MycoClean doplněk zdravé snídaně

Vyvážená kombinací houbových a bylinných extraktů pomůže posílit slezinu, ale i pročistit celý organismus.

MycoClean photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 99 g (30 dávek)
Vaše cena: 390 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: MycoMedica
 ks 

Kombinace posiluje slezinu (čínské synonymum pro trávení) a tím posiluje energii Qi celého těla, odvádí z organismu vlhkost, hlen a nadměrnou horkost, detoxikuje ho, harmonizuje psychiku, posiluje SHEN (ledviny) a FEI (plíce).

Snídaně je pro slezinu velmi důležitá. Jak se nám podaří nastartovat ráno trávení, tak bude fungovat po celý den. Čínská dietetika doporučuje, aby snídaně byla teplá. Ideální jsou obilné kaše či polévky. Nevhodné jsou naopak jogurty, sladkosti (rychlé cukry) či syrové ovoce.

Slzovka

Výborná pro posílení sleziny a odvedení vlhkosti z organismu. Dokáže organismus pročistit od různých škodlivin a toxinů.

Semeno lotosu ořechonosého

Spolu se slzovkou posiluje PI (slezinu) a harmonizuje vyprazdňování. Jeho důležitou funkcí je posilování SHEN (ledvin) a jejich esence. Slzovka při dlouhodobém užívání SHEN (ledviny) oslabuje. Jeho třetí funkcí je harmonizace psychiky, proto je vhodný u nespavostí, lehkých depresí, výrazné stresové zátěže.

Citroník

Zvaný Buddhova ruka reguluje jaterní energii Qi, často stagnovanou z nadměrných či nevyjádřených emocí, podporuje trávení, posiluje slezinu a transformuje TAN (hlen).

Maitake

Tato houba dokáže regulovat PI/WEI/GAN (my ulínovou rezistenci), a proto se používá u metabolických problémů. Často se užívá souběžně s chemo či radioterapií.

Užívání

1 lžička prášku na den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Ideální užívat půl hodiny před snídaní. Pro zesílení účinku je možné pít tento nápoj 2–3× denně (vždy rozmíchat 1 lžičku ve 2 dcl vlahé vody).

Složení

V 1 dávce (zarovnaná odměrná lžička) – slzovka obecná, extrakt 5:1 ze semen 2100 mg, lotos ořechonosý, extrakt 5:1 ze semen 900 mg, Buddhova ruka, extrakt 5:1 z plodu 150 mg, Maitake extrakt z plodnice 30% polysacharidů 150 mg.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Krvečistící extrakt – bylinná tinktura

Krvečistící extrakt – bylinná tinktura photo

Směs výtažků z bylin kopřivy, jetele, pampelišky, řebříčku.

Pýr – bylinná tinktura

Pýr – bylinná tinktura photo

Udržuje normální tělesnou hmotnost, omezuje chuť k jídlu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 23 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2022 VITALITA.CZ s.r.o. (právní doložka - obchodní podmínky)