 + žito P50. Doporučujeme Vám užívat poloviční dávkování, než které je uvedeno na lahvičkách (vždy vzadu na etiketě). Tinktury nakapat do vlažné nebo teplé vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal líh.

Kúru K24 nebo topol T42 + žito P50 můžete užívat s níže uvedenými doplňky. Pouze si mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

9. 9. 2018 07:55 galko lubomir

dobry den chcem sa co by ste mi odporucili na sa mi objavil flak na nohe vysledok pozitivny bolerioza 6.7 vyuzival som antibiotikum po nich v pohode ale po nich bolesti v krizoch mravcenie koncatin prosil by som o prirodnu liecbu

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, bělotrn T1, jasan P16, olše P36, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k T1 P36. Po vybrání P36 přidáte k T42 a k T1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo T1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

25. 9. 2018 10:41 Lenka

Dobrý den,
prosím o sestavení léčebných preparátů k vyléčení neuroboreliozy.
Od června 2018 obíhám kolečko mezi lékaři (praktický, kožní, neuro, infekční), někteří tvrdí, že mám boreliozu, někteří tvrdí, že ne. Krevní testy jsou pozitivní s hraniční hodnotou. Byla jsem přeléčena Duomox 1000 po 12 hod na 2 týdny a poté Azithromycin 500 na 5 dní. Nicméně, ještě před nasazením atb mě začaly brnět ruce a líce. Nyní brnění rukou přestalo, ale mám stále lehce necitlivé konečky prstů. Líce mně zlobí stále, tupá bolest mi vystřeluje do zubů (zánět zubů nemám, zuby mám spravené). Již několik dní mě bolí hlava a zatuhlá krční páteř.
Prosím o radu a doporučení, co mohu užívat.
Děkuji,
Lenka

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, olše P36, bělotrn P52

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P36 . Po vybrání P36 přidáte k T42 a k SV1 P52. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Bylinky chápejte jako bylinný doplněk, který má tělu pomoci řešit problém a již záleží na něm, jak se s tím vypořádá.

3. 10. 2018 18:16 Alena

Dobrý den,
je mi 49 let, boleriozu mám právě v těchto dnech diagnostikovanou počtvrté. Vždy únava, bolesti kloubů, jednou mi dokonce ochrnula ruka. Klíště jsem možná v dětství měla, ale žádný červený flek nikdy. Nevím, jak dlouho to mám v těle a od čeho./četla jsem, že 30% pacientů nemá žádnou kožní reakci /.
Vaši kúru jsem užívala před lety, nevím, jestli ji mám tedy užívat znovu a zabere anebo když jsou tu stejné problémy znovu, jestli to má ještě smysl.
Další věc je, jak po těch letech antibiotik je třeba posílit imunitu. Ta tu hraje velkou roli. Piju celý rok rybí tuk a beru probiotika. Je to ale dostačující?
Prosím o radu, děkuji, s pozdravem
Alena

8. 10. 2018 09:38 Anna

Dobrý den, mám dcerku 5 let, která měla letos v červnu klíště. Potvrzena borelióza, léčba ATB Amksiklav 4 týdny (ukončeno 3.8.2018) . Nyní na kontrolních testech pozitivní v IgG P41 a v IgM P41 a OspC. Dr již nechtějí dále léčit.

Zde jsem se dočetla, že bych mohla nasadit Topol a Bělotrn. Můžete mi prosím napsat jaké dávkování? A mohu dítěti nasadit i Štětku? Popřípadě jaké jiné přípravky by jste mi ještě doporučili?

Moc děkuji za odpověď

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dcerce doporučuje vyzkoušet tyto bylinné tinktury:

topol T42 + bělotrn P52

Z každé lahvičky 5 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit.

Štětku děti užívat mohou.

5. 11. 2018 14:39 Renata

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat.Manželovi se stále nedaří vyléčit boleriozu už bral atb a děd leží v nemocnic na infekčním myslíte že je možné zařadit vaší léčbu k těm kapačkám co tam dostává děkují za odpověd

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15

Před podáváním informujte lékaře.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Po vybrání P38 přidáte k T42 a kSV1 P15 . Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

11. 11. 2018 10:51 Jana

Dobrý den, v roce 2011 jsem měla klíště a potvrzenou boreliozu, byla jsem přeléčena ATB. Pak se mi to vrátilo cca v 2015 a nyní ve 2018. Dostala jsem opět ATB. Jsem po odstranění štítné žlázy a denně beru Letrox 125. Mohu v tomto případě brát i tuto kůru? Děkuji za odpověď.

Vitalita

Kúra K24 je pro Vás vhodná. Můžete ji vyzkoušet.

