Kategorie: Pro muže

Red 3 péče o prostatu

Ke zlepšení sexuálního života mužů, vitality.

Red 3 photo

Jedná se o doplněk stravy.

Zvolte si variantu:
60 kapslí 499 Kč
90 kapslí 499 Kč
2x 90 kapslí 1 129 Kč
4x 90 kapslí 2 116 Kč
Varianta: 60 kapslí
Cena: 544 Kč
Vaše cena: 499 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: Cemio s.r.o.
 ks 

Základ produktu proto tvoří trojice unikátních klinicky ověřených látek, jejichž účinnost vhodně rozvíjí další bylinné extrakty, které mají tisíciletou tradici v oblasti podpory mužského zdraví.

Slivoň africká

Extrakt z pygeum africanum patří mezi nejlépe zmapované rostlinné extrakty používané na potíže s prostatou a mezi nejpreferovanější rostlinné látky používané urology v Německu, Rakousku a Francii. Muži, kteří užívají extrakt z Pygeum africanum pociťuji významné zlepšeni při zahájení močeni, samotném močeni, a neobtěžuje je nepříjemný pocit nedostatečného vyprázdnění po ukončení močení. Kromě pozitivního účinku na zdraví prostaty působí pygeum africanum proti zadržování vody v tkáni a má protizánětlivý účinek.

Maca peruánská

Jedná se o prastarou rostlinu jihoamerických And ceněnou pro své afrodiziakální účinky. Přezdívá se jí Peruánská viagra.

Sibiřský ženšen

Je znám jako významný adaptogen. Jedním z klíčových mechanismů účinku adaptogenů je podpora imunitního systému, díky čemuž se může organismus lépe adaptovat na náročné a stresující situace, je odolnější vůči různým nepříznivým faktorům vnějšího prostředí, s čímž souvisí i účinek na zvýšení vitality.

Len setý

Evropská bylina, kde zdrojem účinných látek jsou semena s podpůrným efektem na prostatu.

Kustovnice čínská

Červenooranžové bobule jsou označovány jako „ovoce radosti a dlouhověkosti“. Obsahuje provitamin A, vitaminy B1, B2, B6, C a E, fosfor, vápník a železo a stopové prvky. Efekt na erektilní dysfunkci.

Gumojilm jilmový

Asijský strom, který se pěstuje pro sběr kůry zvané du zhong. V Číně se tradičně užívá k posílení energie jang. Pomáhá při chronické únavě, hypertenzi. Tonikum – posiluje vitalitu.

Sója luštinatá

Je součástí tradičních receptur v oblasti péče o mužské i ženské ústrojí. Obsahuje isoflavony (daidzein a genistein). Antiandrogenní efekt proti růstu prostatické tkáně.

Užívání

1 kapsle denně, kdykoliv během dne. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Složení

V 1 kapsli – slivoń africká 300 mg, maca 25 mg, ženšen 100 mg, len 40 mg, kustovnice 10 mg, jilm 30 mg, soja 50 mg, oxid titaničitý, oxid železitý, maltodextrin, obal kapsle -
želatina.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

VitaHair

VitaHair photo

Chcete-li zamezit nadměrnému vypadávání vlasů a podpořit jejich zdraví, pak je přípravek VitaHair s anti-DHT komplexem Vaší trefou do černého.

TribeSterol

TribeSterol photo

Přispívá k uchování svalové hmoty a brání ukládání tuku dodává energii.

Maca Fresh Men

Maca Fresh Men photo

Produkt sestaven speciálně pro muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální výkon, erekci, plodnost.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)