Probio-fix trávicí trakt

Obsahuje 4 miliardy životaschopných bakterií mléčného kvašení.

Probio-fix photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tobolek
Cena: 389 Kč
Vaše cena: 279 Kč
za jednotku: 4,65 Kč
Ušetříte: 110 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka:
 ks 

PROBIO-FIX je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje 4 miliardy baktérií mléčného kvašení – lyofilizované kultury:

  • Lactobacillus acidophilus, LA-5®
  • Bifidobacterium, BB-12®

Pro zachování životaschopnosti kultury jsou bakterie mléčného kvašení v přípravku uloženy v jedinečné polysacharidové matrici, čímž je zajištěna mimořádná stabilita produktu i při normální teplotě a současně ochrana před působením žaludeční kyseliny.

Kontakt tobolky se žaludeční kyselinou způsobuje rozpuštění obalu tobolky v průběhu 5–15 minut. Při následné rehydrataci polysacharidové matrice dochází ke změně povrchu matrice do formy gelu, který je odolný vůči kyselému prostředí žaludku, a tím chrání v něm uložené lyofilizované bakterie. V prostředí dvanáctníku (pH 6,5) dochází k rozpuštění gelu, rehydrataci lyofilizovaných bakterií a jejich následnému uvolnění do střeva.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka pro dospělé a děti od 3 let: 1–3 tobolky denně. Při dlouhodobém užívání se doporučuje užít jednu tobolku denně, nejlépe před jídlem. Tobolky se užívají celé s trochou vody. Lze je také otevřít a obsah zamíchat do jogurtu nebo do studené viskózní potraviny (ne do vody).

Kojenci od ukončeného 4. měsíce mohou užívat obsah 1 tobolky denně. Přípravek lze použít i pro kojence od ukončeného 4. měsíce, kteří nejsou kojeni a nedostávají obohacenou kojeneckou mléčnou výživu. Tobolku lze otevřít a obsah vysypat do vlažného mléka nebo do příkrmu (kaše, přesnídávka, jogurt), ne do vody.

Složení

Dextróza (plnidlo), hypromelóza (obal tobolky), odstředěné sušené mléko (kryoprotektant), probiotické kultury, výtažek z kvasnic (kryoprotektant), askorban sodný (E 301, kryoprotektant), glutamát sodný (E 621, kryoprotektant), inositol (kryoprotektant), alginát sodný (E 401, kryoprotektant), uhličitan vápenatý (E 170, barvivo tobolky), stearan hořečnatý (lubrikant). Upozornění pro alergiky: obsahuje mléko.

Jedna tobolka obsahuje lyofilizované kultury mléčných bakterií:

  • Lactobacillus acidophilus, LA-5® (47 mg)
  • Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12® (18 mg)

minimálně 4 miliardy CFU (kolonie tvořících jednotek) bakterií mléčného kvašení.

Poměr kmenů cca 50 % : 50 %.

Upozornění

Bez předchozí konzultace s lékařem nepodávejte přípravek dětem se závažnými poruchami imunity nebo léčenými imunomodulační léčbou.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Cardumis – Cardumax

Cardumis – Cardumax photo

Extrakt z ostropestřce mariánského obsahuje silymarin (flavonoligand), který působí jako ochránce jaterních buněk a brání je před zánětem. Jde o antioxidant, imunostimulátor, s protizánětlivým a regeneračním efektem na játra.

Butyrate

Butyrate photo

S čistou optimalizovanou formou butyrátu v enterosolventní úpravě.

Rychlý pulec - 101

Rychlý pulec - 101 photo

Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.