11. 11. 2018 18:53 Magdaléna Hájková

Prokázána neuroborelioza, léčeno 22 dní antibiotiky, zánět mozku, meningitida, ochrnutí lícního nervu, velké bolesti hlavy a výpadky paměti, prosím jakou kůru bych měla užívat.Dekuji za odpověď Magdaléna Hájková

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol T42, bělotrn T1, jasan P16, ořešák americký P38, neurosan SV5

Dávkování – nejprve budete brát T42 + T1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Vše nakapete na lžíci, podržíte v ústech a pak polknete. Poté zapijete douškem vody nebo tinktury můžete nakapat do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k T1 P38 . Po vybrání P38 přidáte k T42 a k T1 SV5. Pokud Vám dojde T42 nebo T1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

21. 11. 2018 20:00 Mária.silonova

Dobrý deň,v lete tohto roku mi bola potvrdená borelióza.3 týždne som brala antibiotiká.Teraz v novembri sa dostavili bolesti stehenného kĺbu, ktoré prešli cez koleno až do lýtka.Aké by ste mi odporučili tinktúry?Ďakujem

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou komplexní kúru:

topol, plasmofit, jasan, ořešák americký, černý rybíz – borovice – vinná réva.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV1 P9. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

24. 11. 2018 17:29 Lenka

Dobry den,
mam 3letou dceru s boreliozou. Bere atb. Rada bych vedela, jak lecbu podporit u tak maleho ditete bylinkami. Zacala jsem davat topol na doporuceni v bylinkarstvi, ale dal nevim, mam obavu davat vic kapek z vice tinktur, dcera ma pouze cca 13kg, tak aby ji to neudelalo neplechu se zazivanim. Mohla bych poprosit o radu? Dekuji, Khyrova

Vitalita

Paní Podhorná Vaši dceři doporučuje tyto bylinné tinktury:
topol T42 + bělotrn P52.

Z každé lahvičky 3 kapky 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

4. 12. 2018 10:49 Ria Kučerová

Dobrý den prosím o radu mam boreliozu a beru antibiotika minocyklin můžu užívat vaše tinktury současně mám neurologické problémy závratě problémy s chůzi a bolest celé páteře problemy jsou dva roky léčba as od letošního léta po testech děkuji Kucerova

Vitalita

Doporučujeme tuto bylinnou kúru: topol, třezalka, jasan, olše, vrba, neurosan.

Současně budete užívat topol, třezalka a jasan. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání jasanu nasadíte olši a budete užívat současně topol, třezalka a olše. Po dobrání olše nasadíte vrbu. Po dobrání vrby nasadíte Neurosan a doberete vše dokonce. Během užívání Vám topol, třezalka dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich.

Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

4. 12. 2018 17:28 Eva Predigerova

Dobrý den,před sedmi týdny mě kouslo klíště po vyndání se mí udělal flek o rozměru 7–8cm strašně svěděl a byl i vysoky asi půl cm,po nasazení antibiotik zmizel ale ještě ted mě to zasazené místo stále svědí,měla jsem dvoje antibiotika a na krev jdu za dva týdny,chci se prosím zeptat,zda-li by bylo pro mne prospěšné podstoupit zde doporučovanou kúruK24 nebo K24A moc děkuji za odpověd. S pozdravem Eva Predigerová Velké Hamry.

Vitalita

Kúry K24 a K24A jsou vhodné. K24 se užívá první a hned po dobrání se bere K24A.

16. 12. 2018 18:28 Martina

Dobry den, pred 4 lety jsem od lesni vosy dostala boreliozu,ktera se projevila rok nato. Mela jsem bolesti hlavy,velka unava a bolelo mi koleno. Dostala jsem antibiotika na 5 tydnu. Po te byly vysledky dobre a priznaky odeznaly. Bohuzel uz se mi 2× vratila, naposledy pred 2 mesicema a pokazde stejne priznaky. Slysela jsem, ze K24 pomaha, co by jste mi doorucila,ze mam uzivat??? Moc dekuji,uz jsem z toho nestastna

Vitalita

Doporučuje Vám vyzkoušet kúru K24.

17. 12. 2018 19:37 Martina

Dobrý den, v červenci 2018 kouslo syna klíště, dostal na 3 týdny ATB, nyní má stále Igm pozitivní, Igg negativní, je bez příznaků, cítí se výborně. Doporučili nám kůru paní Podhorné. Co byste prosím synovi doporučili? Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná Vašemu synovi doporučuje vyzkoušet kúru K24.

22. 12. 2018 11:40 Petra U.

