Nopalin pomoc při látkové výměně

Nopalin photo

Reguluje tělesnou hmotnost, ovlivňuje látkovou výměnu a trávení, snižuje cholesterol, zvyšuje naši energii.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 200 tablet
Cena: 899 Kč
Vaše cena: 739 Kč
Ušetříte: 160 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: CaliVita
 ks 

Nopalin se vyrábí z kaktusu nopál, který může preventivně působit proti vstřebávání tuků a také příznivě ovlivňuje jejich rozklad a vyloučení.

Díky svým diuretickým vlastnostem **podporuje činnost močového měchýře– a pomáhá ledvinám.

  • podporuje detoxikaci
  • bohatý zdroj vlákniny
  • vitaminů (B1, B2, niacin) a minerálů

Užívání

3krát 2 tablety před jídlem.

Jedna tableta obsahuje:

sušená mletá nať nopálu 300 mg

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

« novější 1 2 starší »
30. 12. 2007 17:02 Renča

chtela bych se zeptat od kolika se to muze pouzivat jestli treba 15let neni malo?!

22. 2. 2008 20:27 Jassica

Je možné kombinovat Nopalin s Flavobionem? Dcera má zvýšené jaterní enzymy, zřejmě způsobené žlučovody.

2. 6. 2009 11:10 Petra

Chtěla jsem se zeptat na užívání Nopalinu. Na originál krabičcce je napsané, že se užívá s jídlem, ale na brožurce je napsané, že se užívá 30 min před jídlem. Co je správné? A další dotaz, můžu ho používat s Liguid Cholofylem? Děkuji

Vitalita.cz

Nopalin můžete užívat před jídlem nebo s jídlem, podle toho jaký efekt požadujete. Pokud chcete hubnout – či upravit hmotnost na nižší nebo odlehčit slinivce – doporučuji půl hod. před jídlem, pro ostatní efekty lze užívat s jídlem.

Kombinace s Liquid Chlorophyllem je velmi vhodná.

19. 8. 2009 17:32 Dana

Mohu užívat tento přípravek s Rivotrilem,ci­pralexem a fevarinem?
Díky Dana

Vitalita.cz

Ano, Nopalin je velmi vhodný přípravek k užívání s uvedenými léky a ještě bych doporučila Liver Aid 2×2 kapsle na lačno a Noni 2×2 pol. lžíce na lačno.

19. 5. 2010 21:40 Mirka

Můžete mi poradit, zda je vhodný Nopalin nebo jiný přípravek pro úpravu zažívání, nadýmání,kručení ve střevech ,špatné trávení, pocit plnosti, veškrá vyšetření v normě, nedostatek hořčíku, stav zhoršen po Camptylobacterii a trvá už skoro 1 rok, děkuji

Vitalita

Nopalin můžete zkusit, je to individuální. Já sama mám velmi dobré zkušenosti s užíváním následujících produktů na tyto problémy:

Digest Ease 2 tbl. vždy před jídlem, Green Health 3×2 tbl. s jídlem nebo po jídle, Probio Balance 3×1 tbl. vycucat.

Pokud nepomůže toto užívání, doporučuji navštívit pozorování kapky krve.

22. 2. 2011 17:25 Eva

Mohu užívat Nopalin v době těhotenství? Děkuji

Vitalita

V době těhotenství se Nopalin nedoporučuje, lepší a doporučované je užívání Green Health.

28. 10. 2011 18:02 Soňa

Mohu užívat Nopalin společně s Helicidem? Děkuji.

Vitalita

Nopalin spolu s Helicidem se může užívat.

23. 2. 2012 09:35 Elenora

Mohu užívat s Nopalinem i Slim formula na snížení váhy,děkuji

Vitalita

Nopalin se Slim Formulí můžete užívat dohromady.

7. 3. 2012 12:34 jana potměšilová

Chtela bych poradit zda mohu užívat wild yam, choless star a nopalin, nebo místo nopalinu CLA. Mám zvýšený cholesterol a chci snížit váhu.
Děkuji

Vitalita

Doporučuji prvně Nopalin s Wild Yam. Přípravek choless Star se již bohužel nevyrábí. Jako alternativu bych doporučil přípravek Cholestone.

6. 4. 2012 08:38 Aneta

Dobrý den,

zajímá mne, zda Nopalin mohou užívat osoby s celiakií.

Děkuji za odpově'd.

Vitalita

Nopalin není kontraindikován pro osoby s celiakií, tedy mohou.

