Psyllium trávení rozpustná vláknina

Směs psyllia s probiotickými kvasinkami a účinnými extrakty na podporu trávení.

Psyllium trávení photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 120 kapslí
Cena: 276 Kč
Vaše cena: 228 Kč
za jednotku: 1,90 Kč
Ušetříte: 48 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Dr. Popov
 ks 

Psyllium je rozpustná vláknina, která se získává z vyčištěných obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata). Ten roste v Iráku, Pákistánu, Austrálii a hlavně v Indii, kde je tato surovina nejkvalitnější.

Psyllium Dr. Popova zvětšuje svůj objem v trávicím traktu až 40krát. Gel, který takto vzniká, pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním (mechanickou silou jako píst) odsouvá z traktu škodlivé zplodiny. Základem čistého organizmu a nedílným kritériem pevného zdraví je totiž každodenní zdravá stolice.

Psyllium Dr. Popova TRÁVENÍ kapsle obsahují směs vysoce kvalitní rozpustné vlákniny, probiotických kvasinek a vybraných bylinných extraktů pro podporu trávení.

Dávkování

  • Užívání vlákniny Psyllium Dr. Popova v kapslích je velmi pohodlné. Stačí 2× denně užívat 2 kapsle a důkladně je zapít minimálně 250 ml vody.
  • Maximální denní dávka jsou 4 kapsle.
  • Jedna kapsle obsahuje 607 mg Psyllia Dr. Popova. Referenční hodnota příjmu je 2,43 g psyllia, 0,06 g extraktu ze skořice a 0,03 g extraktu smetanky a ostropestřce.
  • Psyllium Dr. Popova je nutné užívat s odstupem minimálně 1 hodiny od ostatních léků a doplňků stravy.
  • Výrobek není určen pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Složení

Psyllium Plantago ovata (vyčištěné obaly semen jitrocele indického, nejvyšší možná kvalita), čekankový inulin, probiotické kvasinky Saccharomyces Boulardii, extrakty skořice, smetanky, ostropestřce a Aloe Vera, obal kapsle – jedlá želatina.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

Psyllium

Psyllium photo

Nejvyšší dostupná čistota na českém trhu - 98%. Psyllium absorbuje vodu více než dvacetkrát vzhledem ke své hmotnosti. Výsledkem je, že se po smíchání s vodou vytvoří měkký gel, který ve své absorbční schopnosti pokračuje ještě v trávicím ústrojí.

Psyllium vláknina

Psyllium vláknina photo

S maximální dosažitelnou čistotou 98 %. Psyllium je výborným zdrojem vlákniny, která na sebe váže vodu, a až 40x zvětší svůj objem, vytvoří měkký gel, který ve své absorpční schopnosti výrazně pokračuje ještě v trávícím ústrojí, což napomáhá odstraňovat toxické látky z těla a zabraňuje tak jejich příliš dlouhému setrvání ve střevě.

Psyllicol Dr. Popov

Psyllicol Dr. Popov photo

Originální indické Psyllium.

Psyllium Dr. Popov

Psyllium Dr. Popov photo

Originální indické Psyllium.

Psyllium probio dóza

Psyllium probio dóza photo

Směs vysoce kvalitní vlákniny a probiotických kvasinek.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.