Dobry den,
pred 5 mesiacmi som bola postipana hmyzom, napuchla mi noha a diagnoza borelioza. Brala som ATB 14dni, lekar vravel, ze som uz v poriadku. Po 5mes nastali caste virozy,bolesti krcnej chrbtice a klbov. Lekara som vymenila a ten mi nasadil ATB na mesiac, budem ich brat do konca Ledna 2019, na testy pojdem koncom Unora 2019. Ake Vase pripravky mi doporucujere brat? Mozem ich uzivat spolu s ATB Doxyhexal(2×100mg -á 12h). Dakujem. Petra

Vitalita

Paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, černý rybíz – borovice – vinná réva P9

Kúru můžete užívat s antibiotiky. Akorát si mezi nimi nechte min. půl hodinový rozestup, aby došlo k potřebnému vstřebání.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV1 P9. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

7. 1. 2019 15:47 Lucie M.

Dobrý den, mám potvrzeniu boreliózu a brala jsem měsíc a půl antibiotika. Teď mám koupenou kúru K24. Když vážím 120 kg, tak mám brát tinkturu P2 3× denně 40 kapek? A potom i s P9 a P15? Děkuji Lucka

Vitalita

Ano, při váze 120 kg se užívá 3× 40 kapek denně.

10. 1. 2019 09:20 Renata

Dobrý den, přítel měl v létě boreliozu. Byl 2× léčen antibiotiky. V současné době je velice unaven, trpí častými a občas i silnými bolestmi hlavy. Take ho obcas boli v trislech. Byla by pro něho vhodna kůra K24? Nebo k tomu ještě něco přidat? Velice děkuji za odpověď

Vitalita

Kúra K24 je pro Vašeho přítele vhodná. Doporučujeme vyzkoušet.

Pokud by to po využívání nebylo ještě dobré, tak doporučujeme navázat pokračující kúrou K24A.

17. 1. 2019 21:11 božena šimonffyová

dobrý večer, v januári 2016 my bola zistena borelioza chlamýdie a mykoplazmy,liečená som u mudr. som stále na atb liečbe, výsledky teraz v januári so nemala dobré, chcela by som vyskúšať popritom bylinkovú liečbu, ešte mám aj málo bojovníkov slabú imunitu,ťažkosti nemám, ďakujem za odpoveď

Vitalita

paní Podhorná Vám doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42, chlamysan SV9, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV9 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV9 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV9 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV9, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

1. 2. 2019 11:12 Lucie

Dobry den, moc prosim, staci vyuzivat K24 nebo mam neco pridat?pred rokem kliste,atb, kontrola krve pry neni treba. Po dobrani atb vyuzivany 2lahvicky topolu. Tyden o dobrani atb zacaly bolesi beder, hyzde, hlavne nad ranem,nyni po roce celodenne. Nepomahaji rehabilitace, nic,vsechny vysledky i rtg dobre, nyni po roce udelany testy, pry borelie, cekam na vysledky roztestovani. Chci udelat poradnou kuru. Staci K24 nebo pridat i neco vice? Muzete mi napsat presne davkovani, uzivani? Mam uz velke bolesti. Moc vam dekuju!

Vitalita

Určitě ještě zkuste kúru pokračovací K24A.

8. 2. 2019 12:30 A

Dobrý den,

po půl roce co jsem měla boreliozu „přeléčenou“ antibiotiky se z kontrolních odběrů zjistilo, že mi hladiny akutních protilátek oproti prvnímu odběru ještě vzrostly. Nasazeny druhé antibiotika, ale jiný druh. Celou dobu mezi nasazením druhých antibiotik jsem měla problémy s klouby a šlachami, zánět achilovek, jejichž léčba se táhla více než rok, také problémy s únavou a oslabenou imunitou. Ani po přeléčení druhými antibiotiky se mé problémy nezlepšily. Je vhodné použít kůru K24, nebo jinou kombinaci výtažků a extraktů?

Děkuji,
A.

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, černý rybíz – borovice – vinná réva P9.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV1 P9. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

8. 2. 2019 19:51 Honza

Dobrý den,
prosím o radu doléčení boreliozy, 80let. senior před rokem léčen ant.po nákaze boreliozou.Letos po kontrolním pozitivním testu a pro stálé bolesti hlavy,bolesti temene a únavy nasazena anti. znovu bez velkého zlepšení.Co by jste doporučily.

A ještě jeden dotaz 20letý sportovec po operaci vazů ramene.Jaké podpůrné preparáty by jste doporučily.

