Nutria účinný antioxidant

Přípravek Nutria je účinný antioxidační doplněk, který byl vyvinut proto, aby pomáhal vašemu organismu v boji proti toxinům a jiným škodlivinám vyskytujícím se v dnešním moderním světě. Tento přípravek představuje revoluční průlom v oblasti potravinových doplňků. Obsahuje stopové prvky a fytonutrienty, které podpoří váš imunitní systém a dodají vašemu tělu kýženou vitalitu a zdraví.

Nutria photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 859 Kč
Vaše cena: 789 Kč
Ušetříte: 70 Kč
Dostupnost:
do 24 hodin
Značka: Lifestyles
 ks 

Přípravek Nutria je vysoce koncentrovaný antioxidační doplněk výživy. Každá dávka přípravku Nutria obsahuje antioxidanty a fytonutrienty z dvaceti druhů ovoce a zeleniny. Patří k nim například lykopen (z rajčat) a sulfofaran (z brokolice) – dvě vysoce účinné látky podporující zdraví. Navíc obsahuje organicky vázaný selen nazývaný SelenoExcell (tento druh selenu se stal předmětem studie zabývající se prevencí rakoviny prostřednictvím výživy. Studii publikovala Arizonská univerzita). Do přípravku Nutria není přidáván cukr.

Co jsou to antioxidanty?

Antioxidanty pomáhají chránit buňky a buněčné membrány ve vašem těle před poškozením, které je důsledkem běžného každodenního života. Navíc předcházejí vzniku onemocnění, jež mohou být zapříčiněna dlouhodobě působící oxidací. Vědci například zkoumají schopnost antioxidantů zabraňovat vzniku rakoviny, srdečních onemocnění, schopnost posilovat imunitní systém a zpomalovat proces stárnutí. Mnozí významní vědci a lékaři jsou přesvědčeni, že vyšší konzumace antioxidantů může vést ke zlepšení celkové zdravotní situace a prodloužení života.

Může se člověk předávkovat fytonutrienty?

Ano i ne… záleží na okolnostech. Aby mohly antioxidanty vhodným způsobem chránit vaše tělo před oxidačním poškozením volnými radikály, musí být užívány ve spojení s jinými antioxidanty – z tohoto pohledu k předávkování dojít nemůže. Na druhou stranu pokud užíváte vysoké dávky jediného antioxidantu, tento antioxidant může začít působit jako „pro-oxidant“, přičemž výsledky jeho působení pak budou obdobné jako u volného radikálu (nedávno byl tento jev pozorován u vitaminu E, bylo totiž prokázáno, že vysoké dávky alfa-tokoferolu zvyšují riziko výskytu jistých kardiovaskulárních onemocnění).

Která denní doba je nejvhodnější k užívání přípravku Nutria?

Kapsle Nutria by měly být užívány vždy během některého z hlavních jídel. Je to proto, že lykopen a sulforafan se v organismu lépe vstřebávají v přítomnosti menšího množství tuku.

Je třeba, abych i nadále jedl čerstvé ovoce a zeleninu?

Samozřejmě! Přípravek Nutria není koncipován jako náhražka čerstvého ovoce a zeleniny, ale jako nutriční doplněk zajišťující doplňkový přísun živin, které jsou v ovoci a zelenině obsaženy. Je dobře známo, že většina lidí nekonzumuje ovoce a zeleninu ani v doporučovaném množství, ani pravidelně. Navíc vinou moderních pěstitelských metod vyčerpávajících půdu, používání pesticidů a předčasného sběru došlo ke snížení nutriční hodnoty ovoce a zeleniny. Ovoce a zelenina v čerstvém stavu se však rovněž podílí na zajištění denní dávky vlákniny a vody – dvou látek, které jsou pro zdraví zcela nezbytné.

Mohu užívat přípravky Intra a Nutria současně?

Samozřejmě! Dokonce je to doporučeno – zvláště přípravek Nutria byl vyvinut jako doplněk přípravku Intra. Současným užíváním obou přípravků se vám dostane celé řady synergických reakcí, včetně vyšší hodnoty ORAC (schopnost vstřebávat antioxidanty), lepší účinnosti obou přípravků a lepších zdravotních výsledků.

Upozornění

Nutria neobsahuje konzervační látky, sladidla, barviva, škrob, pšenici, kvasinky ani mléčné produkty.

Dávkování

Doporučená denní dávka je 1–2 kapsle denně. Užívat nejlépe během jídla a vydatně zapíjet vodou.

Složení

Látka Množství v 1 kapsli
Zelený čaj (50% polyfenolů) 100 mg
Borůvky 75 mg
Hrozny (95% proantokyanidinů) 50 mg
Brokolice (0,1% sulforafan) 50 mg
Rajčata (0,2% lykopen) 50 mg
Vitamín A 204 µg
Vitamín A (Beta karoten) 36 µg
Vitamín C (kyselina askorbová) 30 mg
Vitamín E (vit E acetát) 5 mg
Kyselina listová 22 µg
Zinek (síran zinečnatý) 2,5 mg
Chrom (chlorid chromnatý) 5 µg
Molybden (z kvasnic) 5 µg
Molybden (chelát) 5 µg
Selen (z kvasnic, Selenium Yeast) 100 µg

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

ZenThonic

ZenThonic photo

Energie slunce a harmonie těla.

Noni bio

Noni bio photo

Morinda harmonizuje nervový a imunitní systém, uvolňuje emocionální stresy, dodává tělu energii.

Reishia

Reishia photo

Koncentrovaný extrakt z houby Reishi.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)