Kategorie: Mozek & nervy

TREND RELAX STAR snížení nervového vypětí

Napomáhá odstraňovat strach a psychické napětí a uvolňovat kosterní svalstvo.

TREND RELAX STAR photo

Jedná se o doplněk stravy.

Balení: 60 tablet
Akce: Doprava zdarma!
Cena: 489 Kč
Vaše cena: 431 Kč
Ušetříte: 58 Kč
Dostupnost:
skladem
Značka: STARLIFE
 ks 

Produkt s obsahem z extraktů známých léčivých rostlin, které odedávna používala tradiční lidová medicína k celkovému uklidnění a navození spánku.

Valeriana

Napomáhá udržovat kvalitní, přirozený spánek, je užitečný k vyrovnání se stresem při náročném životním stylu. Pomáhá podporovat duševní i fyzickou pohodu. Přispívá k optimální relaxaci, pohody a duševním klidu v případě podráždění

Dávkování

1 tableta 2× denně.

Složení

Valerian (Valeriana officinalis, kozlík lékařský, kořen), Passionflower (Passiflora incarnata, mučenka pletní, květ), Celery (Apium graveolens, miřík vonný, semeno), Catnip (Nepeta cataria, šanta kočičí, list), Hops (Humulus lupulus, chmel obecný, květ), sušená pomerančová kůra.

Doplněk stravy

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Vaše názory, zkušenosti:

1. 12. 2008 18:53 Pavel Hojdysz

srdečně zdravím a prosím o pomoc.Dlouhodobé vnitřní třesy celého těla, nespavost, hučení v uších. Doufám, že to pomůže.Dík

27. 4. 2009 15:32 Zuzana

Dobry den,chtěla bych se zeptat na tento vyrobek. Nedávno mi ho doporučila jedna paní co tyhle věci prodává a já ho užívám.Ale všimly jsme si pak že je tam napsáno že není vhodný pro děti.Za dva měsíce mi bude 15 let a nevíme v jakém rozmezí let je to myšleno že to není pro děti.Jinak nepociťuji že by mi to něco dělalo.Prosím odepište na můj E-mail.Předem děkuji za vaši odpoveď.

Vitalita

Na letáčku k přípravku je uvedeno, že není vhodný pro děti do 3 let.

9. 6. 2010 17:56 Honza

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, v jakou denní dobu je ideální nebo doporučené tento doplňek užívat. Děkuji za odpověď.

19. 1. 2013 15:25 Dana

DOBRÝ DEN UŽÍVÁM LIFE STAR.Minapent se šalvějí mohu ještě užívat Trend relax?Mám velké stresy.,klimak­terium.Děkuji Da­na

Vitalita

Můžete užívat i produkt TREND RELAX, ale neužívejte jej současně s ostatními bylinnými doplňky, dělejte mezi nimi pauzu alespoň 3 hodiny.

Možná bych Vám doporučila vyzkoušet kombinaci, která se mi osvědčila:

  • LIFE STAR 3–0–3, i více dle váhy a psychické zátěže
  • BOUNTY STAR 1 ráno
  • WILD YAM 1 večer
  • TAURIN 600 ráno 1 tableta
  • CORDYCEPS STAR 1–0–1, zvyšuje odolnost proti stresu a navíc posiluje imunitní systém i v protinádorové imunitě, která při dlouhodobém stresu výrazně klesá, možno dle váhy, zátěže i větší dávkování. Má celou řadu dalších příznivých účinků, chrání nás před negativními vlivy radiace z počítačů, mobilů, snižuje tlak krve, cholesterol, regeneruje játra, působí příznivě na srdce a plíce a další.
  • Vhodná je i kombinace s produktem MULTI STAR. Stopových prvků, minerálů a vitaminů nemá dnes nikdo dostatek.

Potřebovala bych o vás vědět více, kolik vážíte, jak se stravujete, jaký je váš pracovní režim, jak relaxujete, s čím se léčíte.

31. 10. 2013 22:29 Edita Biesová

Chtěla jsem se zeptat jestli můžu užívat Trend Relax spolu s lékem proti bolesti,jmenuje se FOXIS.Děkuji .

Vitalita

Nenašla jsem žádné informace, zda jsou nějaké kontraindikace současného užívání léku Foxis a bylin obsažených v produktu TREND RELAX.

Vzhledem k tomu, že lék Foxis může mít celou řadu interakcí a nežádoucích účinků, proto bych ho raději s produktem TREND RELAX nedoporučovala kombinovat.

