MycoCholest udržuje správnou hladinu cholesterolu

Hlavní složkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná rýže, která se používá v tradiční čínské medicíně již po tisíce let. Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu a triglyceridů v těle a chránit tak srdce a cévy.

MycoCholest photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 120 kapslí
Cena: 390 Kč
Vaše cena: 287 Kč
za jednotku: 2,39 Kč
Ušetříte: 103 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: MycoMedica
 ks 

Pro náš produkt používáme výhradně červenou fermentovanou rýži, která se organicky pěstuje a zpracovává v USA. Veškerá jejich produkce prochází přísným testováním. Díky tomu máme jistotu, že náš produkt neobsahuje žádné škodlivé látky (např. toxiny citrinin či nephrotoxin).

Aby zůstalo zachováno celé spektrum účinných látek a zároveň se zvýšil účinek produktu, používáme extrakt červené fermentované rýže o koncentraci pouze 0,6%.

MycoCholest dále obsahuje vitální houbu Shiitake, která také přispívá k harmonizaci cholesterolu v organismu, současně posiluje imunitní systém a má antiarterioskle­rotický účinek.

Dále je součástí MycoCholestu koenzym Q10, který je třeba při užívání červené fermentované rýže více doplňovat, a rutin (vitamin P), který pomáhá udržovat zdravé cévy a upravuje jejich elasticitu.

Užívání

1 kapsle denně. Tablety užívejte na lačno (min. 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým čajem

Složení

V jedné kapsli – organická červená fermentovaná rýže 420 mg, shiitake 100 mg, koenzym Q10 15 mg, rutin 15 mg.

Upozornění

Produkt není určen pro děti a mladé do 18 let, pro těhotné a kojící a pro osoby nad 70 let. Není vhodný pro ty, kteří podstoupili transplantaci orgánů nebo operaci v posledních šesti měsících. Neměl by být užíván souběžně s léky na cholesterol. Nedoporučujeme během užívání pít alkohol či požívat grapefruit. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

LipiControl

LipiControl photo

Snižuje oxidativní stres, přispívá ke snížení krevního tlaku.

Cholesten

Cholesten photo

Hlavní účinnou složkou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi je Monakolin K.

MycoChemo

MycoChemo photo

Produkt MycoChemo je sestavený na principech tradiční čínské medicíny.

Cholestmizin forte

Cholestmizin forte photo

Přípravek s konopím, monakolinem a zeleným čajem.

Mycocard

Mycocard photo

Dle TČM náleží k prvku ohně.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.