PM Chlamydil Extra zesílená varianta populárního přípravku PM Chlamydil

PM Chlamydil Extra photo

Očistná kúra od širokého spektra bakterií a virů v lidském organismu, zaměřená zejména na recidivující chlamydie a chlamydophila pneumonie a boreliové spirochety. Má rozšířené spektrum biologicky aktivních látek, které podporují čištění krve a tkání od endotoxinů a zbytkových mikroorganismů. Blahodárně působí na centrálně nervový sytém a obranyschopnost organismu. Doplněk stravy je vhodný rovněž pro zesílení efektu souběžně podávaných antibiotik.

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Cena: 366 Kč
Vaše cena: 349 Kč
Ušetříte: 17 Kč
Dostupnost: skladem
Značka: Purus Meda
 ks 

Napadení chlamydiemi často signalizují opakující se záněty močového ústrojí, pohlavních orgánů či oční záněty, v případě Ch. pneumonie pak časté chřipky, kašel, záněty dýchacích cest, únava, nevysvětlitelné bolesti kloubů či svalů. V těchto případech je vhodné zvolit očistnou kúru z řady PM Chlamydil. Mírné, ale vleklé onemocnění je vždy podezřelé z účasti chlamydií. Chlamydie mohou být také příčinou únavových syndromů, zvláště pokud tyto navazují na předchozí zdánlivě banální, nachlazení.

Produkt PM Chlamydil Extra obsahuje

Tužebník jilmový, vrbová a olšová kůra – účinné složky extraktů vytváří v krevním řečišti nehostinné fyzikálně-chemické prostředí pro reprodukci a šíření nežádoucích mikroorganismů.

Tabebuia impetiginos (červené labacho), uncaria tomentosa (vilcacora) – účinné složky extraktů těchto jihoamerických bylin slouží jako antibakteriální a antivirový agens, současně vhodně stimulující obranyschopnost organismu (i v případě HIV pozitivních). Jsou rovněž silnými antioxidanty nervových endotoxinů produkovanými mikroorganismy. Zmírňují alergické reakce.

Bacopa monieri – indická bylina s prokázanými antioxidačními a antidepresivními vlastnostmi. Přispívá k vitalizaci mozkové činnosti a centrálního nervového systému.

Propolis moravia PM – standardizovaná forma rafinovaného propolisu se zvýšeným obsahem biologicky aktivních volných organických kyselin a flavonoidů. Vhodně doplňuje složení přípravku svým antibiotikům podobným, efektem a harmonizací obranyschopnosti.

Organicky vázaný selen – silný detoxikační antioxidant s protizánětlivými účinky.

Dechlamydizace chlamydií pomocí PM Chlamydilu Extra může probíhat zpočátku spontánně a může se projevovat mírným svěděním s drobnou kožní krupičkou. Jedná se o běžný jev většiny ustupujících mikrobiálních nákaz. Kúra se nepřerušuje, ale v daném případě je vhodné posílit detoxikaci organismu souběžným užitím doplňku stravy PM Detoxikační elixír, který přináší souběžnou očistu krve a tkání od toxinů z umrtvených bakterií či virů.

Chemická charakteristika extraktů

Flavonoidní kvercetinové glykosidy (např. spireosid, gaultherin), fenolické glykosidy spireinu, třísloviny a silice se salicylaldehydem a methylesterem kyseliny salicylové, estery kyseliny štavelové, růstové inhibitory, propolisové a alnusové glykosidy a flavonoidy, deriváty lapacholu, naftofurany, naftochinony – tyto složky představují fytokomplex se širokým spektrem antibakteriální, antivirové, protiplísňové, protikvasinkové a antiparazitní aktivity. Testy na kulturách prokázaly inhibici reprodukce bakterií a virů. Anihilují rovněž volné hydroxi a peroxi radikály.

Saponinové fytokomplexy, kumaráty, deriváty astragalinu – tyto fytokomplexy detoxikují krev a tkáně od endotoxinů a volných radikálů. Zvyšují biologickou dostupnost účinných látek v tkáních. Zmírňují alergické reakce oslabeného organismu.

Alkaloidy brahmin a herpestin, saponiny monierin, hersaponin, bacosidy, D-manitol beta sisterol a deriváty stigmasteroloru, přírodní zinek, uncariové glykosidy – blahodárně působí proti degenerativním změnám nervového systému, které doprovázejí vedlejší účinky nežádoucích mikroorganismů. Harmonizují obranyschopnost organismu.

Dávkování

  • 2 tablety 2× denně
  • chlamydie a borelie – po dobu 3 až 9 měsíců
  • při štípnutí klíštětem a chřipkovém viru – 15 dní
  • ostatní nežádoucí mikroorganismy – 30 až 90 dní

Další přípravky

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávat při teplotě do 25°C. Chránit před sluncem.

Složení v 1 tabletě

127,5 mg tužebník jilmový, vrbová a olšová kůra extrakt (v poměru 9:1:1), 82 mg červené lapacho extrakt (tabebuia impetiginosa), 35 mg bakopa drobnolistá extrakt (bacopa monieri), 10 mg vilcacora (uncaria tomentosa), 8,3 mg propolis moravia PM® extrakt, 500 ug selen, plnidla (mikrokrystalická celulóza, sorbitol), protispékavá látka (stearan hořečnatý rostlinný)

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

15. 3. 2018 11:15 Nikol Pichalova

Pripravek mi pomohl zbavit se chlamydii, kdyz antibiotika nezabirala. Pomaha! Nyni nasazujeme na chripku a kandidu.

Vložit příspěvek

Upozornění: příspěvek se po odeslání bude zobrazovat všem návštěvníkům této stránky. Pokud nám chcete napsat soukromě, použijte raději email. Viz také Podmínky ochrany osobních údajů.

Zadejte prosím číslo 22 (ochrana proti spamu)

Související produkty:

Kúra K41 - pročištění

Kúra K41 - pročištění photo

Pročistí organismus po zimním období. Zbaví tělo nečistot, usazenin.

Wurm Ex

Wurm Ex photo

Doplněk stravy, který pracuje na bázi huminových kyselin, které jsou schopné vázat organické a anorganické sloučeniny biologického původu.

Parazin naděje

Parazin naděje photo

Parazin je jedinečný přípravek proti parazitům v organismu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 20 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2019 Vitalita.cz (právní doložka)