1. 8. 2014 14:56 Luděk

Dobrý den,vrací se mi obsah žaludku do jícnu. Na gastro mi předepsali Kinto – 50mg. a APO panto 40mg.Moc to nezabírá.
Mohu kombinovat s Trend relax?Dobré recenze,chci zkusit,
zda se stav nezlepší.
Díky Kameník

Vitalita

Lék Kinto jsem nikde nenašla, o co se jedná chemicky. Lék Apo panto má spoustu nežádoucích účinků, navíc neřeší skutečnou příčinu obtíží.

Navíc udáváte, že Vám moc nepomáhají. U refluxu se nejedná o život ohrožující stav, můžete zkusit léky tedy vysadit a pokusit se řešit obtíže přirozenějším způsobem. Většinou je příčinou stres a špatné stravování.

Doporučila bych změnu stravy, nepít kávu, černé a zelené čaje, sladké nápoje, alkohol, bublinkové nápoje. Vysadit cukrovinky, omezit maso, s masem vždy tepelně upravenou zeleninu, maso stačí v menším množství 3× týdně, aminokyseliny hradit i luštěninami v kombinaci s obilovinami a zeleninou. Záleží i na úpravě masa – není vhodné smažení a grilování. Omezit mléčné výrobky. Hlídejte si pH moče, mělo by být 7, pokud máte méně, jste překyselený, pak bych doporučila produkty CORAL CALCIUM STAR nebo BARLEY STAR nebo CHLORELLU STAR.

Jinak na pálení žáhy zkuste po každém jídle produkt ALFALFA 1 tbl, kombinovat s produktem TREND RELAX nebo LIFE STAR.

Dejte mi vědět, jak se vám daří, tak po 1–2 měsících.

25. 12. 2014 13:00 Vladka

Je trend relax vhodny na psychosomaticke bolesti zad,

Vitalita

Ano, produkt TREND RELAX je vhodný i u bolestí zad způsobených stresem, obzvláště, je-li stres spojen například i s poruchami spánku (80 % bolestí zad je způsobeno stresem).

Vyzkoušejte produkty RELAX STAR nebo LIFE STAR, každý je jiný a každému dělá dobře jiný produkt. V každém případě bych zkusila přidat také produkt ARTHRIMAX 1–1–1.

Nezbytná je i změna životního stylu, odstranění příčiny stresu. To je často těžší, přesto velmi důležité, jinak nás tělo upozorní znovu, třeba i hůře, že něco děláme špatně.

24. 3. 2015 10:14 Pavla Labudová

Dobrý den,potřebovala bych poradit. Mám tetánii-beru na to citalec,ale nepomáhá.Mám třes,neklid, častá únava,bolest zad-časté blokády.Nejhorší je přechod krční páteře-tzv.hrb. Potřebovala bych poradit nějakou kombinaci produktů.
Děkuji

Vitalita

Citalec je antidepresivum, tudíž těžko může sám zabrat na tetanii. Křeče svalů způsobuje nedostatek minerálů, nejčastěji hořčíku nebo vápníku. Příčiny mohou být různé, od nedostatečnosti příštítných tělísek, k příčinám psychickým, špatnému dýchání atd. Pokud Vaše potíže mají psychickou příčinu, což je možné, je třeba řešit příčinu Vašeho stresu. Potřebovala bych o Vás vědět více, nejlepší by bylo, kdybychom to probrali na telefonické poradně.

I bolesti zad mají v 80 % příčinu ve stresu. Stres má dnes bohužel skoro každý, to ale neznamená, že je to normální. Je třeba s tím něco dělat.
Hlavně změnit náš životní styl, postoje, myšlení, uzdravit naše vztahy.

Zatím Vám mohu doporučit zkusit CORAL CALCIUM STAR, ARTHRIMAX, MULTI STAR, eventuálně i LIFE STAR. Svaly mazat BOBY STARem.

25. 10. 2015 17:05 Martin

Dobrý Den. Chtěl by jsem se zeptat, jestli mi ten lék Trend Relax Starlife může pomoct při odstranění panického strachu s veřejných vystoupení? Na těchto stránkách http://www.prozdravi.cz/…-60-tbl.html jedna paní píše, že ji to pomohlo při veřejném vystupovaní, nicméně mi ty recenze příjdou zmanipulované. Jak se na to dívate vy?

Vitalita

Přípravek může skutečně pomoci. Pomáhá uvolňovat stres celkově uvolňuje napětí. Každopádně bude to hodně individuální, ale pomoci by mohl.