Díky
S pozdravem Pokorný

Vitalita

1/ paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, ořešák americký P38, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P38. Po vybrání P38 přidáte k T42 a k SV1 P15. Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

2/ paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru: rakytník T36, bříza (25 ml) P2, olše P36, černý rybíz – borovice – vinná réva P9.

Dávkování – nejprve budete brát T36 + P2 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P2 přidáte k T36 P36 . Po vybrání P36 přidáte k T36 P9. Pokud Vám dojde T36, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup

26. 2. 2019 19:49 Roman

Dobry den
Mám pokračující boreliozu. Po třech ATB mám pořád vysoké nějaké hodnoty. Doktor mne chce poslat na kapačky. Jsem stále unavený a čím více spím tím je to horší. Stratil jsem čich a celkově se cítím bez ducha. Teď jsem dobral Vaší kůru K24. co by jste mi dále doporučila ?
Děkuji za odpověď

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto pokračující bylinnou kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16, bělotrn P52, ořešák americký P38.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P52 . Po vybrání P52 přidáte k T42 a k SV1 P38 . Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

6. 3. 2019 11:00 Monika

Dobrý den, u syna 14 let /50 kg byla zjištěná borelióza, ráda bych pomohla klasické léčbě bylinkami. Doporučíte správnou kombinaci a počet kapek? Děkuji

Vitalita

Paní Podhorná doporučuje vyzkoušet tuto bylinnou kúru:

topol T42, jasan P16, žito P50

14 letému dítěti, které váží 50 kg můžete dávat již počet kapek, který je uvedený vzadu na lahvičkách.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 P50 . Pokud Vám dojde T42, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

15. 3. 2019 08:55 Em

Dobrý den,
vnučka 12 let,zjištěna borelióza,užívá antibiotika.Ú­nava,spavost,bo­lí jí v krku.
Je pro ni již vhodná kúra K24? Nebo jaká kombinace?
děkuji

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tyto bylinné tinktury: topol T42 + žito P50.

Z každé lahvičky 12 kapek 3× denně nakapat do vlažné vody či čaje cca 20 ml a nechat chvíli odstát, aby vyprchal obsažený líh. Užívat 3 týdny v kuse, pak týden pauza a pak se může znovu nasadit. Takto se může pokračovat až do využívání lahvičky. Stále platí 3 týdny užívat, týden pauza.

8. 4. 2019 13:52 tomas votruba

Dobrý den, po operaci levého kolene v době rekonvalescence a přetížení toho druhého jsem měl malinké klíště načež mě cca po týdnu a na slunci rozbolely obě kolena. Bolesti jakoby po obvodu kolen přetrvávají a test cca půl roku nato indikoval prodělanou borelii avšak nikoliv již aktivní, tedy jakoby po úspěšné léčbě antibiotiky, která však neproběhla. Ani známý zarudlý flek okolo klíštěte jsem neměl. Občas od té doby cítím citlivější i jiné klouby, ale jen velice velice málo. Spíš poslední dobou trochu únava a pobolívání hlavy. Děkuji za případné doporučení a přeji ještě jednou pěkný den. Tomáš Votruba

Vitalita

Doporučujeme vyzkoušet tuto bylinnou kúru: topol T42, plasmofit SV1, jasan P16,
černý rybíz – borovice – vinná réva P9, jalovec P15.

Dávkování – nejprve budete brát T42 + SV1 + P16 (dávkování na lahvičce na etiketě). Tinktury nakapete do vlažné vody cca 20 ml. Po vybrání P16 přidáte k T42 a k SV1 P9 . Po vybrání P9 přidáte k T42 a k SV1 P15 . Pokud Vám dojde T42 nebo SV1, tak to nevadí budete pokračovat bez něj.

Kúra se bere půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle.

Pokud berete léky, tak je potřeba dodržovat min. půl hodinový odstup.

24. 4. 2019 18:35 Věra Řezaninová

Po 12 letech zdravotních problémů mi byla zjištěna prodělaná borelióza. Nyní jsem přeléčena antibiotiky. Zlepšení zdravotních problémů přetrvává, ještě se zhoršilo. Hlavně bolesti ramen, očí a ůnava. Ráda bych si objednala vaši léčbu homeopatiky. Zdraví Věra

« novější 1 2 3 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Chlorella bio

Chlorella bio photo

Obsahuje většinu důležitých vitaminů a minerálů (najdeme tu například i vitamin B12), vysoký obsah železa, vápníku.

Šii-take - bylinná tinktura

Šii-take - bylinná tinktura photo

Houba šii-take pomáhá organismu omezovat výskyt virů.

GREEN PUU STAR

GREEN PUU STAR photo

Přípravek vhodný k detoxikaci, podporuje trávení a střevní činnost.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)