20. 4. 2012 09:44 Marie

Dobrý den,užívám tyto léky,Letrox,Pres­tarium,Lotrex,mo­hu užívat také tento přípravek?Mám problém se zahleněným krkem.Děkuji

Vitalita

Ano, Nopalin lze užívat s výše uvedenými léky.

11. 5. 2012 16:43 Ivana Nápravníková

Dobrý den,jsem po náročných operacích střev,chemote­rapiích,ozařo­vání a i po 6 letech mám stále průjmy.Můžu zkusit Nopalin? Děkuji

Vitalita

Produkt Nopalin můžete zkusit, ale často dělá opačný efekt – odstraňuje zácpu. Pouze u krevní skupiny B většinou zahušťuje stolici a dělá paradoxně zácpu. Ale skutečně efekt se musí vyzkoušet, je dost individuální. Každopádně doporučuji užívat denní dávku 12 mld laktobacilů (např. Acidophilus Super). Pokud by nepomohl Nopalin, zkuste Green Health 3×2 tablety s jídlem.

8. 8. 2012 11:58 Marie

Dobrý den
Jsem vegetarián,tak jsem se chtěla zeptat,čím je Nopalin prospěšný pro vegetariány a jak dlouho je potřeba ho brát abych zhubla 3 kg?

Vitalita

Nopalin je prospěšný jako potravní doplněk pro vegetariány protože obsahuje přírodní vit. B12, který se běžně nachází v mase, které vegetariáni nekonzumují a mohou tak trpět chudokrevností. Vit. B12 je nezbytnou substancí pro tvorbu hemoglobinu.

Pro hubnutí je nutné užívat Nopalin na lačno asi půl až čtvrt hod. před jídlem a min. 2 – 3 měsíce. Ale účinek je individuální jako u všech doplňků stravy na hubnutí. Jsou to pouze podpůrné prostředky, ale proces hubnutí je komplexní program – uzpůsobit příjem energie ve stravě energetickému výdeji – ten by měl převažovat, stravu uzpůsobit své krevní skupině, odpustit si sladké, příliš mnoho pečiva, cereálií, těstovin , popřípadě dělená strava, pravidelný pohyb atd. Samotný Nopalin bez toho všeho nefunguje! Jen dělá v žaludku svým nabobtnáním to, že člověk sní menší porci jídla.

10. 11. 2012 19:41 Ludmila Jechova

Mohu užívat nopalin, když mám endoprotézu ramene?

Vitalita

Ano, můžete užívat nopalin při endoprotéze. Pouze yucca je agresivní a vylučuje z těla vše, co mu není vlastní. Toto nopalin nedělá.

6. 3. 2013 12:56 Hana

Dobry den chtela bych se zeptat zda staci uzivani nopalinu i v mensich davkach nez 3×2tabl. kdyz nemam potrebu snizit vahu ale pouze si ji udrzet a zlepsit zazivani … dekuji

Vitalita

Ano můžete brát i nižší dávky, pokud vám budou stačit na zažívání. Můžete 3× 1, ale jestli by to nestačilo, tak klidně 3× 2. Když budete tablety užívat s jídlem, tak jsou na zažívání, když 15–20 min před jídlem, tak jsou na hubnutí.

5. 4. 2013 12:33 Marta

Mala som už 4× bacil helicobakter, lekár tvrdí , že ja vliečený ale že sa mi dostáva do žaludka veľa žlče, užívam ITOPRIT /žlčník mám vyoperovaný 20 rokov/, mám neustále problémy so žalúdkom, bolesti, pocit nafúknutia, pocit na vracanie a pod. Pomôže mi NOPALIN? Poraďte čo mám robiť už to trvá pol roka.Ďakujem!

Vitalita

Velmi vám doporučuji na vaše potíže: Green Health 3×2 tablety před jídlem, Liquid Chlorophyl 2×1 pol. lžíci do sklenice vody vypít na lačno a k tomu ProBio Balance 3×1 tabletu vycucat.

10. 5. 2013 14:58 Jana

mám dlouhodobě průjem,pomůže mě nopalin a k tomu Ac ZYMES ? Děkuji

Vitalita

Doporučuji buď Nopalin – ale ten někomu průjem naopak může způsobit – nebo spíše Green Health v dávkování 3×2 tabl. s jídlem a nalačno (půl hod před jídlem) 3×2 kapsle AC Zymes nebo 3×1 Probio Balance – nezávisle na jídle. V jídelníčku vynechat tuky a cukry. Ale přesto doporučuji též vyšetření u lékaře, může se jednat o závažnější onemocnění.