18. 9. 2016 18:31 Janast

Dobry den, je vhodne kombinovat tento lek a k tomu regevit na strach, uzkost a nervozitu. Beru i antidepresiv estan.....
Snazim se celkove o zmenu stylu, zaradit meditaci, dechova cviceni a jogu…
Jeste bych rada zmenu jidelnicku,ale nevim si presne rady :-) dekuji za odpoved

Vitalita

Doplněk stravy Trend Relax můžete užívat spolu s přípravkem Regevit, jen doporučuji v rozestupu 20 – 30 minut.

25. 3. 2017 07:16 Katarína

Mám diagnostikovanu ureoplasmu,zápal močovej trubice,močového mechúra,adeno­virus…Cele roky ma sprevádza časté močenie i niekoľkohodi­nové,bez príjmu tekutín.Stava sa mi to v kľude a takmer vždy pri cestovaní.Nes­kutocne ma to obmedzuje.Urolog uzavrel môj problém ako hyperaktívny močový mechúr a predpísal spasmed.Po týždni užívania som mesiac nemohla prehĺtať,vrátila som ho do lekárne…

Vitalita

Je důležité dodržovat mimo jiné i pitný režim. Nevím jaké léky používáte, ale doporučuji tyto produkty: CORDYCEPS STAR 2–0–2 dlouhodobě, minimálně 3–4 měsíce, IMMUNITY STAR 2–2–2, ALOE VERA + CHLOROPHYLL STAR 20ml-0–0 a CARNOSINE STAR 0–0–2.
Vše prosím, krom produktu CORDYCEPS STAR, užívat 2 měsíce, potom uvidíme co dál.

28. 3. 2017 18:06 Katarína

Po neúspechoch u urológa som sa dala zdiagnostikovat na prístroji diacom.Tam som mala doporučený antiparasite,ko­loidne AG,roayl Jelly a trend relax.Zlepsilo sa mi travenie,vykynozili sme asi osem druhov parazitov,aj ecoli.Prestali ma trápiť hnacky.Chodila som na diacom na metaterapiu asi päť mesiacov.V januári som schytala krvavý zápal močového mechúra a vybrala som na to dva balenia atb ciplox.Tak sme objavili ureoplasmu,my­koplazmi hominis,adeno­virus.. Momentálne som na dinavire od diochi,spiruline od energy,oregane od starlife.Lieky neberiem žiadne.Dakujem

7. 10. 2018 16:53 Petra

Dobrý den zajímalo zda můžu užívat trend relax spolu s regevitem. Děkuji Petra

Vitalita

Ano, můžete užívat oba přípravky dohromady.

28. 5. 2019 10:59 M

Dobrý den, kdy by se měl užívat Trend relax Star? Ránoa a večer nebo dopoledne?
Předem děkuji za odpověď.

Vitalita

Doporučuji užívat ráno a večer.

23. 10. 2019 19:19 H

dobrýden můžu kombinovat přípravek Trend relax star s Bounty star. Děkuji

23. 10. 2019 19:36 H

Dobry den k dotazu s Relaxem star a BOUNTY ještě bych se ráda zeptala něco na zvyšení imunity

Vitalita

Přípravky kombinovat můžete. Na imunitu doporučuji immunity star

26. 2. 2020 17:41 Marika

Bola som na vyšetrenie Diacom prístrojom. Bolo mi odporúčané Oregano star, inulín star, respiral star a trend relax star. Čítam v recenziách že trend relax star pomáha zlepšiť spánok. U mňa je to opacne, nemôžem spať. Mam viacej energie ale zlý spánok. Môžem kombinovať relax star s ostatnými výrobkami, ktoré som spomínala?

Vitalita

Vzhledem k tomu, že nevím, jaké máte problémy a co Vám bylo na Diakomu naměřeno, tak si dovolím doporučit následující produkty: LIFE STAR 1–0–0, INULIN STAR 2–0–1, magnesium citrát 1–0–1.

Související produkty:

RELAX STAR

RELAX STAR photo

Unikátní formule, která působí blahodárně na celé tělo, zejména na nervovou soustavu.

Lecitin Forte

Lecitin Forte photo

Hraje významnou roli v řízení paměti a svalové činnosti, má důležitou úlohu při udržování zdravých jater a nervového systému.

PM Rhodiola Rosea

PM Rhodiola Rosea photo

Pomáhá nastolit emoční komfort a psychickou rovnováhu, odolávat fyzickému i psychickému stresu.

Spolehlivý obchod
Heuréka: ověřeno zákazníky

Vitalita.cz – přinášíme vám vitalitu již 21 let

Ceny včetně DPH | Kontakt | Nápověda

Copyright © 1999, 2020 Vitalita.cz (právní doložka)