Kategorie: Mozek & nervy

RELAX STAR relaxace – vitalita – imunita

Unikátní formule, která působí blahodárně na celé tělo, zejména na nervovou soustavu.

RELAX STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 kapslí
Cena: 624 Kč
Vaše cena: 343 Kč
za jednotku: 5,72 Kč
Ušetříte: 281 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Unikátní kombinace látek, které působí blahodárně na celé tělo. Zlepšuje relaxaci a snižuje stres.

Chmel močopudný a krev čistící prostředek, který znaly a využívaly již naše babičky.

Mučenka navrací duševní rovnováhu a pohodu. Účinná látka z natě působí na celkové uklidnění a přitom nevyvolává útlum. Vhodná při nespavosti, poruchách spánku, stresu, psychickém vyčerpání, před zkouškami. Tlumí menstruační bolesti.

Klanopraška čínská velmi ceněná bylina má významné hepatoprotektivní, antioxidační a adaptogenní účinky. Její plody stimulují centrální nervový systém, kardiovaskulární systém a dýchání. Zvyšuje krevní tlak a zlepšuje ostrost vidění. Používá se také při léčbě depresivních stavů a nízkého tlaku. Při únavě je patrný její stimulační efekt. Působení rostlinných složek výrazně podporují i přidané vitaminy a ostatní fyziologicky účinné látky, zvláště vitaminy skupiny B výrazně podporují funkci celého nervového systému a pomáhají vrátit chuť do života.

Vitamin B1 má příznivý vliv na energetický metabolismus a nervový systém, podporuje činnost srdce.

Vitamin B2 je důležitý pro energetický metabolismus a správné fungování nervového systému, podporuje optimální hladinu železa v organizmu, blahodárně působí na zdraví pokožky a vlasů.

Vitamin B5 má vliv na duševní výkonnost a zvýšení mentální energie. Podporuje využití tuků v těle a energetický metabolismus včetně dopadu na tělesnou hmotnost. Pomáhá zlepšovat kvalitu vlasů, jejich růst a zabraňovat jejich předčasnému šedivění a vypadávání. Má vliv na kvalitu nehtů a také příznivě působí na problematickou pleť (akné).

Vitamin B6 má příznivý vliv na metabolismus glykogenu a bílkovin a na funkci nervového a imunitního systému. Je důležitý pro tvorbu červených krvinek a regulaci hormonální aktivity.

Vitamin B12 má vliv na tvorbu červených krvinek a dělení buněk. Podporuje energetický metabolismus a imunitní systém. Působí na udržení správné hladiny krevního tlaku a normální hladiny krevního homocysteinu. Je nutný k udržení zdravé nervové soustavy, normálních duševních funkcí a kognitivního výkonu.

Kyselina listová udržuje zdravé srdce tepny a cévy tím, že ovlivňuje krvetvorbu, metabolismus homocysteinu a hladinu krevního homocysteinu. Podporuje imunitní systém. Příznivě ovlivňuje vývoj mateřských tkání během těhotenství.

Užívání

1 kapsle 3krát denně s jídlem.

Složení

Vitamin C 30 mg (37,5 % DDD), cholin bitartát 10 mg, mučenka ptení 15 mg, bioflavonoidy citrusových plodů 10 mg, inositol 10 mg, pšeničné klíčky 10 mg, niacin 8 mg (50 % DDD), PABA 5 mg, chmel otáčivý 3,75 mg, klanopraška čínská 3,75 mg, vitamin B12 10 µg (400 % DDD), vitamin B6 0,6 mg (42,8 % DDD), kyselina listová 65 µg (32,5 % DDD), vitamin B2 0,6 mg 42,8 % DDD), vitamin B1 0,5 mg (45,5 % DDD), kyselina pantothenová 0,166 mg (2,7 % DDD).

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Napište nám


Související produkty:

BRAIN STAR

BRAIN STAR photo

Pro rychlé posílení mozkové činnosti.

TREND RELAX STAR

TREND RELAX STAR photo

Napomáhá odstraňovat strach a psychické napětí a uvolňovat kosterní svalstvo.

B-COMPLEX STAR

B-COMPLEX STAR photo

Přípravek zajišťuje přísun veškerých vitaminů řady B.

VitaStress

VitaStress photo

Svým okamžitým působením a účinnými látkami napomáhá ve stresových situacích a přírodní cestou chrání Váš organismus. Užíváním přípravku snadno a kdykoli, bez návykovosti, ztlumíte působení stresu na Váš organismus.

Relax Klas

Relax Klas photo

Vitamíny B3, B5 a B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují nervovou a psychickou činnost.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 25 let

Ceny včetně DPH | Kamenná prodejna v Praze | Kontakt | Vše o nákupu | Obchodní podmínky

Copyright © 1999, 2024 VITALITA.CZ s.r.o.