27. 3. 2014 13:19 peter

Dobrý deň,
možu uživať nopalin aj deti?
ďakujem

Vitalita

Přípravek není vhodný pro děti do 6 let.

9. 12. 2014 10:22 Ivana

Dobrý den,mohu užívat nopalin spolu s alfou alfou?Děkuji za odpověd.

Vitalita

Doporučuji raději s 20–30 min. rozestupem.

1. 2. 2015 12:40 Loreley

Dobrý den,
bylo mi doporučeno na užívat na štítnou žlázu Wild Yam, Maquipure a Regevit, současně také Cordyceps pro regeneraci organismu. Vzhledem k tomu, že se snažíme otěhotnět, mám pochybnosti o jejich užívání. Prosím o Váš názor… děkuji.

5. 7. 2015 18:50 alena

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda Nopalin snižuje cukr. Trpím totiž cukrovkou II. typu. Děkuji

Vitalita

Nopál je schopen snížit obsah glukózy v krvi. Pravděpodobně je to způsobeno zpomaleným vstřebáváním polysacharidů, což snižuje tvorbu inzulínu. Nopalin ale také snižuje cholesterol, reguluje funkce jater, pomáhá při zachování odpovídající tělesné váhy.

14. 2. 2017 08:45 Petr Baláž

Dobrý den prosím vás užívám Nopalin je možné aby mi po něm palila žaha děkuji za odpověď

Vitalita

Po Nopalinu by neměla pálit žáha, protože naopak reguluje hladinu žaludečních kyselin a pomáha tak snižovat riziko žaludečních vředů.

23. 5. 2017 23:23 Anežka

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda mohu tento přípravek užívat, když mám sníženou funkci štítné žlázy (beru Letrox), ale stale kojim.
Nebo co byste mi, prosím, doporučili?
Dekuji

Vitalita

Prosím sdělte mi kvůli čemu chcete Nopalin užívat?

8. 6. 2017 09:31 Ivana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné kombinovat přípravek Liver care complex spolu s Nopalinem? Mohu je brát současně v jeden den?
Děkuij a hezký den. Ivana

Vitalita

Ano, můžete, jen doporučuji rozestup min. 20 minut.

20. 8. 2018 21:52 Beata

Dobry den, chcem sa spytat, uz asi mesiac uzivam Nopalin, pritom uzivam tabletky na znizenie tlaku Bisomil combi a Euthyrox 50. Za posledné 2 tyzdne sa citim strasne unavená a niekolko krat denne citim hrozne navaly horucavy, nemoze to byt sposobene Nopalinom? Dakujem

Vitalita

Nemyslím si, že vaše potíže působí Nopalin, je možné, že přispívá obecně venkovní horko, dále je nutné zvýšit pitný režim! Pokud málo pijete, mohou se v těchto horkých dnech více hromadit v těle toxiny které Nopalin pomáhá vylučovat.

Ale nedá vyloučit účinek Nopalinu který v kombinaci s vašimi léky se může individuelně projevit. Nejlépe to zjistíte, když Nopalin vysadíte třeba na týden a uvidíte zda návaly se nebudou dostavovat.

Po týdnu zkuste opět nasadit,Nopalin, ale poloviční dávku a když se nebude nic zlého dít, zkuste opět plnou dávku. Pokud se opět návaly horka dostaví, víte že jej vaše tělo v plné výši nesnáší a užívejte jen poloviční dávku.

23. 8. 2018 17:17 Beata

Ďakujem presne tak som aj zvažovala, aj prestala užívať, dávam si pauzu, návaly sa znížili, ale nie úplne, uvidím po týždni a znovu nasadím.

16. 1. 2019 14:17 Zora

Mohu uzivat produkt Nopalin, v pripade, ze se lecim na stitnou zlazu? Uzivam Letrox 75.Dekuji

Vitalita

Ano můžete užívat Nopalin, nevidím v tom žádný problém.

« novější 1 2 starší »

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Revitae (dříve Geriatrim)

Revitae (dříve Geriatrim) photo

Kombinace přírodních látek optimalizuje metabolické pochody a regeneruje organismus vystavený dlouhodobé zátěži.

Šii-take - bylinná tinktura

Šii-take - bylinná tinktura photo

Houba šii-take pomáhá organismu omezovat výskyt virů.

Tree 3 chlorella

Tree 3 chlorella photo

Obsahuje unikátní kombinaci látek pro správnou detoxikaci organizmu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)